Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
παληκαρια να ρωτησω αν ξερει κανεις το εργο της μιχαλακοπουλου 171 και αν ειναι κωμωδια ή θριλερ ??

Συναγωνιστή giorgospapa
Σχετικά με το εργο της Μιχαλακοπουλου 171
Φιλος που το επισκεφτηκε προσφατα μου ειχε πει οτι ο φραπές είναι στα 50 για αλλα προγράμματα κλείνεται ραντεβου σε Ξενοδ που αρχιζουν απο 80 € για μία ώρα. Παίζει κάποια Ρωσίδα Ελίνα γύρω στα 25 πολή καλή εχεις ακούσει κανείς κάτι. Εγώ δυστυχώς λείπω σε διακοπές οταν Σπτ  επιστρέψω θα το επισκευθω και θα κάνω σχετική αναφορά
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
3)μεσοδείων 289 έχει κλείσει έτσι; εκεί ήταν μια ντάλια που μου άρεσε, ΄΄εανε καλό μασάζ και ωραίο φραπεδάκι. ξέρει κανείς κάτι;
Πριν από κανα μήνα πάνω-κάτω που πήγα τελευταία φορά η Αγγελική (τσατσομάνατζερ)μου είχε πει πως θα κλείσουν για λίγο καιρό, διακοπές και ανακαίνηση. Τότε που είχα πάει όλες οι παλιές (Ντάλια- Ειρήνη κλπ)είχαν ήδη φύγει και δούλευαν μόνο 1-2 καινούργιες. Μου είπε πως άλλον δεν θα ξαναπαίξουν οι παλιές (χωρίς να μου το πει 100% πάντως).
Καλό είναι αν ανακαλύψει κανένας κάποιες από Ντάλια-Ειρήνη να ενημερώσει. Φραπέ μόνο έκαναν αλλά και καλό μασαζάκι ταυτόχρονα.
 

stauros5

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2006
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
o hotyancd λεει βλακειες καταρχην το μασαζ στην μιχαλακοπουλου 171 στοιχιζει 65 και οχι 50 δεν γινεται τιποτα παραπανω ουτε και σε ξενοδοχειο μονο φραπες και αυτος οχι με την πρωτη φορα
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
o hotyancd λεει βλακειες καταρχην το μασαζ στην μιχαλακοπουλου 171 στοιχιζει 65 και οχι 50 δεν γινεται τιποτα παραπανω ουτε και σε ξενοδοχειο μονο φραπες και αυτος οχι με την πρωτη φορα

ουτε καν φραπε δεν εχει ??
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
36
Πόντοι
16
Ρε παιδιά τι ακριβώς γίνεται στα μασατζίδικα;;Πρώτα σου κάνουν μασάζ και μετά τις πηδάς;Αν ναι πόσο πάει κιόλας το μαλλί;;Αν μπορείτε στείλτε pm μήνυμα.Ευχαριστώ
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ρε παιδιά τι ακριβώς γίνεται στα μασατζίδικα;;Πρώτα σου κάνουν μασάζ και μετά τις πηδάς;Αν ναι πόσο πάει κιόλας το μαλλί;;Αν μπορείτε στείλτε pm μήνυμα.Ευχαριστώ

κανε εναν κοπο και διαβασε το θρεντ απ την αρχη και θα βρεις παρα πολλες πληροφοριες γι αυτο που ζητας. το συγκεκριμενο θρεντ ειναι θησαυρος..  ;)
 

nikolaos48

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ποιο ειναι το πιο κυριλε  μαγαζι να επισκεφθω με σαουνα και φουλ προγραμμα
 

Upnaras30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
το μεζεδοπωλείο Φ4 άνοιξε παίδες;;;

Αν ξέρει κάποιος ας απαντήσει γιατί θα πάω σε λίγο από εκεί και κρίμα είναι ο συναγωνιστής σας να πάει άδικα ...

 

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
325
Κριτικές
8
Like
96
Πόντοι
1
φιλε δωσε καμμια πληροφορια για την σισσυ αν θες. εστω και με πμ
 

Upnaras30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
εαν εννοείς εμένα δεν την ξέρω τη Σίσσυ φίλε μου.
 

Upnaras30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
το μεζεδοπωλείο Φ4 άνοιξε παίδες;;;

Αν ξέρει κάποιος ας απαντήσει γιατί θα πάω σε λίγο από εκεί και κρίμα είναι ο συναγωνιστής σας να πάει άδικα ...

Λοιπόν αφού δεν απαντάει κανείς θα πάω στην οδό του μεγάλου ποιητή να δοκιμάσω την τύχη μου ...

έχω σημειώσει Φαίη και Αλεξάνδρα από παλαιότερα post ελπίζω να τις πετύχω  :rockon: Εάν διαβάζει κανείς και έχει tip της τελευταίας στιγμής ευπρόσδεκτο.
 

Επισκέπτης
Λοιπόν αφού δεν απαντάει κανείς θα πάω στην οδό του μεγάλου ποιητή να δοκιμάσω την τύχη μου ...

έχω σημειώσει Φαίη και Αλεξάνδρα από παλαιότερα post ελπίζω να τις πετύχω  :rockon: Εάν διαβάζει κανείς και έχει tip της τελευταίας στιγμής ευπρόσδεκτο.
Εισαι ακομα εκει?

 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
το μεζεδοπωλείο Φ4 άνοιξε παίδες;;;

Αν ξέρει κάποιος ας απαντήσει γιατί θα πάω σε λίγο από εκεί και κρίμα είναι ο συναγωνιστής σας να πάει άδικα ...

ανοικτα ειναι..
 

Επισκέπτης
μηπως εχει παει κανενας σολωμου 33 στον 7 οροφο? εχει κατι μιλφ αλλα δεν ξερω τι παιζει γιατι δεν εχω μπει
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
μηπως εχει παει κανενας σολωμου 33 στον 7 οροφο? εχει κατι μιλφ αλλα δεν ξερω τι παιζει γιατι δεν εχω μπει

τιποτα περισοτερο απο φραπε κι αυτο απο τη δευτερη-τριτη φορα. αυτο που λεω βεβαια μεχρι πριν απο μερικους μηνες, δεν ξερω για πιο προσφατα..
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Ρε παιδιά, προσπαθώ να βαπτισθώ αλλά πέφτω όλο σε Milf. Τι μου συμβαίνει? Ολες έτσι είναι στα φυσιοθεραπευτήρια? Δεν υπάρχει μπριζολίτσα που να είναι (και να φαίνεται) το πολύ 25?
Για να μη λέω λαλακίες προσπάθησα πρόσφατα και μπορεί να μην ήταν πλήρεις οι ομάδες. Πάντως τελικά όλο στην Αλεξάνδρα και στην Καίτη(άλλα threads) γυρνούσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom