Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

proktos

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
μασατζιδικο. πηρα τηλ. (απο ) και μου ειπε ραντεβου κλπ. Εκει παλια ηταν ενα με κατι πισινες ..... :think:
 

mal

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2007
Μηνύματα
33
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
παπα γιωργη θελω την συμβουλη σου.ειχα παει πριν καμια εβδομαδα φ4.μου ανοιγει ενα μωρο και με παει κατευθειαν μεσα και μου λεει μονο μασαζ και τιποτα αλλο.τι λαθος επραξα.πρεπει να τα σταξω αρκετα πριν τσιμπισω μεζε? :think:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
μασατζιδικο. πηρα τηλ. (απο ) και μου ειπε ραντεβου κλπ. Εκει παλια ηταν ενα με κατι πισινες ..... :think:

δεν μπορω να θυμηθω κατι. ισως μου διαφευγει. παντως τη διευθυνση την ξερω. θα παω μια απ τις επομενες μερες και θα ενημερωσω..
 

7706

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
παπα γιωργη θελω την συμβουλη σου.ειχα παει πριν καμια εβδομαδα φ4.μου ανοιγει ενα μωρο και με παει κατευθειαν μεσα και μου λεει μονο μασαζ και τιποτα αλλο.τι λαθος επραξα.πρεπει να τα σταξω αρκετα

Φίλε κάτι λάθος εκανες γιατί το μαγαζί δεν έχει αναστολές και σερβίρει τα πάντα.Σορυ πάτερ που πήρα την πρωτοβουλία να απαντήσω εγώ
 

Επισκέπτης
αυτο τις κελσου ειναι καθετα τις βουλιαγμενης στο υψος προς αθηνα. οντως ειχε τζακουζια και ωραια ρωσσιδια. πριν χρονια ηταν πολυ χαι before makis αλλα ηταν σε στιλ στουνδιο
 

proktos

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
αν προλαβω πατερ και παω πρωτος θα εχετε νεα μου.
 

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
Νεα αγγελια για Παπαγου 76, Ζωγραφου...

Οπως επισης και η παρακατω

ΑΓΧΟΣ Το κλειδί για το άγχος της καθημερινότητας είναι το μασάζ, το χαμάμ, το προμασάζ και η σάουνα. Σταθεροποιούμε τον ρυθμό της αναπνοής, αυξάνουμε τον μεταβολισμό μας   210-9219.ΧΧΧ, 6947.701ΧΧΧ, Δευτέρα έως Παρασκευή 10.00-20.00, Σάββατο 10.00-17.00

μηπως καποιος τα εχει επισκεφτεί για να ενημερωσει???
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
μαλλον μασαζ εννοει τη μπριζολα και προμασαζ το μασαζ..
 

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
ok, ας το δεχτω οτι ειναι προμασαζ το μασαζ και μασαζ η μπριζολα... η "σταθεροποιηση του ρυθμου της αναπνοής" παλι???? Περνας τεστ κοπωσεως? τεστ cooper? τι?  μηπως να κανω τρεξιμο για 2 εβδομαδες για να αποκτησω φυσικη κατασταση και να παω μετα? πειτε μου...!
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
σε ποια περιοχη ειπαμε οτι ειναι αυτο ? γιατι κατι μου θυμιζει...

Α! παλιοτερα ειχα γραψει για δυο κοπελες (35-40 δηλ. μιλφεϊγ πολυ καλα ομως...) στην Τραλαιων που κανουν καλουτσικο Body2Body, τυχαια απο αγγελια βρηκα το τηλ. της μιας. Οποιος θελει με pm

φιλε gourounikos τσεκαρε το pm σου...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ok, ας το δεχτω οτι ειναι προμασαζ το μασαζ και μασαζ η μπριζολα... η "σταθεροποιηση του ρυθμου της αναπνοής" παλι???? Περνας τεστ κοπωσεως? τεστ cooper? τι?  μηπως να κανω τρεξιμο για 2 εβδομαδες για να αποκτησω φυσικη κατασταση και να παω μετα? πειτε μου...!

με το ''σταθεροποιηση του ρυθμου της αναπνοής'' θελει να σου πει ο ποιητης οτι δεν θα κανεις ΕΣΥ ο,τι θελεις, αλλα θα σου αλλαξει ΑΥΤΗ τα φωτα..


ευλογησον..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αν αυτο της τραλαιων ειναι αυτο που απεναντι εχει ενα σουπερ μαρκετ, δε λεει πολλα..
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
αν αυτο της τραλαιων ειναι αυτο που απεναντι εχει ενα σουπερ μαρκετ, δε λεει πολλα..

καλα ρε πατερ...τι διαδρομες κανεις καθημερινα?? μιλαμε , ξερεις ολα τα μασσατζιδικα αθηνων-πειραιως και περιχωρον...!!!  πως τα καταφερνεις>??
για πες περισοτερα γι'αυτο στην τραλλεων....ειμαι πολυ κοντα....δεν αξιζει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom