Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

TADDEI

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά,τώρα έφτασα Αθήνα.Πείτε μου 2 καλές για να επιλέξω στη Φρ.4 .Λέω να πεταχτώ μια βολτίτσα σήμερα.
 

Επισκέπτης
καβλημερα παιδια. φιλε epixirimatias ειναι κανονικο σπα οχι απο τα δικα μας, δηλαδη δεν παιζει για φραπεδες και τετοια. φανταζομαι το ξερεις. αλλα να μπεις στην πισινα με τα νερα που σε χτυπανε στο σωμα σαουνα και χαμαμ για 30 δεν ειναι τιποτα. για μας τους αθλητες που τα εχουμε αναγκη  :2funny:
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα για να τα ξεκαθαρισουμε η ΖΑΝΑ η οποια θελει ροσοχη γιατι κανει  ακαποτα ειναι η ΖΑΝΑ απο μαρνης η αλλη που ειναι φρατζη 4 δεν εχει ακουστει κατι τωρα για τον φιλο που ψαχνει κατι καλο για φατζη καλη για μενα ειναι η θοδωρα που τα κανει ολα
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.522
Κριτικές
14
Like
3.645
Πόντοι
6.495
Ρε παιδιά πήγα σήμερα Φ4 και τρελλάθηκα.
Μου έκαναν εξήγηση ότι εκτός από τα 60 (μασάζ) + 20 (έξτρα) θα πρέπει να δίνω και μπουρμπουάρ 10-20 ευρώ, επιπλέον γιατί με το μασάζ και τα εξτρά αργώ πολύ (πάνω από μισή ώρα) και στον ίδιο χρόνο η κοπέλλα θα έπαιρνε 2 άλλους. Επίσης διευκρινίστηκε ότι από τα 80 η κοπέλλα παίρνει τα 20 ευρώ μόνο, ενώ το -προαιρετικό- φιλοδώρημα το παίρνει (φυσικά) όλο.  Τη σύσταση μου την έκανε κοπέλλα (η υπεύθυνη - μάλλον - δεν γνωρίζει τίποτα) την οποία και δεν εξέθεσα στην υπεύθυνη. Σε αντίθετη περίπτωση δύσκολα θα βρίσκω κοπέλλα. Το κερασάκι είναι ότι είμαι και τακτικός πελάτης (πάνω από 1 φορά τη βδομάδα)και έχω συστήσει άλλους 5 (με τον ένα- δύο πάμε παρέα πάντα). Εσάς σας έχει τύχει παρόμοια εμπειρία στο σχετικό ή άλλο μαγαζί, του είδους ?
Δηλ. τρελλαθήκαμε εντελώς???? Σκάω περί τα 300 ευρώ το μήνα minimum και θένε και άλλα??....
Σημ. Όταν βγήκε η κοπέλλα που πήρα, από το δωμάτιο (έκανα 40 λεπτά ακριβώς μαζί με τα μπάνια πριν και μετά) πήγε εκνευρισμένη στην άλλη (που μου έκανε τη σύσταση) και έκανε παράπονα περί χρόνου (άφησα μόνο 10 ευρώ φιλοδώρημα).     
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ρε παιδιά πήγα σήμερα Φ4 και τρελλάθηκα.
Μου έκαναν εξήγηση ότι εκτός από τα 60 (μασάζ) + 20 (έξτρα) θα πρέπει να δίνω και μπουρμπουάρ 10-20 ευρώ, επιπλέον γιατί με το μασάζ και τα εξτρά αργώ πολύ (πάνω από μισή ώρα) και στον ίδιο χρόνο η κοπέλλα θα έπαιρνε 2 άλλους. Επίσης διευκρινίστηκε ότι από τα 80 η κοπέλλα παίρνει τα 20 ευρώ μόνο, ενώ το -προαιρετικό- φιλοδώρημα το παίρνει (φυσικά) όλο.  Τη σύσταση μου την έκανε κοπέλλα (η υπεύθυνη - μάλλον - δεν γνωρίζει τίποτα) την οποία και δεν εξέθεσα στην υπεύθυνη. Σε αντίθετη περίπτωση δύσκολα θα βρίσκω κοπέλλα. Το κερασάκι είναι ότι είμαι και τακτικός πελάτης (πάνω από 1 φορά τη βδομάδα)και έχω συστήσει άλλους 5 (με τον ένα- δύο πάμε παρέα πάντα). Εσάς σας έχει τύχει παρόμοια εμπειρία στο σχετικό ή άλλο μαγαζί, του είδους ?
Δηλ. τρελλαθήκαμε εντελώς???? Σκάω περί τα 300 ευρώ το μήνα minimum και θένε και άλλα??....
Σημ. Όταν βγήκε η κοπέλλα που πήρα, από το δωμάτιο (έκανα 40 λεπτά ακριβώς μαζί με τα μπάνια πριν και μετά) πήγε εκνευρισμένη στην άλλη (που μου έκανε τη σύσταση) και έκανε παράπονα περί χρόνου (άφησα μόνο 10 ευρώ φιλοδώρημα).     

α..ρε..καλα το γυρισα στην αποχη...βρειτε νιμου ρεεεεεεε και ξεκοψτε απο τις μαλακιες...ή εστω γουδα και κανα μπουρδελακι για τα παχια..οχι στα πουτανομασαζα!
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Αγαπητε, η Στελλα ειναι απο Ρουμανια. Επισης με λιγο καλο τροπο και αν την "φτιαξεις" παιζουν και στο προσωπο αλλα και στο στομα... Λιγο υπομονη και επιμονη θελει.

Παιδιά, πήρα προημερών τη Στέλλα στη Σ 63. Δεν ξέρει γρύ Ελληνικά, η συννενόησή μαζί της είναι σχεδόν αδύνατη. Το μόνο που κατάφερα να μάθω ήταν ότι είναι 20 χρονών από Ρουμανία. Μικροκαμωμένη με καλό σωματάκι αλλά πολύ παθητική και χωρίς εμπειρία. Μασάζ μέτριο, κάθεται σε ότι στάση θέλεις αλλά η ίδια δεν κάνει σχεδόν τίποτα και σε αφήνει να κάνεις εσύ παιχνίδι.
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδιά πήγα σήμερα Φ4 και τρελλάθηκα.
Μου έκαναν εξήγηση ότι εκτός από τα 60 (μασάζ) + 20 (έξτρα) θα πρέπει να δίνω και μπουρμπουάρ 10-20 ευρώ, επιπλέον γιατί με το μασάζ και τα εξτρά αργώ πολύ (πάνω από μισή ώρα) και στον ίδιο χρόνο η κοπέλλα θα έπαιρνε 2 άλλους. Επίσης διευκρινίστηκε ότι από τα 80 η κοπέλλα παίρνει τα 20 ευρώ μόνο, ενώ το -προαιρετικό- φιλοδώρημα το παίρνει (φυσικά) όλο.  Τη σύσταση μου την έκανε κοπέλλα (η υπεύθυνη - μάλλον - δεν γνωρίζει τίποτα) την οποία και δεν εξέθεσα στην υπεύθυνη. Σε αντίθετη περίπτωση δύσκολα θα βρίσκω κοπέλλα. Το κερασάκι είναι ότι είμαι και τακτικός πελάτης (πάνω από 1 φορά τη βδομάδα)και έχω συστήσει άλλους 5 (με τον ένα- δύο πάμε παρέα πάντα). Εσάς σας έχει τύχει παρόμοια εμπειρία στο σχετικό ή άλλο μαγαζί, του είδους ?
Δηλ. τρελλαθήκαμε εντελώς???? Σκάω περί τα 300 ευρώ το μήνα minimum και θένε και άλλα??....
Σημ. Όταν βγήκε η κοπέλλα που πήρα, από το δωμάτιο (έκανα 40 λεπτά ακριβώς μαζί με τα μπάνια πριν και μετά) πήγε εκνευρισμένη στην άλλη (που μου έκανε τη σύσταση) και έκανε παράπονα περί χρόνου (άφησα μόνο 10 ευρώ φιλοδώρημα).     
Φίλε nick9x άμα πήρες το πουράκι την Αννα τότε καλά να πάθεις γιατί το γκομενάκι αν και ψιλό μιλφάκι είναι μούφα και μαλακισμένη :uglystupid: σου σπάει τα αρχίδια για το χρόνο και τέτοια. Επρεπε να πάρεις κάποια άλλη. Σχετικά τώρα με το δωράκι αν στο είπε αυτό το όργιο η Αννα γράψτη στα αρχίδια :boobies: σου και να πάς όταν θα σου ανοίξει η ευγενέστατη πραγματική υπεύθυνη η οποία είναι μία κοπέλα καστανόξανθη με γυαλί πάρα πολύ ευγενική το τονίζω.
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.522
Κριτικές
14
Like
3.645
Πόντοι
6.495
Φίλε nick9x άμα πήρες το πουράκι την Αννα τότε καλά να πάθεις γιατί το γκομενάκι αν και ψιλό μιλφάκι είναι μούφα και μαλακισμένη :uglystupid: σου σπάει τα αρχίδια για το χρόνο και τέτοια. Επρεπε να πάρεις κάποια άλλη. Σχετικά τώρα με το δωράκι αν στο είπε αυτό το όργιο η Αννα γράψτη στα αρχίδια :boobies: σου και να πάς όταν θα σου ανοίξει η ευγενέστατη πραγματική υπεύθυνη η οποία είναι μία κοπέλα καστανόξανθη με γυαλί πάρα πολύ ευγενική το τονίζω.
΄
Φίλε πήρα Όλγα αλλά όπως τα λές είναι. Η Άννα έκανε την σύσταση και μάλλον έχει μιλημένες και τις υπόλοιπες. Αν ξαναπάω (που χλωμό το βλέπω) θα την γράψω... (όπως σωστά μου είπες), Για να μη την πάρω και την κρατήσω κανά 2ωρο (χε, χε..)
 

6john9

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Βολτούλα σήμερα το απόγευμα απο Κ-12 . Η Ειρήνη είχε γενέθλια σήμερα και κάναμε πάρτι .

Σούπερ !
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
΄
Φίλε πήρα Όλγα αλλά όπως τα λές είναι. Η Άννα έκανε την σύσταση και μάλλον έχει μιλημένες και τις υπόλοιπες. Αν ξαναπάω (που χλωμό το βλέπω) θα την γράψω... (όπως σωστά μου είπες), Για να μη την πάρω και την κρατήσω κανά 2ωρο (χε, χε..)


      λοιπον μαγγες κολπακια απο μασατζουδες να μην ανεχεστε..... γτ ορισμενα πουτανακια που την εχουν δει αφεντικα και καλα το παιζουν ιστορια (και οι τσατσαδες στα @@ τους τις εχουνε με το καλο (βεβαια αφου τα οικονομανε απο το μουνι τους φυσιολογικο ειναι)αλλα αμα παρουν χαμπαρι οτι χανουνε πελατες τοτε ισως αλλαξει το πραγμα... ομως παντα αυτες που το παιζουν ξυπνιες και αφεντικινες την πατανε στο τελος και παιρνουν τ αρχιδια μου τα δυο(και μενουν μια ζωη στη μιζερια) ;) οποτε φιλε αμα ξαναπας ξηγησου στην τσατσα ενημερωσε την δλδ πρωτα και αναλογως κρινεις αν ξαναπας η οχι :P εκτος αμα σπαστικες τοσο που δεν θες να ξαναπας...αυτη ειναι η γνωμη μου
 

stamospp

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15
Like
1
Πόντοι
0
Γεια σας πουτανιάρηδες, αν και μαρτυριάρηδες θα σας πω εντυπώσεις μιας και αύριο φεύγω απο Ελλάδα για κανέναν χρόνο.
Επίσκεψη Σ63 Δευτέρα, κοπέλα που έχει προτείνει ο επιχειρηματίας (και του χρωστάω κέρασμα). Πρόγραμμα 2ωρο. Όλα τέλεια. Μόνο που μπαίνει η κοπέλα μέσα και είναι με το χαμόγελο χωρίς να λέει σε τίποτα όχι σε φτιάχνει απο την αρχή. Το διάστημα ανάμεσα στο πρώτο και το δεύτερο κονέ είναι όλα τα λεφτα. Να κάθεσαι με τέτοιο μωρό και να τα "λες".
Αυτά τα καλά.  Η κοπέλα δεν ξέρω αν είναι 20 ή 28,απο την Αλβανία ή απο την Ρουμανία αλλά έχει άγνοια κινδύνου . Κρίμα θα είναι να βαράει το κεφάλι της όπως μερικοί απο εμάς. Σας φιλώ γλυκά στην μούρη. Όσο για την κοπέλα ελπίζω να είναι καλά του χρόνου που θα είμαι πάλι Ελλάδα.

:rockon:
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
φιλε δλδ το full program εγινε χωρις πετσετα(σκουφακι) απο πανω?  :headbang:
 

stamospp

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15
Like
1
Πόντοι
0
Πλάκα κάνεις. Δεν έιμαι κομμάντο εγώ :idiot:.
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
σ αυτα τα πραγματα θελει ΜΕΓΑΛΗ προσοχη... μην μας λες τετοια πρωι πρωι και μας ξενερωνεις :P
 

stamospp

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15
Like
1
Πόντοι
0
Στην δική τους την αργκό δεν είναι πετσέτα αλλά ομπρέλα :grin:
 

stamospp

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15
Like
1
Πόντοι
0
Ντάξει φιλαράκι μην τρελένεσαι. Πάντως είναι τρελό μωρό και ομολογουμένως μόνο Αμερική έχω δεί ανάλογη επαφή. Ελπίζω να πονηρέψει μόνο λίγο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom