Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

digdong

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας συναγωνιστες.Σημερα γυρισα απο Ευρωπη πηγα φ4 αλλα Μαρινα γιοκ.Βολευτηκα βεβαια με μια 2μετρη Ολγα αλλα εχω κολλημα.Ξερει κανενας τιπατα?Ευχαριστω εκ των προτερων.
 

Επισκέπτης
τη λεει η ολγα τι προγραμα κανει και ποσο παει το μαλι
 

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
Γεια σας συναγωνιστες.Σημερα γυρισα απο Ευρωπη πηγα φ4 αλλα Μαρινα γιοκ.Βολευτηκα βεβαια με μια 2μετρη Ολγα αλλα εχω κολλημα.Ξερει κανενας τιπατα?Ευχαριστω εκ των προτερων.

Αγαπητε αν δεις πιο πισω και αφοσον μιλαμε για την ιδια Μαρινα (που μαλλον αυτο συμβαινει) εχει φυγει απο Φ4 και κατοικοεδρευει Κηφισιας 12.
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους τους μασαζοκατακτητές, στην φρατζή 4 παίζει ένα πολύ καυλιάρικο μωρό ονόματι Βικτώρια ξανθιά κι αυτή σαν την όλγα αλλά πολύ καυλότερη. Ειναι τεσταρισμένη προχτές και ήταν σκέτη καύλα σε όλα. Επίσης για όσους δεν γνωρίζουν η Μαρίνα της φρατζή 4 βρίσκεται Κηφισίας 12 πέρασα από εκεί μεσημεράκι και έκανα ένα τεστ ντράιβ να δω πως στρίβει αν και την είχα δοκιμάσει πολλές φορές στην φρατζή και παρατήρησα ότι στρίβει το ίδιο καλά.
 

rot4

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα.μολις ανοιξα λογαριασμό παρόλο που παρακολουθώ το συγκεκριμένο θέμα εδώ και 1 τουλαχιστον μηνα.θέλω να ρωτησω για βεικου υπάρχουν 2 μαγαζιά .τι παίζει
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
γαμησε τα ...... αυτα ειναι για οταν θα γινουμε 50... θα φοραμε το κουστουμακι μας θα το παιζουμε μεγαλοστελεχη (με κολονακιωτικο μισθο)... και θα χαλαμε μονο τα λεφτα μας (και οχι τα νευρα μας ;) ) χαχαχαχαχαχαχαχα :P αν και για μενα δεν αξιζει... χιλιες φορες city tour... ;)

τουλαχιστον στα city tours τρως κανονικα.. ;)
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
H Φ4 μεχρι τι ωρα ειναι ανοιχτα?
 

Nick the Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
264
Like
1
Πόντοι
1
Ζησιμοπούλου 93 είναι το νούμερο; Μπορείτε να μου στείλετε τηλέφωνο;
 

checkone

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2007
Μηνύματα
29
Like
6
Πόντοι
0
Για Κηφισια η Μαρουση ξερει κανεισ τιποτα να μου πει? και γενικα για β.π οτι ξερετε
 

astrikos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
Για Κηφισια η Μαρουση ξερει κανεισ τιποτα να μου πει? και γενικα για β.π οτι ξερετε

Φιλε μου, αν πας μερικές σελίδες πίσω στο thread θα βρεις τις πληροφορίες που θες. Δοκίμασε και στο search τοποθετώντας "Μαρούσι".
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
Για το elite στο κολωνάκι ξέρει κανείς τίποτα?
καταρχην στο elite δεν εχει μονο ελληνιδες εχει και μια ρωσσιδα :P τεσπα εκει φιλε αμα παρεις ιφιγενεια φαιη το μονο που θα σου κανουν ειναι να σε τριβουν επι 45 λεπτα και δεν τολμας να πεις τπτ πονηρο γτ στο ξεκοβουν απο την αρχη.τωρα για τις αλλες κοπελλες που δεν ειναι τοσο εμφανισημες δεν ξερω τι να σου πω...δοκιμασε μηπως καταφερεις τπτ...γτ το φυσιολογικο ειναι οσες δεν ειναι τοσο ομορφες να ειναι και πιο "ευκολες" για να παρουν και αυτες κανεναν πελατη. αν θες δοκιμασε να μας πεις και μας :P
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
καλησπέρα.μολις ανοιξα λογαριασμό παρόλο που παρακολουθώ το συγκεκριμένο θέμα εδώ και 1 τουλαχιστον μηνα.θέλω να ρωτησω για βεικου υπάρχουν 2 μαγαζιά .τι παίζει

β9-11 οταν ειχα παει ειχε μια ξανθια μικρουλα που δουλευε σε αλλα μαγαζια πριν
β48 ειχε τρεις που κατα την γνςμη μου δεν αξιζαν...(μεγαλουτσικες)
ειναι και αλλο ενα νομιζω β 1
φιλαρακο ασε την βεικου και πηγσινε στουρναρη... με 50 ευρο κερνανε φραπε και με 70 full program πολυ καλες τιμες...(τιμες αποθηκης) :P
 

homan

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
727
Κριτικές
6
Like
267
Πόντοι
6
Καμμια πληροφορια για Σκρα εχουμε? Ειναι ανοιχτο η ειναι αυτο που εκαναν ντου πριν λιγες μερες?σκεφτομαι να το επισκευθω σημερα μην τρεχω τσαμπα .....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom