Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
6
Like
1.094
Πόντοι
376
Αντε ρε Αλεξ, μέχρι και εγώ που είμαι βορειος ανυπομονώ
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
τι θα γινει με το μαρουσι θησεως?εχουμε κανα νεοτερο?εμεις τα ΒΠ ειμαστε σε χαλια κατασταση.......
 

7706

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
Αχ ρε αλέξανδρε βαρέθηκα να περιμένω όλο το μεσημέρι για τις εντυπώσεις απο θησέως και κατηφόρησα για Κ.12 .Εκεί μου άνοιξε η Μαρίνα από Φ4 . Χωρίς πολλά πολλά έβγαλε το λίπος από πάνω και μετά από 20λ.απαλό τρίψιμο κάτσαμε και φάγαμε την μπριζόλα μας στην τιμή των 80ε.Αυτή είναι μία απλή ενημέρωση για Κ12 φίλε αλέξανδρε.Σε χαιρετώ πάω να δώ τον ΘΡΥΛΟ.
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
φιλαρακο θησεως εχει μπαζα πισω απο το ιατρικο λεει αλλα ειναι λιγο ακριβο
 

takoylhs44

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2006
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
Χτες μεσημερι επισκεφτηκα Σ63 με υποδεχτηκε μια χοντρουλα νεαρη τσατσα μου εδειξε 6 κοπελες απο τις οποιες αξιζαν εμφανισιακα οι 2 δηλαδη Τζουλη και Μαρια.Διαλεξα Μαρια με 70 ευρω και μπριζολιτσα μετα απο 20λεπτο χαιδεμα.Ειναι φιλικη προσχαρη δε βιαζεται και ειναι αρκετα ομιλητικη απο εμφανιση καστανοξανθη με κωτσο τα μαλλια της γυρω στα 25χρ λεει Ελληνιδα αλλα ειναι μαλλον Αλβανιδα γεμικα εντυπωσεις καλες οχι ομως κατι ιδιαιτερο
 

7706

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
Για τον φίλο που ρωτησε για την Μαρίνα Κ12 το έκανε ακαπακοτο το..... τα υπόλοιπα με καπάκι


edit giorgospapa: τσεκαρε πμ..
 

7706

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε αν ψαξεις προς τα πίσω τις σελίδες θα βρεις απάντηση σε ότι ρωτάς
 

Gourounakos

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
305
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
τι θα γινει με το μαρουσι θησεως?εχουμε κανα νεοτερο?εμεις τα ΒΠ ειμαστε σε χαλια κατασταση.......
Θα σας πω εγώ ή μάλλον θα τα ξαναπώ για Β.Π. και οποιος θέλει ακούει. Παιζουν 3 μαγαζια Ιατρικό - Θησέως και Ανδρόνικου. Σε κανένα δεν παίζει μπριζόλα το πολύ μέχρι φραπέ με καλαμάκι σε τακτικούς. Έχω διαβάσει εδώ και για κάποιο στο Χαλάνδρι στον πεζόδρομο αλλά δεν έχω ιδίαν γνώμη 
 

6john9

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Μόλις πρίν απο λίγο "έφαγα μπριζολίτσα" στην γειτονιά μου. Μόλις έμαθα για το νέο steak house (κηφ.12) δίπλα στο σπίτι μου ,πέρασα για ένα test drive .

Στο μενού τεμάχια 2 μόνο , Κατερίνα και Ειρήνη . Δοκίμασα Ειρήνη (ουκρανικής προέλευσης μάλλον ,ψηλή , ξανθιά , καλό airbag ,super πάτο)  μέτριο το πρώτο πιάτο, αλλά μόλις πέρασε στο κύριο πιάτο ...η μπριζολίτσα σούπερ την στριφογύρισα αρκετά στο πιάτο μου πριν την δαγκώσω.  Γενικό συμπέρασμα , καλό το steak house , καθαρό αλλά θα ήθελα μεγαλύτερη ποικοιλία από πιάτα
 

bahn

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2005
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα σε ολους. Για Θ27Α Μαρουσι. Παιζουν 3 ψιλομπαζα μονο η Ανιτα παιζει φραπε 80 συν 20 για φραπε
 

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
Θα σας πω εγώ ή μάλλον θα τα ξαναπώ για Β.Π. και οποιος θέλει ακούει. Παιζουν 3 μαγαζια Ιατρικό - Θησέως και Ανδρόνικου. Σε κανένα δεν παίζει μπριζόλα το πολύ μέχρι φραπέ με καλαμάκι σε τακτικούς. Έχω διαβάσει εδώ και για κάποιο στο Χαλάνδρι στον πεζόδρομο αλλά δεν έχω ιδίαν γνώμη 

Λοιπον για το Χαλανδρι στον πεζοδρομο, δεν θυμαμαι Νο, αλλα ειναι ακριβως απεναντις απο το μπαρακι το ΒεΒluz... στον 2ο ή 3ο.
Εκει πριν κανενα 8μηνο που ειχα παει επαιζε μια στρουμπουλη ελληνιδα που εκανε καλαμακι ξεσκουφωτο αλλα εψηνε και μπριζολες σταβλισιες. Μετα αρχισε να δουλευει και ενα ρωσακι αλλα δεν ξαναπηγα απο τοτε... Κοστος ηταν 65 +20 για το κρεατικο. Ο χωρος ωραιος καθαρος με πολυ ωραιο μπανιο.
 

7706

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
Για Β.Π. ο φίλος έχει δίκιο δύσκολες περιπτώσεις για μπριζόλες.Σε ένα από αυτά σε κάποια επίσκεψη σερβιρίστηκε και μπριζόλα (κάτι που απογορεύεται οπως μου ειπε η κοπέλα αλλά το έκανε επειδή γούσταρε)γιατί τήν επόμενη φορά εμεινα νηστικός.
 

bahn

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2005
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Διαβασα απο καπιον εδω για καπια στο χαλανδρι μηπως μπορει να δωσει καμια πληροφορια παραπανω. Για αυτην που ειναι μονη ενοω :rockon:
 

aris_best

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
88
Κριτικές
1
Like
48
Πόντοι
0
Γνωρίζει κανεις το ωραριο λειτουργιας της Κ12 και αν πήρε ματι κανεις την Μαρίνα σήμερα μπας και παω και της τον ακουμπίσω!!
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
κατι γραφτικε πριν απο λιγο καιρο γαι ενα καταστημα στην αγια παρασκευη.
εχεο κανεις κατι να καταθεσει?
 

tolis114

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Γνωρίζει κανεις το ωραριο λειτουργιας της Κ12 και αν πήρε ματι κανεις την Μαρίνα σήμερα μπας και παω και της τον ακουμπίσω!!
Kλησπερα
ποιο ειναι το Κ 12 μου αναψατε τα αιματα με την Μαρινα.
 

7706

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
Tolis114 ψαξε ψαξε προς τα πισω θα βρεις πολλα για Κ12.
Ρε παιδες τι εγινε σημερα χθες γεμισαμε τρεις σελιδες και σημερα ουτε μιση.Μπας και ο αλεξανδρος που δε μας λεει εντυπωσεις απο θησεως μας δημιουργησε κανα προβλημα?
 

gemata1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2006
Μηνύματα
114
Like
10
Πόντοι
1
περασα 7 κ 30 απο Φ4 ειχε 3  κοματια η μια καλο κομματι μελαχρινη.αφου μιλισα με την τσατσα για τα σχετικα τη ρωτησα ποια μου προτεινη να περασω καλα.Μου ειπε και πηρα ΟΛΓΑ λιγο σκυλοφατσα ρωσσιδα.πολυ καλη φαση προκαταρτικα οτι ηθελα φιλακια δαχτυλο παντου παπι με σκουφο οση ωρα ηθελα πρεπεινα καωλωσε πολυ και νατης αρεσε ολη η φαση γιατι εκανε σχολια για την σκληροτητα του  που.... μου μαλιστα τησ ζητισα να την πιπιλισω  ειπε οχι αλλα αν επεμενα θα το δεχονταν αλλα δεν προλαβα γιατι τελιωσα.Συμπερασμα δεν εκλαψα το 80αρι.την επομενη φορα θα της ζητησω κουλουρι.
 

stamospp

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15
Like
1
Πόντοι
0
Επίσκεψη χθες 1η φορά Σ63. Ο χώρος καλός αλλά η ρεσεψιόν πολύ καχύποπτη. Με περνάει από ανάκριση και δεν αρνούμαι πως είναι η πρώτη φορά. Άλλωστε στην Μάρνης τα έκανα μαντάρα λέγοντας πως είχα ξαναπάει. Κοπέλες τρείς. Τζούλια, Έλενα και μια αδύνατη ξανθούλα που δεν θυμάμαι το όνομά της. Διαλέγω μία και δέχομαι πάλι χαλαρά μια ψιλοανακρισούλα. Το μασάζ μέτριο πολύ αλλά η ????? πολύ όμορφη. Μετά από αρκετή κουβέντα μου είπε από μόνη της «ξέρεις για το πρόγραμμα?» Της λέω κάτι έχω ακούσει και μου λέει 50+20. Της λέω ΟΚ. Όλα ήταν άψογα, υπομονετική και χαμογελούσε συνέχεια. Μετά το κονέ μου λέει ήταν πρώτη φορά και δεν σε ήξερα την δεύτερη θα είναι καλύτερη. Της είπα ΟΚ και ότι η δεύτερη φορά να είναι τώρα. Πράγματι βγήκε από το δωμάτιο και σε 15 λεπτά ξαναήρθε. Τέτοιο πράγμα μόνο σε νησί το έχω πάθει με μια Νορβηγίδα.Μου είχαν γυρίσει τα μάτια. Φεύγοντας πήρα ένα ταξί γιατί δεν άντεχα να πάω από την Στουρνάρη στην Ιουλιανού με τα πόδια (γαμώ τον δακτύλιο). Ανεπανάληπτο. Στον φίλο που πόσταρε και πρότεινε Σ63 και το συγκεκριμένο του χρωστάω κέρασμα.
P.S Γι αυτό προτιμώ τα μικροκαμωμένα γιατι μπορείς να τις έχεις στο όρθιο επάνω σου χωρίς να κουράζεσαι ιδιαίτερα.
P.S Πάντα το δεύτερο είναι το καλύτερο γιατί δεν είσαι πλέον μαλάκας καυλιάρης και το μυαλό σου δουλεύει και κάνεις πολλά περισσότερα.


edit giorgospapa: τσεκαρε πμ..
 

junior26

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα, ρε παιδιά να κάνω μια ερώτηση? τι είναι αυτο που λετε "κ10" "Φ20" και τα σχετικά?
Απλά ρωτάω για να καταλάβω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom