Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
αμα πας στην Γλυφάδα μην στθμεύσεις απέξω γιατί θα έχεις σίγουρη κλήση,να διαλέξης πρόγραμμα υδρομασαζ ,,,

ή αλλιως διαλεξε το προγραμμα..."μπριζολα σε barbeque" :dancing: :dancing:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
παίδες στο Κ12 δεν παίζει τίποτε, υπαρχει η Μαρινα αλλά απλά συντονίζει δεν εργάζεται. Η Κατερίνα από Φ4 είναι πράγματι σαν τον σουγκλάκο και οι άλλες τρείς σκέτα μπάζα. Με επιπλέον 20 και επιμονή μόνο φραπε ...χάσιμο χρόνου... 
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Για τον φίλο που θέλει πληροφορίες για το Α10 στο Μαρούσι το κουδούνι λέει serenity
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
παίδες στο Κ12 δεν παίζει  τίποτα
-----
χμμ....οι προηγούμενες ενημερώσεις λένε τα αντίθετα .. τι ισχύει τελικά ? :think:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
με μαρινα στο ροστερ, χλωμο το κοβω να μην παιζει τιποτα..

θα ενημερωσω εντος των επομενων ημερων..
 

Επισκέπτης
Προχθές Τρίτη μεσημέρι το μενού που σέρβιρε η Μαρίνα ήταν η άψογα γαρνιρισμένη μπριζόλα. Μήπως είχαν πληροφορία ότι θα περάσει η αγορανομία;
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ή μηπως καποιος προσπαθει να τους χαλασει τη σουπα ????
 

Tsar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2007
Μηνύματα
247
Like
1
Πόντοι
1
Καλσπέρα παίδες,πήγα Φ4 σήμερα το μεσημέρι,επιλογή απο 4 κυρίες (είχε πέσει δουλειά φαίνεται),πήρα Θεοδώρα.
Έριξε ένα μασσάζ πρώτο (το χάρηκα γιατί ήμουν απο δουλειά),μετά φραπέ με χοντρό καλαμάκι και ψαρονέφρι στό καναπεδάκι (το ντιβάνι δέ λέει).
Καλά πέρασα,και εισ' άλλα με υγεία
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
παίδες στο Κ12 δεν παίζει τίποτε, υπαρχει η Μαρινα αλλά απλά συντονίζει δεν εργάζεται. Η Κατερίνα από Φ4 είναι πράγματι σαν τον σουγκλάκο και οι άλλες τρείς σκέτα μπάζα. Με επιπλέον 20 και επιμονή μόνο φραπε ...χάσιμο χρόνου... 

κατι μου λεει οτι δεν μπηκες εσυ τυχαια στο θρεντ.....
 

Επισκέπτης
υποπτα τα πραγματα στον χωρο των λαδωμενων κορμιων. οποιος προσπαθει να σπειρει την διχονεια μαλλον δεν τα καταφερνει . αντιεξουστες προσπαθουν να μας παραπλανησουν
 

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ: Το μαγαζι στο Χαλανδρι που εχει 30 ευρω το μασαζ με αυτο στη Γεννηματα στη Γλυφαδα, εχουν κοινη αγγελια στα νεα on line. Οποτε, οπως στη Γλυφαδα ειναι αδυνατον για κατι παραπανω απο -ομολογουμενως- καλο μασαζ, ετσι και Χαλανδρι γανταζομαι ισχυει το ιδιο εκτος αν καποιος εχει πιει καφεδακι.
Ακομα για Κηφησιας 12 νομιζω οτι προσπαθει καποιος ξενος δαχτυλος να το κλεισει ή τουλαχιστον να το μποϊκοταρει, αν και οι κριτικες (συμπεραλαμβανομενης και της δικης μου) λενε το αντελεως αντιθετο. Ειδικα για τη Μαρινα.
Υποπτο..., συμφωνω με Panx
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
Καλσπέρα παίδες,πήγα Φ4 σήμερα το μεσημέρι,επιλογή απο 4 κυρίες (είχε πέσει δουλειά φαίνεται),πήρα Θεοδώρα.
Έριξε ένα μασσάζ πρώτο (το χάρηκα γιατί ήμουν απο δουλειά),μετά φραπέ με χοντρό καλαμάκι και ψαρονέφρι στό καναπεδάκι (το ντιβάνι δέ λέει).
Καλά πέρασα,και εισ' άλλα με υγεία
το Φ4 λεει τιποτε στο κουδουνι ή απλα μπουκαρεις?
 

6john9

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Στην Κ12 Που Πήγα , μια χαρά πέρασα και όλα καλά όλα ανθηρά . Η κοπέλα της υποδοχής μόνο τιμοκατάλογο με τα έξτρα δεν είχε αναρτήσει :) Μήν αρχίσουμε και εδώ τα περί ασύμμετρων υπηρεσιών :) :) 
 

rot4

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Εχω να καταθεσω πληροφορία για καφετερια που δεν έχει αναφερθεί τίποτε απ' όσο τουλαχιστον έχω παρακολουθήσει.Πατησίων 175 φοβερή καφετερια από την 1η φορά που πήγα και στην συνέχεια όταν ζητησα κατάλογο μου σερβίρησαν και steak ωραιότατο
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Εχω να καταθεσω πληροφορία για καφετερια που δεν έχει αναφερθεί τίποτε απ' όσο τουλαχιστον έχω παρακολουθήσει.Πατησίων 175 φοβερή καφετερια από την 1η φορά που πήγα και στην συνέχεια όταν ζητησα κατάλογο μου σερβίρησαν και steak ωραιότατο

μιλαμε για πολυ μαπα καταστημα παραγωγης πολιτισμου, με μεγαλα ξινισμενα μπαζα..
 

rot4

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
δηλαδή εσύ ποιο θα μου πρότεινες να επισκευτώ την επομενη φορά (φαντάζομαι οτι θα είναι πολυ καλύτερο απο το πρωαναφερθεν) τα σέβη μου
 

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
δηλαδή εσύ ποιο θα μου πρότεινες να επισκευτώ την επομενη φορά (φαντάζομαι οτι θα είναι πολυ καλύτερο απο το πρωαναφερθεν) τα σέβη μου

Αγαπητε Rot4, ρωτα 4 παλιους για να μαθεις που θα πας (οχι απαραιτητα παλιους με αστερια)...
Εγω θα σου προτεινα
Στουρναρη 63
Φραντζη 4
Σκρα 4
και ενα καταστημα που αγνοειται εδω ειναι θησεως 176
κατα την ταπεινη μου μασαζοαποψη...
 

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
Και νομιζω πως οτι υπαρχει πανω στην Πατησιων ειναι φολα για ελεφαντες...
Πατησιων 175, 151, 133...
 

Whoremonger

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
358
Like
42
Πόντοι
1
Αχεμ....σχετικα με τη Γλυφαδα χρειαζεται ραντεβου 'η πας ετσι απλα και λες "γεια"? Το κουδουνι λεει κατι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom