Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.333
Κριτικές
112
Like
18.570
Πόντοι
20.686
Οχι τυπε, δεν ξερω αλλα την βρηκα καπως στενη στο μουνακι και τελειωσα στο μουνι της. Μου ειπε μαλλιστα να της τα δωσω στο στομα, αλλα ηταν τοσο ωραια η αισθηση του μουνιου της που δεν το εκανα.
Η αλήθεια είναι ότι δουλεύουν πολύ τον κωλο εκεί μέσα με αποτέλεσμα να στενεύει το μουνι τους .
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.408
Κριτικές
36
Like
37.916
Πόντοι
18.565
Η αλήθεια είναι ότι δουλεύουν πολύ τον κωλο εκεί μέσα με αποτέλεσμα να στενεύει το μουνι τους .
Μου ειχε κανει εντυπωση και η Ρουλα πριν λιγο καιρο, παλια καραβανα στον χωρο, αλλα το μουνακι στενο. :confused:
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
721
Like
1.310
Πόντοι
206
Τετάρτη πέρασα από το Φραντζή 2 είχες στο σύνολο 10 γυναίκες οι πιο πολλές είναι στο δωμάτιο κατάφερα να δω τη Νάνσυ ,τη γνωστή τη ζωή δεν την είδα γιατί ηταν στο δωμάτιο , την Αντελίνα είδα αλλά έχει δωμάτιο ειναι μουναρα οπως και πριν μπορώ να πω και καλύτερη και πέρασε περασε με χαιρέτησε κσι πηγε στο δωμάτιο .Επίσης είδα και την Καρολίνα την Πάμελα και την Κατερίνα που ήταν ελεύθερες. Όλες οι άλλες στα δωμάτια με τη συμβουλη ενος φίλου εδώ πέρα στο bou και μου εγγυήθηκε 100% για τις υπηρεσίες της Κατερίνας αποφάσισα να την πάρω μίλησα και λίγο με την υπεύθυνη και μου είπε ότι είναι εγγύηση αλλά μου είπε ότι μπορώ να την πάρω μόνο για μισή ώρα γιατί μετά έχει ραντεβού μόνο τόση ώρα προλαβαίνω φυσικά δέχτηκα . Γιατί Δεν την ήξερα κιόλας και φοβήθηκα είναι μία ψηλή αδύνατη κοπέλα μοντέλο ότι ακριβώς λεμεψ στριπτιτζούδες. Τελικά πέρασα και ήτανε Καταπληκτική και ομιλητική και με το καλαμπούρι της στο μασάζ δεν το έχει τόσο πολύ αλλά σε όλα τα Αλλα πολύ καλή και πιστεύω αύριο να μπορέσω να ανεβάσω και κριτική. Εγώ ένα ερώτημα θα κάνω γιατί εφόσον αυτή η κοπέλα δουλεύει τόσο πολύ βάση τα λεγόμενα τις υπεύθυνης και βάση αυτά που λέει ο φίλος μου ποτέ δεν είδα κάτι δεν αναφέρει κάτι για τη συγκεκριμένη κοπέλα έτσι απορία το έχω.
Παρε και Αντελινα μετα ,ειναι δυναμητης,
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
721
Like
1.310
Πόντοι
206
Μανώλη, αν και διακρίνω μια συγγένεια με τον αντιπρόεδρο του Εδεσσαϊκού όσον αφορά στο γραπτό σου λόγο, την απάντηση την έδωσες μόνος σου!!! Μονοφαγάδες και φόβος μη χαρακτηριστεί κάποιος προμότωρας!!!
Ξεχασες τους αγπουληδες χεχε
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Ξεχασες τους αγπουληδες χεχε
Κατά καιρούς οι περισσότεροι περνάμε όλα τα στάδια!! Θες ο ενθουσιασμός; Θες ότι δεν κρατιόμαστε και θέλουμε να το πούμε στους *φίλους μας;;; Θες ότι ξεγελιώμαστε και πιστεύουμε σε αποκλειστικότητες από πουτάνες;;; Άβυσσος!!!
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
721
Like
1.310
Πόντοι
206
Κατά καιρούς οι περισσότεροι περνάμε όλα τα στάδια!! Θες ο ενθουσιασμός; Θες ότι δεν κρατιόμαστε και θέλουμε να το πούμε στους *φίλους μας;;; Θες ότι ξεγελιώμαστε και πιστεύουμε σε αποκλειστικότητες από πουτάνες;;; Άβυσσος!!!
Εχεις δικιο ετσι.
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
721
Like
1.310
Πόντοι
206
Τετάρτη πέρασα από το Φραντζή 2 είχες στο σύνολο 10 γυναίκες οι πιο πολλές είναι στο δωμάτιο κατάφερα να δω τη Νάνσυ ,τη γνωστή τη ζωή δεν την είδα γιατί ηταν στο δωμάτιο , την Αντελίνα είδα αλλά έχει δωμάτιο ειναι μουναρα οπως και πριν μπορώ να πω και καλύτερη και πέρασε περασε με χαιρέτησε κσι πηγε στο δωμάτιο .Επίσης είδα και την Καρολίνα την Πάμελα και την Κατερίνα που ήταν ελεύθερες. Όλες οι άλλες στα δωμάτια με τη συμβουλη ενος φίλου εδώ πέρα στο bou και μου εγγυήθηκε 100% για τις υπηρεσίες της Κατερίνας αποφάσισα να την πάρω μίλησα και λίγο με την υπεύθυνη και μου είπε ότι είναι εγγύηση αλλά μου είπε ότι μπορώ να την πάρω μόνο για μισή ώρα γιατί μετά έχει ραντεβού μόνο τόση ώρα προλαβαίνω φυσικά δέχτηκα . Γιατί Δεν την ήξερα κιόλας και φοβήθηκα είναι μία ψηλή αδύνατη κοπέλα μοντέλο ότι ακριβώς λεμεψ στριπτιτζούδες. Τελικά πέρασα και ήτανε Καταπληκτική και ομιλητική και με το καλαμπούρι της στο μασάζ δεν το έχει τόσο πολύ αλλά σε όλα τα Αλλα πολύ καλή και πιστεύω αύριο να μπορέσω να ανεβάσω και κριτική. Εγώ ένα ερώτημα θα κάνω γιατί εφόσον αυτή η κοπέλα δουλεύει τόσο πολύ βάση τα λεγόμενα τις υπεύθυνης και βάση αυτά που λέει ο φίλος μου ποτέ δεν είδα κάτι δεν αναφέρει κάτι για τη συγκεκριμένη κοπέλα έτσι απορία το έχω.
Ολες δουλευουν εκει.
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Στο ερώτημα παραπάνω .. Ναι _ η Βυζαρού Πολωνή Αλίνα είναι κάθε μέρα στο Σολ 70. Η γκιλφ Χαρά ( γνωστή και από το Σ 108) έχει σταματήσει
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
908
Κριτικές
13
Like
2.406
Πόντοι
736
Μάγκες μιας και σας πετυχα εδώ και λέμε για βυζαρες, επισκέφθηκα στο μασατζιδικο Σουλιου 4 και πέρασα με Βικτωρια! Μέτριο ανάστημα από γειτονική μας προσφιλή χώρα με ωραία καυλοφατσα χείλη δοντια, τρομερές βυζαρες για τα γούστα μου, έχει τα πιασίματακια της και λίγη κυτταρίτιδα αλλά τον ρούφαγε με μανία και τα πήρε δυο φορές, την μια στις βυζαρες της καθώς τον έπαιζα και την άλλη στο στόμα! Τίμια επιλογή! Το μόνο αρνητικό ότι είναι λίγο καιρό Ελλάδα και ξέρει λίγες λέξεις όποτε δεν είναι τόσο εύκολη η επικοινωνία!
 

ares

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.513
Like
595
Πόντοι
96
Η αλήθεια είναι ότι δουλεύουν πολύ τον κωλο εκεί μέσα με αποτέλεσμα να στενεύει το μουνι τους .
Μπορει να κανουν και μουνοραφη υπαρχουν πολλοι πλαστικοι γι'αυτο που τους το κανουν σαν καινουργιο παρθενα δηλαδη
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Μυστες μου, μια Μπέλα που συμμετέχει σήμερα στο ρόστερ του Μάρνη 28 είναι η πρώην Μαίρη απο Λαγουμιτζή;
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
577
Κριτικές
20
Like
2.392
Πόντοι
1.196
Αγαπητοί φίλοι σε κριτική μου είχα κλικάρει επίσης στο Handjob (μαλακία), Μασάζ, Πίπα με προφυλακτικό, κ Πίπα χωρίς προφυλακτικό, αλλά όταν κλίκαρα στο Σεξ τα προηγούμενα εξαφανίστηκαν κ έμεινε μόνο το Σεξ στην κριτική μου. Μάλλον κάτι δεν κάνω σωστά! Παρακαλώ για όποιον ξέρει, κάθε οδηγία κ βοήθεια δεκτή!
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.899
Like
9.570
Πόντοι
1.056

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom