Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 103 άτομα (1 μέλη και 102 επισκέπτες)

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
ειιιιιι vaso μου χρωστας ενα καφε με κουλουρακι αν θυμαμαι καλα ......
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
καλημερα,

οι ταυλανδεζες απο τα ευγενη ιδρυματα της ενοριας τι γινανε?
ενημερωστε παρακαλω.
δεν μπορω αλλο το junk food!!!!

η 3ηςΣ 25 παντως παιρνει την κατηφορα βαση περασμενης επισκεψης μου.
οι υπηρεσιες ολο και πιο πολυ γινονται τυπικες. λιγο χαιδεμα, ουτε καν μασαζ ισα ισα να σε γεμισαν λαδι ή πουδρα, μπριζολιτσα στο τυπικο,βαριεστημενες γυναικες και μη φιλικη υποδοχη στην εισοδο, τουλαχιστον ενα χαμογελο και μια σωστη καλησπερα. και καποια στιγμη πρεπει να κανουν και καμια ανακαινισουλα τοσα λεφτα βγαζουν. ελεος.
τσαμπα τα λεφτα.
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Αγαπητοί συναγωνιστές θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι έρχομαι στην Αθηνα από την επαρχία την Τρίτη.Θα κάτσω 2 μέρες.Πρέπει λοιπόν να πάω σε 5 μασατζίδικα.Την προηγούμενη φορά με είχατε στείλει Μάρνης και πέρασα υπέροχα.Την άκρη για να μαμήσω μέσα στο μαγαζί ξέρω και τη βρίσκω γιατί είμαι παλιός πουτανιάρης.Αδέρφια μου τα μαγαζιά και τους δρόμους όμως δεν ξέρω και δεν θέλω να χάνω χρόνο.Βοηθήστε τον επαρχιώτη...Θα μείνω σε ξενοδοχείο στο κέντρο(Ομόνια)Λοιπόν σε ποια να πάω και ποιες να ζητήσω.Θα σας βγάλω ασπροπρόσωπους όπως και την προηγούμενη φορά.Θέλω καλό μασάζ με μαμήσι.Και στα 5 που θα μου προτείνετε θα πάω και θα μαμήσω.
                               Με τιμή
                          Ένας ταπεινός συναγωνιστής σας
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Αγαπητοί συναγωνιστές θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι έρχομαι στην Αθηνα από την επαρχία την Τρίτη.Θα κάτσω 2 μέρες.Πρέπει λοιπόν να πάω σε 5 μασατζίδικα.Την προηγούμενη φορά με είχατε στείλει Μάρνης και πέρασα υπέροχα.Την άκρη για να μαμήσω μέσα στο μαγαζί ξέρω και τη βρίσκω γιατί είμαι παλιός πουτανιάρης.Αδέρφια μου τα μαγαζιά και τους δρόμους όμως δεν ξέρω και δεν θέλω να χάνω χρόνο.Βοηθήστε τον επαρχιώτη...Θα μείνω σε ξενοδοχείο στο κέντρο(Ομόνια)Λοιπόν σε ποια να πάω και ποιες να ζητήσω.Θα σας βγάλω ασπροπρόσωπους όπως και την προηγούμενη φορά.Θέλω καλό μασάζ με μαμήσι.Και στα 5 που θα μου προτείνετε θα πάω και θα μαμήσω.
                                Με τιμή
                          Ένας ταπεινός συναγωνιστής σας

- στουρναρη 63, πολυ κοντα στην ομονοια που θα μενεις. όπου και να ρωτησεις θα σου πουν ευκολα που ειναι
- φρατζη 4, πολυ κοντα στο σταθμο ''ΦΙΞ'' του ΜΕΤΡΟ. πεφτεις στην τρυπα απο την ομονοια και κατεβαινεις στη σταση ''ΦΙΞ''. και εκει οπου και να ρωτησεις θα σε κατατοπισουν.

νομιζω πως οσα extra balls και να θελεις στο διημερο, αυτα τα δυο καταστηματα, τα οποια ειναι  και ευκολα προσβασιμα απο εκει που θα μενεις, θα σε τροφοδοτησουν καταλληλα..  :)
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
- στουρναρη 63, πολυ κοντα στην ομονοια που θα μενεις. όπου και να ρωτησεις θα σου πουν ευκολα που ειναι
- φρατζη 4, πολυ κοντα στο σταθμο ''ΦΙΞ'' του ΜΕΤΡΟ. πεφτεις στην τρυπα απο την ομονοια και κατεβαινεις στη σταση ''ΦΙΞ''. και εκει οπου και να ρωτησεις θα σε κατατοπισουν.

νομιζω πως οσα extra balls και να θελεις στο διημερο, αυτα τα δυο καταστηματα, τα οποια ειναι  και ευκολα προσβασιμα απο εκει που θα μενεις, θα σε τροφοδοτησουν καταλληλα..  :)
Ευχαριστώ πάτερ για τις συμβουλές σου...Σ63 Κ Φ4 ποιες να διαλέξω?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
veni vidi vici

σε ελευθερη ερμηνεια: μπαινεις βλεπεις και χτυπας..  :) :)
 

6john9

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Γνωρίζει κανείς μέχρι τι ώρα είναι ανοικτό το κ12 ??
 

GIANNHS2

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Παλικαρια χρειαζομε την βοηθεια σας.Ανεβενω συχνα στην αθηνα λογο δουλειων.(και καλα)ειχα παει για μασαζ στην μιχαλακοπουλου και εκει γνωρισα την δεσποινα(ελληνιδα καλο κοματι)μου εδωσε τηλ.μιλουσαμε για καιρο.Την τελευταια φορα που ηρθα αθηνα δουλευε αριστοτελους μαζι με μια κοπελα (νενα ρωσιδα παχουλο)κανανε καλη δουλεια.Ολλα αυτα πριν λιγους μηνες.Τωρα και καιρο εχει το τηλ.κλειστο και δεν μπωρο να την βρω πουθενα.Οπιος ξερει κατι ας με βοηθησει.Την γουσταρω τρελα.
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.826
Like
414
Πόντοι
36
Παλικαρια χρειαζομε την βοηθεια σας.Ανεβενω συχνα στην αθηνα λογο δουλειων.(και καλα)ειχα παει για μασαζ στην μιχαλακοπουλου και εκει γνωρισα την δεσποινα(ελληνιδα καλο κοματι)μου εδωσε τηλ.μιλουσαμε για καιρο.Την τελευταια φορα που ηρθα αθηνα δουλευε αριστοτελους μαζι με μια κοπελα (νενα ρωσιδα παχουλο)κανανε καλη δουλεια.Ολλα αυτα πριν λιγους μηνες.Τωρα και καιρο εχει το τηλ.κλειστο και δεν μπωρο να την βρω πουθενα.Οπιος ξερει κατι ας με βοηθησει.Την γουσταρω τρελα.


Αμα σε γουσταρε και αυτη θα σε ειχε ενημερωση για το νεο της τηλ.......
;)..;)..;)
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Κύριοι μήπως ξέρει κάποιος αν η Μάγια από Στ.63 είναι ακόμα εκεί?
Η κοπέλα είναι απλά καταπληκτική, ό,τι κάνει το κάνει πάρα πολύ καλά.......!!!
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Κύριοι μήπως ξέρει κάποιος αν η Μάγια από Στ.63 είναι ακόμα εκεί?
Η κοπέλα είναι απλά καταπληκτική, ό,τι κάνει το κάνει πάρα πολύ καλά.......!!!

Μέχρι την προηγούμενη εβδομάδα ήταν εκεί. Συμφωνώ κι εγώ, η Μάγια  είναι εξαιρετική !
 

Επισκέπτης
σημερα Μα.28 περασα υπεροχα με την zανα καλο μασαζ!!!!!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
σημερα Μα.28 περασα υπεροχα με την zανα καλο μασαζ!!!!!!!

γι αυτο λεμε συνεχως οτι καλο θα ειναι οι νεοι φιλοι του θρεντ να κανουν εναν κοπο και να διαβαζουν ολοκληρο το θρεντ εστω και με δοσεις και σε διαστημα μερικων ημερων.

εχει αναφερθει πολλες φορες οτι η ζανα δεν παιρνει προφυλαξεις και μεταφερει ο,τι πιθανως της δινουν..
 

Επισκέπτης
παπα μου το ξερω αλλα εγω ειπα οτι κανει καλο μασαζ γιατι ειχα πιαστει στην πλατη.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παληκαρι, δεν το ειπα για σενα βεβαια.
απλα βρηκα την ευκαιρια να θυμισω οτι ειναι πολυ χρησιμη η αναγνωση ολοκληρου του θρεντ.. ;)
 

6john9

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Τελικά ξέρει κανείς τις ώρες του Κ-12 ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom