Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (4 μέλη και 30 επισκέπτες)

christos1985

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2016
Μηνύματα
35
Κριτικές
2
Like
107
Πόντοι
0
Φίλε ζητάει πολλά λεφτά και θα πάρεις με το ζόρι έναν άθλιο ατσούμπαλο φραπέ..Μακρυά..
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
ξέρει κανείς τι παίζει εδώ?

Flower"s asian massage
690 696 2788

https://g.co/kgs/31mhE5
Καταρχην το λινκ δεν ειναι σωστο...κατα δευτερον το ατομο που θα δεις μετα απ ο ψαξιμο στο σαιτ -που δεν υπαρχει-μου κανει για μεταλλεγμενη γυναικα και οχι ορτιζιναλ..
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
Καταρχην το λινκ δεν ειναι σωστο...κατα δευτερον το ατομο που θα δεις μετα απ ο ψαξιμο στο σαιτ -που δεν υπαρχει-μου κανει για μεταλλεγμενη γυναικα και οχι ορτιζιναλ..

τι εννοείς το Λίνκ δεν είναι σωστό αφού βγάζει τηλ κ τοποθεσία

επίσης μετά από ψάξιμο είναι αυτή.. αλλά δε ξέρω αν το δίνει ή κανει μόνο μασαζ

Screenshot_20230325_200013_Facebook.jpg


Screenshot_20230325_200026_Facebook.jpg
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
296
Like
1.138
Πόντοι
201
Mονο φραπα παίδες με πολλααα λεφτα
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
τι εννοείς το Λίνκ δεν είναι σωστό αφού βγάζει τηλ κ τοποθεσία

επίσης μετά από ψάξιμο είναι αυτή.. αλλά δε ξέρω αν το δίνει ή κανει μόνο μασαζ

Screenshot_20230325_200013_Facebook.jpg


Screenshot_20230325_200026_Facebook.jpg
εμενα αυτο βγαζει.... δεν σου φαινεται ladyboy αυτη?
 

Συνημμένα

  • 2023-03-04.jpg
    2023-03-04.jpg
    41,1 KB · Εμφανίσεις: 66

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.211
Κριτικές
18
Like
19.995
Πόντοι
4.546

Megalexandergr

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4
Like
22
Πόντοι
0
τι εννοείς το Λίνκ δεν είναι σωστό αφού βγάζει τηλ κ τοποθεσία

επίσης μετά από ψάξιμο είναι αυτή.. αλλά δε ξέρω αν το δίνει ή κανει μόνο μασαζ

Screenshot_20230325_200013_Facebook.jpg


Screenshot_20230325_200026_Facebook.jpg
Μινιον μου φαινεται και ενδιαφέρον! εχουμε πληροφορίες; κανει τπτ αυτή; όποιος εχει παει ας μας πει ειναι και διπλα μου.
 

tribal

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
293
Κριτικές
40
Like
1.864
Πόντοι
3.990
Σ 108 αξίζει επίσκεψη η θα φάω κανα πακέτο όπως εφαγα με την Χρυσα πριν κανα εξαμηνο που είναι εντελώς ζόμπι νεκροταφείου ;;;
 

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81
Μινιον μου φαινεται και ενδιαφέρον! εχουμε πληροφορίες; κανει τπτ αυτή; όποιος εχει παει ας μας πει ειναι και διπλα μου.
Με ψήσατε ρε κωλοπαιδα και παω εγώ τώρα για ραντεβού.

Θα δώσω feedback το βραδυ.
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
358
Κριτικές
5
Like
830
Πόντοι
81
ξέρει κανείς τι παίζει εδώ?

Flower"s asian massage
690 696 2788

Flower"s asian massage - Google Suche
Κάλεσα και ρώτησα προγράμματα κτλ, ασχολήθηκε να μου τα πει, σε όχι τελεία ελληνικα, κόστη έως και 70 άκουσα σε κάποια φάση, απ'οτι κατάλαβα γύρω στο 50αρικο τα περισσότερα. Στο τέλος τη ρώτησα για εκτονωση, δεν κατάλαβε καλά και της είπα happy ending, μου είπε εδώ κάνουμε thai massage χωρίς να να θιχτεί, αλλά κατάλαβα πως το απέκλεισε ευγενικά. Αν κανει κάποιος το κασκαντεριλικι ας ενημερώσει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bleach

Πολυχρόνης

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
1.096
Κριτικές
43
Like
4.529
Πόντοι
5.646
Κάλεσα και ρώτησα προγράμματα κτλ, ασχολήθηκε να μου τα πει, σε όχι τελεία ελληνικα, κόστη έως και 70 άκουσα σε κάποια φάση, απ'οτι κατάλαβα γύρω στο 50αρικο τα περισσότερα. Στο τέλος τη ρώτησα για εκτονωση, δεν κατάλαβε καλά και της είπα happy ending, μου είπε εδώ κάνουμε thai massage χωρίς να να θιχτεί, αλλά κατάλαβα πως το απέκλεισε ευγενικά. Αν κανει κάποιος το κασκαντεριλικι ας ενημερώσει.

από το τηλέφωνο θα είναι δύσκολο να πάρεις τέτοια πληροφορία μόνο από κοντά με κασκαντεριλίκι
 

zilberto

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
161
Κριτικές
3
Like
94
Πόντοι
1
Καλημέρα κύριοι.. Τελικα στο ευαγές ιδρυμα στην οδό Λέλας, υπαρχει κατι το αξιολογο?
 

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81
Καλησπέρα παιδια,

Προχθές εκανα το κασκαντεριλικι και πηγα στο flowers massage, στην Καλλιθεα.

Πηγα κατα τις 21:00. Βρισκεται σε ενα στενο, στο οποιο κυκλοφορει αρκετος κοσμος και εχει κανονικα ταμπελα απ εξω με φως και την φωτογραφια της. Επισης, ειναι σε μονοκατοικια, που σημαινει οτι καποιος που θα σας δει, ξερει οτι μπαινετε εκει μεσα (αυτο το λεω για οσους θελουν privacy, δεν θα το εχουν).

Ερχεται η ιδια και μου ανοιγει. Μια Ασιάτισσα γυρω στο 1.45 (ψιλο-κυριολεκτω) και αδυνατη, προσωπο σαν τη φωτο πιο πανω. Παμε πανω, με ξεναγει στον χωρο. Ειναι ενα παλιο σαν σπιτι, το οποιο εχει χωρισει σε 2,3 διαφορετικα rooms με σεντονι αναμεσα, και εχει και ενα πριβε δωματιο, οπως λεει. Γενικα, το σπιτι μοιαζει σαν αποθηκη με ειδη προικός, χαχα.

Παω στο δωματιο, μου φερνει ενα δισκο με τσαι ζεστο, μπισκοτα, νερο μπουκαλακι κλειστο και γενικα ηταν πολυ ευγενικη και καλοσυνατη. Εκει καταλαβα οτι μαλλον θα παρω τα αρχιδια μου.

Με ρωταει τι μασαζ θελω. Εχει με 35€ χαλαρωτικο και asian 1 ωρα, στα 50€ το ιδιο αλλα 1:30 ωρα και ενα αλλο που παταει πανω σου, στα 70.

Διαλεξα το κανονικο 1:30 ωρα στα 50, μιας και... μικρη η διαφορα.

Παω να κανω ενα ντουζακι, αν και ειχα κανει απο το σπιτι. Το μπανιο ηταν ενα 1χ1 χωρις ντουζιερα. Μονο νυπτηρας και τουαλετα, απλα ειχε κουμπωσει ενα λαστιχο με τηλεφωνο και τα εκανες κωλος εκει μεσα. Ξενερα αυτο...

Σκουπιζομαι, παω μεσα με τις παντοφλιτσες που μου εδωσε, ξαπλωνω και ερχεται. Εχει δικο της λαδι, οχι εμποριου. Κανει κανονικο μασαζ, αλλα χωρις πετσετα ή εσωρουχο. Στα μισα γυρναω και κανει και μπροστα, με περασματα και πονηρια. Επισης, καθε λιγο επαιρνε λιγο χαρτι και καθαριζε το πεος μου, επειδη ειχε αρχισει να χανει υγρα, ξερετε...

Της εκανα κρουση για κατι παραπανω, και ενω μου εδινε φιλακια και εκανε τα δικα της, μου ειπε οτι ειναι νεα ακομα εκει, και ειναι δικο της, δεν θελει να δημιουργησει bad reputation. Προσπαθησα αρκετα ειναι η αληθεια και αυτη εδωσε υποσχεσεις για την δευτερη φορα αλλα κλαιν, το ζητημα ηταν εκει, επιτοπου...

Τελοσπαντων, δεν εγινε εν τελει κατι, αν και μου εκανε περισσοτερη ωρα μασαζ. Ισως ηταν κοντα στο να κανει εστω φραπε, γιατι με ρωταγε και κατι "εισαι παντρεμενος; Εχεις σχεση;" Ενω με χαιδευε διπλα στο πεος.

Ε, επειδη το πολυ το μπλαμπλα με κουρασε, και δεν ειμαι να παρακαλαω την 1.45 για φραπε, ενω εχει παρει και 50€ στο χερι, σταματησα να προσπαθω και περασε η ωρα και φτασαμε στο τελος.

Μετα εκανα ντουζακι, καθισαμε λιγο να τα πουμε και μετα εφυγα.

Συμπέρασμα: αν θελετε μασαζ σε στυλ amateur περιβαλλον, πηγαιντε. Κανει ΠΟΛΥ καλο μασαζ και εχει πλακα σαν ανθρωπος. Αν θελετε κατι παραπανω, πηγαιντε και καλη τυχη, τι να πω, μπορει να μην τα καταφερα εγω καλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom