Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (7 μέλη και 25 επισκέπτες)

weilder

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Η Μαριλενα στη Σ63 ειναι Βουλγαρα.Δεν ειναι παντως νεα παρουσια,εγω την ειχα παρει αρχες Σεπτεμβρη.Οπως και να χει κανει πολυ καλο προγραμμα ;)
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
νεα αξιολογη παρουσια με σουπερ προγραμματα στη στουρναρη 63.
μαριλενα, μαλλον ρουμανα, μελαχροινη, με κωλαρα και μπουταρες, 2αρια μασταρια και προστυχη παρουσια..

Δέσποτα, η Μαριλένα, ή πρώην Φραντζέσκα (παλιό ct) είναι ακριβώς όπως το περιγράφεις...
Ωστόσο από μασάζ δεν ξέρει γρι και βαριέται...
Από μαμήσι καλή, σφικτοκώλα, ωραίο αλλά μάλλον 3αρι στήθος στητούλι και ψιλοκαλή πίπα...

Ευλόγησοοοον!!!
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Παίδες οι Μαριλένα ποιες μέρες και τι ώρες παίζει. Και τι τιμές αν ξέρετε. Επειδή δεν έχω ξαναπάει σε μασαντζίδικο, για εξηγήστε μου αν θέλετε τι παίζει. Πας εκεί ντε και καλά για μασάζ, τα βγάζεις όλα και πηδάς? Σόρυ για την αφελή ερώτηση αν ξέρει κάποιος ας δώσει τα φώτα του
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
Παίδες οι Μαριλένα ποιες μέρες και τι ώρες παίζει. Και τι τιμές αν ξέρετε. Επειδή δεν έχω ξαναπάει σε μασαντζίδικο, για εξηγήστε μου αν θέλετε τι παίζει. Πας εκεί ντε και καλά για μασάζ, τα βγάζεις όλα και πηδάς? Σόρυ για την αφελή ερώτηση αν ξέρει κάποιος ας δώσει τα φώτα του

1ον Δε - Σα, σε ώρες λειτουργίας (11-21 πλην Σαββάτου που είναι νομίζω 18)
2ον Μασαζάκι για ζέσταμα
3ον Μετά το ζέσταμα σου λέει να γυρίσεις κι εκεί...αρχίζουν όλα
4ον Τιμές 70 γιουρια με την μπριζολίτσα...
5ον Καλό βόλι
6ον Για περισσότερες πληροφορίες για μασατζίδικα και τρόπους κ.α. διάβασε έχουν γράψει χιλιάδες σειρές οι συναγωνιστές!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
και κυριακη μεχρι τις 18:00
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Ευχαριστώ πολύ συναγωνιστές
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Παίδες συγνώμη που γράφω στο καπάκι, θα ήθελα να ρωτήσω κάτι ακόμα. Στουρνάρη 63 στο κέντρο, είναι σε όροφο το μασατζίδικο ή σε ισόγειο? Επειδή θα πάω πρώτη φορά το κουδούνι τι λέει απ'έξω? Ή καλύτερα να ρωτήσω χτυπάς κάποιο κουδούνι ή η πόρτα είναι ανοικτή και γράφει κάτι από έξω, όπως είναι στα μπουρδέλα.Αν έχετε πάρει τη Μαριλένα μπορείτε να μου πείτε κάνει καλή περιποίηση, επιτρέπει πιπίλισμα και τέτοια. Κουλουράκι παίζει?
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
Παίδες συγνώμη που γράφω στο καπάκι, θα ήθελα να ρωτήσω κάτι ακόμα. Στουρνάρη 63 στο κέντρο, είναι σε όροφο το μασατζίδικο ή σε ισόγειο? Επειδή θα πάω πρώτη φορά το κουδούνι τι λέει απ'έξω? Ή καλύτερα να ρωτήσω χτυπάς κάποιο κουδούνι ή η πόρτα είναι ανοικτή και γράφει κάτι από έξω, όπως είναι στα μπουρδέλα.Αν έχετε πάρει τη Μαριλένα μπορείτε να μου πείτε κάνει καλή περιποίηση, επιτρέπει πιπίλισμα και τέτοια. Κουλουράκι παίζει?

3ος
studio ή αισθητική νομίζω!!!
Κουλουράκι κατά περίπτωση αν γουστάρει η συναγωνίστρια...
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
ΨΑΧΝΩ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΙ ΝΕΝΑ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΑΝ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ

αναρωτιεμαι γιατι δεν γραφεις με μικρα γραμματα? δεν βαρεθηκες να σου σβηνουν τα ποστ λογω παραβιασης κανονων λειτουργιας του site?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
φιλε GIANNHS2 σου εχω στειλει απο το πρωτο σου ποστ και πμ. γραφε με μικρους χαρακτηρες γιατι ειμαι αναγκασμενος να διαγραφω τα μηνυματα..
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
δλδ φίλε gent έξω γράφει ή Studio ή αισθητική? Η πόρτα κάτω είναι κλειστή και χτυπάς κουδούνι? Βασικά φίλε σε ρωτάνε εκεί τι πρόγραμμα θες να πάρεις?
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
Πόρτα κλειστή

Χτυπάς κουδούνι που λέει Αισθητική

Άν πας πρώτη φορά και δεν σε ξέρουν μπορεί να μην φας μπριζολίτσα...

Συμβουλέψου τον Δεσπότη που σου έστειλε και pm...
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Να ναι καλά ο πάτερ όμως δεν έχω λάβει ακόμα το pm. Ρε φίλε 70 γιούρια και να μην φάς παραπάει ρε γαμώτο. 
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ποιο πμ βρε παληκαρια ?

στον GIANNHS2 ειπα οτι εστειλα.
τωρα στο στελνω..
 

dpapadopoylos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
καλέ μου πάτερ, ξερεις τι παιζει αυτη τη στιγμη στο μαρούσι πίσω από το ιατρικό???
εχω απογοητευτεί!!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
οχι δεν εχω παει, καθως δε με βολευει το σημειο..
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Αν έχετε πάρει τη Μαριλένα μπορείτε να μου πείτε κάνει καλή περιποίηση, επιτρέπει πιπίλισμα και τέτοια. Κουλουράκι παίζει?

κουλουρακι quarantee παιζει φιλελληνων και μητροπολεως γωνια...κοστος 0.50 σεντς Of γιουρια....και διπλα εχει και καστανακι..
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Συναγωνιστη παιζει μασαζακι και φραπεδακι με ωραιο αφρογαλο!Καποιοι μιλησαν και για καλαμακι αλλα εγω δεν εχω  πιει ποτε με καλαμακι στο μαγαζι αυτο...μονο λιγο γλωσομπεγλερισμα στους δυο μπιλιοφορους εχει παιξει....αλλα τον λεβιε τιποτα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom