Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

astrikos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
φιλε Νικος εχεις παει εσυ στην Ηρωων?
εχεις να μας πεις εντυπώσεις?
παιζει και μπριζολίτσα??


Εγώ που έχω πάει Ηρώων Πολυτεχνείου αναφέρω ότι α. Μπριζόλα παίζει στάνταρ. β. Το μασάζ είναι χαιδολογήματα. γ. Οι κοπέλες είναι άνω των 35.
 

Επισκέπτης
Νομιζω οτι εχει ξανασυζητηθει περυσι το καλοκαιρι η συγκεκριμενη περιπτωση....ειναι μια κοπελιτσα η οποια κανει μασαζ σε καποιο χωρο δεν ειμαι ομως σιγουρος οτι ειναι η ιδια......εαν καποιος εχει επισκευτει ας ενημερωσει...
καβλησπερα παιδια. το εν λογο εχει 3 μιλφ τιποτα το ιδιαιτερο με τιμη εκκινησησ τα 60 γιουρια. απ'οτι με ενημερωσε ο μεγας συμβουλατορας (ειναι περιτο να πω ονομα) παιζει φραπε αρκει να εχεις κανει καποιες συνεδριες . τις εχω δει αλλα δεν λενε.
φιλε kosfra για το αλλο δεν εχω κανενα νεο
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Πατερ μου ευχαριστώ,
τας ευλογίας σας....
Με βολεύει το Φ4 , μήπως ξέρεις πόσο πάει το μαλλί και τι "παίζει¨στο διπλό.
Επίσης η γνώμη σου για το αν αξίζει τον κόπο και το μαλλί θα με βοηθούσε ταμάλα!!!

80 ευρω το φουλ προγραμμα και το διπλο 80 x 2 = 160 :grin:

δεν ειμαι φαν του διπλου σε μασατζιδικα, οπότε μαλλον δεν μπορω να σε βοηθησω για το αν αξιζει..
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ο Φίλος που πήγε Πειραιά ας μας πει νούμερο στην Ηρώων Πολυτεχνείου.Εμείς, από την Β΄ Πειραιά,θα βολευόμαστε αρκετά στο μαγαζί αυτό.Είναι στα πόδια μας.

καλα ρε...ακομη και για ενα μασαζογαμησι βυσμα θες?και μαλιστα απο τη Β'πειραια?αμα ησουν απο την β'αθηνων θα σου ελεγα και το νουμερακι...
βεβαια ολα αλλαζουν αν με τιμησεις με την ψηφο σου.Κατεβαινω με την παραταξη "Milffuckers" και πιστευω οτι αν βγουμε στην βουλη θα προτεινουμε επερωτηση δια opening of FKK Εν ελλαδισταν!αυτα......

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
γεια σας συναγωνιστες. για την ερώτηση που έκανε κάποιος συναδελφος σχετικα με την Μαρίνα έχω να απαντήσω ότι έχει παει στο καινούργιο μαγαζί Κηφησίας  12  
Σε παρακαλώ μπορείς να διευκρινήσεις αν το 12 αναφέρεται στην πρώτη αριθμηση της Κηφησίας (Αμπελόκηποι) ή εκεί που ξαναρχίζει από την αρχή (Μαρούσι)
 

VICTORI

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2007
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Ναι αναφέρεται στην πρώτη αρίθμηση στους Αμπελόκηπους
 

VICTORI

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2007
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
στο ολοκαίνουργιο μαγαζί Κηφησίας 12 (ΩΜΕΓΑ ST)παίζει φουλ
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
ποσο παει το θεμα στο κιφ 12. εχει παει κανεις? τι λεει το εν λογο μαγαζι?
 

elsoon

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2007
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
τελικα ρε VICTORI θα μας πεις και εμας τους καημενους
πως ειναι
τι υπηρεσιες
αν εχει καλα θεματα
και τελικα ποσο παει?
Λεω να περασω απο Δευτερα γιατι σημερα κλεισαν και Κυριακη εχουν ρεπο
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
μετα απο επισκεψη στο Φ4 σημερα καθοτι ειμαι και κοντα υπηρχαν 7 τεμαχια.διαλεξα προγραμμα μπριζολα αλλα ονοματα δεν λεω για να μην σβηστουν απο την εκκλησια  ;)
 

Επισκέπτης
Ποτέ η εκκλησία δεν έσβησε ονόματα! Όλα είναι στο φως της ημέρας.
 

geo69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
5
Like
471
Πόντοι
26
Καλησπερα
υπαρχουνε πληροφοριες γενικα με το καινουργιο στη κηφ12??
Περιοχη τελικα αμπελοκηποι??
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
μετα απο επισκεψη στο Φ4 σημερα καθοτι ειμαι και κοντα υπηρχαν 7 τεμαχια.διαλεξα προγραμμα μπριζολα αλλα ονοματα δεν λεω για να μην σβηστουν απο την εκκλησια  ;)

για πες ονοματα και περιγραφες..
 

kavliaris29

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
91
Like
2
Πόντοι
0
Έχεις κανείς προσωπική άποψη για την Χαριλάου Τρικούπη στον Πειραιά? Τιμές, γυναίκες, ώρες λειτουργείας...
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Σ63 με προσωπικο ασφαλειας σημερα... μονο Ελενα-Σισσυ (μαπα και οι 2) κ η Τζουλι που ετριβε καποιον αλλον συναγωνιστη. 

Παντα με ευγενεια στην υποδοχη.
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Σ63 με προσωπικο ασφαλειας σημερα... μονο Ελενα-Σισσυ (μαπα και οι 2) κ η Τζουλι που ετριβε καποιον αλλον συναγωνιστη. 

Παντα με ευγενεια στην υποδοχη.

Από Σ63
Όσον αφορά την Έλενα εχω να πω πως σίγουρα από εμφάνιση δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο
(ψηλή, μελαχροινή, χοντρούλα με στήθος 4-5 αλλά πεσμένο) που όμως κάνει full πρόγραμμα 70€ στο οποίο ανταποκρίνεται 100%.
Η Σίσσυ τώρα είναι σαφώς πολύ πιο εμφανίσημη (ψηλή, μελαμψή με ωραίο κορμί, στήθος 2-3 σφιχτό και στητό, οπίσθια σφιχτά σε καλή αναλογία σε σχέση με το υπόλοιπο σώμα) που κάνει full πρόγραμμα 70€ αλλά βάζει κάποιους φραγμούς, τουλάχιστον σε μένα.
Για την Τζούλη έχω αναφερθεί σε προηγούμενο post.
 

stamospp

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15
Like
1
Πόντοι
0
Επίσκεψη στην Μάρνης, πρόγραμμα με Ζάνα. Μάπα το καρπούζι μόνο μασάζ και κανένα χούφτωμα δικό μου. Απο κοκό τίποτα. Τελικά κανένα μασάζ που να σέβεται τον εαυτό του και να κάνει φούλ πρόγραμμα έχει να προτείνει κανείς. Γιατί ή πρέπει να αγαπήσω την Ζάνα και να πάω 5-6 φορές πρίν τον δώσω ή πρέπει να κάνω το πείραμα της Φιλαδέφειας και να τα ψάξω ένα προς ένα.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Επίσκεψη στην Μάρνης, πρόγραμμα με Ζάνα. Μάπα το καρπούζι μόνο μασάζ και κανένα χούφτωμα δικό μου. Απο κοκό τίποτα. Τελικά κανένα μασάζ που να σέβεται τον εαυτό του και να κάνει φούλ πρόγραμμα έχει να προτείνει κανείς. Γιατί ή πρέπει να αγαπήσω την Ζάνα και να πάω 5-6 φορές πρίν τον δώσω ή πρέπει να κάνω το πείραμα της Φιλαδέφειας και να τα ψάξω ένα προς ένα.

παληκαρι, αν ειχες διαβασει ολο το θρεντ, θα εκανες το σταυρό σου (αν εισαι χριστιανος :grin: ) που δεν σου εκανε τιποτε η ζανα..
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
μετα απο επισκεψη στο Φ4 σημερα καθοτι ειμαι και κοντα υπηρχαν 7 τεμαχια.διαλεξα προγραμμα μπριζολα αλλα ονοματα δεν λεω για να μην σβηστουν απο την εκκλησια  ;)

πες εσυ την γαρνιτουρα της μπριζολας...και μην φοβασαι για την εκκλησιαστικη δικτατορια...ολα θα πανε κατ'ευχην και οι μπριζολες θα επεκταθουν σε ολα τα ευαγη ιδρυματα αθλητικης ξεκουρασης,φυσιοθεραπειας και χαλαρωσης σωματος και ψυχης.. :cheesy: :cheesy: :cheesy: :grin: :grin: :grin:

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

let the stakes be eaten! :2funny: :2funny: :2funny:
 

geo69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
5
Like
471
Πόντοι
26
υπαρχουνε πληροφοριες γενικα με το καινουργιο στη κηφ12??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom