Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

dimisgv

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Συγνωμη τωρα το ειδα...Δεν ηξερα οτι χρησιμοποιουμε μονο ελληνικα.Δεν θα επαναληφθει.....
 

dimisgv

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καμμια ενημερωση για κανενα απο χαλανδρι γιατι δεν θα εχω νετ μετα???ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Καμμια ενημερωση για κανενα απο χαλανδρι γιατι δεν θα εχω νετ μετα???ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ


Παράθεση από: tyler77 στις 18/09/07, 11:11
Η αισθητικος που αναφερεις στο χαλανδρι τι υπηρεσιες παρεχει?
εχεις εμπειρεια?

κερναει φραπεδακι η οχι?

οποιος ξερει ας μας κατατοπισει σχετικα με αυτην την περιπτωση...


ο φραπές ειναι στάνταρ αλλά η γκόμενα μπάζο


Δεν θέλω να την πω σε κανέναν (και δεν απαντώ προσωπικά σε σένα) αλλά έχουν ρωτήσει στις τελευταίες σελίδες 2-3 για το Χαλάνδρι. Το παραπάνω σχολιο είναι 5 σελίδες πριν. Τί παραπάνω θέλετε; Νομίζω ακόμη πιο πίσω έχει και τιμές. Ας μην τα θέλουμε όλα τόοοσο μασημένα.
Έχω γλυτώσει αρκετά φράγκα από πληροφορίες που δίνονται εδώ μέσα αλλά σε τελική θα δοκιμάσω και μόνος μου.
Τί σημαίνει αυτό; Με το παραπάνω σχόλιο δεν θα πάω στην εν λόγω κυρία, υπάρχουν πάρα πολλά με καλύτερες κριτικές. Εάν πάλι μένω στο Χαλάνδρι και με βολεύει και ψήνωμαι θα πάω ούτως η άλλως για να έχω δικιά μου αντίληψη.
Το να ρωτάμε και να ξαναρωτάμε δεν έχει νόημα. Εκτός εάν θέλουμε από κάποιον συναγωνιστή να μας κλέισει και ραντεβού και να μας περιμένουν!
 

dimisgv

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Συμφωνω και θελω να την δω και μονος μου απλα δεν ξερω διευθυνση...ειναι αυτη που λενε στο πεζοδρομο απεναντι απο καφετερια στο 2-3 οροφο???και αν εχει επισκευτει κανεις καποια στην ηρακλειτου???ρωταω γιατι δεν τις βρισκω σε καποιο εντυπο.
 

dimisgv

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
ενα τηλ με πμ μπορει να μου στειλει καποιος να ενημερωθω???
 

tzotzonick

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Σημερα διαβασα για ενα καινουργιο στον Πειραια , Φλωνος 19 , ξερεις κανεισ χρηστης κατι γιαυτο ?
Παιδιά καλησπέρα.....αλήθεια αν ξέρει κανείς κάτι για Φ19 Πειραιά, ας μας δώσει τα φώτα του.
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
παιδια επειδη ακουω πολλα για χαλανδρι... αυτη που κερναει φραπεδια ειναι αυτη που εχει το μασαζ 30 ευρο? thanks εκ των προτερων
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
παιδια επειδη ακουω πολλα για χαλανδρι... αυτη που κερναει φραπεδια ειναι αυτη που εχει το μασαζ 30 ευρο? thanks εκ των προτερων

oχι δεν εχει φραπε σε αυτό που το μασλαζ κοστίζει 30 ευρώ!
αν ήταν έτσι θα είχε μια ουρά σαν της εφορίας!
 

tzotzonick

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Για Πειραιά τίποτα..???...εκτός από Χ.Τρικούπη...????
 

tolis114

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα.....αλήθεια αν ξέρει κανείς κάτι για Φ19 Πειραιά, ας μας δώσει τα φώτα του.
Καλησπερα
περασα χθες απο Φιλωνος 19 ,κανενα κουδουνι δεν γραφει "Αισθητικη " η " STUDIO " τιποτα,στην απεναντι γωνια καθοταν ενας περιεργος τυπος και κοιταζε επιμονα οσους πλησιαζαν την πορτα .
Αω καποιος φιλος εχει παραπανω πληροφοριες ας μασ της πει .
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
Καλησπερα
περασα χθες απο Φιλωνος 19 ,κανενα κουδουνι δεν γραφει "Αισθητικη " η " STUDIO " τιποτα,στην απεναντι γωνια καθοταν ενας περιεργος τυπος και κοιταζε επιμονα οσους πλησιαζαν την πορτα .
Αω καποιος φιλος εχει παραπανω πληροφοριες ας μασ της πει .

  αμα λες οτι καποιος κοιταζε περιεργα τοτε θα μαθουμε πληροφοριες ολοι μας αυριο απο τις ειδησεις  :dancing:
 

Επισκέπτης
Καλησπερα
περασα χθες απο Φιλωνος 19 ,κανενα κουδουνι δεν γραφει "Αισθητικη " η " STUDIO " τιποτα,στην απεναντι γωνια καθοταν ενας περιεργος τυπος και κοιταζε επιμονα οσους πλησιαζαν την πορτα .
Αω καποιος φιλος εχει παραπανω πληροφοριες ας μασ της πει .
και γιατι δεν τον ρωταγες?
και συ βρε τολις τι κολλημα εχεις με τον πειραια, πηγαινε απο τα αλλα που λεμε εδω να βρεις την υγεια σου. αμα δεν εχεις μεσο ερχομαι και σε παιρνω. αλληλεγγυη :grin:
 

PSYXOLOGOS

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
158
Like
1
Πόντοι
1
εχει δοκιμασει κανεις το κινεζακι που ειναι στο ιδρυμα  ανδρονικου 10? περασα για μια καταθεση σημερα και το ειδα την ωρα που εμπαινε μεσα. αν προσεξα καλα εχει μεγαλο στηθος για κινεζακι! ρωτησα και μου ειπαν οτι ειναι μονο απογευματα.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
αν ειναι αυτη που νομιζω, ειναι πολυ μεγαλη ξεπετα..

αυτο το τεμαχιο εργαζοταν περσυ την ανοιξη-καλοκαιρι στο ιδρυμα της λ.ποσειδωνος 20-21 στο τροκαντερο...ειναι λιθουανα και ξενερα-ξεπετα του αισχους...δεν ξερω αν εχει αναγκασθει να αλλαξει λογω Φ4 αλλα αν ειναι οπως ηταν φουλ ξενερουα!ο johny bravo ξερει καλυτερα....
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
Επίσκεψη χθες 1η φορά Σ63. Ο χώρος καλός αλλά η ρεσεψιόν πολύ καχύποπτη. Με περνάει από ανάκριση και δεν αρνούμαι πως είναι η πρώτη φορά. Άλλωστε στην Μάρνης τα έκανα μαντάρα λέγοντας πως είχα ξαναπάει. Κοπέλες τρείς. Τζούλια, Έλενα και μια αδύνατη ξανθούλα που δεν θυμάμαι το όνομά της. Διαλέγω μία και δέχομαι πάλι χαλαρά μια ψιλοανακρισούλα. Το μασάζ μέτριο πολύ αλλά η ????? πολύ όμορφη. Μετά από αρκετή κουβέντα μου είπε από μόνη της «ξέρεις για το πρόγραμμα?» Της λέω κάτι έχω ακούσει και μου λέει 50+20. Της λέω ΟΚ. Όλα ήταν άψογα, υπομονετική και χαμογελούσε συνέχεια. Μετά το κονέ μου λέει ήταν πρώτη φορά και δεν σε ήξερα την δεύτερη θα είναι καλύτερη. Της είπα ΟΚ και ότι η δεύτερη φορά να είναι τώρα. Πράγματι βγήκε από το δωμάτιο και σε 15 λεπτά ξαναήρθε. Τέτοιο πράγμα μόνο σε νησί το έχω πάθει με μια Νορβηγίδα.Μου είχαν γυρίσει τα μάτια. Φεύγοντας πήρα ένα ταξί γιατί δεν άντεχα να πάω από την Στουρνάρη στην Ιουλιανού με τα πόδια (γαμώ τον δακτύλιο). Ανεπανάληπτο. Στον φίλο που πόσταρε και πρότεινε Σ63 και το συγκεκριμένο του χρωστάω κέρασμα.
P.S Γι αυτό προτιμώ τα μικροκαμωμένα γιατι μπορείς να τις έχεις στο όρθιο επάνω σου χωρίς να κουράζεσαι ιδιαίτερα.
P.S Πάντα το δεύτερο είναι το καλύτερο γιατί δεν είσαι πλέον μαλάκας καυλιάρης και το μυαλό σου δουλεύει και κάνεις πολλά περισσότερα.


edit giorgospapa: τσεκαρε πμ..
          θα κερασεις μασαζακι? :P
 

tolis114

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
και γιατι δεν τον ρωταγες?
και συ βρε τολις τι κολλημα εχεις με τον πειραια, πηγαινε απο τα αλλα που λεμε εδω να βρεις την υγεια σου. αμα δεν εχεις μεσο ερχομαι και σε παιρνω. αλληλεγγυη :grin:
Μενω Πειραια και τις λιγες ελευθερες ωρες μου με βολευει.
Παντως ευχαριστω για την προσφορα σου.
Υπαρχει αλλο ενα στον Πειραια για τον φιλο που ρωταει , ειναι Γρ. Λαμπρακη 106-108 το εχει μια Ινδη προσφερει την πρωτη φορα φραπεδακι και καθε επομενη και κατι περισσοτερο.
 

Whoremonger

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
358
Like
42
Πόντοι
1
Μαγκες ηθελα να ρωτησω για γλυφαδα Ποσειδωνος...ειμαι σχεδον καθε μερα εκει για δουλεια, και σκεφτομαι για επισκεψη

Σκαμε μυτη ετσι απλα και λεμε γεια, η πρεπει να κλεισουμε ραντεβου; Επισης σε γενικες γραμμες παιζει κατι εκει η παμε απλα για μασαζακι και στη χαση και τη φεξη, αν ειμαστε κωλοφαρδοι κατι παραπανω;

Τελος, το μασαζακι καθεαυτο λεει κατι που να δικαιολογει τα 60-80 Ε

Ευχαριστω
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
αμα πας στην Γλυφάδα μην στθμεύσεις απέξω γιατί θα έχεις σίγουρη κλήση,να διαλέξης πρόγραμμα υδρομασαζ ,,,
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom