Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (5 μέλη και 30 επισκέπτες)

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.571
Κριτικές
40
Like
24.914
Πόντοι
11.096
Έφυγα απο Λαγουμιτζή και κατέληξα στο Φ2 όπου έφαγα τη Νανσυ στη στροφή κυριολεκτικα απο άλλο πελάτη και ....σώθηκα......τι όμορφο παιδί.....δεν θα επαναλάβω όσα έχουν γραφτεί αλλα είναι σοβαρός παίκτης. Το μαγαζι εχει τα θέματά του αλλα αυτο είναι άλλη συζήτηση.....
Λές μεγάλες αλήθειες.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.899
Like
9.570
Πόντοι
1.056
.... επειδή μιλάω ελληνικά σαν Αλβανός γάιδαρος, ....
οι αλβανοι γάϊδαροι μιλάνε καλύτερα ελληνικά από εσένα.. τι ασυνάρτητες μαλακίες είναι αυτές που μας εχεις αραδιάσει; Mεταφραση στο google tranlator έκανες;
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.899
Like
9.570
Πόντοι
1.056
λεπτό σώμα πιπινάκι σε πολύ καλή κατάσταση
ατρακάριστο αγρατζούνιστο, πρώτο χέρι φυλάσεται σε κλειστό γκαράζ
...σποραδικές βροχες και ηλιοφάνεια
απλώς αναποδογυρίστε και φραπέ, άχυρο.
ψύλλους ψάχνατε;;
Μου αρέσει λίγη μαρινάδα με τη μπριζόλα μου.
τι το περασες ρε εδω;;; Masterchef?
φρέσκια και μυρίζει
φρέσκο πράγμα....μυρίζει θάλασσα
ίσως δίνει καλύτερη σύνδεση.
ναι , θα σου αναβαθμίσει την 100άρα VDSL σε 1000άρα FIBER

ρε μαλάκες προμότορες ... αν δεν εχετε να γράψετε κάτι , καλύτερα να μην γράφετε τίποτα... ξεφτυλίζεστε μόνοι σας
 
Εγγρ.
26 Σεπ 2022
Μηνύματα
24
Like
91
Πόντοι
0
πουλάκι μου, ίσως πρέπει να επισκεφτείς μια βουρδέλα για να χαλαρώσεις
ναι, χρησιμοποιώ τη μετάφραση. Δεν μιλάω ελληνικά. όπως είναι σαφές, ωστόσο οι κανόνες δεν μου επιτρέπουν να γράφω στα αγγλικά. Και μου αρέσει να συνεισφέρω για να βοηθήσω τους άλλους όπως βοηθούν κι αυτοί εμένα.
Όχι, δεν είμαι υποστηρικτής, μπορείτε να το ελέγξετε με άλλα πράγματα που γράφω εδώ. Δεν είσαι ούτε ο Δίας ούτε ο στρατηγός, αν κάποιος θέλει να το διαγράψει, μπορεί.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.899
Like
9.570
Πόντοι
1.056
πουλάκι μου, ίσως πρέπει να επισκεφτείς μια βουρδέλα για να χαλαρώσεις
ναι, χρησιμοποιώ τη μετάφραση. Δεν μιλάω ελληνικά. όπως είναι σαφές, ωστόσο οι κανόνες δεν μου επιτρέπουν να γράφω στα αγγλικά. Και μου αρέσει να συνεισφέρω για να βοηθήσω τους άλλους όπως βοηθούν κι αυτοί εμένα.
Όχι, δεν είμαι υποστηρικτής, μπορείτε να το ελέγξετε με άλλα πράγματα που γράφω εδώ. Δεν είσαι ούτε ο Δίας ούτε ο στρατηγός, αν κάποιος θέλει να το διαγράψει, μπορεί.
Τα greeklish δεν επιτρέπονται ρε μαλάκα. Αγγλικά μπορείς να γράφεις κανονικά.
Γράφε στα αγγλικά λοιπόν ή καλύτερα να μη γράφεις καθόλου, γιατί έτσι όπως κάνεις αναρτήσεις το μόνο που καταφέρνεις να συνεισφέρεις είναι στο να πονοκεφαλιάσουμε.
 
Εγγρ.
26 Σεπ 2022
Μηνύματα
24
Like
91
Πόντοι
0
Then delete it with your thunderbolt o mighty Zeus. If the information, despite the translation problems, is not helpful, I have zero issues with a moderator removing it. So after you have counted them and discovered you have more balls than brain cells, please request it, if it offends your delicate aesthetic sensibilities quite so much. Written in English, if translate mangles it, that's on you :)
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.899
Like
9.570
Πόντοι
1.056
Then delete it with your thunderbolt o mighty Zeus. If the information, despite the translation problems, is not helpful, I have zero issues with a moderator removing it. So after you have counted them and discovered you have more balls than brain cells, please request it, if it offends your delicate aesthetic sensibilities quite so much. Written in English, if translate mangles it, that's on you :)
τελικα μπινελίκωμα χρειάζεστε ολοι για να στρώσετε χαρακτήρα... μόλις εφαγες τα σηχτηρλίκια, ίσιωσες
 
Εγγρ.
26 Σεπ 2022
Μηνύματα
24
Like
91
Πόντοι
0
And thus , in response to the feedback given so reluctantly by Peramatiotis , so humble and unforthcoming, a genius, the greatest living Greek, never someone to throw around big words and a tiny penis, never one to be rude agressive or disrespectful, to comment with the communication skills of a 2 yr old who has dropped their candy...With such a teacher, I'm able to provide a post suitable for such brave, great men. the keyboard warriors of modern day Sparta. Alexander the Great had Aristotle yet I, your humble scribe have only... Peramatiotis. Fuck it lads, that's ,modern Greece for you eh?

Review passed by censor Peramatiotis , replacing previous review that did not pass the required writing style aesthetics of his famous published work

'The Fucking Shop Review Writer's Style Guide', author Peramatiotis
(edited by Homer, Archimedes and Aristophanes)

Updated censor approved text in compliance with style guidelines:

I like massages. I like fucking. So I went to a massage shop in Athens, it's the capital city of Greece.
In the shop you can have a massage, then you can fuck. You have to pay money. They have women there. Some are nice, some not so nice but it depends on what you like. I had a shower.
A woman gave me a massage. I liked it. After that we fucked. It was nice.
Then I had another shower and I left .

I hope you find this updated review more useful than the previous one, packed with insightful information.
If you did, thank Peramatiotis. If you didn't, thank Peramatiotis.
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.764
Κριτικές
56
Like
6.153
Πόντοι
11.836
Έφυγα απο Λαγουμιτζή και κατέληξα στο Φ2 όπου έφαγα τη Νανσυ στη στροφή κυριολεκτικα απο άλλο πελάτη και ....σώθηκα......τι όμορφο παιδί.....δεν θα επαναλάβω όσα έχουν γραφτεί αλλα είναι σοβαρός παίκτης. Το μαγαζι εχει τα θέματά του αλλα αυτο είναι άλλη συζήτηση.....

φαίνεται ότι ήσουν πιο γρήγορο πιστόλι από τον συναγωνιστή :cheesy:
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.871
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
Στο XO VIP SPA παίρνουμε τηλέφωνο και κλείνουμε ραντεβού ή πάμε από κάτω και παίρνουμε τηλέφωνο να μας ανοίξουν;
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.376
Κριτικές
19
Like
9.747
Πόντοι
9.095
ωραίος τη βρήκα νασε καλά φίλε
Ναι μη ξεχάσεις μόνο να μη κανεις χαζή ερώτηση γιατί εκνευρίζεται η κουτοπονηρη και γράφει τις μαλακιες της στη σελίδα της
 
Τελευταία τροποποίηση:

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
Στο XO VIP SPA παίρνουμε τηλέφωνο και κλείνουμε ραντεβού ή πάμε από κάτω και παίρνουμε τηλέφωνο να μας ανοίξουν;
Μπορείς να κανεις και τα δυο. Αλλα για να σου ανοίξουν πας στην πορτα της πολυκατοικίας και τηλεφωνείς ούτως ή άλλως....
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
φαίνεται ότι ήσουν πιο γρήγορο πιστόλι από τον συναγωνιστή :cheesy:
Καθόταν δίπλα και μας χώριζε παραβάν. Μπήκε η Νανσυ πρωτη στην πασαρέλα και μετα απο εμένα πήγε σε αυτόν. Και ενώ ειχα σκοπό να δω όλο το ρόστερ συνηδιτοποιω ότι είχε πιάσει κουβέντα δίπλα, όποτε κάνω νόημα στην μικρή .....αστη τη συνέχεια....αυτήν! Απο ότι μου ειπε μετα η Νανσυ ο διπλανός ηταν πελάτης της όποτε κυριολεκτικά του την έκλεψα .....ζήτω συγγνώμη απο το φίλο αν διαβάζει το νημα, ελπιζω να είχε καλή συνέχεια....
Την αλλη φορα τη Λαρίσα θα φέρω και γλυκά!
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
576
Κριτικές
20
Like
2.392
Πόντοι
1.196
Έφυγα απο Λαγουμιτζή και κατέληξα στο Φ2 όπου έφαγα τη Νανσυ στη στροφή κυριολεκτικα απο άλλο πελάτη και ....σώθηκα......τι όμορφο παιδί.....δεν θα επαναλάβω όσα έχουν γραφτεί αλλα είναι σοβαρός παίκτης. Το μαγαζι εχει τα θέματά του αλλα αυτο είναι άλλη συζήτηση.....
Αν αναφέρεσαι στην Τρίτη 14/3, θα μπορούσα να πω ότι εκείνη την μέρα δεν ξέρω τι καλό είχε συμβεί στην ίδια ή αν απλά ήταν θέμα διάθεσης, αλλά η Νάνσυ έλαμπε κ ακτινοβολούσε ολόκληρη!
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.871
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
Μετα την κριτικη συναγωνιστή για Εβελίνα στο Στουρνάρη, η Ζανα την έστειλε για ξεκούραση......
Συνολικός χρόνος αγωνιστικης δραστηριότητας ....μια ημέρα......
Μήπως την ξαναέφερε σαν Ρωξάνη;
 

Alex(9)

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
66
Κριτικές
3
Like
211
Πόντοι
0
Επειδη ημουν σ αλλη κατηγορια αγοραιου ερωτα και πλεον κανω στροφη προς μασαζ-σεξ τωρα ξεκιναω και αναζητω πληροφοριες απο διαβασμα εδω,εχεις δει αν εγραψαν αλλα παιδια εμπειριες απο τιμες-προγραμμα;
Δεν έχω δει τιμές αλλά επειδή ήταν παλιά στο silver spa υποθέτω θα είναι παρόμοια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom