Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
Ειλικρινα δεν θυμαμαι τι εχει απεναντι, εχω να παω 2-3 χρονια. Γι' αυτο και δεν ειχα παραπανω στοιχεια μεχρι προχθες που ειδα το τηλεφωνο της σε αγγελια στα Νεα.
 

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
Ναι, την ιδια ερωτηση εχω κι εγω... Ταριφας εισαι βρε Πατερ? Τους πας ψελνοντας?
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Διαβασα πολλες αποριες για το τι ειναι το "προμασαζ"!
Μαγκες θα σας τις λυσω εγω!
Το "προμασαζ" ειναι το γλυψιμο στις μπαλες!
Και η "σταθεροποιηση της αναπνοης" ειναι ο σταθερος ρυθμος στο φραπεδοκαλαμο!Εν δυο,εν δυο εν δυο...κτλ!

 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
Διαβασα πολλες αποριες για το τι ειναι το "προμασαζ"!
Μαγκες θα σας τις λυσω εγω!
Το "προμασαζ" ειναι το γλυψιμο στις μπαλες!
Και η "σταθεροποιηση της αναπνοης" ειναι ο σταθερος ρυθμος στο φραπεδοκαλαμο!Εν δυο,εν δυο εν δυο...κτλ!
με ολα αυτα που ακουω λεω να παρατησω τα στουντιο
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
καλα ρε πατερ...τι διαδρομες κανεις καθημερινα?? μιλαμε , ξερεις ολα τα μασσατζιδικα αθηνων-πειραιως και περιχωρον...!!!  πως τα καταφερνεις>??
για πες περισοτερα γι'αυτο στην τραλλεων....ειμαι πολυ κοντα....δεν αξιζει?

αμα γαμαει με εκπτωση τοτε αξιζει ο κοπος. εγω του ειχα στειλει πμ και δεν απαντησε...
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
αυτο τις κελσου ειναι καθετα τις βουλιαγμενης στο υψος προς αθηνα. οντως ειχε τζακουζια και ωραια ρωσσιδια. πριν χρονια ηταν πολυ χαι before makis αλλα ηταν σε στιλ στουνδιο

ως παλιος σταθερος επισκεπτης του εν λογω ινστιτουτου μπορω να καταθεσω οτι πριν απο χρονια εσκιζε ! απο σερβις κλπ κλπ. ναι ειναι αυτο με τζακουζια , χαμαμ και φουλ σερβις. Αν δουλευει οπως παλια ξεχαστε οτι ξερετε απο τα μασατζιδικα . Αν με προλαβει αλλος παρακαλω να στειλει πληροφοριες !!!
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Πρόσφατη επίσκεψη στη Φ.Ν. 11. Δύο νέες αφίξεις, Όλγα ψηλή ξανθιά με κοντό μαλί, ωραίο πρόσωπο και Λάουρα καλή εμφάνιση αλλά με ύφος επαγγελματικό "πουτανιζέ". Πήρα την Όλγα. Από Ρωσσία,  23 ετών, πρώην συνεργάτης ... στο ίδρυμα της Ιλιάδας. Καλό μασάζ, χαμόγελο, καλή συμπεριφορά, ωραίο σφιχτό σώμα και  full service, αλλά με μάλον υποτονική δική της  συμμετοχή. Το όλον 80. Συμπερασμα, μέτρια για τα δικά μου κριτήρια,  αλλά αν ήμουν νεότερος θα τρελαινόμουνα μόνο για να βλέπω τα ατελείωτα πόδια της τυλιγμένα γύρω μου.
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Μεσημεριανή ανταπόκριση από Φ4. Μαρίνα σταμάτησε από εκεί, δουλεύει αλλού (όποιος την εντοπίσει μας λέει), Ρόζα ρεπο, εργαζόμενο μιλφ με διπλό ρόλο (και στην υποδοχή), Ντίνα στυλ κομμώτριας, Τζοάννα λίγο ξέπλυμα στην εμφάνιση, Μαρία μελαχροινή και λίγο γεμάτη για τα γούστα μου. Πιθανόν να ξεχνάω κάποια.
Παρότι ήταν η πρώτη μου φορά εκεί (βαπτίστηκα πάτερ!) κανένα πρόβλημα. Μοιραστήκαμε μπριζολίτσα με τη Ντίνα και συμμετείχε αρκετά στο γεύμα.
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
πόσο φαινεται οτι εισαι πελατης........να ξερες πόσο!

Ήμουν vasos ήμουν, 6-7 ίσως και πάρα πάνω χρόνια (όταν πρωτοπήγα είχε 15000 δρχ. η ώρα για μασαζ-φραπέ +5000 δρχ. για μασαζ-full σύνολο 20000 δρχ. σε σημερινά μας κάνει 60€) από εποχής Βαλεντίνας ψηλό ξανθό milf με φοβερό κορμί μου πήρε 1+ χρόνο για full πρόγραμμα αλλά άξιζε και χρόνο και χρήμα!!!
Τώρα τα κόμιστρα έχουν ανέβει πολύ για full φτάνουμε τα 120€ την ώρα όπως καταλαβαίνεις το κόστος είναι δισβάσταχτο, όμως νά'ναι καλά το bourdela.com και οι φίλοι συναγωνιστές που μου άνοιξαν νέους ορίζοντες και μπορώ να "χαλαρώνω" με σχετική άνεση. Κύριοι σας ευχαριστώ. Καλή συνέχεια σε όλους.
 

VICTORI

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2007
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας συναγωνιστες. για την ερώτηση που έκανε κάποιος συναδελφος σχετικα με την Μαρίνα έχω να απαντήσω ότι έχει παει στο καινούργιο μαγαζί Κηφησίας  12 
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Ε ενταξει οχι και να προχωρησεις σε αποτομες αποφασεις!
Σιγα σιγα να τα κοψεις...μην παθεις και τιποτα!!!
Λιγο λιγο το κοβουν το τσιγαρο αλλιως περνεις κιλα!!! :rockon: :rockon:
 

tolis114

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Πηγα την Δευτερα στην Ηρωων Πολυτεχνειου στον Πειραια.3 κυριες απο 35-55 ,Καλλιτερη η Τατιανα 35 χρονων , καλο κορμι σφικτο καθαρη βυζακι μικρο και σφικτο. Αυτη διαλεξα καλο μασαζ απολο αισθησιακο με χαιδεματα δηθεν τυχαια και μετα ανασκελα..
Δεχτηκε οποιο προγραμμα της ζητησα , εδωσα 70 ευρω και εφυγα ευχαριστημενος , θα ξαναπαω.
Την Δευτερα θα παω στο Μαρνης ποια να ζητησω ?Εχω να παω κανα δυο χρονια.


edit giorgospapa: τσεκαρε πμ..
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ε ενταξει οχι και να προχωρησεις σε αποτομες αποφασεις!
Σιγα σιγα να τα κοψεις...μην παθεις και τιποτα!!!
Λιγο λιγο το κοβουν το τσιγαρο αλλιως περνεις κιλα!!! :rockon: :rockon:

μην επηρρεαζεις βρε το παιδι...αστο να αποφασισει μονο του...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αμα γαμαει με εκπτωση τοτε αξιζει ο κοπος. εγω του ειχα στειλει πμ και δεν απαντησε...

δε γαμαει με εκπτωση (αλλου αυτα που ξερεις !!) και μαλλον εισαι ο μονος που δεν εχω απαντησει, διοτι μας λες και μαλακες απο πανω..
 

johnnybravo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Πηγα την Δευτερα στην Ηρωων Πολυτεχνειου στον Πειραια.3 κυριες απο 35-55 ,Καλλιτερη η Τατιανα 35 χρονων , καλο κορμι σφικτο καθαρη βυζακι μικρο και σφικτο. Αυτη διαλεξα καλο μασαζ απολο αισθησιακο με χαιδεματα στα μπαλακια δηθεν τυχαια και μετα ανασκελα και γδυνεται και αυτη μενοντας μονο με ενα κοκκινο στριγκακι .Οταν της ζητησεισ πιπα αφου σου γλειφει πολυ ωρα τα μπαλακια σου βαζει προφυλαξη και παει στο κατω μερος του κρεβατιου και ανεβαινει στα ποδια σου και παιζει με τον π... σου.Δεχτηκε οποια σταση της ζητησα , εδωσα 70 ευρω και εφυγα ευχαριστημενος , θα ξαναπαω.
Την Δευτερα θα παω στο Μαρνης ποια να ζητησω ?Εχω να παω κανα δυο χρονια.

!!!!!Ηρωων Πολυτεχνειου no ????
 

handst

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
110
Like
2
Πόντοι
1
Φίλε αν γίνεται εκτός από αριθμό για Ηρώων Πολυτεχνείου δώσε και περιγραφές των άλλων 2 που λες και το αν παίζει μπριζόλα από όλες.

:helpplea:
 

dysan

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
Την Δευτερα θα παω στο Μαρνης ποια να ζητησω ?Εχω να παω κανα δυο χρονια.
το λοιπον,
Αντζελα πετιτ ρωσιδακι με χαρακτηριστικα κινεζας, ΠΟΛΥ περιποιηση και καλο μασαζ. :dancing:
Μαρια εκφυλη καυλιαρα εκ ρωσιας (οψη γερμανιδας τουριστριας) προχειρο μασαζ και κολπα στριπτιτζους πολυ παιχνιδιαρα. :boobies:
Α, 80 το μαλλι.

καλο βολι ;)
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Απ'όσο γνωρίζω Μαρίνα από Φ4 εθεάθη επί της Λεοφ.Κ 12
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom