Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
15 χρονια στο μασαζ στην νεα σμυρνη μονο ενα φραπεδακι εχω πιει.

φιλαρακο λες για τον τηλεφωνητη που υπαρχει τουλαχιστον 3 χρονια και ειναι για το μασατζιδικο της νεας σμυρνης...  κερνανε φραπε αλλα δυσκολα...
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
παιδια εχει ανοιξει ενα σε ενα στενακι της συγγρου ετσι εχω μαθει... ξερει κανεις τι παιζει εκει?
 

GIANNHS2

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
τη ειναι το φ4 ας με βαλει καποιος στο κλιμα
 

GIANNHS2

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
εχει κανεις τηλ.για μασαζ σε ξεναδωχειο
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
ρε γιαννακη καβλες εχεις??? καντες ολες μαζι τις ερωτησεις σου :P χαχαχα
 

Επισκέπτης
και βγαινει τηλεφωνητης που σου λεει να καλεσεις σε ενα κινητο και μετα να κλεισεις ραντεβου. η πιο απατη αυτο και της πατριαρχου στο κολωνακι.
βεβαια το <<παραπανω>> στη νεα σμυρνη ειναι φραπεδια και αυτη μετα απο πολυ καιρο η αν η κοπελα που φερνει το φραπε σε μπερδεψει με κανα αλλον μιας και ειναι η μοναδικη που κερναει, και οντως μοναδικη. και το εχουμε πει τοσες φορες γι'αυτο το μαγαζι οτι ειναι χου αλλα τωρα παραγινανε. πριν 2 χρονια ειχαν το μισαωρο 30 ευρο και τωρα ξεκινανε απο 70 - 80. καπωσ πρεπει να βγαλουν την ανακαινιση που εκαναν. και παιδια μην ψαρωνετε αμα ειναι ωραια τα γκομενακια, γιατι απ'οτι καταλαβα αυτες μας παιρνανε για τελειως :jerking:
 

Επισκέπτης
παιδια εχει ανοιξει ενα σε ενα στενακι της συγγρου ετσι εχω μαθει... ξερει κανεις τι παιζει εκει?
πες μας τι ακριβως εχεις μαθει, που και πως , γιατι μου διαφευγει το μερος και λεω να παω να κανω καμια εξερευνηση με σκοπο την αψογη και εγκαιρη ενημερωσην σασ
 

GIANNHS2

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
θελω τωρα που θα ερθω να μην ψαχνωμε τελευταια στιγμη.θελω να περασω καλα χωρις να με ενδιαφερουν τα λεφτα που θα ξωδεψω
 

GIANNHS2

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
δυστιχως εδω στην κρητη οπου ακουω για μασαζ εχω παει αλλα τιποτα.κατι παιζει χερσονισω για μασαζ και κατι παραπανω.αν κανεις ενδιαθερεται να ρωτηση
 

adm

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Σχετικα με το καταστημα της ν. σμυρνης θελω να επισυμανω οτι ειναι καταληλο για ατομα που αναζητουν την πολυτελεια και την ανεση σε συνδυασμο με την χαλαρωση που προσφερει το μασαζ και με λιγο αισθησιασμο χωρις hardcore καταστασεις.προσωπικα το βρισκω πιο ενδιαφερον απο μαγαζια τυπου μαρνης .στο κατω κατω με λιγοτερα λεφτα πας σε στουντιο για τα σκληρα η με 10 20 ευρω παραπανω φερνεις βιζιτου.
δυνατο σημειο του ειναι τα υδρομασαζ και η σαουνα.
και τα χερακια της ευης που ειναι απιστευτα απαλα και εκπαιδευμενα

 

Επισκέπτης
Σχετικα με το καταστημα της ν. σμυρνης θελω να επισυμανω οτι ειναι καταληλο για ατομα που αναζητουν την πολυτελεια και την ανεση σε συνδυασμο με την χαλαρωση που προσφερει το μασαζ και με λιγο αισθησιασμο χωρις hardcore καταστασεις.προσωπικα το βρισκω πιο ενδιαφερον απο μαγαζια τυπου μαρνης .στο κατω κατω με λιγοτερα λεφτα πας σε στουντιο για τα σκληρα η με 10 20 ευρω παραπανω φερνεις βιζιτου.
δυνατο σημειο του ειναι τα υδρομασαζ και η σαουνα.
και τα χερακια της ευης που ειναι απιστευτα απαλα και εκπαιδευμενα
συμφωνουμε ολοι σε αυτο αλλα το κακο ειναι οτι ωραιο ειναι και το ματι και ο καθαρος χωρος αλλα και 80 ευρο (το λιγοτερο) χωρις φραπε ειναι πολλα. με 30 πας για σπα στο ντιβανι στο καβουρι και καθεσαι οση ωρα και χαζευεις τις πελατισες και μετα πας για φραπεδια με 50. απλα εδω ενημερωνουμε τι παιζει γιατι οι περισσοτεροι δεν πινουν φραπε και το 80  ειναι αμαρτια.
δεν νομιζω να ειναι κανενας εφοπλιστης απο εδω για να πηγαινει να τον χαιδευουν με τοσα και τα χερακια της ευης ειναι σαν ρομποτ που αμα εισαι τυχερος σε ακουμπησουν. μου εχουν στειλει πολλοι φιλοι πμ και εχουν μεινει χωρις φραπε παρ'ολο που σκανε τοσα και γι'αυτο
λεω οτι ολο υποσχεσεις ειναι χωρις αντικρυσμα
παντα φιλικα ;)
 

Επισκέπτης
ρε παιδια αs  με διαφωτισει καποιοs  στα μασατζιδικα και συγκεκριμενα φ4 επειδη με βολευει παιζει τιποτα εξτρα ακαποτο CIM CIF  και ποσο παραπανω ζητανε.
 

Επισκέπτης
Bobos ετσι απελπισμενα που ρωτας και δεν σου απανταει κανεις και καταλαβαινω πως νοιωθεις , επειδη εγω δεν ειμαι ειδικος σε αυτο το ιδρυμα , απο οτι ξερω η ζανα κανει τετοια περιεργα αλλα πολλοι λενε οτι δεν ειναι και η ασφαλεστερη
 

Επισκέπτης
panx σε ευχαριστω παντωs μιλαμε για τη ζανα Σ63
 

Επισκέπτης
φιλε μου φαινεται πως ειναι αλλη ζανα, δεν ειμαι σιγουρος. παντως αυτη που ειδα τις προαλλεσ ηταν ξανθια και ωραιο παιδι. δεν εκανα τιποτα μαζι της γιατι θα εμπαινε με αλλον πελατη και εφυγα. ελπιζω να βοηθησα
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
φιλε panx μονο 30 εχει το μασαζακι στο καβουρι?  για δωσε πληροφοριες :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom