Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (3 μέλη και 19 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ακριβως... και ενταξει να εισαι ελευθερο παιδι ..χ****κες αλλα παντρεμενοι και καθε τυπου δεσμευμενοι ... αστα ..
εγω παντως ετσι και με δω πρωταγωνιστη σε καποια δεν θα κατσω να σκασω, θα τους κανω μηνυση και θα ζητησω πνευματικα δικαιωματ :grin:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
εγω παντως ετσι και με δω πρωταγωνιστη σε καποια δεν θα κατσω να σκασω, θα τους κανω μηνυση και θα ζητησω πνευματικα δικαιωματ :grin:

ετσι και μπλεξεις με την εταιρια που ''προστατευει'' τα πνευματικα σου δικαιωματα, ''την εκατσες''.... :grin: :grin:
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
Το καλύτερο ομως ηταν στην Βουλα η Αγγλιδα !! Οποιος θυματε με καταλαβαινει

Ξερει κανεις γι αυτο ??? Η εστω κανενα καλο εστιατοριο / ταβερνα για μπριζολιτσα στα νοτια ?
 

Επισκέπτης
ε, τοτε θα συνεχισω στο << βερα στο δεξι>>.
και μην ρωτησει κανενας αδαης  ποιο δεξι :2funny:
 

san(1)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητοί συνάδελφοι επειδή είμαι νέος στην παρέα σας και λάτρης των Μασαζάδικων θα ήθελα  :helpplea: αν ξέρει κανείς να μου πεί για να μην την πατήσω τι παίζει θ-31 και πως πρέπει να φερθώ  :think: Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων.
 

san(1)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητοί συνάδελφοι επειδή είμαι νέος στην παρέα σας και λάτρης των Μασαζάδικων θα ήθελα  :helpplea: αν ξέρει κανείς να μου πεί για να μην την πατήσω τι παίζει θ-31 και πως πρέπει να φερθώ  :think: Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων.
.Ακόμη κάτι γιά τις τιμές στο εν λόγω μαγαζί
 

antmar

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παιδια. Ειμαι καινουργιος στην παρεα. Σαν επισκεπτης εχω διαβασει ολες τις αποψεις για το θεμα γιατι ειμαι στον (αγωνα) αρκετα χρονια. Μολις γυρισα απο διακοπες και δεν ξερω τι καλο παιζει αυτη την εβδομαδα. Οποιος θελει ας γραψει καμια πληροφορια.
 

lostromos

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
361
Κριτικές
42
Like
14
Πόντοι
5.760
παιδια παιζει τιποτα σημερα στην Σ63;λεω να περασω μια βολτα
 

lostromos

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
361
Κριτικές
42
Like
14
Πόντοι
5.760
εχθες περασα απο Σ63.βρισκονταν η τζουλι που την ειχα ξαναπαρει,η σισι ενα μετριο μελαχρινο και η μαρια milf μελαχροινη οχι τοσο καλη.διαλεξα την σισι.οχι πολλα χαιδεματα και λιγα πραγματα παντως ηταν πολυ στενη πρεπει να πω αλλα δεν με ενθουσιασε μαλλον η τζουλι ηταν πολυ καλλυτερη.
 

Snakebite_1

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
82
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Guys,

Έχω όρεξη για μασαζάκι και άμεσα. Επείδη το thread δεν το παρακολουθώ και διαβάζω κάτι ορολογίες που δεν ξέρω καν τι σημαίνουν, έχει κανείς την διάθεση να με διαφωτίσει και να με βοηθήσει ?

Ψάχνω για καλό μασαζ και με όλα τα παρελκόμενα , καλό θα ήταν να έχει και κανα ντουζ-τσακουζι, κάτι προς κέντρο αν γίνεται?

Ακούω ιδεές και προπάντων ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ καθότι δεν έχω ιδέα τι παίζει στα μαγαζιά αυτά. Δεχόμεθα και ΠΜ.
Ευχαριστώ  :boobies:
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Καλημερα,
αν θυμαστε πριν λιγο καιρο , ειχα αναφερθει στο συγκεκριμενο σπιτι και ειχα ενημερωσει οτι παραμενει ανοικτο. Η ποιοτιτα ομως ειναι χαλια και των δυο κοριτσιων αλλα και των υπηρεσιων. Το τζακουζι εχει χαλασει εδω και χρονια και το σπιτι χρειαζετε επισκευη.

Το καλύτερο ομως ηταν στην Βουλα η Αγγλιδα !! Οποιος θυματε με καταλαβαινει

διαβαζοντας το συγκεκριμενο θεμα απο το περασμενο σαββατοκυριακο καταληγω στο συμπερασμα οτι τελικα αντε κανα φραπεδακι να κερασουν στα συγκεκριμενα μαγαζια ... πανε οι καλες εποχες που προσφεραν φουλ προγραμμα. Οι αρχαιοτεροι του ειδους ισως θυμουνται το μαγαζακι της οδου Κ...υ στον Ν.Κοσμο , καθετος αναμεσα ηλιουπολεως κ βουλιαγμενης κοντα στο νεκροταφειο.. εκει παιζοταν πραγμαικη μπαλα , με τα χαμαμ σου τις σαουνες τα τζακουζια και ολα αυτα συνοδεια 1 η κ 2 κοριτσιων και στο τελος οχι φραπε αλλα "μπριζολα σταβλισια " αν καταλαβα την ορολογια καλα.... Το εν λογω μαγαζι το ειχαν κλεισει 2 φορες (καναν μαλακιες με εκβιασμους καμερεσ κλπ τους ειχε βγαλει στην τηλεοραση )  και τωρα παλι κλειστο πρεπει να ειναι.... Τελος παντων η γερασαμε η δεν υπαρχουν πια τετοια μαγαζια....

Πω πω Τι ηρωικές εποχές... Η αγγλίδα, Τσ τσ... Είχε και παράρτημα στη γλυφάδα όποιος θυμάται και μετά είχε πάει κηφισιά.. Τιν άλλη την αγγλίδα στο φάλληρο τι θυμούνται οι παλιοί ?
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
τι μασ θυμησες ρε φιλε! παρ'ολο που ηταν στουντιο στιλ ειχε καταπληκτικα μωρα και εσκαγαν με τα βρακακια και τις ζαρτιερες τους. για ολα φταιει ο μακης. κατι παντως πηρε το ματι μου στο θρεντ οτι ειναι ανοιχτα αλλα πιο private

Δεν απαντάνε στα τηλέφωνα πια εχς πάρει χιλιάδες φορές
 

Επισκέπτης
Δεν απαντάνε στα τηλέφωνα πια εχς πάρει χιλιάδες φορές
Για τηλεφωνο δεν ξερω αλλα αν περνας καμια βολτα μπες για εξερευνηση.
μια βολτα απο στεφ.κουμ σημερα, αδιαφορα τα πραγματα παρ'ολο που φερνει κατι αξιολογα milf κατα καιρους (ενδοξους)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
λοιπον.. το γραφω απο τωρα να το εχουμε το νου μας και βλεπουμε..
στην εφημεριδα υπαρχει αγγελια για νεο μαγαζι στην μεγ.αλεξανδρου 133 στο βοτανικο.
στην αρχη νομιζα οτι το 133 θα πεφτει μεσα στο μεταξουργειο, αλλα το σκαουτο-μηχανακι τελικα μου εδειξε οτι ειναι οντως στο βοτανικο.
οπως ανεβαινουμε λοιπον την ιερα οδο με κατευθυνση την πειραιως, μολις περναμε τις γραμμες του τρενου (κωνσταντινουπολεως) αν κοιταξουμε δεξια μεσα στην μ.αλεξανδρου το βλεπουμε.
το μαγαζι ηταν κλειστο (16 αυγουστου ειναι σημερα αλλωστε), γαμαει και δερνει απ εξω, αλλα εχω μια υποψια οτι μπορει να προκειται και για στουντιο και να ''την πιουμε'' τελικα..  :'( :'(
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παληκαρια να ρωτησω αν ξερει κανεις το εργο της μιχαλακοπουλου 171 και αν ειναι κωμωδια ή θριλερ ??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom