Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΛΕΟΣ.........μόνο οι παλιοί εδώ μέσα κατάλαβαν πως κάνω πλάκα; Tελικά τόσο γκάου είμαστε οι άντρες;
Εχω λάβει 10άδες μυνήματα που μου ζητάνε το τηλέφωνο των κοριτσιών. Μέλη που γραφτήκανε με 0 post μόνο και μόνο για να τους στείλω το κινητό....

Τόοοοοοοοοοοοοοοσοοοοοοοοοο μυαλό θέλει να καταλάβει κανείς πως κάνω πλάκα, ή τελικά είμαστε τόοοοοοοσοοοοοοο γκάου?
Φοβάμαι πολύ γιατί όπως έχω πει παλιότερα, οι ίδιοι αυτοί ψηφίζουν, οδηγούν, παίρνουν κρίσιμες αποφάσεις..... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Μιλάμε δεν το πιστεύω.....λες μια μαλακία εδώ μέσα, κάνεις πλάκα και είναι σαφές αν έχεις λίιιγοο IQ.

Αρε γυναίκες, καλα μας κάνετε........ :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: Με τέτοια μυαλά.

:2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Ρε συ Jules τους μπέρδεψε ο "ρουφηχτοτρομποσωλήνας" γιατί σου λέει για να χρησιμοποιεί τεχνική ορολογία μάλλον κάτι από τα ΤΕΙ θα είναι οπότε αλήθεια θα λέει ο τύπος!
 

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΛΕΟΣ.........μόνο οι παλιοί εδώ μέσα κατάλαβαν πως κάνω πλάκα; Tελικά τόσο γκάου είμαστε οι άντρες;
Εχω λάβει 10άδες μυνήματα που μου ζητάνε το τηλέφωνο των κοριτσιών. Μέλη που γραφτήκανε με 0 post μόνο και μόνο για να τους στείλω το κινητό....

Τόοοοοοοοοοοοοοοσοοοοοοοοοο μυαλό θέλει να καταλάβει κανείς πως κάνω πλάκα, ή τελικά είμαστε τόοοοοοοσοοοοοοο γκάου?
Φοβάμαι πολύ γιατί όπως έχω πει παλιότερα, οι ίδιοι αυτοί ψηφίζουν, οδηγούν, παίρνουν κρίσιμες αποφάσεις..... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Μιλάμε δεν το πιστεύω.....λες μια μαλακία εδώ μέσα, κάνεις πλάκα και είναι σαφές αν έχεις λίιιγοο IQ πως κάνω πλάκα. Μήπως έχω δύσκολο χιούμορ και δεν με καταλαβαίνει κανείς;  :think: :think: :think: :think: :think:

Αρε γυναίκες, καλα μας κάνετε........ :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: Με τέτοια μυαλά που καβαλάνε μερικοί άντρες.... :idiot: :idiot: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:


Αγαπητέ Jules μια και το ξεκινησα εγω, σε ενημερωνω οτι δεν θα χρειαστω βοηθεια γιατι βρηκα ακρη με μια 4ετή στο ΤΕΙ Μηχανικων αυτοκινητων, την πηρα τηλεφωνο και της ειπα οτι εχω καποιο προβληματακι με το λεβιε μου, οτι ακουω καποια τριξιματακια και χτυπηματακια στο μπροστινο δεξι ακρομπαρο και "τραβαει" λιγο το τιμονι αριστερα. Μου ειπε να μην ανησυχω καθολου και να περασω να μου κανει ενα σερβισακι, να μου δει λιγο τις τσιμουχες του λεβιε μου, να ακουσει απο κοντα τα χτυπηματακια και να μου βγαλει το ακρομπαρο να το δει και για το τραβηγμα του τιμονιου θα με συστησει σε μια φιλη της που εχει "μηχανημα" ευθυγραμμισης. Και το καλυτερο, ολα αυτα, +περασμα ολες τις συνδεσεις με αντισκωριακο, μονο με 100 γιουρακια και το λιγοτερο σε 2ωρακι θα με εχει φτιαξει.
:2funny: :2funny: :2funny:
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.826
Like
415
Πόντοι
36
Αγαπητέ Jules μια και το ξεκινησα εγω, σε ενημερωνω οτι δεν θα χρειαστω βοηθεια γιατι βρηκα ακρη με μια 4ετή στο ΤΕΙ Μηχανικων αυτοκινητων, την πηρα τηλεφωνο και της ειπα οτι εχω καποιο προβληματακι με το λεβιε μου, οτι ακουω καποια τριξιματακια και χτυπηματακια στο μπροστινο δεξι ακρομπαρο και "τραβαει" λιγο το τιμονι αριστερα. Μου ειπε να μην ανησυχω καθολου και να περασω να μου κανει ενα σερβισακι, να μου δει λιγο τις τσιμουχες του λεβιε μου, να ακουσει απο κοντα τα χτυπηματακια και να μου βγαλει το ακρομπαρο να το δει και για το τραβηγμα του τιμονιου θα με συστησει σε μια φιλη της που εχει "μηχανημα" ευθυγραμμισης. Και το καλυτερο, ολα αυτα, +περασμα ολες τις συνδεσεις με αντισκωριακο, μονο με 100 γιουρακια και το λιγοτερο σε 2ωρακι θα με εχει φτιαξει.
:2funny: :2funny: :2funny:

εγω στην ΜΠΕΜΠΑ μου γιατι δινω παραπανω για αντιστοιχο σερβις??
μηπως επειδη στεκεται σε δυο τροχους??
Αραγε θα μπορεσω κιεγω να βρω ενα πιο φθηνο και αντιστοιχα καλο συνεργειο??
;)...;)...;)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αναφορικα με το παιδο-μαζωμα που γραφτηκε νωριτερα οτι παιχτηκε στο γαλατσι, να ενημερωσω οτι το βεικου 9-11 και το βεικου 48 λειτουργουν κανονικα..
ακομη και τα δυο μαγαζια της γαλατσιου 1 λειτουργουν κανονικα κι αυτα..
μα σε ποιο μαγαζι την επεσαν....????  :think: :think:
 

Επισκέπτης
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΛΕΟΣ.........μόνο οι παλιοί εδώ μέσα κατάλαβαν πως κάνω πλάκα; Tελικά τόσο γκάου είμαστε οι άντρες;
Εχω λάβει 10άδες μυνήματα που μου ζητάνε το τηλέφωνο των κοριτσιών. Μέλη που γραφτήκανε με 0 post μόνο και μόνο για να τους στείλω το κινητό....

Τόοοοοοοοοοοοοοοσοοοοοοοοοο μυαλό θέλει να καταλάβει κανείς πως κάνω πλάκα, ή τελικά είμαστε τόοοοοοοσοοοοοοο γκάου?
Φοβάμαι πολύ γιατί όπως έχω πει παλιότερα, οι ίδιοι αυτοί ψηφίζουν, οδηγούν, παίρνουν κρίσιμες αποφάσεις..... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Μιλάμε δεν το πιστεύω.....λες μια μαλακία εδώ μέσα, κάνεις πλάκα και είναι σαφές αν έχεις λίιιγοο IQ πως κάνω πλάκα. Μήπως έχω δύσκολο χιούμορ και δεν με καταλαβαίνει κανείς;  :think: :think: :think: :think: :think:

Αρε γυναίκες, καλα μας κάνετε........ :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: Με τέτοια μυαλά που καβαλάνε μερικοί άντρες.... :idiot: :idiot: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
εδω την αλλη φορα που εγραψα για πλακα για μια απεναντι στο ιπποκρατειο, και οι παλιοι καταλαβαν, μετα παρ'ολο που εγραψα οτι αστειευομουν τυποσ με ενα ποστ εγραφε οτι απορουσε για το ποιος εξυπνος πηγε εκει. μου φαινετα οτι πρεπει να γραφουμε εισαγωγικες εξετασεις πριν γινουμε μελοι. δεν κανει κακο το διαβασμα του σαιτ, ισα ισα που εχει πλακα και περναει η ωρα , εκτος των πολυπολυτιμων πληροφοριων
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Κανένα νεο για ποιο μαγαζί έγινε σκουπα????
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
Φίλε μου έπεσες πάνω στην περίπτωση. Εχω 3 φίλες, και μόλις πριν 1 ώρα πίναμε καφέ και οι καυμένες μου λέγανε πως θέλανε οικονομική ενίσχυση.Η μια είναι της Νομικής, άλλη Πάντειο και η τρίτη στα ΤΕΙ.

 Εγω το καταλαβα οτι κανεις πλακα. Μια φοιτητρια της Νομικης αποκλειεται να καταδεχοταν να κανει παρεα με μια της Παντειου και μια των ΤΕΙ (απο ΑΣΟΕΕ,Ιατρικη και πάνω) :2funny: :2funny:

 Οσο για το Γαλατσι κανα παρανομο "σπιτι" θε εκλεισαν οχι κρουασαντερι-πατισσερι-μασαζερι!!
 

Tsar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2007
Μηνύματα
247
Like
1
Πόντοι
1
Παίδες γνωρίζει κάποιος άν άνοιξε η Φρατζή γιατί λέω να πεταχτώ αύριο.
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
Ενημέρωση για χθεσινή βόλτα στη Στουρνάρη.

Νέα πρόσωπα περιλαμβάνονται στην wish list ωστόσο όχι κάτι το συνταρακτικό. Σταθερές παραμένουν οι Ελενα και Αννα. Καλείται ο ρεπόρτερ pitsi ή ο Δέσποτας να κάνουν ενδελεχή έρευνα για τις εξελίξεις...!!!

 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Παίδες γνωρίζει κάποιος άν άνοιξε η Φρατζή γιατί λέω να πεταχτώ αύριο.

Ανοίξανε και μας περιμένουνε :) Δυστυχώς επειδή είμαι μονογαμικός - δηλαδή επιμένω στις σταθερές αξίες-όταν πήγα πολύ πρόσφατα πήρα την Μ οπότε δεν μπορώ να πώ εάν επέτρεψαν όλες οι νεανίδες από την άδεια τους. Πάντως είναι ανοιχτά και η Madame πιο καυλωτική από ποτέ :) Θαυμάζω τον ευατό μου που δεν την έχω στριμώξει ακόμη
 

Tsar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2007
Μηνύματα
247
Like
1
Πόντοι
1
Πράγματι ανοιξε η Φ4 πήγα σήμερα και είχε όλα τα κορίτσια,πήρα Ντίνα (κοντό μελαχρινό),μέτριο μασάζ αλλά καλή η συνέχεια,από τίς 7 πού πέρασαν ξεχώρισα 3 ομολογώ ότι το μαγαζί ομόρφυνε αρκετά,θα επανέλθω συντόμως....
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
Λοιπόν παλικάρια όπως σας είχα πει πήγα χτες στην οδό του εμπνευστή του Οδυσσέα για πρώτη φορά.

Τι να σας πω... μου έχει μείνει το χαμόγελο ακόμα. Ρώτησα για τις κοπέλες που έχουν αναφερθεί εδώ μέσα και ήταν όλες διακοπές. Ο χώρος ήταν πολύ προσεγμένος και πολύ καθαρός (απολυμασμένες πετσέτες και παντόφλες μίας χρήσης).

Είδα μία Μαργαρίτα, μία Γιάννα, άλλη μία που δεν θυμάμαι και την Γωγούλα!!!.Γενικώς το επίπεδο ήταν μέτρια και έτσι πήρα την πιο συμπαθητική και όχι την πιο όμορφη.

Όπως καταλάβατε από τα θαυμαστικά πήρα την Γωγούλα, η οποία ήταν φυσιοθεραπεύτρια, και ζήτησα Μασσάζ+τζακούζι και δικαιώθηκα πλήρως για την επιλογή μου. Για όποιον θέλει top εμφάνιση δεν την προτείνω αλλά για όποιον ενδιαφέρεται για απίστευτο μασάζ, συμμετοχή και full υπηρεσίες (δεν τις δίνει σε όλους μου είπε) την προτείνω ανεπιφύλακτα.

Με έτριβε μία ώρα, έκανε και κάτι κόλπα με τα πόδια, με χαλάρωσε πλήρως (απίστευτη εκτόνωση) και μετά 30 λεπτά τζακούζι. Πήγα ξύλο αλύγιστο και έγινα λάστιχο. Τιμή 80 Ευρώ μασάζ + 35 Ευρώ τζακούζι.

Τα έδωσα ευχαρίστως αλλά την επόμενη ίσως αποφύγω το τζακούζι για να βγαίνει και λίγο οικονομικότερα.

Φιλε και συναγωνιστη μου ευχαριστω για πληροφοριες, εκανα κι εγω λοιπον την επισκεψη μου σημερα , και απο οτι καταλαβα πηρα αυτην που δεν θυμασαι το ονομα της ( Γιωτα μεγαλο στηθος για τους λατρες και γενικα φουλ φιγκουρ ) αφου ηταν η μονη διαθεσιμη και βαριομουν να περιμενω ... 100 το μαλλι , πολυ χαλαρωτικο μασαζ κουβεντουλα , και επεξε παιχνιδι καλο με φραπε στο τελος .... προσπαθησα για μπριζολακι και κατα τα λεγομενα αν ειχα σκουφο μαζι θα το εδινε .... "απροετοιμαστος ηρθες " .... καλα δεν το ξερα πλακα κανουμε ?? τι λετε εσεις ? μουφα η δουλεια ?


( υπναρας πμ )
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
o hotyancd λεει βλακειες καταρχην το μασαζ στην μιχαλακοπουλου 171 στοιχιζει 65 και οχι 50 δεν γινεται τιποτα παραπανω ουτε και σε ξενοδοχειο μονο φραπες και αυτος οχι με την πρωτη φορα

Αν φίλε συμπολεμιστή ελεγα βλακείες δεν θα με επιβεβαίωνες για το φραπέ που είπες και συ οτι γίμεται με τη δευτερη. Απλά είναι προσεκτικές και αν γουστάρουν κάπως ορισμένες πανε εκτος με 100+. Ελεγξε για το ονομα που ανέφερα αν υπάρχει και μετα πες με και βλακα και ψευτη
Για την Μιχαλακοπούλου 171 λέω πάνω απο το μαγαζί με τις μηχανές.
 

Επισκέπτης
καλημερα παιδια. υστερα απο μια μυθικη πολιορκια στο γνωστο επος περιπλανηθηκα στα αδυτα και σκοτεινα μασαζοδωματια με τη νενα.φιλικοτατη , γελαστη και εξυπηρετικοτατη (ουτε ο σκλαβενιτης να ηταν). επαιξε μονο φραπε γιατι δεν ηθελα παραπανω λογο οτι με χαλασε κατι πανω της, παρ'ολο οτι ειχε φοβερα μπουτια και μαυρισμενα.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
καλημερα παιδια. υστερα απο μια μυθικη πολιορκια στο γνωστο επος περιπλανηθηκα στα αδυτα και σκοτεινα μασαζοδωματια με τη νενα.φιλικοτατη , γελαστη και εξυπηρετικοτατη (ουτε ο σκλαβενιτης να ηταν). επαιξε μονο φραπε γιατι δεν ηθελα παραπανω λογο οτι με χαλασε κατι πανω της, παρ'ολο οτι ειχε φοβερα μπουτια και μαυρισμενα.

ποσο κοστισε ?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
μηπως εχει παει κανενας σολωμου 33 στον 7 οροφο? εχει κατι μιλφ αλλα δεν ξερω τι παιζει γιατι δεν εχω μπει

ειχα παει προπερσι εκει και ειχε μονο μια ψηλη ρωσιδα σαρανταρα οπου ο φραπες επαιζε απο δευτερη φορα και μετα.....αλλα ξενερα το μωρο!προφανως θα εχουν αλλαξει τα κοζα τωρα εκει......
 

kavliaris29

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
91
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά. Πήγα χτές (24/8) στις 5 το απόγευμα στο Φ4 για πρώτη φορά. Ήταν η δεύτερη φορά που πήγα σε μασατζίδικο. Η πρώτη ήταν στην Ηπείρου 22, αλλά μάπα το καρπούζι....
Είχε 6 κοπέλες, αλλά δεν μπορώ να πω οτι ξετρελάθηκα από την ποιότητα. Στην αρχή πέρασα από την ανάκριση της ξανθιάς τσατσάς... Της είπα ότι έμαθα το μαγαζί από το site, της είπα για κάποιο "παπά" και άνοιξαν όλες οι πύλες διάπλατα....
Πήρα την Ζάνα (Ουκρανεζούλικο ξανθό κοντοπούτανο, γύρω στα 24 με μικρό βυζάκι). Πήρα το πρόγραμμα με full service. Της είπα για 60+20, αλλά μου ζήταγε 100 ακατέβατα....
Παρόλο που είχα εφοδιαστεί με πανοπλίες είχε και αυτή....Στην αρχή μου έκανε μασαζ στην πλάτη, αλλά μόλις άρχισα να παίρνω μπροστά...γύρισα ανάσκελα. Εκείνη έπιασε το παρασύνθημα και έβγαλε τα ρούχα της. Η συνέχεια γνωστή...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom