Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
721
Like
1.310
Πόντοι
206

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.211
Κριτικές
18
Like
19.996
Πόντοι
4.546
Απο οσο ξερω οχι,μαλλον δεν εχουν ρεντα,δεν τις γ......... ο κοσμος και δεν επενδυουν τα μαγαζια!
Μια φορά δοκίμασα (για το βιογραφικό μου περισσότερο όχι τόσο για την τέλεια εμφάνιση) , στο προ-προηγούμενο Κ38, αλλά δεν ενθουσιάστηκα ούτε από τις υπηρεσίες ούτε και από το χαδο-μασάζ. Μπορεί να έτυχε με την συγκεκριμένη, ποιός ξέρει...
Μου είναι αρκετό πάντως να λέω ότι απλά δοκίμασα: σε γενικές γραμμές, δεν μου αρέσουν οι υπερβολικά μελαχροινές(φυσικά, ΠΑΝΤΑ υπάρχουν και εξαιρέσεις στον κανόνα), πόσο μάλλον τελείως μαύρο. (είμαι λάτρης της κεντρο-βορειας ευρώπης- έως Ρωσσία και τριγύρω) .
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Σουλίου 4,
Ετεροχρονισμένη ενημερωση:


Βικτώρια
Αλβανίδα, υψος γυρω στο 1.63 – 1,65
Το ατου της οι πολύ μεγαλες βυζαρες της που ξερει να τις χρησιμοποιει σε ισπανικη μαλακια.
Τσιμπουκι καλο, ρουφηχτο, γλυψιμο αρχιδια, ωραιο παιξιμο με το χερι.
Μουνι προς το σφιχτο, υγραινεται ευκολα και καβλωνει με το γλυψιμο.
Καθαρη, καμμια μυρωδια ψαριλας, σκορδιλας, ψοφιμιλας.
Κωλος καλος, ειδικα στα 4 ριχνεις τα κωλοσκαμπιλα σου.
Τα παιρνει ευχαριστα στο στομα και δεν τον βγαζει αν δεν ρουφηξει και την τελευταια σταγονα σπερμα.
Μασαζ ανω του μετριου.
Γλωσσοφιλιαζει φουλ. Για οποιον το γουσταρει.

Δευτερος γυρος επαναληψη των παραπανω.

Εμπειρια γυρω στο 6-7.
Θα την ξαναπαιρνα αν δεν ηταν στο μαγαζι η Ευα και η Κατερινα, από τη στιγμη που εφυγε η Νικη.


Ευα
Γνωστη και μη εξαιρεταια σουπερ καβλιαρα από την Αννα στην εθναρχου μακαριου παλιοτερα.
Από σωμα, εχει γινει λιγο πιο πλαδαρη από το φιτ που ηταν στην Εθναρχου, αν και καποτε ειχε παρει αρκετα κιλα εκει.
Τωρα το σωμα της ειναι αδυνατο αλλα όχι φιτ και αθλητικο. Σε καμμια περιπτωση δεν την λες πατσαδερι.
Πιπα όπως παντα φουλ σερβις, βαθυ λαρυγγι, τερμα οισοφαγο, γλυψιμο και ρουφηγμα αρχιδια και το ατου της το γλυφοκωλι που το γουσταρει τρελα.
Οι μερακληδες αν θελουν, προφανως μπορουν να απολαυσουν και κωλοδαχτυλάδα φουλ.
Πολύ καθαρη όπως παντα, μυρωδατη, με ωραιο μουνακι με καλοσχηματισμενα μουνοχειλα, σφιχτο στον πουτσο και όταν ερχεται η ωρα να το χυσεις, το σφιγγει και ειναι ακομα μεγαλυτερη η καβλα.
Κωλαρα ομορφη κανονικου μεγεθους, αλλα ομορφη ειδικα όταν τον παιρνει από το πλαι.
Βογγαει, μαλλον αληθινα και ενιοτε αν το καταφερεις, χυνει δυνατα και πολύ και μετα σε ξεπουτσιαζει να σε ευχαριστησει.
Βυζια προς 3αρια, μαλακα αλλα με ανταποκρισιμη γρηγορα, ρωγα.
Τα ρουφαει στο στομα και αν σε παει, την χυνεις και στη μαπα και στο ανοιχτο της στομα και το φχαριστιεται.
Δεν γλωσσοφιλιαζει και καλα κανει.
Εννοειται 2 γυροι και αν εισαι καβλιαρης και αντεχεις, σηκωνει και 3ο γυρο.

Εμπειρια 8-9
Η επαναληψη θεωρειται δεδομενη.

Κωλο δεν δινει καμμια από τις δυο.

Ενημερωση τελος.
Αριστη ενημερωση, οπως θα επρεπε να ειναι ολες!
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
Τελειώσανε όσες πήγαιναν εκεί παλιά … αξιόλογες γυναίκες. Το βλέπεις. Μεγάλος ξεπεσμός. Η απόλυτη πτώση.

Αμείλικτος/κυνικός/συμπαντικός/απόλυτος Νόμος της ζωής τελικά: γέννηση/νήπιο----ακμή/νιάτα-----παρακμή/γηρατειά-----θάνατος.... Και σε κάποιες περιπτώσεις ξαναγέννηση, συνήθως σε κάτι άλλο, διότι όπως είπες και κάποιος η ιστορία επαναλαμβάνεται σαν φάρσα.
Εντάξει εσύ τις πηγες για καλά σαράντα......είναι αρκετες νεότερες που δεν φτουράει μπροστά στην πενηντάρα Λαουρα....
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Καλημερα κοπέλια,

Ρωτω εδω γιατι εψαξα να βρω αλλα πουθενα δεν αναφερει αν ειναι μαγαζι ή ανεξαρτητη, θα ρωτησω και στο αλλο νημα:

Μια Λυδια Ζορμπα, που αναφερει πως δουλευει σε ενα massagemax ,την ξερει κανεις; Εχουμε καποια πληροφορια;

Σας ευχαριστω εκ των προτερων
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Δεν θα είμαι αντικειμενικός γιατί δεν μου είναι ιδιαίτερα συμπαθή κοπέλα. Με ενοχλεί ο τρόπος που μιλάει, πολύ μαγκιά κ υφακι κ δεν έχω καταλάβει γιατί...Ενώ είναι ωραία κοπέλα είναι στα δεν μου... Επίσης αυτό που κάνει δεν είναι μασάζ αλλά ελληνορωμαϊκή. Όπως προείπα δεν είμαι αντικειμενικός
Τουλάχιστον είσαι ειλικρινής όπως πρέπει να είμαστε όλοι μας όταν αναφερόμαστε σε κορίτσια του συστήματος
 

manolisex

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
37
Κριτικές
4
Like
184
Πόντοι
0
Τετάρτη πέρασα από το Φραντζή 2 είχες στο σύνολο 10 γυναίκες οι πιο πολλές είναι στο δωμάτιο κατάφερα να δω τη Νάνσυ ,τη γνωστή τη ζωή δεν την είδα γιατί ηταν στο δωμάτιο , την Αντελίνα είδα αλλά έχει δωμάτιο ειναι μουναρα οπως και πριν μπορώ να πω και καλύτερη και πέρασε περασε με χαιρέτησε κσι πηγε στο δωμάτιο .Επίσης είδα και την Καρολίνα την Πάμελα και την Κατερίνα που ήταν ελεύθερες. Όλες οι άλλες στα δωμάτια με τη συμβουλη ενος φίλου εδώ πέρα στο bou και μου εγγυήθηκε 100% για τις υπηρεσίες της Κατερίνας αποφάσισα να την πάρω μίλησα και λίγο με την υπεύθυνη και μου είπε ότι είναι εγγύηση αλλά μου είπε ότι μπορώ να την πάρω μόνο για μισή ώρα γιατί μετά έχει ραντεβού μόνο τόση ώρα προλαβαίνω φυσικά δέχτηκα . Γιατί Δεν την ήξερα κιόλας και φοβήθηκα είναι μία ψηλή αδύνατη κοπέλα μοντέλο ότι ακριβώς λεμεψ στριπτιτζούδες. Τελικά πέρασα και ήτανε Καταπληκτική και ομιλητική και με το καλαμπούρι της στο μασάζ δεν το έχει τόσο πολύ αλλά σε όλα τα Αλλα πολύ καλή και πιστεύω αύριο να μπορέσω να ανεβάσω και κριτική. Εγώ ένα ερώτημα θα κάνω γιατί εφόσον αυτή η κοπέλα δουλεύει τόσο πολύ βάση τα λεγόμενα τις υπεύθυνης και βάση αυτά που λέει ο φίλος μου ποτέ δεν είδα κάτι δεν αναφέρει κάτι για τη συγκεκριμένη κοπέλα έτσι απορία το έχω.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.333
Κριτικές
112
Like
18.570
Πόντοι
20.686
Εγώ ένα ερώτημα θα κάνω γιατί εφόσον αυτή η κοπέλα δουλεύει τόσο πολύ βάση τα λεγόμενα τις υπεύθυνης και βάση αυτά που λέει ο φίλος μου ποτέ δεν είδα κάτι δεν αναφέρει κάτι για τη συγκεκριμένη κοπέλα έτσι απορία το έχω.
Βασικά από ότι βλέπω αυτή η κοπέλα είναι δεν είναι μια βδομάδα στο μαγαζί .
Όντως αυτές τις μέρες ασχολούνται πιο πολύ με την προβολή της tantrazoe και της Αντελινας που επέστρεψε.
Εσκεμμένα η όχι αυτή δεν έχει λάβει την ανάλογη δημοσιότητα.
Αν όμως εσύ η όποιος άλλος αναφέρει (εσύ βέβαια αναφέρεις), θα πληροφορηθούν Ε και οι υπόλοιποι τα σχετικά.
Γι'αυτό περιμένουμε και την κριτική σου .
Δώσε μας λεπτομέρειες λοιπόν.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Κάθε πληροφορία χρήσιμη είναι. Ειδικά όταν υπάρχει έλλειψη ινφο για κάποιες
 

manolisex

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
37
Κριτικές
4
Like
184
Πόντοι
0
Βασικά από ότι βλέπω αυτή η κοπέλα είναι δεν είναι μια βδομάδα στο μαγαζί .
Όντως αυτές τις μέρες ασχολούνται πιο πολύ με την προβολή της tantrazoe και της Αντελινας που επέστρεψε.
Εσκεμμένα η όχι αυτή δεν έχει λάβει την ανάλογη δημοσιότητα.
Αν όμως εσύ η όποιος άλλος αναφέρει (εσύ βέβαια αναφέρεις), θα πληροφορηθούν Ε και οι υπόλοιποι τα σχετικά.
Γι'αυτό περιμένουμε και την κριτική σου .
Δώσε μας λεπτομέρειες λοιπόν.
Εγώ με αυτό που έγραψα εξέφρασα το παράπονό μου ότι με παρότρυνση της τζωρτζίνας μπήκα στο δωμάτιο με την Κατερίνα μόνο για μισή ώρα γιατί ήταν κλεισμένη μετά. Αισθάνθηκα ότι έκανα ένα από τα καλύτερα μου ραντεβού μου έκανε πίπα άνευ πάρα πολλά γλωσσόφιλα της έκανα γλυφομούνι πάνω από 1 τέταρτο που αρέσει και πολύ, όλες οι στάσεις δεν έκανε ΚΙΧ ηταν 1 δίμετρο μουνι δε έλεγε σε τίποτα οχι μιλαει ελληνικα Και ήτανε μέσα στην καύλα και στο χαμόγελο. Και όταν βγήκα ρώτησα Την Τζώρτζη καινούργια είναι και μου λέει όχι είναι γύρω στις 10 μέρες και από ότι μου είπε κιόλας ότι είναι όλο ραντεβού,και αυτό ήθελα δηλαδή να καταλάβω πώς γίνεται να έχει όλο ραντεβού και να μην έχει βγει ούτε ένας να πει ρε παιδιά υπάρχει και μία κοπέλα στο συγκεκριμένο μαγαζί Κατερίνα και κάθε Κατερίνα στα άλλα μαγαζιά που για κάποιο λόγο τις έχουμε στη αφάνεια και ασχολούμαστε μόνο με δύο τρεις τέσσερις γυναίκες σε όλα τα μασάζ .Απορώ δηλαδή πάτε βλέπετε μία ωραία κοπέλα είναι καλή και δεν λέει κάποιος κάτι .Αν είναι όμως φόλα την ξεφτιλίζουν και καλα κάνουν. Δηλαδή δεν λένε οτι ειναι καλη για να τη βρίσκουν ελεύθερη. Ηθελα λοιπόν να πω ότι εμείς κάνουμε κακο αν δεν ξέρουμε ποιες είναι οι κοπέλες η καλές και μετα κλαίμε τα λεφτά μας . Μόνο αυτό ήθελα να πω ότι υπάρχουν κοπέλες που πρέπει τα λέμε : υπάρχει μία κοπέλα εκεί καλή που σέβεται τα λεφτά μας . πάντως εγώ προσωπικά τη προτείνω ανεπιφύλακτα. Καλό βόλι
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Εγώ με αυτό που έγραψα εξέφρασα το παράπονό μου ότι με παρότρυνση της τζωρτζίνας μπήκα στο δωμάτιο με την Κατερίνα μόνο για μισή ώρα γιατί ήταν κλεισμένη μετά. Αισθάνθηκα ότι έκανα ένα από τα καλύτερα μου ραντεβού μου έκανε πίπα άνευ πάρα πολλά γλωσσόφιλα της έκανα γλυφομούνι πάνω από 1 τέταρτο που αρέσει και πολύ, όλες οι στάσεις δεν έκανε ΚΙΧ ηταν 1 δίμετρο μουνι δε έλεγε σε τίποτα οχι μιλαει ελληνικα Και ήτανε μέσα στην καύλα και στο χαμόγελο. Και όταν βγήκα ρώτησα Την Τζώρτζη καινούργια είναι και μου λέει όχι είναι γύρω στις 10 μέρες και από ότι μου είπε κιόλας ότι είναι όλο ραντεβού,και αυτό ήθελα δηλαδή να καταλάβω πώς γίνεται να έχει όλο ραντεβού και να μην έχει βγει ούτε ένας να πει ρε παιδιά υπάρχει και μία κοπέλα στο συγκεκριμένο μαγαζί Κατερίνα και κάθε Κατερίνα στα άλλα μαγαζιά που για κάποιο λόγο τις έχουμε τι εχουν στη αφάνεια και ασχολούμαστε μόνο με δύο τρεις τέσσερις γυναίκες σε όλα τα μασάζ .Απορώ δηλαδή πάτε βλέπετε μία ωραία κοπέλα είναι καλή και δεν λέει κάποιος κάτι Αν είναι όμως φόλα την ξεφτιλίζουν και καλα κάνουν. Δηλαδή δεν λένε καλό για να τη βρίσκουν ελεύθερη. Ηθελα λοιπόν να πω ότι εμείς κάνουμε κακο αν δεν ξέρουμε ποιες είναι οι κοπέλες καλές και μετα κλαίμε τα λεφτά μας . Μόνο αυτό ήθελα να πω ότι υπάρχουν κοπέλες που πρέπει τα λέμε : υπάρχει μία κοπέλα εκεί καλή που σέβεται τα λεφτά μας . πάντως εγώ προσωπικά τη προτείνω ανεπιφύλακτα. Καλό βόλι
Μανώλη, αν και διακρίνω μια συγγένεια με τον αντιπρόεδρο του Εδεσσαϊκού όσον αφορά στο γραπτό σου λόγο, την απάντηση την έδωσες μόνος σου!!! Μονοφαγάδες και φόβος μη χαρακτηριστεί κάποιος προμότωρας!!!
 

manolisex

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
37
Κριτικές
4
Like
184
Πόντοι
0
Μανώλη, αν και διακρίνω μια συγγένεια με τον αντιπρόεδρο του Εδεσσαϊκού όσον αφορά στο γραπτό σου λόγο, την απάντηση την έδωσες μόνος σου!!! Μονοφαγάδες και φόβος μη χαρακτηριστεί κάποιος προμότωρας!!!
συγνώμη για τα πολλά που έγραψα έχετε δίκιο αλλά εκείνο το βράδυ είχα παράπονο και ήθελα να το γράψω .Ολα καλά εγώ βρήκα ένα στανταρακι από το πουθενά
 

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
208
Κριτικές
6
Like
963
Πόντοι
361
Μανώλη, αν και διακρίνω μια συγγένεια με τον αντιπρόεδρο του Εδεσσαϊκού όσον αφορά στο γραπτό σου λόγο, την απάντηση την έδωσες μόνος σου!!! Μονοφαγάδες και φόβος μη χαρακτηριστεί κάποιος προμότωρας!!!
Σεβασμός για το σχόλιο με πρόεδρο Εδεσσαϊκού...!!!κάθε φορά που βλέπω το βίντεο κλαίω όσα χρόνια κ αν έχουν περάσει!!
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
28
Like
20.024
Πόντοι
5.946
συγνώμη για τα πολλά που έγραψα έχετε δίκιο αλλά εκείνο το βράδυ είχα παράπονο και ήθελα να το γράψω .Ολα καλά εγώ βρήκα ένα στανταρακι από το πουθενά
ε όχι και στο πουθενά Μανολιό μου...
στο Φραντζή 2 το βρήκες! στο Νιρβάνα!
να τα λέμε ακριβώς όπως πρέπει!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.408
Κριτικές
36
Like
37.916
Πόντοι
18.565
Περασα απο Καλλιροης 48 εχθες το πρωι, 11 παρα 10, το ιδρυμα ηταν σε φουλ δραστηριοτητα απο νωρις. Ευτυχως ενα απο τα 2 στανταρακια μου εκει μεσα, η Τανια, (η αλλη ειναι η Ρουλα) ηταν ελευθερη. Περασα πολυ καλα μαζι της, εχω ηδη κανει κριτικη πααλιοτερα, απλως να πω οτι εχει βελτιωθει εμφανισιακα, για οσους τους αρεσουν τα κοντοπουτανα ξεκαυλωτηρια.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.333
Κριτικές
112
Like
18.570
Πόντοι
20.686
Περασα απο Καλλιροης 48 εχθες το πρωι, 11 παρα 10, το ιδρυμα ηταν σε φουλ δραστηριοτητα απο νωρις. Ευτυχως ενα απο τα 2 στανταρακια μου εκει μεσα, η Τανια, (η αλλη ειναι η Ρουλα) ηταν ελευθερη. Περασα πολυ καλα μαζι της, εχω ηδη κανει κριτικη πααλιοτερα, απλως να πω οτι εχει βελτιωθει εμφανισιακα, για οσους τους αρεσουν τα κοντοπουτανα ξεκαυλωτηρια.
Κωλο πήρες γέροντα ???
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.408
Κριτικές
36
Like
37.916
Πόντοι
18.565
Κωλο πήρες γέροντα ???
Οχι τυπε, δεν ξερω αλλα την βρηκα καπως στενη στο μουνακι και τελειωσα στο μουνι της. Μου ειπε μαλλιστα να της τα δωσω στο στομα, αλλα ηταν τοσο ωραια η αισθηση του μουνιου της που δεν το εκανα.
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Οχι τυπε, δεν ξερω αλλα την βρηκα καπως στενη στο μουνακι και τελειωσα στο μουνι της. Μου ειπε μαλλιστα να της τα δωσω στο στομα, αλλα ηταν τοσο ωραια η αισθηση του μουνιου της που δεν το εκανα.
Στα 80/ώρα είναι οι τιμές σ'αυτή τη γειτονιά;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom