Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
τα αφροδισια και αρρωστιες γενικα.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
στη στουρναρη πρεπει να εισαι σταθερος πελατης για να φας κρεας?Οι γκομενες εκει τι ειναι ελληνιδες? εχει πιο πολυ ρισκο απο στουντιο?

οχι, δεν ειναι απαραιτητο να εισαι πελατης, εκτος κι αν εισαι μπατσοφατσος..  :)
δεν ειναι ελληνιδες και αν ακολουθεις τη συνηθη μεθοδο προφυλαξης, δεν παιρνεις μεγαλυτερο ρισκο..
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
οι τιμές μεσο ορο ποσο εχουν 50-70? Βιαζονται αυτες οι γκομενες γενικά?
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
. Ένα γλωσσόφυλο αρκεί για ηπατίτηδα. Δεν είναι κρίμα?



ενταξει ρε παιδια....μην τρομαζουμε και ετσι τον κοσμο....οι περισοτεροι ,αν οχι ολοι...οι ελληνες εχουμε κανει εμβολια οταν ειμαστε μικροι για ηπατιτιδα...δεν ειναι και τοσο ευκολο να την τσιμπησουμε με ενα γλωσοφιλο...
ετσι που τα λετε θα τρελαθουνε ολοι και θα τρεχουν πανικοβλητοι!!

Armed δεν τρομάζουμε κανέναν. Απλά να ξέρουν πόσο έυκολα μπορείς να την πατήσεις. Και δεν είναι ένα γλωσσόφυλο. Κατ εξακολούθηση και κατά συρροή ειναι
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
οι τιμές μεσο ορο ποσο εχουν 50-70? Βιαζονται αυτες οι γκομενες γενικά?

γιατι δεν πας να δεις? δεν υπαρχει κατι στανταρ σε αυτη την κατηγορια οπως και σε ολες τις κατηγοριες που ειναι σχετικες με τον πληρωμενο ερωτα. υπαρχουν πολλες συνισταμενες που επηρρεαζουν το αποτελεσμα.

παντα στον πληρωμενο ερωτα σε οποιαδηποτε μορφη του, ειναι το πως θα βγει εκεινη τι στιγμη το παιχνιδι, την διαθεση σου, την διαθεση της, το ποσο καλος πελατης εισαι, το πως εισαι, το πως φερεσαι, το πως εκεινη περασε την ημερα της, το αν στραβοκοιμηθηκε χθες και αλλα πολλα.
αρα ποτε δεν μπορεις να εχεις συγκεκριμενη αποψη περι του αποτελεσματος.

π.χ. μπορει να παω εγω τωρα σε μια και να με ξενερωσει, αμεσως μετα να την παρεις εσυ και να περασεις σουπερ.
ολα αυτα γινονται καθημερινα και εχουν τυχει σε ολους μας, για αυτο και οι διφορουμενες αποψεις συναγωνιστων.

συγνωμη που το κουρασα γραφοντας πολυ θεωρια, αλλα πιστευω οτι καπως ετσι ειναι τα πραγματα σε γενικες γραμμες.
αμα θελετε κατι να συμπληρωσετε σας παρακαλω να το κανετε.

ευχαριστω

Μιμικος
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Armed δεν τρομάζουμε κανέναν. Απλά να ξέρουν πόσο έυκολα μπορείς να την πατήσεις. Και δεν είναι ένα γλωσσόφυλο. Κατ εξακολούθηση και κατά συρροή ειναι

εγω πιστευω οτι ειναι καλο απο την στιγμη που νταραβεριζεσαι γενικοτερα με πολλες και διαφορες γυναικες, ειτε πληρωμενες είτε γκομενες, καλο θα ηταν να εισαι αρκετα ενημερωμενος περι των θεματων υγειας, που πολλες φορες ειναι και λιγο περιοριστικο ως προς την απολαυση αλλα πολυ καλο για να κοιμασαι οσο το δυνατον ποιο ησυχος τα βραδια.
εγω επισης θεωρω οτι ολοι εμεις θα πρεπει να κανουμε εξετασεις καθε εξι μηνες, να εχουμε συνεχη ενημερωση περι των θεματων υγειας και γενικοτερα να φροντιζουμε πρωτα την υγεια μας και μετα την ευχαριστηση μας.
ωραια ολα αυτα σαν θεωρια αλλα η προληψη ειναι η καλυτερη αντιμετωπιση! και πιστεψτε με σε κανουν ολα αυτα να νιωθεις και ποιο σωστος στον εαυτο σου.

αν καποιος τα θελει ολα ελευθερα τοτε να φροντισει να γινει μονογαμικος και να την τηρησει την μονογαμια του. διαφορετικα να φροντιζει για να εχει!!!
 

Επισκέπτης
Στο Μαρουσι Αν 10 θελει ραντεβου η πασ χυμα?
 

lostromos

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
360
Κριτικές
42
Like
0
Πόντοι
5.760
καλησπερα καταθεση σημερα κατα τις 8 στην στουρναρη.Ειδα 2 καινουριες εκει την στελλα και αλλη μια που δεν θυμαμε και περασε αδιαφορη.η στελλα λοιπον σηγουρα καινουρια στο επαγγελμα αλλα και στηνελλαδα μαλλον ωραιο σωματακι αλλα γρι απο ελληνικα και αγγλικα.το μονο που καταφερα να μαθω ειναι οτι δηθεν ειναι απο την γερμανια πραγμα που δεν πιστευω.πιο πολυ για βουλγαρα η μολδαβη φαινοταν.μεσα στο δωματιο περαν του μετριου μασαζ δεν κανει πιπα ουτε δινει κουλουρι αλλα δεν βιαζεται σε οποια σταση θες φιακια οχι στο στομα αλλα οπου αλου θες,εγω ομως δεν δοκιμασα το εν λογω σημειο.καλη ομως σε γενικες γραμμες εγω θα ξαναπερνα
 

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα καταθεση σημερα κατα τις 8 στην στουρναρη.Ειδα 2 καινουριες εκει την στελλα και αλλη μια που δεν θυμαμε και περασε αδιαφορη.η στελλα λοιπον σηγουρα καινουρια στο επαγγελμα αλλα και στηνελλαδα μαλλον ωραιο σωματακι αλλα γρι απο ελληνικα και αγγλικα.το μονο που καταφερα να μαθω ειναι οτι δηθεν ειναι απο την γερμανια πραγμα που δεν πιστευω.πιο πολυ για βουλγαρα η μολδαβη φαινοταν.μεσα στο δωματιο περαν του μετριου μασαζ δεν κανει πιπα ουτε δινει κουλουρι αλλα δεν βιαζεται σε οποια σταση θες φιακια οχι στο στομα αλλα οπου αλου θες,εγω ομως δεν δοκιμασα το εν λογω σημειο.καλη ομως σε γενικες γραμμες εγω θα ξαναπερνα

Αγαπητε, η Στελλα ειναι απο Ρουμανια. Επισης με λιγο καλο τροπο και αν την "φτιαξεις" παιζουν και στο προσωπο αλλα και στο στομα... Λιγο υπομονη και επιμονη θελει.
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Λέκκα ο πλήρης ξεπεσμός. Από το κακό στο χειρότερο
 

oxyllos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
48
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Φιλοι, υπαρχει μια αγγελια στα ΝΕΑ για ενα μαγαζι , δινει σταθερο τηλ απο 93..... και οταν παιρνεις τηλ βγαινει τηλεφωνητης που λεει διαφορα ωραια και δινει ενα κινητο για ραντεβου.
Εχει κανεις πληροφοριες ?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
για νεα σμυρνη μιλανε ?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
το 93..... ειναι νεα σμυρνη.

μακρια (πολυ μακρια) απο τα μασατζιδικα της νεας σμυρνης, εκτος αν εχεις λεφτα για πεταμα..
 

oxyllos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
48
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
ναι, ξερω. Ταχω δοκιμασει αλλα αυτο πρεπει ναναι καινουργιο η ετσι πλασαρεται.
Θα δω, μπορει να παω να θυσιαστω για χαρη της ενημερωσης  :grin:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
15 χρονια στο μασαζ στην νεα σμυρνη μονο ενα φραπεδακι εχω πιει.
 

GIANNHS2

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
εχω παει νεα σμ.εχει μονο καλο προγραμα για μασαζ και απο οτι καταλαβα παιζει και κατι παραπανω αλλα πρεπει να πασ πολλες φορες
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ΞΕΧΝΑ ΤΟ για παραπανω !!!!
 

GIANNHS2

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
τη λετε για γαλατσιου με δυο κοπελες εχει παει κανεις
 

Επισκέπτης
χθεσινη επισκεψη Φ4 τηs κακομοιραs  παρελασαν 8 η 9 εχασα τη μπαλα δεν ηξερα τη να διαλεξω τελικα μπερδευτικα και εφυγα, Ξερει κανεναs αν κανουν εξτρα εκει πχ cim cif.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom