Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

perineo

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
6.045
ξέρει κανείς συναγωνιστής τίποτε για το παρφουμ μποτε αν παίζει τίποτε ή είναι κανονικό μασατζίδικο, λόγω του ότι είναι στο κολωνάκι?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ξέρει κανείς συναγωνιστής τίποτε για το παρφουμ μποτε αν παίζει τίποτε ή είναι κανονικό μασατζίδικο, λόγω του ότι είναι στο κολωνάκι?

γι αυτο στη δημοκριτου λες ?
 

Επισκέπτης
οχι αυτο εχει αλλο ονομα. την ιλιαδα εννοει
 

Επισκέπτης
ξέρει κανείς συναγωνιστής τίποτε για το παρφουμ μποτε αν παίζει τίποτε ή είναι κανονικό μασατζίδικο, λόγω του ότι είναι στο κολωνάκι?
φιλε περαν της πλακας εκει κανεις τα παντα αρκει να εχεις τα καταλληλα μεσα και λεφτα
 

perineo

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
6.045
δηλαδή για πόσα λεφτά μιλάμε; ¨Εχει καλές γκόμενες; κάποια να συστήσεις;
 

Επισκέπτης
8ο φραπε και για εξτρα 20 με 40. πηγαινε βλεπεις διαλεγεις αλλα δεν κανουν ολες εξτρα. πες στην υπευθηνη οτι ειχες παει παλια και εκανες με την ελενα. τωρα δεν θυμαμαι ποιες παιζουν. α, για κοιτα για αλεξανδρα, θα σου αρεσει
 

perineo

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
6.045
Η αλεξάνδρα κάνει extra και αν ναι με πόσο 80 +20 ή 80 + 40?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

kotsos19

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Μπορεί  κάποιος να μου πει τι παίζει σε serenity και choco spa (μαρούσι) ????
Ως τι ώρα ειναι ανοιχτά ???? Και αν υπάρχει καποιο μασαζ με κινέζες!!
 

papacool

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
174
Like
46
Πόντοι
1
Να κάνω μία αφελή ερώτηση; Διαβάζω ότι στα στούντιο υπάρχει πρόγραμμα 70 ευρώ με μασάζ; Γιατί δεν κάνετε αυτό και πάτε(με) στα μασατζίδικα με 80 και 100 ευρώ; Ποιά η διαφορά του ενός με το άλλο;
 

TADDEI

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Εχει κάποιος να δώσει πληροφορία για το μελαχρινό κοντούλικο μωράκι ονόματι Ντίνα στην Φρατζή 4. Σκέφτομαι να το τεστάρω ίσως και σήμερα.
Πολύ καλό!Αλβανίδα,ομορφούλα,παθιάρα,με ωραίο σωματάκι και με συμμετοχή.Κατά τύχη την πήρα χθες.Είχα επιλέξει μια άλλη που φαινόταν ωραία και έκφυλη,όμως η της υποδοχής, μου έστειλε αυτήν,εγώ ντράπηκα όταν ήρθε και με ρώτησε αν εννοούσα εκείνη,οπότε την πήρα και τελικά το ευχαριστήθηκα.(επίσης να επισημάνω ότι συμφωνώ με προλαλήσαντες για τη Θοδώρα, που μου εμφανίστηκε πρώτη πρώτη αλλά κάτι στο ύφος της με απέτρεψε αμέσως).
 

b3t33n

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Φίλοι,


κάτι πηρε τ' αυτί μου για studio στα ΒΠ (χαλάνδρι)...

Ωραίος χώρος πρόθυμη κοπέλα για φραπέ μόνο....

Ξέρει κανείς περισσότερα?
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Ριξε μια ματια πιο πριν και θα μαθεις οτι χρειαζεται να ξερεις!Αλλα για το ιδρυμα το οποιο μιλας...χρειαζεσαι χρονο,χρημα και....χιουμορ!Τα 2 πρωτα ειμαι σιγουρος οτι καταλαβενεις γιατι τα χρειαζεσαι...το χιουμορ ομως θα σου πω εγω!Το χρειαζεσαι γιατι καποια στιγμη θα ακουσεις κατι παπαριες :jerking: που θα σου ζητανε μεγαλα ποσα για να σου τριψουν λιγο τον φιρφιρικο...οποτε οταν τις ακουσεις αρχισε να γελας...πλακα σου κανουν δεν το εννοουν!!! :2funny: :2funny: :2funny: :rockon:
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Μιλαω στον αγαπητο φιλο "περινεο"...!Προς αποφυγη παρεξηγησεων!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ξέρει κανείς συναγωνιστής τίποτε για το παρφουμ μποτε αν παίζει τίποτε ή είναι κανονικό μασατζίδικο, λόγω του ότι είναι στο κολωνάκι?

εγω φιλαρακο μου θα σου συστηνα ουτε απεξω να μην πατησεις απο εκει.....φιλικα παντα...απατεωνιστικη δουλεψη του πελατη με αναντιστοιχια υπηρεσιων-χρονου παραμονης με κορασιδα εις τετρατοιχον δωματιον και χρηματος....
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Παράθεση από: perineo στις Χθες στις 13:47
ξέρει κανείς συναγωνιστής τίποτε για το παρφουμ μποτε αν παίζει τίποτε ή είναι κανονικό μασατζίδικο, λόγω του ότι είναι στο κολωνάκι?


φιλε περαν της πλακας εκει κανεις τα παντα αρκει να εχεις τα καταλληλα μεσα και λεφτα
[/quote]


Συμφωνο απολυτως πρεπει να εχεις το καταλληλο κονε
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
χτες επισκεψη στην ιλιαδα,με απλα λογια εγινε πραγματικος πολεμος τους τα ειπα χυμα γιατι και τα κονε τα εχω και χρημα εχω χωσει στην μαλακια,καταρχειν μακρια απο τις 12 κοπελες περιπου που εχει οι 3 τιμουν τα λεφτα τους ολες οι αλλες ειναι σκροφες και για πολλα χαστουκια!!!!
συναδερφοι του χρειαζεται ενα εμπαρκο για κανα 3 μηνο να σφιξουν οι κολοι και μετα με ρεγουλα και καποιες κυριες που θελουν να θησαυριζουν στον χορο ταχαμου με χαμουρες ψευτομορφες να νιωσουν την δυναμη μας και να καταλαβουν οτι οταν προσλαμβανουν μια κοπελα πρεπει πρωτα απο ολα να λενε εδω δεν σε θελουμε για φυσιοθεραπιες αλλα ο πελατης να περνα μια ωρα ευχαριστα με οτι συνεπαγεται αυτο..
ειναι πολλα τα 100€ για να σου λεει την επομενη φορα θα δουμε, παλιοκαριολα αυτα νατα πεις εκει που ξερεις.
αι στο διαολο χαζομουνα που στις πλατες τιμιων μασαζοπλεικτων θελετε να κανετε περιουσια!!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
χτες επισκεψη στην ιλιαδα,με απλα λογια εγινε πραγματικος πολεμος τους τα ειπα χυμα γιατι και τα κονε τα εχω και χρημα εχω χωσει στην μαλακια,καταρχειν μακρια απο τις 12 κοπελες περιπου που εχει οι 3 τιμουν τα λεφτα τους ολες οι αλλες ειναι σκροφες και για πολλα χαστουκια!!!!
συναδερφοι του χρειαζεται ενα εμπαρκο για κανα 3 μηνο να σφιξουν οι κολοι και μετα με ρεγουλα και καποιες κυριες που θελουν να θησαυριζουν στον χορο ταχαμου με χαμουρες ψευτομορφες να νιωσουν την δυναμη μας και να καταλαβουν οτι οταν προσλαμβανουν μια κοπελα πρεπει πρωτα απο ολα να λενε εδω δεν σε θελουμε για φυσιοθεραπιες αλλα ο πελατης να περνα μια ωρα ευχαριστα με οτι συνεπαγεται αυτο..
ειναι πολλα τα 100€ για να σου λεει την επομενη φορα θα δουμε, παλιοκαριολα αυτα νατα πεις εκει που ξερεις.
αι στο διαολο χαζομουνα που στις πλατες τιμιων μασαζοπλεικτων θελετε να κανετε περιουσια!!!


εμπάργκο στην κα Ελένη παιδες , έχει δίκιο ο συναγωνιστής.
Εγώ μια φόρα πήγα σε αυτό το μαγαζί πριν 2 χρόνια και δεν ξαναπάτησα γιατι ειναι απάτη.
με βάλανε κάτω και μου κάνανε μασάζ 3 γκόμενες (!) διαδοχικά.
Δηλ, έκανε ένα 15 λεπτο η μια, μου έλεγε συγγνωμη έχω πελάτη θα έρθει η Κουλα να σου κάνει τώρα. Ερχόταν η Κουλα και μετά απο κανα 10 λεπτο μου έλεγε "συγγνώμη έχω πελάτη θα έρθει Η ευλαμπια να σου κάνει τωρα" , ωσπου στο 45 λεπτο μου λένε τελος χρόνου και αν θέλω να κάτσω άλλα 45 λεπτά και να μου κάνει μασάζ άλλη γκομενα!
Λεω όχι ξενερωμένος πάω να φύγω και με πιανει η κα Ελένη στην πορτα και μου λέει:¨"ακου να σου πώ τωρα που γνωριστήκαμε εαν ξαναέρθεις θα έχεις καλυτερη περιποιηση κτλ" ουτε που με ξαναείδε....
Εκει το έχουν σύστημα να καυλωνουν τον κόσμο και να πηγαινεις να σκάς 100 και 120 ευρω (οπου σε πιασουν) για να σου κάτσει τελικα η γκομενα με την δτριτη-τεταρτη πέμπτη φορά και αν.
Ασε δεν θα πάρω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom