Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
208
Κριτικές
6
Like
963
Πόντοι
361
Πω ρε τύπε μου... Και έλεγα πού την είχα ξανασυναντήσει! Και αυτή όμως δεν θυμόταν, όταν την ρώτησα στο δωμάτιο μήπως έχουμε συναντηθεί ξανά! Από παλιά, είναι αρκετά βαρύτερη πάντως, μήπως έγινε μανούλα;
Δεν θα είμαι αντικειμενικός γιατί δεν μου είναι ιδιαίτερα συμπαθή κοπέλα. Με ενοχλεί ο τρόπος που μιλάει, πολύ μαγκιά κ υφακι κ δεν έχω καταλάβει γιατί...Ενώ είναι ωραία κοπέλα είναι στα δεν μου... Επίσης αυτό που κάνει δεν είναι μασάζ αλλά ελληνορωμαϊκή. Όπως προείπα δεν είμαι αντικειμενικός
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.211
Κριτικές
18
Like
19.995
Πόντοι
4.546
Δεν θα είμαι αντικειμενικός γιατί δεν μου είναι ιδιαίτερα συμπαθή κοπέλα. Με ενοχλεί ο τρόπος που μιλάει, πολύ μαγκιά κ υφακι κ δεν έχω καταλάβει γιατί...Ενώ είναι ωραία κοπέλα είναι στα δεν μου... Επίσης αυτό που κάνει δεν είναι μασάζ αλλά ελληνορωμαϊκή. Όπως προείπα δεν είμαι αντικειμενικός
Παλιά βγάζαμε φλόγα στο δωμάτιο, τώρα είναι στο μέσο όρο μάλλον. Πολύ δυνατά χέρια στο μασάζ, ναι κάποιες φορές ίσως να ενοχλεί με την ένταση, οδοστρωτήρας κανονικός.
 

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
208
Κριτικές
6
Like
963
Πόντοι
361
Παλιά βγάζαμε φλόγα στο δωμάτιο, τώρα είναι στο μέσο όρο μάλλον. Πολύ δυνατά χέρια στο μασάζ, ναι κάποιες φορές ίσως να ενοχλεί με την ένταση, οδοστρωτήρας κανονικός

Παλιά βγάζαμε φλόγα στο δωμάτιο, τώρα είναι στο μέσο όρο μάλλον. Πολύ δυνατά χέρια στο μασάζ, ναι κάποιες φορές ίσως να ενοχλεί με την ένταση, οδοστρωτήρας κανονικός.
Η συγκεκριμένη νομίζει ότι με το να βάζει δύναμη, δείχνει ότι ξέρει μασάζ.... Ειδικά με τους αγκώνες σακατευει
 

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
669
Like
1.134
Πόντοι
206
Αυτό στη μπουζιανη στη Δαφνη Πώς ξεπέσε έτσι. Ή μια χειρότερη από την άλλη
Τελειώσανε όσες πήγαιναν εκεί παλιά … αξιόλογες γυναίκες. Το βλέπεις. Μεγάλος ξεπεσμός. Η απόλυτη πτώση.

Αμείλικτος/κυνικός/συμπαντικός/απόλυτος Νόμος της ζωής τελικά: γέννηση/νήπιο----ακμή/νιάτα-----παρακμή/γηρατειά-----θάνατος.... Και σε κάποιες περιπτώσεις ξαναγέννηση, συνήθως σε κάτι άλλο, διότι όπως είπες και κάποιος η ιστορία επαναλαμβάνεται σαν φάρσα.
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
576
Κριτικές
20
Like
2.392
Πόντοι
1.196
salzburg έγραψε:
Αυτό στη μπουζιανη στη Δαφνη Πώς ξεπέσε έτσι. Ή μια χειρότερη από την άλλη
Τελειώσανε όσες πήγαιναν εκεί παλιά … αξιόλογες γυναίκες. Το βλέπεις. Μεγάλος ξεπεσμός. Η απόλυτη πτώση ......
Αυτό συμβαίνει τώρα; Παρακαλώ μια απάντηση, γιατί με ενδιαφέρει μια φρέσκια ενημέρωση!
 

Zaros

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2022
Μηνύματα
71
Κριτικές
2
Like
151
Πόντοι
0
Σήμερα πέρασα τυχαία από το Princess στον Πειραιά και δεν είχα δει το πρόγραμμα και συνάντησα μία καινούργια κοπέλα ξανθιά με το όνομα Μόνικα. Πέρασα φυσικά στο δωμάτιο και θα ακολουθήσει και κριτική και μου άφησε πολύ καλές εντυπώσεις έχω την ιδέα ότι την έχω ξαναδεί αλλά δεν έχω περάσει μαζί της στο 40-42. Και νομίζω ότι και εκεί πέρα τι λέγανε Μόνικα δε είμαι σίγουρος ότι είναι αυτή. Παρακαλώ όποιος γνωρίζει κάτι από τις φωτογραφίες να με ενημερώσει αν είναι αυτή πάντως μέσα ήταν από τις καλές περιπτώσεις με πρόγραμμα ακαπ και παρα πολύ συμμετοχή είναι ακριβώς όπως στη φωτογραφίες
 

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.740
Like
3.682
Σήμερα πέρασα τυχαία από το Princess στον Πειραιά και δεν είχα δει το πρόγραμμα και συνάντησα μία καινούργια κοπέλα ξανθιά με το όνομα Μόνικα. Πέρασα φυσικά στο δωμάτιο και θα ακολουθήσει και κριτική και μου άφησε πολύ καλές εντυπώσεις έχω την ιδέα ότι την έχω ξαναδεί αλλά δεν έχω περάσει μαζί της στο 40-42. Και νομίζω ότι και εκεί πέρα τι λέγανε Μόνικα δε είμαι σίγουρος ότι είναι αυτή. Παρακαλώ όποιος γνωρίζει κάτι από τις φωτογραφίες να με ενημερώσει αν είναι αυτή πάντως μέσα ήταν από τις καλές περιπτώσεις με πρόγραμμα ακαπ και παρα πολύ συμμετοχή είναι ακριβώς όπως στη φωτογραφίες
Καλημέρα σωστά και αναγνωρισατε τη μόνικα έχει εργαστεί με αυτό το όνομα πριν καιρό στο 40 - 42 . Ελπίζω και αν κρίνω σωστα βάση αυτό που γράφετε ότι περάσατε καλά με τη κοπέλα μας .Σας ευχαριστούμε πολύ που περάσατε με την κοπέλα στο δωμάτιο και θα σας περιμένουμε και σύντομα πάλι κοντά μας

ΛΑΡΙΣΑ

Σήμερα επίσης είχαμε και μία νέα άφιξη το άλλο μας μαγαζί στο massage Nirvana. M
Picsart_22-11-12_15-35-29-909.jpg
ία πανέμορφη κοπέλα από τη Ρωσία αξίζει τον κόπο να περάσετε να τη δείτε
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.869
Κριτικές
19
Like
3.086
Πόντοι
7.195
Σουλιου σημερα το μεσημερι.
Συνεδρια πολυ δυνατη ντουετο Αννα Σοφια.
Χημεια μεταξυ τους και απιστευτη περιποιηση σε μενα.
Στη συνεχεια δυνατο μασαζ 4 χερια με την Αννα να κατευθυνει.
Δυο πολυ δυνατα σεξυ μωρα με απογειωσαν!!!
Και στο τελος περιποιηση γκεισας με μπανιο απο Την Αννα τι αλλο να ζητησει κανεις !!!
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.984
Κριτικές
33
Like
7.750
Πόντοι
3.886
Δυτικά μόνο στο Αιγάλεω έχει;
 

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.740
Like
3.682
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

♡ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ♡

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ

ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΧΩΡΟΜΑΣ

ΤΡΙΤΗ 15 / 11 / 22

ΑΝΤΕΛΙΝΑ

ΟΝΟΜΑ : ΑΝΤΕΛΙΝΑ

ΧΩΡΑ ΚΑΤΑΓΩΓΗ : ΡΟΥΜΑΝΙΑ

ΗΛΙΚΙΑ : 26ΧΡ

ΧΡΩΜΑ ΜΑΛΛΙΩΝ : ΞΑΝΘΙΑ

ΧΡΩΜΑ ΜΑΤΙΩΝ : ΚΑΣΤΑΝΑ

Περισσότερες πληροφορίες στο
τηλέφωνο του μαγαζιού 6994210325
www.massagenirvana.gr

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
PicsArt_10-01-03.13.40.jpg
20200530_165701.jpg
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.061
Κριτικές
9
Like
13.026
Πόντοι
3.836
συναγωνιστές ξέρουμε αν η Αλίνα από Πολωνία δουλεύει ακόμη Σολωμού 70; Τι ώρες μπορεί να την πετύχει κάποιος εκεί;
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
συναγωνιστές ξέρουμε αν η Αλίνα από Πολωνία δουλεύει ακόμη Σολωμού 70; Τι ώρες μπορεί να την πετύχει κάποιος εκεί;
Δεν ξέρω αν δουλεύει ακόμα αλλά θα παραθέσω μια κουβέντα που μου είπε μια άλλη εργαζόμενη, σε άλλο χώρο, δικό της!!!
"Αυτή η βυζαρού η Πολωνέζα στο Σολωμού, τους έχει τρελάνει όλους τους άντρες και μας έχει πάρει όλη τη δουλειά, η καριόλα!!!!"
 

EKTORINO

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2022
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα μήπως ξέρουμε κάποιες κοπέλες για μασάζ και προγραμμα με δικό τους χώρο ανεξάρτητες?
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.061
Κριτικές
9
Like
13.026
Πόντοι
3.836
Δεν ξέρω αν δουλεύει ακόμα αλλά θα παραθέσω μια κουβέντα που μου είπε μια άλλη εργαζόμενη, σε άλλο χώρο, δικό της!!!
"Αυτή η βυζαρού η Πολωνέζα στο Σολωμού, τους έχει τρελάνει όλους τους άντρες και μας έχει πάρει όλη τη δουλειά, η καριόλα!!!!"
Tυχαίο; Δε νομίζω. Αφού είναι κορυφή η γυναίκα.
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.984
Κριτικές
33
Like
7.750
Πόντοι
3.886
Καλησπέρα μάγκες μου... Υπάρχει κάποιο μαγαζί που να διαθέτει μαύρη γαζέλα;
 

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
669
Like
1.134
Πόντοι
206

Zaros

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2022
Μηνύματα
71
Κριτικές
2
Like
151
Πόντοι
0
Πήγε κανένας σήμερα να δει την Αντελίνα γιατί εγώ πέρασα και έφαγα πόρτα ήταν γεμάτο είναι όπως είναι μουναρα ή έχει πέσει .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom