Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
ειναι στη γεννηματα, και βαζει και αγγελια στις εφημεριδες, αλλα εκει κανουν μονο μασαζ..

  giorgospapa δωσε και νουμερο και ονομα ρε φιλε,γιατι η χρυση ευκαιρεια δεν το εχει thanks ;)
 

Upnaras30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1

Λοιπόν παλικάρια όπως σας είχα πει πήγα χτες στην οδό του εμπνευστή του Οδυσσέα για πρώτη φορά.

Τι να σας πω... μου έχει μείνει το χαμόγελο ακόμα. Ρώτησα για τις κοπέλες που έχουν αναφερθεί εδώ μέσα και ήταν όλες διακοπές. Ο χώρος ήταν πολύ προσεγμένος και πολύ καθαρός (απολυμασμένες πετσέτες και παντόφλες μίας χρήσης).

Είδα μία Μαργαρίτα, μία Γιάννα, άλλη μία που δεν θυμάμαι και την Γωγούλα!!!.Γενικώς το επίπεδο ήταν μέτρια και έτσι πήρα την πιο συμπαθητική και όχι την πιο όμορφη.

Όπως καταλάβατε από τα θαυμαστικά πήρα την Γωγούλα, η οποία ήταν φυσιοθεραπεύτρια, και ζήτησα Μασσάζ+τζακούζι και δικαιώθηκα πλήρως για την επιλογή μου. Για όποιον θέλει top εμφάνιση δεν την προτείνω αλλά για όποιον ενδιαφέρεται για απίστευτο μασάζ, συμμετοχή και full υπηρεσίες (δεν τις δίνει σε όλους μου είπε) την προτείνω ανεπιφύλακτα.

Με έτριβε μία ώρα, έκανε και κάτι κόλπα με τα πόδια, με χαλάρωσε πλήρως (απίστευτη εκτόνωση) και μετά 30 λεπτά τζακούζι. Πήγα ξύλο αλύγιστο και έγινα λάστιχο. Τιμή 80 Ευρώ μασάζ + 35 Ευρώ τζακούζι.

Τα έδωσα ευχαρίστως αλλά την επόμενη ίσως αποφύγω το τζακούζι για να βγαίνει και λίγο οικονομικότερα.
 

nikos3535

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Μήπως ξέρει κανεις κανα μασατζίδικο από Ανατολική Αττική μεριά? Αγ.Παρασκευή - Σταυρός  - Γλυκά Νερά - Παιανία  -  Κορωπί άντε και Βάρη κοντά???
Για να μην είμαι αναγκασμένος να κατεβαίνω Αθήνα κάθε φορά!!!!
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
Φίλε μου έπεσες πάνω στην περίπτωση. Εχω 3 φίλες, και μόλις πριν 1 ώρα πίναμε καφέ και οι καυμένες μου λέγανε πως θέλανε οικονομική ενίσχυση.Η μια είναι της Νομικής, άλλη Πάντειο και η τρίτη στα ΤΕΙ. Μπορούν να σου φέρουν επίσης επικυρωμένη φωτοτυπία που να λέει πως όντως είναι φοιτήτριες. Μουνάρες, ξέκωλα, άπαιχτο σώμα κάνουν και λεσβιακό τρίο μαζί αν θες.

Εχουν ειδικότητα και οι 3 στον ρουφηχτοτρομποσωλήνα, καταπίνουν φλόκια και παίζουν μπαλάκια γλυφοντας η κάθε μία απο 1 μπαλάκι, ενω η τρίτη παίζει πάγκο, ή την βάζεις να σου κάνει γλυφοκώλι.

Ερχονται στον χώρο σου ό,τι ώρα και μέρα σου καβλώσει εσένα (αργίες, πρωτομαγιά, εθνικές εορτές, ντάλα μεσημέρι), με κόστος 20 ευρώ το 3ωρο και οι τρείς μαζί. Αν θες σου κάνω pm με τα κινητά τους.

φιλε Jules με ενδιαφερει η περιπτωση των φοιτητριων αν μπορείς στειλε pm. Μπορω να δωσω και κατι παραπανω.
Thks in advance.
 

nikos3535

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Μάλλον πλάκα ειναι αυτό με τις φοιτητριες , παντως αν παιζει κάτι ενημερώστε και μενα με PM!!!!
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Λοιπόν παλικάρια όπως σας είχα πει πήγα χτες στην οδό του εμπνευστή του Οδυσσέα για πρώτη φορά.

Τι να σας πω... μου έχει μείνει το χαμόγελο ακόμα. Ρώτησα για τις κοπέλες που έχουν αναφερθεί εδώ μέσα και ήταν όλες διακοπές. Ο χώρος ήταν πολύ προσεγμένος και πολύ καθαρός (απολυμασμένες πετσέτες και παντόφλες μίας χρήσης).

Είδα μία Μαργαρίτα, μία Γιάννα, άλλη μία που δεν θυμάμαι και την Γωγούλα!!!.Γενικώς το επίπεδο ήταν μέτρια και έτσι πήρα την πιο συμπαθητική και όχι την πιο όμορφη.

Όπως καταλάβατε από τα θαυμαστικά πήρα την Γωγούλα, η οποία ήταν φυσιοθεραπεύτρια, και ζήτησα Μασσάζ+τζακούζι και δικαιώθηκα πλήρως για την επιλογή μου. Για όποιον θέλει top εμφάνιση δεν την προτείνω αλλά για όποιον ενδιαφέρεται για απίστευτο μασάζ, συμμετοχή και full υπηρεσίες (δεν τις δίνει σε όλους μου είπε) την προτείνω ανεπιφύλακτα.

Με έτριβε μία ώρα, έκανε και κάτι κόλπα με τα πόδια, με χαλάρωσε πλήρως (απίστευτη εκτόνωση) και μετά 30 λεπτά τζακούζι. Πήγα ξύλο αλύγιστο και έγινα λάστιχο. Τιμή 80 Ευρώ μασάζ + 35 Ευρώ τζακούζι.

Τα έδωσα ευχαρίστως αλλά την επόμενη ίσως αποφύγω το τζακούζι για να βγαίνει και λίγο οικονομικότερα.

Διευκρίνησε λίγο το "full υπηρεσίες".Γιατί όπως το είπες για φραπέ κατάλαβα. Διόρθωσέ με αν κάνω λάθος.
 

Upnaras30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Διευκρίνησε λίγο το "full υπηρεσίες".Γιατί όπως το είπες για φραπέ κατάλαβα. Διόρθωσέ με αν κάνω λάθος.

πολύ πολύ περισσότερα, δεν αρνήθηκε τίποτα και έπαιρνε και πρωτοβουλίες ... (BBBJTC)

σου στέλνω λεπτομέρειες σε PM και σε όποιον άλλο θέλει.

Έχω τους λόγους μου.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
  Αυτα τα BBBJTC ti einai??

Τεσπα παροτ ειδημων στην παπαρολογια σε μασαζ πηγα 1η φορα (χειροκροτημα..........)

πηγα Διδιμους πυργους (9/11) στη γνωστη λεωφορο με το ομωνυμο Αλσος Βεικου!
Μπορω να πω οτι απογοητευτηκα, αλλα ηταν διακοπες τα καλα(????) και η διοικηση.

Μου ανοιξε μια Αντζελα (κατω του μετριου σε εμφανιση ανω του μετριου σε βαρος). Οι κοπελες 3, οι 2 MILF (αν και εγω MILF εννοω μανες με παιδια στο Δημοτικο οχι στο στρατο) γυρω στα 45 μια μικρη που δεν μιλαγε το ελληνικος και την οποια διαλεξα. Τιμες 70€ (απο 60 το χειμωνα). Εκανα το λαθος και ειπα οτι εχω ξαναπαει (ειχα παει μεχρι το χωλ) και καρφωθηκα γιατι δεν ηξερα που ειναι το μπανιο!!!!

Η κοπελιτσα ηταν πιο ωραια απο οτι νομιζα αλλα αυτη η βουβαμαρα ηταν ξενερωτικη . Το μασαζ ισως αλλοι να το θεωρουσαν καλο εγω αν και η μικρη προσπαθουσε καπου βαρεθηκα. Μην μπορωντας να συννενοηθω περιμενα κατι να γινει αλλα τιποτα στο τελος με γυρναει αναποδα και να πω την αληθεια περιμενα να γθυθει ή κατι τετοιο τελικα αρχισε το φραπε. Της χουφτωσα στον κωλο αλλα ουτε ΝΑΙ ουτε ΟΧΙ μου ειπε, ιδιο και το αυτο δηλαδη. Το μονο θετικο ηταν το σφικτο ΚΩΛΟΜΕΡΙ (το αλλο δεν το επιασα) της κοπελιτσας. Σε 10 δευτερα ξεφορτωσα εκανα μπανακι (ωραιο μπανιο) εδωσα συνολικα 80€ (πολλα!!!) και εφυγα νιωθοντας σαν να τον επαιξα μονος.

  Ισως αν εκανα μασαζ ΕΓΩ στη κοπελα να ηταν καλυτερα ή να διαλεξω τις μεγαλες που ηταν ψιλοχαλια αλλα ευχαριστες.

Αυτα!!

ΥΓ βεβαια μαλλον θα ξαναπαω αλλα δεν ξαναδινω 80€ και να μην δω ουτε καν ενα ΒΥΖΑΚΙ ενα κωλαρακι κατι ρε πουστη!!! :headbang:

3 ωρες μασαζ και το ματι εμεινε παραπονεμενο!! Μονο η σφικτη κωλαρα (η μιση) μας εμεινε!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Μήπως ξέρει κανεις κανα μασατζίδικο από Ανατολική Αττική μεριά? Αγ.Παρασκευή - Σταυρός  - Γλυκά Νερά - Παιανία  -  Κορωπί άντε και Βάρη κοντά???
Για να μην είμαι αναγκασμένος να κατεβαίνω Αθήνα κάθε φορά!!!!

παληκαρι μαλλον θα πρεπει να συνεχισεις να κατεβαινεις αθηνα..
 

Upnaras30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
  Αυτα τα BBBJTC ti einai??

Τεσπα παροτ ειδημων στην παπαρολογια σε μασαζ πηγα 1η φορα (χειροκροτημα..........)

πηγα Διδιμους πυργους (9/11) στη γνωστη λεωφορο με το ομωνυμο Αλσος Βεικου!
Μπορω να πω οτι απογοητευτηκα, αλλα ηταν διακοπες τα καλα(????) και η διοικηση.

Μου ανοιξε μια Αντζελα (κατω του μετριου σε εμφανιση ανω του μετριου σε βαρος). Οι κοπελες 3, οι 2 MILF (αν και εγω MILF εννοω μανες με παιδια στο Δημοτικο οχι στο στρατο) γυρω στα 45 μια μικρη που δεν μιλαγε το ελληνικος και την οποια διαλεξα. Τιμες 70€ (απο 60 το χειμωνα). Εκανα το λαθος και ειπα οτι εχω ξαναπαει (ειχα παει μεχρι το χωλ) και καρφωθηκα γιατι δεν ηξερα που ειναι το μπανιο!!!!

Η κοπελιτσα ηταν πιο ωραια απο οτι νομιζα αλλα αυτη η βουβαμαρα ηταν ξενερωτικη . Το μασαζ ισως αλλοι να το θεωρουσαν καλο εγω αν και η μικρη προσπαθουσε καπου βαρεθηκα. Μην μπορωντας να συννενοηθω περιμενα κατι να γινει αλλα τιποτα στο τελος με γυρναει αναποδα και να πω την αληθεια περιμενα να γθυθει ή κατι τετοιο τελικα αρχισε το φραπε. Της χουφτωσα στον κωλο αλλα ουτε ΝΑΙ ουτε ΟΧΙ μου ειπε, ιδιο και το αυτο δηλαδη. Το μονο θετικο ηταν το σφικτο ΚΩΛΟΜΕΡΙ (το αλλο δεν το επιασα) της κοπελιτσας. Σε 10 δευτερα ξεφορτωσα εκανα μπανακι (ωραιο μπανιο) εδωσα συνολικα 80€ (πολλα!!!) και εφυγα νιωθοντας σαν να τον επαιξα μονος.

  Ισως αν εκανα μασαζ ΕΓΩ στη κοπελα να ηταν καλυτερα ή να διαλεξω τις μεγαλες που ηταν ψιλοχαλια αλλα ευχαριστες.

Αυτα!!

ΥΓ βεβαια μαλλον θα ξαναπαω αλλα δεν ξαναδινω 80€ και να μην δω ουτε καν ενα ΒΥΖΑΚΙ ενα κωλαρακι κατι ρε πουστη!!! :headbang:

3 ωρες μασαζ και το ματι εμεινε παραπονεμενο!! Μονο η σφικτη κωλαρα (η μιση) μας εμεινε!!!

φίλε τσέκαρε pm
 

dickos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2006
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Γνωρίζει κανείς τίποτα για το ίδρυμα απέναντι απο το κέντρο υγείας στο μαρούσι. Είναι ανοικτα ?
 

Επισκέπτης
Χτες έγινε μάζωμα από το Γαλάτσι και τις πήραν όλες μέσα.......
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
Το άκουσα κι εγώ το πρωί στον Αντεννα, αλλά δεν είπε ακριβή διεύθυνση, μόνο Γαλάτσι!
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.525
Κριτικές
14
Like
3.660
Πόντοι
6.495
Το Φ4 άνοιξε..
Ξέρουμε προσωπικό για σήμερα ???
 

trelos21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
432
Like
12
Πόντοι
1
Σωστα ετσι ειναι ....
αλλα πρεπει να βρουμε και εναν τροπο επικοινωνιας
οσο υπαρχουν μπ... θα ζουμε σαν απατσι  :rockon:

Ετσι ειναι πρεπει να ειμαστε κρατημενοι και να μην δινουμε απο εδω ολα οσα ξερουμε
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Φίλε μου έπεσες πάνω στην περίπτωση. Εχω 3 φίλες, και μόλις πριν 1 ώρα πίναμε καφέ και οι καυμένες μου λέγανε πως θέλανε οικονομική ενίσχυση.Η μια είναι της Νομικής, άλλη Πάντειο και η τρίτη στα ΤΕΙ. Μπορούν να σου φέρουν επίσης επικυρωμένη φωτοτυπία που να λέει πως όντως είναι φοιτήτριες. Μουνάρες, ξέκωλα, άπαιχτο σώμα κάνουν και λεσβιακό τρίο μαζί αν θες.

Εχουν ειδικότητα και οι 3 στον ρουφηχτοτρομποσωλήνα, καταπίνουν φλόκια και παίζουν μπαλάκια γλυφοντας η κάθε μία απο 1 μπαλάκι, ενω η τρίτη παίζει πάγκο, ή την βάζεις να σου κάνει γλυφοκώλι.

Ερχονται στον χώρο σου ό,τι ώρα και μέρα σου καβλώσει εσένα (αργίες, πρωτομαγιά, εθνικές εορτές, ντάλα μεσημέρι), με κόστος 20 ευρώ το 3ωρο και οι τρείς μαζί. Αν θες σου κάνω pm με τα κινητά τους.


ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΛΕΟΣ.........μόνο οι παλιοί εδώ μέσα κατάλαβαν πως κάνω πλάκα; Tελικά τόσο γκάου είμαστε οι άντρες;
Εχω λάβει 10άδες μυνήματα που μου ζητάνε το τηλέφωνο των κοριτσιών. Μέλη που γραφτήκανε με 0 post μόνο και μόνο για να τους στείλω το κινητό....

Τόοοοοοοοοοοοοοοσοοοοοοοοοο μυαλό θέλει να καταλάβει κανείς πως κάνω πλάκα, ή τελικά είμαστε τόοοοοοοσοοοοοοο γκάου?
Φοβάμαι πολύ γιατί όπως έχω πει παλιότερα, οι ίδιοι αυτοί ψηφίζουν, οδηγούν, παίρνουν κρίσιμες αποφάσεις..... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Μιλάμε δεν το πιστεύω.....λες μια μαλακία εδώ μέσα, κάνεις πλάκα και είναι σαφές αν έχεις λίιιγοο IQ πως κάνω πλάκα. Μήπως έχω δύσκολο χιούμορ και δεν με καταλαβαίνει κανείς;  :think: :think: :think: :think: :think:

Αρε γυναίκες, καλα μας κάνετε........ :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: Με τέτοια μυαλά που καβαλάνε μερικοί άντρες.... :idiot: :idiot: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom