Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
Φίλε καλημέρα.
Την Άννα δεν την ξέρω,δεν έχει τύχη ούτε καν να την δω ακόμα.
ok φιλε απλα ειχε πει ενας πιο πανω οτι αξιζει... βεβαια γουστα ειναι αυτα... αν δεν πας να δεις ο ιδιος...
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
στο 13 ειναι η νασια ειναι απιστευτη μπριζολα και τι μπριζολα T-BONE!!!!!!!

Μεταξά 23 στη Γλυφάδα. Κατηγορηματικά ΔΕΝ. Κι όποιος συναγωνιστής είχε γράψει πως έφαγε μπριζόλα μάλλον μας κοροιδεύει. Και για να είμαι σαφής είτε ήξερε από αλλού μία από τις κυρίες, είτε θα είχε πάει καμμιά δεκαριά φορές δηλαδή είχε δώσει κοντά στα 800 ευρώ, πράγμα αδύνατο γιατί το μαγαζί είναι εκεί μόνο δυό βδομάδες,  είτε είναι κράχτης οπότε θέλει γιουχάρισμα. Αυτά για την ιστορία
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
Μεταξά 23 στη Γλυφάδα. Κατηγορηματικά ΔΕΝ. Κι όποιος συναγωνιστής είχε γράψει πως έφαγε μπριζόλα μάλλον μας κοροιδεύει. Και για να είμαι σαφής είτε ήξερε από αλλού μία από τις κυρίες, είτε θα είχε πάει καμμιά δεκαριά φορές δηλαδή είχε δώσει κοντά στα 800 ευρώ, πράγμα αδύνατο γιατί το μαγαζί είναι εκεί μόνο δυό βδομάδες,  είτε είναι κράχτης οπότε θέλει γιουχάρισμα. Αυτά για την ιστορία
wind ειναι ανω γλυφαδα η γλυφαδα ??? εχει μονο ελληνιδες μεσα ??? γτ φιλε τα μαγαζια που εχουνε μονο ελληνιδες μεσα (εμφανισιμες) δουλευουν μονο για γερα πορτοφολια και οχι για εμας τον λαουτζικο
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αν μιλας για τα μασατζιδικα που εχουν μονο ελληνιδες, δεν ειναι για γερα πορτοφολια, αλλα για γερα νευρα.. :grin:
 

Επισκέπτης
wind ειναι ανω γλυφαδα η γλυφαδα ??? εχει μονο ελληνιδες μεσα ??? γτ φιλε τα μαγαζια που εχουνε μονο ελληνιδες μεσα (εμφανισιμες) δουλευουν μονο για γερα πορτοφολια και οχι για εμας τον λαουτζικο
τι λαουτζικος με τετοιο ονομα. στο τελος θα μας πεις οτι εισαι και του κκε :grin:
 

gatos1970

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
παιδια ξερει κανεις τιποτα για το μαγαζι που εχει ανοιξει στην παπαγου?
 

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
Στουρναρη αριθμο και οροφο? το κουδουνι τι λεει? σορυ που σας τα πρηζω αλλα πρωταρης και γω. γενικα ποση ωρα κρατατει  το ολο σκηνικο? προφυλακτικα να εχω εγω η εχουν εκει?

Στουρναρη 63, κουδουνι Studio, 3ος οροφος. Τα υπολοιπα θα τα βρεις μονος σου. Κολυμπα.
Δινε πληροφοριες για να παιρνεις πληροφοριες. Αυτο πιστευω και προσπαθω να κανω.
 

tdmtwin900

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω πολυ....θα καταθεσω εμπειριες...αλλα και σεις ρε παιδια βοηθηστε τους πρωταρηδες του ειδους...
 

PLOUTOS

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2006
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
wind ειναι ανω γλυφαδα η γλυφαδα ??? εχει μονο ελληνιδες μεσα ??? γτ φιλε τα μαγαζια που εχουνε μονο ελληνιδες μεσα (εμφανισιμες) δουλευουν μονο για γερα πορτοφολια και οχι για εμας τον λαουτζικο

ΚΑλησπερα,

Για την ιστορια θα σου πω οτι το συγκεκριμενο μαγαζι αντικατεστησε το αλλο στην Μενελαου (Καλληθεα) και η χοντρη η' Ολγα ειναι που τα κανονιζει ολα. Γινεται φουλ προγραμα με ευρω 100 αν καταλαβουν οτι δεν θα εχουν προβλημα !!!
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
ευχαριστω πολυ....θα καταθεσω εμπειριες...αλλα και σεις ρε παιδια βοηθηστε τους πρωταρηδες του ειδους...

Η βοήθεια είναι πάντα δεδομένη...
Πρέπει όμως να ψάξεις και κυρίως να διαβάσεις τις εμπειρίες όλων μας, που, γι' αυτό το άθλημα, εκτείνεται σε 340 σελίδες περίπου...

 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
αν μιλας για τα μασατζιδικα που εχουν μονο ελληνιδες, δεν ειναι για γερα πορτοφολια, αλλα για γερα νευρα.. :grin:
γαμησε τα ...... αυτα ειναι για οταν θα γινουμε 50... θα φοραμε το κουστουμακι μας θα το παιζουμε μεγαλοστελεχη (με κολονακιωτικο μισθο)... και θα χαλαμε μονο τα λεφτα μας (και οχι τα νευρα μας ;) ) χαχαχαχαχαχαχαχα :P αν και για μενα δεν αξιζει... χιλιες φορες city tour... ;)
 

heleng

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα, ειμαστε ζεωγαρι που ψαχνει call girl. θελουμε να ειναι πολυ εμφανισιμη και να ερχεται στο χωρο μας. τα χρηματα δεν ειναι προβλημα. υπαρχουν προτασεις?
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
φιλε θες call boy ? στειλε μια φωτο της φιλης σου στο μαιλ μου και ερχομαι με 300 ευρο  λολ
 

heleng

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
καταρχήν ειμαι γυναικα και ψαχνω γυναικα. κατα δεύτερον ζηταω επαγγελματια χωρις παρεξήγηση
 

heleng

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
δεν ηταν ο σκοπος μου να σε πεισω, αλλα αντρας δεν εισαι? ε..
δεν πιστευεις οτι μια γυναικα μπορει να ψαξει? εισαι πολυ πισω παλικαρι μου!
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Για το elite στο κολωνάκι ξέρει κανείς τίποτα?
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
το μασατζιδικο με τους ανδρες που κανουν μασαζ σε γυναικες και μετα τις δινουν και ουζομεζεδες το ξερεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom