Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
Για Στουρναρη εγω θα προτεινα Μαγια, Τζουλυ, Βικτωρια με αυτη τη σειρα.
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
gourouNiko , μπορέις να περιγράξεις λίγο σε παρακαλώ την κάτια απο το κηφισίας 12;
 

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
Δεν υπαρχει κατια στην κηφισιας 12, μαλλον μπερδευτηκες... Στην Ζησιμοπουλου στο Π. Φαληρο ειναι η κατια, η οποια ειναι γυρω στο 1.70, ωραιο προσωπακι με γαλανα ματια, καλοσχηματισμενος κωλος, βυζι 2-2.5, καλοξυρισμενο και καλομυρωδατο. Πολυ καλη συμμετοχη. Κατι αλλο για την Κατια? (εννοειται οτι μετα μπαινει κατευθειαν για μπανιο)


edit giorgospapa: τσεκαρε πμ..
 

Επισκέπτης
την αλλη φορα να παρεις την Κατια (αν ειναι εκει...) κανει πολυ καλο μασαζ και πολυ ωραια μπριζολιτσα και φραπεδακι...
το δικο σου ποστ για την κατια ειδα και ειπα να παω αλλα ελειπε. η μαλλον εφυγε τελειως. αν και ειχα το τηλεφωνο ειπα να περασω για καμια βολτα να δω μπας και εχει τιποτα καινουργιο.
περιμενω και απαντηση για το body to body που ελεγες οπως και πολλοι αλλοι αλλα τιποτα. στειλε πληροφοριες γιατι μας φουντωσες και καιμε ακομα
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Ζησιμοπουλου Π Φάληρο τι νούμερο είναι? Παίζει κάτι αξιόλογο? Εντυπώσεις?

ΥΓ. Ξέρω πως έχουν γραφτεί πολλά για το ευαγές ίδρυμα, αλλά θέλω να πάω σήμερα και θέλω πρόσφατες πληροφορίες. :booty: :booty:
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Εγω παντως τη μπριζολιτσα στην Κηφ.12 την εφαγα καλοκαθαρισμενη, ξυρισμενη με ελευθερα πιασιματα μεσα - εξω και αν ηθελα θα ειχα και μπονους και εξτρα μπονους..., ισως η κοπελα σου να μην ειχε κανει αποτριχωση και σε ντραπηκε...!!!


edit giorgospapa: τσεκαρε πμ..

Ποιά ήταν αυτή; όνομα και περιγραφή γίνεται?
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
παιδια να ρωτησω κατι. στα μασατζιδικα πως γινεται η φαση μπαινεις και λες κανε μου μασαζ και μετα ρωτας για μπριζολα ή παιζει να πεσει και καμια φαπα? Δεν ξερω απο αυτο το αθλημα και λεω να δοκιμασω το Σαββατο. Επισης δωστε καμια διευθυνση και για αρχαριους.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παιδια να ρωτησω κατι. στα μασατζιδικα πως γινεται η φαση μπαινεις και λες κανε μου μασαζ και μετα ρωτας για μπριζολα ή παιζει να πεσει και καμια φαπα? Δεν ξερω απο αυτο το αθλημα και λεω να δοκιμασω το Σαββατο. Επισης δωστε καμια διευθυνση και για αρχαριους.

ριξε μια ματια www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,168/topic,10265.0/lang,el]εδώ[/url]
 

handst

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
110
Like
2
Πόντοι
1
Μπαίνουν 2-3 λένε ότι πήγαν Πειραιά σε Τρικούπη και Πολυτεχνείου και μένουν εκεί.

1) πώς είναι οι κοπέλες ? ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ !!!! :boobies:

2) Μπριζόλα  :rockon:ή μόνο φραπέ  :jerking:?

Ευχαριστώ !  :helpplea:
 

Επισκέπτης
Ζησιμοπουλου Π Φάληρο τι νούμερο είναι? Παίζει κάτι αξιόλογο? Εντυπώσεις?

ΥΓ. Ξέρω πως έχουν γραφτεί πολλά για το ευαγές ίδρυμα, αλλά θέλω να πάω σήμερα και θέλω πρόσφατες πληροφορίες. :booty: :booty:
δεν εχει τπτ το αξιολογο αλλα κατα καιρους φερνει κατι καλο αλλα και αυτα δεν ξερω γιατι αλλα τι κανουν γρηγορα. παιζει και μπριζολα απο μερικες. ο φραπεςςςς 50. επειδη δεν θυμαμαι αριθμο σου στελνω το τηλεφωνο με pm, τσεκαρε το
 

tdmtwin900

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
δηλαδη το κορυφαιο κομματι αυτη τη στιγμη ειναι αυτη η Κατια?
 

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
δεν εχει τπτ το αξιολογο αλλα κατα καιρους φερνει κατι καλο αλλα και αυτα δεν ξερω γιατι αλλα τι κανουν γρηγορα. παιζει και μπριζολα απο μερικες. ο φραπεςςςς 50. επειδη δεν θυμαμαι αριθμο σου στελνω το τηλεφωνο με pm, τσεκαρε το

Ευχαριστώ πολύ!
 

tdmtwin900

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Στουρναρη αριθμο και οροφο? το κουδουνι τι λεει? σορυ που σας τα πρηζω αλλα πρωταρης και γω. γενικα ποση ωρα κρατατει  το ολο σκηνικο? προφυλακτικα να εχω εγω η εχουν εκει?
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Στουρναρη αριθμο και οροφο? το κουδουνι τι λεει? σορυ που σας τα πρηζω αλλα πρωταρης και γω. γενικα ποση ωρα κρατατει  το ολο σκηνικο? προφυλακτικα να εχω εγω η εχουν εκει?

Φίλε καλημέρα.
Κατ'αρχήν προφυλακτικά να κρατάς πάντα, εδώ, εκεί ή παραπέρα ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να σου τύχη! Και να χάσεις σίγουρο  :knockinb: !!!

Τώρα αν κοιτάξεις τις δέκα τελευταίες σελίδες, όχι παραπάνω, θα τα βρείς όλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom