Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
Καλο μεσημερι σε ολους. Ασχετο, αλλα επειδη δεν καταφερα να βρω πουθενα κατι, μηπως εχει καποιος να μου στειλει με pm τηλεφωνα απο ελληνιδες φοιτητριες που ειναι διαθεσιμες να "ξεβουλωσουν" (ουρο)σωληνες και να παιξουν με 2 μπαλλες ταυτοχρονα? (και μην μου στειλει κανεις το  τηλ. του Μπαμπη του υδραυλικου ή το τηλ. του Medrano... :birdman:
 

homan

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
727
Κριτικές
6
Like
267
Πόντοι
6
Καλο μεσημερι σε ολους. Ασχετο, αλλα επειδη δεν καταφερα να βρω πουθενα κατι, μηπως εχει καποιος να μου στειλει με pm τηλεφωνα απο ελληνιδες φοιτητριες που ειναι διαθεσιμες να "ξεβουλωσουν" (ουρο)σωληνες και να παιξουν με 2 μπαλλες ταυτοχρονα? (και μην μου στειλει κανεις το  τηλ. του Μπαμπη του υδραυλικου ή το τηλ. του Medrano... :birdman:
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
τιποτα περισοτερο απο φραπε κι αυτο απο τη δευτερη-τριτη φορα. αυτο που λεω βεβαια μεχρι πριν απο μερικους μηνες, δεν ξερω για πιο προσφατα..
σε ευχαριστω. μαλλον θα πρεπει να το ενταξουμε στα " δεν".
ρε φιλε θυμηθηκα για την ολγα που ειχες πει στην σολωνος και οντως η τυπισσα με ξενερωνει τοσο που ουτε θελω να πατησω το ποδι μου οταν ειναι εκει.
τωρα γιατι το λεω αυτο. πηρα τηλ. να δω αν ειναι ανοιχτα και που ειπαν οτι εχει παει και μια καινουργια και θελω να παω να δω αλλα ειναι και ο μαυροσ ο σκυλος εκει.
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Καλο μεσημερι σε ολους. Ασχετο, αλλα επειδη δεν καταφερα να βρω πουθενα κατι, μηπως εχει καποιος να μου στειλει με pm τηλεφωνα απο ελληνιδες φοιτητριες που ειναι διαθεσιμες να "ξεβουλωσουν" (ουρο)σωληνες και να παιξουν με 2 μπαλλες ταυτοχρονα? (και μην μου στειλει κανεις το  τηλ. του Μπαμπη του υδραυλικου ή το τηλ. του Medrano... :birdman:

Καλά μη νομίζεις ότι είναι άσχετο! Μήπως μπορείς σε παρακαλώ να προσδιορίσεις από ποιά σχολή τις προτιμάς και σε ποιό εξάμηνο?
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Καλά μη νομίζεις ότι είναι άσχετο! Μήπως μπορείς σε παρακαλώ να προσδιορίσεις από ποιά σχολή τις προτιμάς και σε ποιό εξάμηνο?
Επίσης να μας πεί αν θέλει να είναι καλή μαθήτρια ή όχι!
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
φιλε δωσε καμμια πληροφορια για την σισσυ αν θες. εστω και με πμ

  αυτην στην στουρναρη λες? ψηλη ωραιο σωμα.αξιζει να πας ;)

      re μαγγες το magic spa στην σολωνος ανοιξε παλι??? ειχε κατι ωραιες ελληνιδες μεσα
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Καλο μεσημερι σε ολους. Ασχετο, αλλα επειδη δεν καταφερα να βρω πουθενα κατι, μηπως εχει καποιος να μου στειλει με pm τηλεφωνα απο ελληνιδες φοιτητριες που ειναι διαθεσιμες να "ξεβουλωσουν" (ουρο)σωληνες και να παιξουν με 2 μπαλλες ταυτοχρονα? (και μην μου στειλει κανεις το  τηλ. του Μπαμπη του υδραυλικου ή το τηλ. του Medrano... :birdman:

Φίλε μου έπεσες πάνω στην περίπτωση. Εχω 3 φίλες, και μόλις πριν 1 ώρα πίναμε καφέ και οι καυμένες μου λέγανε πως θέλανε οικονομική ενίσχυση.Η μια είναι της Νομικής, άλλη Πάντειο και η τρίτη στα ΤΕΙ. Μπορούν να σου φέρουν επίσης επικυρωμένη φωτοτυπία που να λέει πως όντως είναι φοιτήτριες. Μουνάρες, ξέκωλα, άπαιχτο σώμα κάνουν και λεσβιακό τρίο μαζί αν θες.

Εχουν ειδικότητα και οι 3 στον ρουφηχτοτρομποσωλήνα, καταπίνουν φλόκια και παίζουν μπαλάκια γλυφοντας η κάθε μία απο 1 μπαλάκι, ενω η τρίτη παίζει πάγκο, ή την βάζεις να σου κάνει γλυφοκώλι.

Ερχονται στον χώρο σου ό,τι ώρα και μέρα σου καβλώσει εσένα (αργίες, πρωτομαγιά, εθνικές εορτές, ντάλα μεσημέρι), με κόστος 20 ευρώ το 3ωρο και οι τρείς μαζί. Αν θες σου κάνω pm με τα κινητά τους.
 

trelotrio

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
και μετα ξυπνησες και έπεσες απο το κρεββάτι  :2funny: :2funny: :2funny:
 

trelotrio

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
τα κινητα που δωσεις μάλλον θα είναι απο καμία πρώην σου η απο καμία γκόμενα που θες να εκδικηθείς , γιατί όλα αυτά να συμβαίνουν είναι απίθανα ή μάλλον η φαντασίωση σου :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Καμια βυζαρου πολυ φορτωμένη ειδαμε ωρε παληκάρια ?
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Πάει αυτή, εφυγε δια παντός απο οτι μου είπε η υπεύθυνη. Είναι μια Λάουρα εκεί που έχει καλο βυζοφόρτωμα, όχι όμως σαν την Σοφία. :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
'Aντε ρε! Πάει το Σοφάκι; Μήπως σου είπε γιατί ή άμα πάει πουθενά αλλού;
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Δεν λένε οι κουφάλες. Ομως αν κανας συναγωνιστής την πετύχει σε scouting να δουλεύει κάπου, ας μας ειδοποιήσει.

Τι βυζομαλακία μου είχε ρίξει δεν λέγεται και χυσιά στις μπάλες της....Αχ ρε Σοφάκι.... :boobies: :boobies: :boobies: Ασε που έκανε και πολυ καλό μασάζ.
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Σ 63, στις 20/8. Μου ανοίγει Στέλλα, που έπαιζε παλιά στη Μάρνης. Λίγα κορίτσια λόγω ...διακοπών.
Βικτόρια, νομίζω ότι και αυτή ήταν στη Μάρνης, και άλλα δυο  μπάζα. Πήρα Μάγια, milf, ψηλή μελαχροινή, ωραίο σώμα, full service,  όλα τα λεφτά !!!
 

ALEXIS4U

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
117
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα. Αν μπορει καποιος με pm λεπτομερειες για καποιο στην Α.Γλυφαδα διευθυνση και οτι αλλα στοιχεια μπορει. Ευχαριστω.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Καλησπερα. Αν μπορει καποιος με pm λεπτομερειες για καποιο στην Α.Γλυφαδα διευθυνση και οτι αλλα στοιχεια μπορει. Ευχαριστω.

ειναι στη γεννηματα, και βαζει και αγγελια στις εφημεριδες, αλλα εκει κανουν μονο μασαζ..
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.826
Like
415
Πόντοι
36
Σ 63, στις 20/8. Μου ανοίγει Στέλλα, που έπαιζε παλιά στη Μάρνης. Λίγα κορίτσια λόγω ...διακοπών.
Βικτόρια, νομίζω ότι και αυτή ήταν στη Μάρνης, και άλλα δυο  μπάζα. Πήρα Μάγια, milf, ψηλή μελαχροινή, ωραίο σώμα, full service,  όλα τα λεφτά !!!

απο οτι καταλαβα πηρες το ενα μπαζο που εκανε "full service" (για εσενα το φουλ πως το εννοεις??)και που ειταν ολα τα λεφτα...
και βεβαια μπαζο=ψηλο, μελαχροινο με ωραιο σωμα..!!!( μια ερμηνεια της λεξης μπαζο παρακαλω....?)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
απο οτι καταλαβα πηρες το ενα μπαζο που εκανε "full service" (για εσενα το φουλ πως το εννοεις??)και που ειταν ολα τα λεφτα...
και βεβαια μπαζο=ψηλο, μελαχροινο με ωραιο σωμα..!!!( μια ερμηνεια της λεξης μπαζο παρακαλω....?)

την ξερεις τη μαγια ?
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.826
Like
415
Πόντοι
36
την ξερεις τη μαγια ?

εγω?? ΟΧΙ...!(οσες φορες εχω παει Δεν ετυχε να την δω!!)

αλλα απο οτι ειπε ο μαστορακος...ειταν η Στελλα, η Βικτορια και δυο μπαζα...
ΔΕΝ εκανα εγω την κριτικη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom