Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (5 μέλη και 31 επισκέπτες)

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
669
Like
1.134
Πόντοι
206
Η biki από το SILVER SPA, πόσταρε χθες ενημέρωση !!!!

... "Αυριο Σαββατο 05 11 -εχουμε μια προσφορα για ολους φιλους μας...:kiss-mark::boobies::boobies::boobies:
Τζακουζι Nuru ,β2β ,και μια ωρα χαλαρωτικο μασαζ σε μειωμενη τιμη" ...


Πες το και ... BLACK SATURDAY ...!!!:wink:
Συνάδελφε! Διάβασα το ποστ του μαγαζιού:

Περίπου ΝΑΙ!

Ακριβώς ΟΧΙ!

Ακριβώς σημαίνει να αναφέρονται τιμές. Αυτό ρώτησα.

Το μαγαζί περίπου θα πει, διότι στο εμπόριο ισχύει η αρχή «περάστε από κοντά να τα πούμε».

Ακριβώς θα μπορούσε να πει κάποιος επισκέπτης συνάδελφος που θα πήγαινε επιτόπου να ενημερωθεί. Εγώ δυστυχώς δεν μπορούσα λόγω οικογενειακών υποχρεώσεων. Γι αυτό και ρώτησα.
 

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
669
Like
1.134
Πόντοι
206
Τρεχουν ολοι λαγουμτζη που ειναι τσι μοδος,με αποτελεσμα τα αλλα μασαζ να ειναι χαλαρα! Εγω βρηκα χωρις ραντεβου νανσυ και ελεναρα!!!! Χεχεχε
Σωστόοοοος.

Εννοείς Έλενα Μπακνανά;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έχετε σκεφτεί ποτε πως είναι οι κοπέλες που βλέπετε ημίγυμνες εξω απο το μαγαζι?
Ειχα πλάκα σήμερα που ειχα χρόνο για σκότωμα και στήθηκα μισή ώρα πριν ανοίξουν εξω απο το Στουρνάρη στο καφέ ακριβώς δίπλα στην πορτα και τις έβλεπα να έρχονται με τα τζινακια, φόρμες, αθλητικά παπούτσια κλπ.....
Η πιο Στυλάτη ηταν η Λια! Παρ όλο που δεν πηγα τελικά γι αυτήν....
Σωστόοοοος. Έξω φαίνονται πολύ διαφορετικές, ειδικά όσο περισσότερο φτιασιδώνονται μέσα (ποικιλοτρόπως) βάφονται μέσα, τόσο έξω μπορεί να είναι χάλια. ….fake καταστάσεις … Οι περισσότερες τους είναι ένα μάτσο χάλια

Να σημειώσω: Μιλώ για όλα τα μαγαζιά, όχι μόνο για το Στουρνάρη 29.
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.667
Κριτικές
99
Like
14.469
Πόντοι
25.186
Έχετε σκεφτεί ποτε πως είναι οι κοπέλες που βλέπετε ημίγυμνες εξω απο το μαγαζι?
Ειχα πλάκα σήμερα που ειχα χρόνο για σκότωμα και στήθηκα μισή ώρα πριν ανοίξουν εξω απο το Στουρνάρη στο καφέ ακριβώς δίπλα στην πορτα και τις έβλεπα να έρχονται με τα τζινακια, φόρμες, αθλητικά παπούτσια κλπ.....
Η πιο Στυλάτη ηταν η Λια! Παρ όλο που δεν πηγα τελικά γι αυτήν....
Μεγαλη κουβεντα ειπες.

Καθαριστριες κανονικες...περιμενα καποτε εξω απο το πασίγνωστο της καθέτου της Συγγρού και το διαπίστωσα κατα την αφιξη 2-3 κορασιδων
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
576
Κριτικές
20
Like
2.392
Πόντοι
1.196
Συνάδελφε! Διάβασα το ποστ του μαγαζιού:

Περίπου ΝΑΙ!

Ακριβώς ΟΧΙ!

Ακριβώς σημαίνει να αναφέρονται τιμές. Αυτό ρώτησα.

Το μαγαζί περίπου θα πει, διότι στο εμπόριο ισχύει η αρχή «περάστε από κοντά να τα πούμε».

Ακριβώς θα μπορούσε να πει κάποιος επισκέπτης συνάδελφος που θα πήγαινε επιτόπου να ενημερωθεί. Εγώ δυστυχώς δεν μπορούσα λόγω οικογενειακών υποχρεώσεων. Γι αυτό και ρώτησα.
Η ενημέρωση της biki από το SILVER SPA επίσης έγραφε: "Για λεπτομερειες και ρανντεβου καλεστε στο 694............"! Τηλεφώνησα και μου είπαν τι έκπτωση ακριβώς είχε το κάθε πρόγραμμα και από κει και πέρα, αν ήθελα πήγαινα ή όχι.
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
576
Κριτικές
20
Like
2.392
Πόντοι
1.196
Black something είναι όταν ξερεις την έκπτωση, μειωμένη τιμη μπορει να είναι οτιδήποτε ακόμη και ένα ευρώ....
Η ενημέρωση της biki από το SILVER SPA επίσης έγραφε: "Για λεπτομερειες και ρανντεβου καλεστε στο 694............"! Τηλεφώνησα και μου είπαν τι έκπτωση ακριβώς είχε το κάθε πρόγραμμα και έτσι όταν πήγα, πήρα το πρόγραμμα της μιας ώρας με έκπτωση -20 €.
Μακάρι να επαναληφθεί !
 
Τελευταία τροποποίηση:

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
576
Κριτικές
20
Like
2.392
Πόντοι
1.196
Τρεχουν ολοι λαγουμτζη που ειναι τσι μοδος,με αποτελεσμα τα αλλα μασαζ να ειναι χαλαρα! Εγω βρηκα χωρις ραντεβου νανσυ και ελεναρα!!!! Χεχεχε
Έτσι βρήκα και εγώ την Τζούλια από το SILVER SPA, σχετικά εύκολα και την ώρα που ήθελα!
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Πέρασμα σήμερα το μεσημέρι από το Λαγουμιτζή. Ψιλοχαμός από κίνηση.
Διαλέγω Κάτια η οποία θα ήταν διαθέσιμη σε 15 λεπτάκια.
Με πήγαν στο δωμάτιο, ήπια το ποτάκι μου, είδα 3-4 τσοντούλες, και μετά από 45 λεπτά ντύθηκα και ζήτησα τα λεφτά μου πίσω διότι η Κάτια ΔΕΝ ήρθε ποτέ.
Αυτάααααα !!!!!
Πολύ καλά έκανες analskipper ! Ασέβεια ήταν αυτή η κίνηση και επιτέλους πρέπει να καταλάβουν ότι δεν πρέπει να γίνεται αυτό ! Προτιμότερο να πούν ότι θα αργήσει και να πάς κάπου αλλού ,παρά τέτοια αντιμετώπιση ...και υπάρχουν αρκετά στην περιοχή
 

Mav90

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2021
Μηνύματα
7
Like
12
Πόντοι
0
Συναγωνιστές ξέρετε μήπως που έχει χαθεί η Βικτωρια(αναφέρομαι στην μεγαλύτερη που είχε ξανθά μαλλιά με κωλαρα που δούλευε Σ108? Μήπως δουλεύει σε αλλο λαδοκομειο αυτό τον καιρό?
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Πολύ καλά έκανες analskipper ! Ασέβεια ήταν αυτή η κίνηση και επιτέλους πρέπει να καταλάβουν ότι δεν πρέπει να γίνεται αυτό ! Προτιμότερο να πούν ότι θα αργήσει και να πάς κάπου αλλού ,παρά τέτοια αντιμετώπιση ...και υπάρχουν αρκετά στην περιοχή
Δυστυχώς δεν θέλουν να καταλάβουν..
Ξέρουν πως θα έρθουν κ άλλοι κ μας γράφουν στα @@ τους..
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
721
Like
1.310
Πόντοι
206
Πολύ καλά έκανες analskipper ! Ασέβεια ήταν αυτή η κίνηση και επιτέλους πρέπει να καταλάβουν ότι δεν πρέπει να γίνεται αυτό ! Προτιμότερο να πούν ότι θα αργήσει και να πάς κάπου αλλού ,παρά τέτοια αντιμετώπιση ...και υπάρχουν αρκετά ε

Δυστυχώς δεν θέλουν να καταλάβουν..
Ξέρουν πως θα έρθουν κ άλλοι κ μας γράφουν στα @@ τους..
Ακριβως! Μηπως μας κανουν καψωνια;
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
721
Like
1.310
Πόντοι
206
Σωστόοοοος.

Εννοείς Έλενα Μπακνανά;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Σωστόοοοος. Έξω φαίνονται πολύ διαφορετικές, ειδικά όσο περισσότερο φτιασιδώνονται μέσα (ποικιλοτρόπως) βάφονται μέσα, τόσο έξω μπορεί να είναι χάλια. ….fake καταστάσεις … Οι περισσότερες τους είναι ένα μάτσο χάλια

Να σημειώσω: Μιλώ για όλα τα μαγαζιά, όχι μόνο για το Στουρνάρη 29.
Ναι Ελενα μπακνανα. Εγω αμα θελω μουναρα παω στοντιο,οκ με κρανος αλλα θα χυσω ωραια!
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
576
Κριτικές
20
Like
2.392
Πόντοι
1.196
Σωστόοοοος. Έξω φαίνονται πολύ διαφορετικές, ειδικά όσο περισσότερο φτιασιδώνονται μέσα (ποικιλοτρόπως) βάφονται μέσα, τόσο έξω μπορεί να είναι χάλια. ….fake καταστάσεις … Οι περισσότερες τους είναι ένα μάτσο χάλια ......
Μέσα οι λεπτομέρειες κρύβονται κ λόγω του πολύ χαμηλού φωτισμού.
Σαν εξαίρεση όμως μπορώ να αναφέρω εδώ ότι:
μετά από 1 - 2 μέρες που είχα πάρει την Νεφέλη που δούλευε τότε στο Nirvana,
( θαρρώ Αύγουστος του 2022 πρέπει να ήταν), την συνάντησα τυχαία σε έξοδο μου
κ έπαθα την πλάκα της ζωής μου, γιατί είχε μια πάρα πολύ φοβερά εντυπωσιακή εμφάνιση :smiling-face-with-heart-eyes::kiss-mark: ...!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Μέσα οι λεπτομέρειες κρύβονται κ λόγω του πολύ χαμηλού φωτισμού.
Σαν εξαίρεση όμως μπορώ να αναφέρω εδώ ότι:
μετά από 1 - 2 μέρες που είχα πάρει την Νεφέλη που δούλευε τότε στο Nirvana,
( θαρρώ Αύγουστος του 2022 πρέπει να ήταν), την συνάντησα τυχαία σε έξοδο μου
κ έπαθα την πλάκα της ζωής μου, γιατί είχε μια πάρα πολύ φοβερά εντυπωσιακή εμφάνιση :smiling-face-with-heart-eyes::kiss-mark: ...!!!
Το γεγονός είναι ότι οι περισσότερες ντύνονται απλά εφόσον μετα από λίγη ώρα θα " φορέσουν " τα ρούχα της δουλειάς ! Κυκλοφορούν με τα μέσα ,ταξί κλπ και μάλλον δεν θέλουν να δίνουν στόχο ...άλλες πάλι είναι περισσότερο κοκέτες και ντύνονται εντυπωσιακά από το σπίτι
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Εγώ την αντίστοιχη φρίκη την έφαγα, όταν είδα την Μπέρρυ. , μετά το σχολασμα, άβαφτη, με πλαστικες σαγιονάρες, κολάν λαϊκής και αντίστοιχη πλαστικη σακούλα στη στάση , έξω από το Σ 108 ...:O
 

Korydalliotis13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
19
Like
9
Πόντοι
0
Κάποιο μασατζιδικο υπάρχει να πάω με την δικιά μου για τρίο;
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
576
Κριτικές
20
Like
2.392
Πόντοι
1.196
Κάποιο μασατζιδικο υπάρχει να πάω με την δικιά μου για τρίο;
Το Nirvana αναφέρει: ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΜΑΣ ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΟ ΜΑΣΑΖ
Το Princess αναφέρει: ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΖΕΥΓΑΡΙΑ
Πρόχειρα αυτά θυμάμαι. Ίσως να υπάρχουν κ άλλα μαγαζιά!
 

Korydalliotis13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
19
Like
9
Πόντοι
0
Το Nirvana αναφέρει: ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΜΑΣ ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΟ ΜΑΣΑΖ
Το Princess αναφέρει: ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΖΕΥΓΑΡΙΑ
Πρόχειρα αυτά θυμάμαι. Ίσως να υπάρχουν κ άλλα μαγαζιά!
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου..τα έχω δει αυτά,απλά ρωτήσα μήπως ξέρει και κάποιος άλλο κάποιο άλλο να μου προτείνει..σε αυτά τα 2 είναι απλησίαστες οι τιμές..
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
576
Κριτικές
20
Like
2.392
Πόντοι
1.196
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου..τα έχω δει αυτά,απλά ρωτήσα μήπως ξέρει και κάποιος άλλο κάποιο άλλο να μου προτείνει..σε αυτά τα 2 είναι απλησίαστες οι τιμές..
Μακάρι να βρεις κάτι με προσιτές τιμές, αλλά στη πουτ@ν@ τη ζωή δυστυχώς φίλε, όσο ανεβαίνουν τα γούστα τόσο ανεβαίνουν κ οι τιμές!
 

maa

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2015
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην όμορφη παρέα
Γνωρίζει κάποιος αν είναι ακόμα ενεργή η μαργαρίτα από το μαγαζί στη Δάφνη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom