Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (5 μέλη και 28 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
ρε Σμύρνη πηγές όντως εκεί?
γιατί η Σοφία έχει φυνει για Ρωσία από αρχές Σεπτ και επιστρέφει αρχές Νοε στο μαγαζι.
το έχουμε γράψει και στο νήμα του μαγαζιού
Δεν την είδα, ότι έγραψα αν θες και ώρα που ήμουν εκεί μπορώ να στείλω πμ
 
Τελευταία τροποποίηση:

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.370
Πόντοι
41.447
Δεν την είδα, ότι έγραψα αν θες και ώρα που ήμουν εκεί μπορώ να στείλω πμ
βασικά δεν ήσουν εκεί το ξέρεις και το ξέρω.
πρέπει να μεγαλώσεις κάποια στιγμή και να σταματήσεις τα χαζά ψέματα.

στα Φραντζή 2 Συγγρού 108 που είναι δίπλα πως και δεν περασες?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
βασικά δεν ήσουν εκεί το ξέρεις και το ξέρω.
πρέπει να μεγαλώσεις κάποια στιγμή και να σταματήσεις τα χαζά ψέματα.

στα Φραντζή 2 Συγγρού 108 που είναι δίπλα πως και δεν περασες?
Άρχισες πάλι? Ούτε Καλλιρρόης 48 πήγα, τι σημαίνει αυτό, ούτε γράφω κάθε φορά που πάω κάπου δεν ήξερα ότι πρέπει να γράφω τα πάντα, Θες να σου στείλω την ώρα? Ετσι κι αλλιώς γνωρίζουμε όλοι ότι έχεις τα μέσα κ τις γνωριμίες για να μάθεις αν ήμουνα...
τόσα χρόνια κομπλεξικός, σταματά επιτέλους όλο να βλέπεις δράκους για ότι γράφω, μην ασχολείσαι άλλο με τη πάρτι μου, καλό απόγευμα
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.370
Πόντοι
41.447
Άρχισες πάλι? Ούτε Καλλιρρόης 48 πήγα, τι σημαίνει αυτό, ούτε γράφω κάθε φορά που πάω κάπου δεν ήξερα ότι πρέπει να γράφω τα πάντα, Θες να σου στείλω την ώρα? Ετσι κι αλλιώς γνωρίζουμε όλοι ότι έχεις τα μέσα κ τις γνωριμίες για να μάθεις αν ήμουνα...
τόσα χρόνια κομπλεξικός, σταματά επιτέλους όλο να βλέπεις δράκους για ότι γράφω, μην ασχολείσαι άλλο με τη πάρτι μου, καλό απόγευμα
βλέπω πως αυτοαναφλεγειςς και εξεραγεις σημάδι ενοχής...

κοίτα δεν θα είχα ασχοληθεί εάν οι μπαρουφες που γράφεις δεν έβλαπταν την φήμη ενός μαγαζιού στο οποίο πάντα η υπηρεσία είναι ευγενική και δεν κοροϊδεύει.
πόσο μάλλον αυτόν τον καιρό που η δουλειά έχει πέσει πολύ και κυνηγάνε τους πελάτες...
στην περίπτωση σου όμως κανείς ζημιά -εκουσια η ακούσια δεν έχει σημασία .
και επειδή όπως είπες εκεί τους γνωρίζω και μπορώ να μάθω αν πηγες., αφού λοιπον επεμένεις μίλησα με την υπηρεσία στο τηλ πριν καμιά ώρα και μου επιβεβαίωσε πως δεν πάτησες εκεί σήμερα...όλοι όλοι μπήκαν δύο πελάτες και ζήτησαν την Βικτώρια η οποία σήμερα απουσίαζε...κοιτάνε κοινώς να σταυρώσουν πελάτη .

αυτά Αισωπε Σμύρνη

καληνύχτα και καλή τυχη
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
βλέπω πως αυτοαναφλεγειςς και εξεραγεις σημάδι ενοχής...

κοίτα δεν θα είχα ασχοληθεί εάν οι μπαρουφες που γράφεις δεν έβλαπταν την φήμη ενός μαγαζιού στο οποίο πάντα η υπηρεσία είναι ευγενική και δεν κοροϊδεύει.
πόσο μάλλον αυτόν τον καιρό που η δουλειά έχει πέσει πολύ και κυνηγάνε τους πελάτες...
στην περίπτωση σου όμως κανείς ζημιά -εκουσια η ακούσια δεν έχει σημασία .
και επειδή όπως είπες εκεί τους γνωρίζω και μπορώ να μάθω αν πηγες., αφού λοιπον επεμένεις μίλησα με την υπηρεσία στο τηλ πριν καμιά ώρα και μου επιβεβαίωσε πως δεν πάτησες εκεί σήμερα...όλοι όλοι μπήκαν δύο πελάτες και ζήτησαν την Βικτώρια η οποία σήμερα απουσίαζε...κοιτάνε κοινώς να σταυρώσουν πελάτη .

αυτά Αισωπε Σμύρνη

καληνύχτα και καλή τυχη
Οποίος σου απαντάει δηλαδή σημαίνει ότι εξεραγει? το ακούσαμε κ αυτό, όσο για το παραμυθάς μάλλον τον εαυτό σου βλεπεις στο καθρέπτη, σοβαρά τώρα, λες αφού ξέρω ότι μπορείς να μάθεις για μενα όπως μαθαίνεις χρόνια για όποιον πελάτη θες να σε τσιγκλουσα κ να μην έκανα τη πάπια??? γράφε ότι θες, σε έχω μάθει όλα αυτά τα χρόνια

Υ. Γ δύο μόνο ήμασταν εγώ κ ο φίλος μου που πήγαμε, μάλιστα....αλλά ξέρω εσύ ο αξιόπιστος κ γω ο παραμυθάς
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
902
Κριτικές
191
Like
4.398
Πόντοι
15.775
Η οδος Σουλιου με το μασατζιδικο στα εξαρχεια ειναι?
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
τι παιζει εκει?
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
ο μεγαλος φιλοσοφος του Βουδισμου Κομφουκιος ειχε πει

το παρελθον μας συγκινει, το παρον μας ηρεμει και το μελλον μας αγχωνει

ζουμε το παρον, διδασκομαστε απο το παρελθον και φροντιζουμε το αγχος να ειναι δημιουργικο
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.333
Κριτικές
112
Like
18.570
Πόντοι
20.686
σε αυτα στη Συγγρου και Καλιρροης εχετε καμια καλη καβατζα για parking? γιατι εχει τυχει να κανω βολτες και βολτες και τελικα να φευγω...οπως και στο Μπακνανα...
Αν πηγαίνεις απόγευμα,εγώ πάω πίσω από το Intercontinental,έχει κάτι εργατικές προσφυγικές πολυκατοικιες.Εκει γύρω πάντα βρίσκω.
Μελιγο περπάτημα τα γυρίζεις όλα.
Πρωί δεν βρίσκεις πάρκινγκ,στο δε Μπακνανά δύσκολα και πρωί και απόγευμα.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.333
Κριτικές
112
Like
18.570
Πόντοι
20.686
αλανια μου ξερετε αν δουλευει ακομα και εαν ναι που μια μουναρα μασατζου μελαχροινη με τοπ φιτ σωμα,ελαφρως μαυρισμενη , σιλικονατους βυζους απο ουκρανια που δουλευε στο μασαζ καλιρροης?αν θυμαμαι καλα τη λεγανε βικτωρια
Που την θυμήθηκες αυτή .
Όντως πολύ καλό μουνι,αλλά και πολύ μεγάλη φόλα.
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.869
Κριτικές
19
Like
3.086
Πόντοι
7.195
Αν πηγαίνεις απόγευμα,εγώ πάω πίσω από το Intercontinental,έχει κάτι εργατικές προσφυγικές πολυκατοικιες.Εκει γύρω πάντα βρίσκω.
Μελιγο περπάτημα τα γυρίζεις όλα.
Πρωί δεν βρίσκεις πάρκινγκ,στο δε Μπακνανά δύσκολα και πρωί και απόγευμα.
Γιατι τοση ταλαιπωρια ανευ λογου πιστεψε με !!!!
και Καλλιροης και NIRVANA και Φρατζη και Μπακνανα απολυτη εξυπηρετηση με τραμ η Μετρο !!!!
ποιος ο λογος να πετας χρηματα και να ταλαιπωρεισαι.
Μονο Μπακνανα εχει 10 λεπτα περπατημα απο τη σταση του τραμ.
και το κυριωτερο !
ΚΑΜΙΑ καθυστερηση δεδομενου οτι Μπακνανα εξυπηρετειται αψογα απο συνδιασμο ΜΕΤΡΟ ΝΕΟΣ ΚΟΣΜΟΣ - ΤΡΑΜ επόμενη σταση Μπακνανα.!!!
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.333
Κριτικές
112
Like
18.570
Πόντοι
20.686
Αν έρχεσαι από άλλες περιοχές και μόνο επί τούτου ναι .Μετρο τραμ.
Αν όμως βρίσκεσαι εκεί με αυτοκίνητο και έχεις και συνέχεια για τον αβ λόγο τοτε ψάχνεις λύσεις.
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
Γιατι τοση ταλαιπωρια ανευ λογου πιστεψε με !!!!
και Καλλιροης και NIRVANA και Φρατζη και Μπακνανα απολυτη εξυπηρετηση με τραμ η Μετρο !!!!
ποιος ο λογος να πετας χρηματα και να ταλαιπωρεισαι.
Μονο Μπακνανα εχει 10 λεπτα περπατημα απο τη σταση του τραμ.
και το κυριωτερο !
ΚΑΜΙΑ καθυστερηση δεδομενου οτι Μπακνανα εξυπηρετειται αψογα απο συνδιασμο ΜΕΤΡΟ ΝΕΟΣ ΚΟΣΜΟΣ - ΤΡΑΜ επόμενη σταση Μπακνανα.!!!
επειδη ειμαι απο επαρχια, παντα με αυτοκινητο βρισκομαι στην περιοχη...διαφορετικα δεν το συζητω, εννοειται θα πηγαινα με μεσα...
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.869
Κριτικές
19
Like
3.086
Πόντοι
7.195
επειδη ειμαι απο επαρχια, παντα με αυτοκινητο βρισκομαι στην περιοχη...διαφορετικα δεν το συζητω, εννοειται θα πηγαινα με μεσα...
δεν διαφωνω σου προτεινω λοιπον ερχομενος να παρκαρεις σε σταθμο του μετρο και με πληρη ανεση να εξυπηρετηθεις οπως σου ηδη σου εγραψα οικονομικα γρηγορα και με ασφαλεια...
 

Nionios

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
978
Κριτικές
38
Like
3.701
Πόντοι
2.596
δεν διαφωνω σου προτεινω λοιπον ερχομενος να παρκαρεις σε σταθμο του μετρο και με πληρη ανεση να εξυπηρετηθεις οπως σου ηδη σου εγραψα οικονομικα γρηγορα και με ασφαλεια...
Η να πας κατευθείαν με το μέτρο στο σταθμό Φιξ .
Χωρίς αμάξι καλύτερα
 

Spin31

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2018
Μηνύματα
130
Like
120
Πόντοι
1
Πέρασμα από Σουλίου σήμερα το απόγευμα , η κυρία στην υποδοχή απίστευτα ευγενέστατη , πήγα να τσεκά πιπινακι την Αλεξάνδρα , με το που παρέλασαν οι 2 κοπέλες που είχε διαλαξα την Αλεξάνδρα αν και τρελάθηκα και με το άλλο μωρό την Νίκη , πολύ τούμπανο η Νίκη ξανθό και με κορμί κόλαση αλλά έμπαινε σε δωμάτιο για πρόγραμμα 1ωρας , στα διαταυτα , Αλεξάνδρα πολύ μινιον πολύ σκινυ μωράκι , φάτσα νορμάλ ρουμανιτσας , εκφυλο μουτράκι όχι κάτι το τρελό βυζακι μικρό έως ανύπαρκτο αλλά με ρογιτσα που καυλωνει , γλωσσοφιλα γιοκ μόνο κάτι στοματοφιλα πεσανε όταν καυλωσε μόνο , γλείψιμο άκα καλουλι όχι κάτι το ουαου , την έγλειψα αρκετά και σε μόυνι και σε γκροβερ , έπεσε και λίγο δάκτυλο αν και τσινισε εκει κάπως , στο γαμησι θέλει φροντίδα και στοργή στην αρχή αλλά μετά την γαμησα σε πιο δυνατούς ρυθμούς και είδα ότι γούσταρε κάπως....αλλά με κοφτές πάντα , brake ανάσες και μετά δώστου πάλι , μισή ώρα την ξεπατωσα την μικρή , θέλει ειδικό χειρισμό αλλά πιστεύω οτι αξίζει να την δοκιμάσουνε οι μυστες , για τους λάτρεις τον πετιτ κατηγορία φτερόυ πάρτε την είναι μια χαρα η μικρή Αλεξάνδρα , γενικά είναι κάπως αματουρ η όλη φάση το date μαζί της , αλλά αυτό βγάζει και μια καυλα κατ εμέ , αυτά τα ολίγα για Αλεξάνδρα , σεβαστείτε την και πιστεύω θα περάσετε καλά μαζί της , θα ξαναπάω από Σουλίου διότι με κέρδισε και σαν χωρος και που η κυρία της υποδοχής ήταν γλυκομιλητη και ευγενεστατη , αυτά τα ολίγα και καλό μήνα σε όλους .
 

Spin31

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2018
Μηνύματα
130
Like
120
Πόντοι
1
Καλημέρα!
Τι ηλικίες παίζουν η Νίκη Εύα και η Αλεξάνδρα από xovip;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom