Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

stamospp

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15
Like
1
Πόντοι
0
παληκαρι, αν ειχες διαβασει ολο το θρεντ, θα εκανες το σταυρό σου (αν εισαι χριστιανος :grin: ) που δεν σου εκανε τιποτε η ζανα..

Θες να μου εξηγήσεις για να μην διαβάζω 337 σελίδες?
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
Από Σ63
Όσον αφορά την Έλενα εχω να πω πως σίγουρα από εμφάνιση δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο
(ψηλή, μελαχροινή, χοντρούλα με στήθος 4-5 αλλά πεσμένο) που όμως κάνει full πρόγραμμα 70€ στο οποίο ανταποκρίνεται 100%.
Η Σίσσυ τώρα είναι σαφώς πολύ πιο εμφανίσημη (ψηλή, μελαμψή με ωραίο κορμί, στήθος 2-3 σφιχτό και στητό, οπίσθια σφιχτά σε καλή αναλογία σε σχέση με το υπόλοιπο σώμα) που κάνει full πρόγραμμα 70€ αλλά βάζει κάποιους φραγμούς, τουλάχιστον σε μένα.
Για την Τζούλη έχω αναφερθεί σε προηγούμενο post.

για μια καινουρια ονοματι αννα τι λεει ??? ειναι ομορφη??? ηταν εκει?
 

tolis114

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα
ποιο στουντιο ειναι το Φ 4 και καποια αλλα συνθηματικα που γραφεται , πεστε και σε μενα που ειμαι νεος στην παρεα σας.
Επισης επειδη θα παω μεσημερι στο Μαρνης να ζητησω την Ζανα η θα την πατησω οπως ο συναγωνιστης , υπαρχει καποιο συνθημα για εκει , θελω φουλ σερβις.
Τι λετε για την Αντζελα η Αννα που μου συστησε καποιος φιλος απο δω μεσα.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Καλημερα
ποιο στουντιο ειναι το Φ 4 και καποια αλλα συνθηματικα που γραφεται , πεστε και σε μενα που ειμαι νεος στην παρεα σας.
Επισης επειδη θα παω μεσημερι στο Μαρνης να ζητησω την Ζανα η θα την πατησω οπως ο συναγωνιστης , υπαρχει καποιο συνθημα για εκει , θελω φουλ σερβις.
Τι λετε για την Αντζελα η Αννα που μου συστησε καποιος φιλος απο δω μεσα.

1)to Φ4 ειναι κοντα στο Φ47(στουντιο) και Σ79(Μασαζ)....αν δεν καταλαβαινεις τα συνθηματικα βρες καποιον Κ.Ε.Π.Ι.Κ.άριο να στα αποκωδικοποιησει...

:dancing: :dancing: :dancing:

2)αν θες να ζησεις με υγεια,ευεξια,ζωντανια και τουλαχιστον να κατουρας χωρις να νιωθεις ενοχλησεις προτιμησε κατι αλλο και οχι αυτην που ανεφερες(ζ...)

:headbang: :headbang: :headbang:

 

tolis114

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Δεν θελεις να μου εξηγησεις εσυ η καποιος αλλος , εστω με μνμ.
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
φίλε , έχει γραφτεί παλιοτερα
ότι κάνει διάφορα- και ότι το βάζει  και μέσα ακαποτο , και  ότι εφ όσον τα κανει σε πολλούς κλπ  , κλπ
 

tolis114

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
φίλε , έχει γραφτεί παλιοτερα
ότι κάνει διάφορα- και ότι το βάζει   και μέσα ακαποτο , και  ότι εφ όσον τα κανει σε πολλούς κλπ  , κλπ
Σε ευχαριστω
Πες μου οια μου προτεινεις στο Μαρνης και αν θες εξηγησε μου τι ειναι τα Σ & Φ που διαβαζω .
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παληκαρια, τις διευθυνσεις απ τα καταστηματα παραγωγης πολιτισμου μπορουμε να τις γραφουμε κανονικα για να μην μπερδευονται και οι νεοι φιλοι μας..
 

Επισκέπτης
καλημερα παιδια. μετα απο την σαββατιατικη μασαζοβολτα σε φρα, ιλιαδα, και σκρ, τιμησα τελικα αυτο της ζησιμοπ. ηταν μια κοντουλα η τανια τιποτα το ιδιαιτερο αλλα βαριομουνα να ξανατρεχω πισω.ωραιο λεπτο κορμακι αλλα απο φραπε γαμτα. μου τον εκανε ελληνικο μερακλιδικο και με πολλες φουσκαλες. αφου στο τελος τις λεω κανε ενα εσπρεσακι γιατι εχουμε και δουλειες. δεν λεω ωραια ειναι να εχει διαρκεια αλλα αμα δεν σε ενθουσιαζει η μασουζ και σου πιανει και μια ωρα την παρλα ενω σηκωνει πανια στο καταρτι σου , τι να πω ξενερωνω. η σκρ παντως ειχε δυο ωραια μωρακια που ηταν και παλια αλλα επειδη ειχαν κατι σαν παρτακι μεταξυ τους (μαλλον +ενας νταβας) ειπα να την κανω  μιας και δεν ειχαν μπουφε :grin:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
να πω για τους καινουριους φιλους πως αν κανουν εναν κοπο και διαβασουν ολοκληρο το θρεντ (εστω κι αν εχουν αργη συνδεση, εστω κι αν το διαβασουν τμηματικα μεσα σε ενα διαστημα καποιων ημερων), τελειωνοντας το θα μεινουν καπως ετσι:  :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
 

proktos

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0

Ενημερωση
πηγα Κελσου.. :jerking:
τσαμπα το ψαξιμο για παρκινγκ.
μια τσατσα αηδια  :headbang: μια μασαζου ξεφτιλα  :headbang: και πριν δω τη κοπελλα μιλησαμε για τα προγραμματα μου ειπε μονο μασαζ. οταν ειδα τη κοπελλα το'βαλα στα ποδια :rockon:

μακριααααααααα
 

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
Αναφορα απο το νεο καταστημα, Κηφισιας 12 απεναντι απο το Carrefour.
1oν ειναι εκει η Μαρινα απο φραντζη
2ον ειναι εκει και η κατερινα απο Φραντζη
3ον ηταν εκει αλλες 2 extraμπαζολες
4ον κανουν κανονικα φουλ
5ον κοστος 60 +20 για φουλ

Αναφορα απο Κελσου 6 Νεος κοσμος.

Μ Α Κ Ρ Υ Α !!!
ΣΟΥΠΕΡΝΤΟΥΠΕΡ ΜΠΑΖΑ... χωρος απαραδεκτος, υποτιθεται εχει χαμαμ, ναι ειναι ενας χωρος που εχει φτιαχτει απο υλικο παντζουριων και καθεσαι μεσα με ενα σωληνα να βγαζει ατμο...!
εχει τζακουζι, ωραιο εξωτερικα αλλα θα λειτουργουσε σε ενα μηνα (φανταζομαι μετα απο εξτρα βιολογικη απολυμανση)... ασε που ολα αυτα ειναι στο πισω μερος μιας ετοιμοροπης μονοκατοικιας και μαλιστα στον κηπο που τον εχουν κλεισει για να τον κανουν ωφελιμο χωρο.
ΜΑΚΡΥΑ ...
 

geo69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
5
Like
471
Πόντοι
26
Καλημερα. Επισκεψη σημερα πρωι στο Κηφισιας 12. Μαπα μαπα μαπα το καρπουζι. Δινουνε μπιζολιτσα κανονκα με 80 και απλο 60. Αλλα την μπριζολα την δινουνε ντυμενες!!!! Εξω λιγο βυζακι στην ακρη το στριγκακι και τα πηραμε τα 80. Α και τα γυαλια ηλιου στο κεφαλι για στεκα. Γενικα μαπα το καρπουζι.
 

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
Εγω παντως τη μπριζολιτσα στην Κηφ.12 την εφαγα καλοκαθαρισμενη, ξυρισμενη με ελευθερα πιασιματα μεσα - εξω και αν ηθελα θα ειχα και μπονους και εξτρα μπονους..., ισως η κοπελα σου να μην ειχε κανει αποτριχωση και σε ντραπηκε...!!!


edit giorgospapa: τσεκαρε πμ..
 

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα παιδια. μετα απο την σαββατιατικη μασαζοβολτα σε φρα, ιλιαδα, και σκρ, τιμησα τελικα αυτο της ζησιμοπ. ηταν μια κοντουλα η τανια τιποτα το ιδιαιτερο αλλα βαριομουνα να ξανατρεχω πισω.ωραιο λεπτο κορμακι αλλα απο φραπε γαμτα. μου τον εκανε ελληνικο μερακλιδικο και με πολλες φουσκαλες. αφου στο τελος τις λεω κανε ενα εσπρεσακι γιατι εχουμε και δουλειες. δεν λεω ωραια ειναι να εχει διαρκεια αλλα αμα δεν σε ενθουσιαζει η μασουζ και σου πιανει και μια ωρα την παρλα ενω σηκωνει πανια στο καταρτι σου , τι να πω ξενερωνω. η σκρ παντως ειχε δυο ωραια μωρακια που ηταν και παλια αλλα επειδη ειχαν κατι σαν παρτακι μεταξυ τους (μαλλον +ενας νταβας) ειπα να την κανω  μιας και δεν ειχαν μπουφε :grin:

την αλλη φορα να παρεις την Κατια (αν ειναι εκει...) κανει πολυ καλο μασαζ και πολυ ωραια μπριζολιτσα και φραπεδακι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom