Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (8 μέλη και 24 επισκέπτες)

gatos1970

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
παιδια καλησπερα, εχω παει δυο φορες στο μαγαζι της πλατειας δουρου και εκτος πολυ καλο μασαζ δεν εχει τιποτα αλλο.ξερει καποιος να μας πει για το μαγαζι της παπαγου?
 

tolis114

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητε Rot4, ρωτα 4 παλιους για να μαθεις που θα πας (οχι απαραιτητα παλιους με αστερια)...
Εγω θα σου προτεινα
Στουρναρη 63
Φραντζη 4
Σκρα 4
και ενα καταστημα που αγνοειται εδω ειναι θησεως 176
κατα την ταπεινη μου μασαζοαποψη...
Exeiς παει προσφατα στο Θ 176 που αναφερεις ?
Παλιοτερα ειχε μια Ροδιτισσα στην υποδοχη που εκανε και μασαζ με ολα τα προγραμματα , οπως και αλλες δυο κοπελες , μη μου ζητησεις ονοματα , δεν θυμαμαι , μετα ξαναπηγα και ειχε αλλαξει το τημ και οταν ρωτησα τι προσφερουν ενω με ηξεραν σαν πελατη μου ειπαν μονο μασαζ και φραπεδακι...
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
μαλλον ενοει στην παραλιακη διπλα στον βασηλοπουλο
 

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
Exeiς παει προσφατα στο Θ 176 που αναφερεις ?
Παλιοτερα ειχε μια Ροδιτισσα στην υποδοχη που εκανε και μασαζ με ολα τα προγραμματα , οπως και αλλες δυο κοπελες , μη μου ζητησεις ονοματα , δεν θυμαμαι , μετα ξαναπηγα και ειχε αλλαξει το τημ και οταν ρωτησα τι προσφερουν ενω με ηξεραν σαν πελατη μου ειπαν μονο μασαζ και φραπεδακι...

Εχω να περασω κανα χρονο και κατι. Θυμαμαι τη Γεωργια στην υποδοχη που μου εδινε παντα οτι καλυτερο ειχαν. Τα κοριτσια μαλιστα, τα περισσοτερα εκαναν καλο μασαζ και φουλ προγραμμα. Τωρα εαν εχουν αλλαξει ροτα, Rot4 διεγραψε το.
 

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
Αν λοιπον στη Γλυφαδα εννοει διπλα στο Βασιλοπουλο, ειναι στην παραλιακη στο Νο67, Diamond Spa. Πας και χυμα αλλα καλυτερα τηλ. για ραντεβου, προτεινω το προγραμμα με το υδρομασαζ και την κοπελα μεσα κατοπιν συμφωνιας.
 

jpjpjp

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2006
Μηνύματα
146
Like
17
Πόντοι
1
Πριν από δυό μήνες περίπου θα έκλεινε γιατί άλλαζε ιδιοκτήτη μου είχαν πει. Μήπως ξαναάνοιξε; Έχει πάει κανείς πρόσφατα (τελευταίες 2-3 βδομάδες) να μας διαφωτίσει;
 

gemata1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2006
Μηνύματα
114
Like
10
Πόντοι
1
Παίδες η Ολγα σε Φραντζή 4 σας φαίνεται λίγο ξενέρω στη συμπεριφορά;
Από εμφάνιση μουνάρα, ξανθό φυσικό, μικρή , φυσικό βυζί, ψηλή αλλά λίγο ξενέρα.
Έτυχε λέτε ή το έχετε διαπιστώσει κι άλλοι;
Δεν ξερω τι λενε καποιοι για την ΟΛΓΑ αλλα εγω περασα καλα μαζι της.Βασικο οτι δεν ειναι βιαστικη και συμμετεχει δεχετε δαχτυλο και φιλακια αν θελεις την βαθμολογω με 7,5
 

Επισκέπτης
η ολγα κανει ακαποτο η καποια αλλα εξτρα ηκαποια αλλη κανει εξτρα
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
νεα αξιολογη παρουσια με σουπερ προγραμματα στη στουρναρη 63.
μαριλενα, μαλλον ρουμανα, μελαχροινη, με κωλαρα και μπουταρες, 2αρια μασταρια και προστυχη παρουσια..
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
δεσποτα η μαριλενα μηπως ειχε κανει εμφανιση ιλιαδα και φ 11 ? η περιγραφη μου θυμιζει κατι απο αυτα τα καταστηματα. χρωμα ματιων θυμασαι?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
δεσποτα η μαριλενα μηπως ειχε κανει εμφανιση ιλιαδα και φ 11 ? η περιγραφη μου θυμιζει κατι απο αυτα τα καταστηματα. χρωμα ματιων θυμασαι?

δεν θυμαμαι ματια αλλα, χωρις να ειμαι σιγουρος, δεν πρεπει να ειναι αυτη που λες τεκνον μου..
 

australos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
272
Like
16
Πόντοι
1
Ευχαριστώ, προφανώς δεν υπάρχει κανένα καλό εδώ κοντά για σήμερα που είμαι μόνος
 

australos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
272
Like
16
Πόντοι
1
Σωστό και αυτό Καλλιθέα έπρεπε να πω γιατί αν μου πεις Ν.Σμύρνη θα δυσκολευτώ
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
τετοια ωρα το ξεχναμε.

η νυχτα ανοικει στα cg και στις πιατσες..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom