Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.522
Κριτικές
14
Like
3.645
Πόντοι
6.495
Λοιπόν από επίσκεψη σε Φ4 τα πράγματα ήταν φτωχά (είναι και Κυριακή...) Παίζαν Άννα, Ρόζα (μεταγραφή από Ομήρου)και Βικτώρια. Πήρα Ρόζα που τίμησε το 80αρι και με το παραπάνω μια και πέρασε πάνω από 1 ώρα στο δωμάτιο (είναι και που δεν είχε κόσμο)
Παίζει και μια καινούργια ξανθιά Κύπρια Νο2 (ελαφρώς γεμάτη) με όνομα Μαρία. Δεν την πήρα. Next time.
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Ξερει κανενας αν εχει γυρισει η Σοφια στην Ευηνου
---------
Nομίζω οτι διάβασα εδώ  προ ημερών ότι η Σοφία πήγε  Γαλατσίου 1. Ξέρει κανείς σίγουρα ?
 

stamospp

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15
Like
1
Πόντοι
0
μήπως μερικοί εδώ μεσα παίζουν παιχνιδάκια. Έκανα τον κόπο και διάβασα μερικές σελίδες και είδα πως ο καθένας τα λέει όπως θέλει. Για τα παράσημα της Ζανας λέτε αλλά όλοι ξέρετε τι κάνει. Και αυτά που λέτε δεν βάζουν σε κίνδυνο το μαγαζι και το βάζουν οι πιπεράτες λεπτομέριες?. Και πώς και πάνε άλλοι και απο την πρώτη τους ρουφάει το μεδούλι και άλλοι αναρωτιούνται γιατι δεν έγινε τίποτα? τέλος πάντων εγώ εκεί που πηγαίνω θα πηγαίνω αλλά να μην μπερδεύουμε τον κόσμο. Σε γενικές γραμμές υπάρχουν καλες πληροφορίες αλλά και πολλά αντίθετα μεταξύ τους.
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
μήπως μερικοί εδώ μεσα παίζουν παιχνιδάκια. Έκανα τον κόπο και διάβασα μερικές σελίδες και είδα πως ο καθένας τα λέει όπως θέλει. Για τα παράσημα της Ζανας λέτε αλλά όλοι ξέρετε τι κάνει. Και αυτά που λέτε δεν βάζουν σε κίνδυνο το μαγαζι και το βάζουν οι πιπεράτες λεπτομέριες?. Και πώς και πάνε άλλοι και απο την πρώτη τους ρουφάει το μεδούλι και άλλοι αναρωτιούνται γιατι δεν έγινε τίποτα? τέλος πάντων εγώ εκεί που πηγαίνω θα πηγαίνω αλλά να μην μπερδεύουμε τον κόσμο. Σε γενικές γραμμές υπάρχουν καλες πληροφορίες αλλά και πολλά αντίθετα μεταξύ τους.

Κατ'αρχήν να ξεκαθαρίσουμε κάτι, προς αποφυγή εντυπώσεων, κανείς μας δεν είπε πως η Ζάνα έχει κολλήσει έστο και έναν με "παράσημα", είπαμε μόνο ΠΡΟΣΟΧΗ γιατί είναι αρκετά άνετη στις εκδηλώσεις της,όχι με όλους (σε κάποιους μπορεί να αρέσει!!!)
Όσο για τις αντίθετες απόψεις,λογικό είναι, κατ'αρχήν οι κοπέλες δεν είναι υποχρεωμένες να τα κάνουν όλα σε όλους, ειδικά σ'αυτά τα μαγαζιά και δεν είναι δυνατόν ν'αρέσουν σε όλους οι ίδιες γυναίκες και τα ίδια προγράμματα.
 

Επισκέπτης
συνάδελφοι γούστα είναι αυτά ο κάθε ένας έχει και της επιλογές του.
εγώ προσωπικά δεν έχω δώσει καμία κριτική γιατί απλά εγώ μπορεί να έχω άλλες απαιτήσεις σε σχέση με άλλους.
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
Η Μαριλενα στη Σ63 ειναι Βουλγαρα.Δεν ειναι παντως νεα παρουσια,εγω την ειχα παρει αρχες Σεπτεμβρη.Οπως και να χει κανει πολυ καλο προγραμμα ;)


Καλημερα  κανει τιποτα εξτρα εκτος απο τα κλασικα ?  κολο δινει και με ποσο εξτρα χρεωση ξερει κανεις?
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
παληκαρια, η ζανα της φρατζη ειναι ή του υψους ή του βαθους. τραβαει κατι ψυχολογικα για αδιευκρινιστους λογους..

Παπαγιώργη μου δεν τη ξομολόγησες να σου πεί ? LOL
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
μήπως μερικοί εδώ μεσα παίζουν παιχνιδάκια. Έκανα τον κόπο και διάβασα μερικές σελίδες και είδα πως ο καθένας τα λέει όπως θέλει. Για τα παράσημα της Ζανας λέτε αλλά όλοι ξέρετε τι κάνει. Και αυτά που λέτε δεν βάζουν σε κίνδυνο το μαγαζι και το βάζουν οι πιπεράτες λεπτομέριες?. Και πώς και πάνε άλλοι και απο την πρώτη τους ρουφάει το μεδούλι και άλλοι αναρωτιούνται γιατι δεν έγινε τίποτα? τέλος πάντων εγώ εκεί που πηγαίνω θα πηγαίνω αλλά να μην μπερδεύουμε τον κόσμο. Σε γενικές γραμμές υπάρχουν καλες πληροφορίες αλλά και πολλά αντίθετα μεταξύ τους.

Στάμο μπορεί κάποιοι να κάνουν όντως παιχνιδάκια. Ωστόσο λάβε υπ' όψη τα εξής: Καλά κάνουμε οι γηραιότεροι και χτυπάμε κανά καμπανάκι καμιά φορά για να μην ξεχνιώμαστε. Δεν είναι ανάγκη να μαμήσεις ακάποτα για να κολήσεις. Ένα γλωσσόφυλο αρκεί για ηπατίτηδα. Δεν είναι κρίμα?

Από την άλλη για το αν οι κοπέλες ανταποκρίνονται ή όχι στις εκάστοτε περιγραφές έχει και αυτό την εξήγηση του.

Κατ αρχήν είναι οι παλαιοί τους πελάτες όπου έχει αναπτυχθεί μία εμπιστοσύνη. Δεύτερον είναι οι ευγενείς πελάτες που τις μεταχειρίζονται όπως θα αντιμετώπιζαν και την ταμία σε ένα supermarket, δηλαδή ευγενικά και ως εργαζόμενα κορίτσια.

Από την άλλη είναι τα θερμοκέφαλα, μάτσο αντράκια που με τον παρά τους γαμούν και την κυρά τους και συνήθως παίρνουν τον πούλο ευθύς εξαρχής, γιατί όσο κι επαγγελματίας νάναι μια κοπέλα ένας μαλάκας είναι πάντα ένας μαλάκας ( φάινεται από μακριά ) και είναι ανθρώπινο να θέλει να τον αποφύγει. 
 

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα  κανει τιποτα εξτρα εκτος απο τα κλασικα ?  κολο δινει και με ποσο εξτρα χρεωση ξερει κανεις?

Εχω ξαναπει παλιοτερα πως η Μαριλενα δινει κουλουρι με 50 γιουρια εξτρα, συνολο δηλ. 120!!!!!!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
σε φιλο το εδωσε με 10 ευρω εξτρα. μαλλον προσγειωθηκε..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
μου μιλησε με τα καλλιτερα λογια..
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Η Μαριλένα είναι στη Συγγρού;
 

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
μου μιλησε με τα καλλιτερα λογια..

Ωραια λοιπον, θα ειναι στα υποψη για την επομενη επισκεψη. Αν και απο μασαζ ειναι χαλια, εως επικινδυνη...
Μηπως καποιος φιλος εχει παει Παπαγου 76, γιατι το εχω ψηλα στη λιστα των προς επισκεψη ιδρυματων...
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Οχι, ειναι Στουρναρη 63, 3ος οροφος, κουδουνι Studio.

Πάντως στο συγκεκριμένο ευαγές ίδρυμα η Τζούλη δεν ήθελε να δώσει κουλουράκι καθώς πονάει όπως μου είπε (αν και δεν την χαλάγανε τα χαδάκια στην περιοχή αυτή!)
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
μηπως στο ευαγες ιδρυμα της στουρναρη εχει παρει κανεις διπλο μασαζ?
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
. Ένα γλωσσόφυλο αρκεί για ηπατίτηδα. Δεν είναι κρίμα?



ενταξει ρε παιδια....μην τρομαζουμε και ετσι τον κοσμο....οι περισοτεροι ,αν οχι ολοι...οι ελληνες εχουμε κανει εμβολια οταν ειμαστε μικροι για ηπατιτιδα...δεν ειναι και τοσο ευκολο να την τσιμπησουμε με ενα γλωσοφιλο...
ετσι που τα λετε θα τρελαθουνε ολοι και θα τρεχουν πανικοβλητοι!!
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
στη στουρναρη πρεπει να εισαι σταθερος πελατης για να φας κρεας?Οι γκομενες εκει τι ειναι ελληνιδες? εχει πιο πολυ ρισκο απο στουντιο?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
τι εννοεις ρισκο παληκαρι ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom