Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (8 μέλη και 27 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....Αλλα για μενα  2000 -3000 το μηνα ειναι λεφτα απο στησιμο και πιπες μεσα στην βρωμα στα βιτσια του καθενος και στα ρισκα με τους μπατσους, οποτε μαλλον λιγα ειναι για να γαμιουνται..

και παλι δεν ειναι ακριβως ετσι, διοτι υπαρχουν περιστατικα που εχουν γινει μαλλιοτραβηγματα για να δουλεψει μια γκομενα σε ενα μαγαζι, κοινως κονομανε τρελλά..
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Παπουλη μου, ξερω καλα τι σου λεω, και βεβαια αγριευουν και οι μαγαζατορες γιατι την αυξηση θελουν να την καρπωνονται αυτοι και οχι οι γκομενες. Οι τιμες που αναφερεις ειναι για τα πολυ ΤΟΠ κομμάτια, καποιες πεινανε, και δεν κανουν ουτε σεφτε (και ειναι οι περισσοτερες) και σου ξαναλεω πως δεν παιζει ρολο ποσα βγαζουν οι κοπελες καλως τα βγαζουν αφου δεν ειναι ευκολη δουλεια. δηλαδή πας και σου λεει η κοπελα.... 80 ευρω το μασαζ και 20 για πιπα! θεωρεις οτι ειναι ακριβα??? αφου η κοπελα θα παρει 20 απο το μασαζ 20 για την πιπουλα που θελουμε εξτρα και θα παρει και 60 ο μαγκας ή θα παρει 20 ευρω η κοπελα μονο για μασαζ και 60 ο μαγκας. Εγω το βρισκω αδικο! αμα ξεκιναει η τιμη στανταρ απο 80 απο το μαγαζι, οτι παραπανω θα μας φανει ακριβο.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Παπουλη μου, ξερω καλα τι σου λεω, και βεβαια αγριευουν και οι μαγαζατορες γιατι την αυξηση θελουν να την καρπωνονται αυτοι και οχι οι γκομενες. Οι τιμες που αναφερεις ειναι για τα πολυ ΤΟΠ κομμάτια, καποιες πεινανε, και δεν κανουν ουτε σεφτε (και ειναι οι περισσοτερες) και σου ξαναλεω πως δεν παιζει ρολο ποσα βγαζουν οι κοπελες καλως τα βγαζουν αφου δεν ειναι ευκολη δουλεια. δηλαδή πας και σου λεει η κοπελα.... 80 ευρω το μασαζ και 20 για πιπα! θεωρεις οτι ειναι ακριβα??? αφου η κοπελα θα παρει 20 απο το μασαζ 20 για την πιπουλα που θελουμε εξτρα και θα παρει και 60 ο μαγκας ή θα παρει 20 ευρω η κοπελα μονο για μασαζ και 60 ο μαγκας. Εγω το βρισκω αδικο! αμα ξεκιναει η τιμη στανταρ απο 80 απο το μαγαζι, οτι παραπανω θα μας φανει ακριβο.
επειδη τελικα ή δεν τα ξερεις καλα ή μετρας τα δοντια μου, να ρωτησω το εξης: αν η γκομενα κανει μονο μασαζ και πληρωσεις 60 ευρω, ποσα θα παρει το μαγαζι και ποσα η γκομενα ??
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
αλλα δεν καταλαβες το νοημα οσων λεω. δεν με απασχολει ποσα παιρνουν οι γκομενες. Βριζουμε ολοι αυτες, μην βαζοντας καθολου στην ιδια μοιρα τους μαγαζατορες που σηκωνουν την βασικη τιμη του μασαζ και που με τα παρελκωμενα καταληγει στα υψη!!!
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
20 ευρω η γκομενα, 40 το μαγαζι
Στα call girl πάντως,με τιμή 75 € το βασικό πρόγραμμα,η κοπέλα έπαιρνε 25 € και 50 € το γραφείο...μου το είχε πεί η ίδια....+ τα έξτρα φυσικά που είναι δικά της.... :rockon: :rockon: :rockon:
 

anetos33

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
παιδιά βλέπω οτι καταναλώνουμε πολύ "ηλεκτρονικό μελάνι" γραφοντας για ένα θέμα που λίγο μας ενδιαφέρει. Όπως οταν αγοράζουμε ντομάτες δε μας νοιάζει πόσο παίρνει ο παραγωγός και πόσο ο χονδρέμπορος καιόπως επίσης οσο και αν δυσανασχετίσουμε ο χονδρέμπορος θα καθορίσει τη τιμή ετσι και στη περίπτωση μας τα "ροζ " κυκλώματα έχουν το πρώτο λόγο ως προς τη τιμή και τις υπηρεσίες. Επειδή σαν "καταναλωτές" δεν έχουμε μέτρο σύγκρισης πηγαίνουμε σε μαγαζιά , τα καλύτερα εκ των οποίων στη Γερμανία δε θα δούλευαν ούτε μία μέρα. Και αφού καμία ένωση καταναλωτών δε μπορεί να καθορίσει τη τιμή της ντομάτας τι μπορούμε να κάνουμε εμείς που ούτε ένωση μπορδελιάριδων δεν έχουμε. Στου θεού της θάλασσας την οδό 20-21, για να έρθουμε στα δικά μας παίζει τζακούζι, καλός χώρος - μέτρια κορίτσια εκτός από ενα μελαχροινο άλογο απίστευτο κορμί & πρόσωπο και φοβερή συμμετοχή. Καλό βράδυ --
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
6
Like
1.132
Πόντοι
376
Στου θεού της θάλασσας την οδό 20-21, για να έρθουμε στα δικά μας παίζει τζακούζι, καλός χώρος - μέτρια κορίτσια εκτός από ενα μελαχροινο άλογο απίστευτο κορμί & πρόσωπο και φοβερή συμμετοχή. Καλό βράδυ --

καλο προγραμμα κάνει;


edit giorgospapa: τσεκαρε πμ
 

tender

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
70
Like
0
Πόντοι
0
(...)ο νομος της αγορας ισχυει παντα, ενα προιον που εχει αυξημενη ζητηση και μηδαμινη προσφορα κοστιζει.
το οποιο για την ελληνικη πραγματικοτητα, με απλα λογια,μεταφραζεται οτι σε μια περιοδο οπου υπαρχουν οι επιλογες των εκπτωσεων και των διακοπων , για ενα ειδος πολυτελειας οπως αυτο στο οποι αναφερεται το θεμα που μας απασχολει εχει μειωμενη προσφορα ,γεγονος που ανεβαζει την τιμη.
πως μπορει να αντιδρασει ο καταναλωτης?
μα βεβαια με το να εχει αυτοπεποιθηση ως τετοιος.
καλημερα και καλες διακοπες..
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
διαβαζοντας το συγκεκριμενο θεμα απο το περασμενο σαββατοκυριακο καταληγω στο συμπερασμα οτι τελικα αντε κανα φραπεδακι να κερασουν στα συγκεκριμενα μαγαζια ... πανε οι καλες εποχες που προσφεραν φουλ προγραμμα. Οι αρχαιοτεροι του ειδους ισως θυμουνται το μαγαζακι της οδου Κ...υ στον Ν.Κοσμο , καθετος αναμεσα ηλιουπολεως κ βουλιαγμενης κοντα στο νεκροταφειο.. εκει παιζοταν πραγμαικη μπαλα , με τα χαμαμ σου τις σαουνες τα τζακουζια και ολα αυτα συνοδεια 1 η κ 2 κοριτσιων και στο τελος οχι φραπε αλλα "μπριζολα σταβλισια " αν καταλαβα την ορολογια καλα.... Το εν λογω μαγαζι το ειχαν κλεισει 2 φορες (καναν μαλακιες με εκβιασμους καμερεσ κλπ τους ειχε βγαλει στην τηλεοραση )  και τωρα παλι κλειστο πρεπει να ειναι.... Τελος παντων η γερασαμε η δεν υπαρχουν πια τετοια μαγαζια....
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
διαβαζοντας το συγκεκριμενο θεμα απο το περασμενο σαββατοκυριακο καταληγω στο συμπερασμα οτι τελικα αντε κανα φραπεδακι να κερασουν στα συγκεκριμενα μαγαζια ... πανε οι καλες εποχες που προσφεραν φουλ προγραμμα. Οι αρχαιοτεροι του ειδους ισως θυμουνται το μαγαζακι της οδου Κ...υ στον Ν.Κοσμο , καθετος αναμεσα ηλιουπολεως κ βουλιαγμενης κοντα στο νεκροταφειο.. εκει παιζοταν πραγμαικη μπαλα , με τα χαμαμ σου τις σαουνες τα τζακουζια και ολα αυτα συνοδεια 1 η κ 2 κοριτσιων και στο τελος οχι φραπε αλλα "μπριζολα σταβλισια " αν καταλαβα την ορολογια καλα.... Το εν λογω μαγαζι το ειχαν κλεισει 2 φορες (καναν μαλακιες με εκβιασμους καμερεσ κλπ τους ειχε βγαλει στην τηλεοραση )  και τωρα παλι κλειστο πρεπει να ειναι.... Τελος παντων η γερασαμε η δεν υπαρχουν πια τετοια μαγαζια....

Το εν λόγω μαγαζί το είχα τιμήσει κι εγώ δεόντως ... μόνο που βέβαια εκείνες τις παλιές καλές εποχές .. μπονο μασσατζίδικο δεν ήταν αλλά στουντιάρα κανονικότατη. Βέβαια είχε και σε ένα δωμάτιο αν θυμάμαι καλά και ένα τέτοιο κρεββάτι μασσάζ :)
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
διαβαζοντας το συγκεκριμενο θεμα απο το περασμενο σαββατοκυριακο καταληγω στο συμπερασμα οτι τελικα αντε κανα φραπεδακι να κερασουν στα συγκεκριμενα μαγαζια ... πανε οι καλες εποχες που προσφεραν φουλ προγραμμα. Οι αρχαιοτεροι του ειδους ισως θυμουνται το μαγαζακι της οδου Κ...υ στον Ν.Κοσμο , καθετος αναμεσα ηλιουπολεως κ βουλιαγμενης κοντα στο νεκροταφειο.. εκει παιζοταν πραγμαικη μπαλα , με τα χαμαμ σου τις σαουνες τα τζακουζια και ολα αυτα συνοδεια 1 η κ 2 κοριτσιων και στο τελος οχι φραπε αλλα "μπριζολα σταβλισια " αν καταλαβα την ορολογια καλα.... Το εν λογω μαγαζι το ειχαν κλεισει 2 φορες (καναν μαλακιες με εκβιασμους καμερεσ κλπ τους ειχε βγαλει στην τηλεοραση )  και τωρα παλι κλειστο πρεπει να ειναι.... Τελος παντων η γερασαμε η δεν υπαρχουν πια τετοια μαγαζια....
Οταν λες καμερες συναγωνιστη τι εννοεις?Οτι τραβαγαν τους πελατες και τους εκβιαζαν?
 

Επισκέπτης
διαβαζοντας το συγκεκριμενο θεμα απο το περασμενο σαββατοκυριακο καταληγω στο συμπερασμα οτι τελικα αντε κανα φραπεδακι να κερασουν στα συγκεκριμενα μαγαζια ... πανε οι καλες εποχες που προσφεραν φουλ προγραμμα. Οι αρχαιοτεροι του ειδους ισως θυμουνται το μαγαζακι της οδου Κ...υ στον Ν.Κοσμο , καθετος αναμεσα ηλιουπολεως κ βουλιαγμενης κοντα στο νεκροταφειο.. εκει παιζοταν πραγμαικη μπαλα , με τα χαμαμ σου τις σαουνες τα τζακουζια και ολα αυτα συνοδεια 1 η κ 2 κοριτσιων και στο τελος οχι φραπε αλλα "μπριζολα σταβλισια " αν καταλαβα την ορολογια καλα.... Το εν λογω μαγαζι το ειχαν κλεισει 2 φορες (καναν μαλακιες με εκβιασμους καμερεσ κλπ τους ειχε βγαλει στην τηλεοραση )  και τωρα παλι κλειστο πρεπει να ειναι.... Τελος παντων η γερασαμε η δεν υπαρχουν πια τετοια μαγαζια....
τι μασ θυμησες ρε φιλε! παρ'ολο που ηταν στουντιο στιλ ειχε καταπληκτικα μωρα και εσκαγαν με τα βρακακια και τις ζαρτιερες τους. για ολα φταιει ο μακης. κατι παντως πηρε το ματι μου στο θρεντ οτι ειναι ανοιχτα αλλα πιο private
 

PLOUTOS

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2006
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Καλημερα,
αν θυμαστε πριν λιγο καιρο , ειχα αναφερθει στο συγκεκριμενο σπιτι και ειχα ενημερωσει οτι παραμενει ανοικτο. Η ποιοτιτα ομως ειναι χαλια και των δυο κοριτσιων αλλα και των υπηρεσιων. Το τζακουζι εχει χαλασει εδω και χρονια και το σπιτι χρειαζετε επισκευη.

Το καλύτερο ομως ηταν στην Βουλα η Αγγλιδα !! Οποιος θυματε με καταλαβαινει

διαβαζοντας το συγκεκριμενο θεμα απο το περασμενο σαββατοκυριακο καταληγω στο συμπερασμα οτι τελικα αντε κανα φραπεδακι να κερασουν στα συγκεκριμενα μαγαζια ... πανε οι καλες εποχες που προσφεραν φουλ προγραμμα. Οι αρχαιοτεροι του ειδους ισως θυμουνται το μαγαζακι της οδου Κ...υ στον Ν.Κοσμο , καθετος αναμεσα ηλιουπολεως κ βουλιαγμενης κοντα στο νεκροταφειο.. εκει παιζοταν πραγμαικη μπαλα , με τα χαμαμ σου τις σαουνες τα τζακουζια και ολα αυτα συνοδεια 1 η κ 2 κοριτσιων και στο τελος οχι φραπε αλλα "μπριζολα σταβλισια " αν καταλαβα την ορολογια καλα.... Το εν λογω μαγαζι το ειχαν κλεισει 2 φορες (καναν μαλακιες με εκβιασμους καμερεσ κλπ τους ειχε βγαλει στην τηλεοραση )  και τωρα παλι κλειστο πρεπει να ειναι.... Τελος παντων η γερασαμε η δεν υπαρχουν πια τετοια μαγαζια....
[/quote]
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
Με συγχωρείτε για την παρέμβαση, αλλά ή τα ματάκια μου κάνουν πουλάκια ή δεν ξέρω τι άλλο.

ΣΑΦΕΣΤΑΤΑ και υπάρχουν μαγαζιά που κάνουν φουλ πρόγραμμα. Υπάρχουν βέβαια ορισμένες εξαιρέσεις συναγωνιστών που την πατάνε και αντί για μπριζόλα πίνουν φραπέ ή μένουν με το σέϊκερ στο χέρι.
Για τις περιπτώσεις αυτές έχουμε γράψει επανειλλημένως και είναι σαφές ότι υπάρχουν μασατζίδικα κατηγορίας ΓΑΜΑΣ και κατηγορίας ΔΕΝ. Αν διαβάσετε (σε αυτές τις αμέτρητες σελίδες) θα διαγνώσετε ότι μπριζόλα ή φουλ πρόγραμμα παίζει. Αρκεί να ξέρεις που πας, τι ζητάς πώς το ζητάς και τι πληροφορίες έχεις.

Ενημερωθείτε καλά...

Σημ. : Για τους βετεράνους που έχουν εμπειρία από άλλες εποχές, να τολμήσω να πω ότι υπάρχει (και σε αυτό το κλάδο) εκσυγχρονισμός ή αλλαγή στα στέκια...!!!

Είπων αδελφοί μου
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Για διευκρινησε 007 τι εννοεις με το εκσυγχρονισμος....εστω και pm...
Παντως και για να χαλασουμε λιγο το tread και εγω θυμαμαι την χρυση εποχη των στουντιο Π.Μ(προ Μακη)Δεν ξερω εαν καποιος συναγωνιστης ειχε περασει απο το στουντιο της οδου Θεσσαλονικης(παραδρομος εθνικης οδου Αθηνων-Λαμιας)περιοχη Ν.Φιλαδελφειας ημουν τακτικος εκει... οπως επισης και στην Κυψελλη σε ενα στενακι καθετο στην Πατησιων διπλα απο το ξενοδοχειο Athens city με μεγαλη ποικιλια κοριτσιων μεσα(τουλαχιστον 8)

Α ρε χρυσες εποχες που περασαμε και δεν το καταλαβαμε!!!!
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
Εεεεετσι ακριβως φιλε μου Kosfra θα συμφωνησω μαζι σου ... και δυστυχως πανε οι εποχες που ειχαμε χρονο και την ψαχναμε πολυ ... τωρα ολα περιορισμενα οποτε γι αυτο καταφευγουμε εδω για γρηγορη ανταλλαγη πληροφοριων ... ετσι γλυτωνουμε χρονο και χρημα .

Η αντιληψη καποιων που την πατησαν και δεν μοιραζονται πληροφοριες λεγοντας "πληρωστε για να μαθετε" δεν στεκει .... εδω ειμαστε για να βοηθησουμε ο ενας τον αλλον ανταλλασοντας πληροφοριες εκτος αν κανω λαθος και δεν ειναι αυτος ο σκοπος....
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
Οταν λες καμερες συναγωνιστη τι εννοεις?Οτι τραβαγαν τους πελατες και τους εκβιαζαν?

Ακριβως... και ενταξει να εισαι ελευθερο παιδι ..χ****κες αλλα παντρεμενοι και καθε τυπου δεσμευμενοι ... αστα ..
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
ΣΑΦΕΣΤΑΤΑ και υπάρχουν μαγαζιά που κάνουν φουλ πρόγραμμα. Υπάρχουν βέβαια ορισμένες εξαιρέσεις συναγωνιστών που την πατάνε και αντί για μπριζόλα πίνουν φραπέ ή μένουν με το σέϊκερ στο χέρι.
Για τις περιπτώσεις αυτές έχουμε γράψει επανειλλημένως και είναι σαφές ότι υπάρχουν μασατζίδικα κατηγορίας ΓΑΜΑΣ και κατηγορίας ΔΕΝ. Αν διαβάσετε (σε αυτές τις αμέτρητες σελίδες) θα διαγνώσετε ότι μπριζόλα ή φουλ πρόγραμμα παίζει. Αρκεί να ξέρεις που πας, τι ζητάς πώς το ζητάς και τι πληροφορίες έχεις.

Ενημερωθείτε καλά...

Σημ. : Για τους βετεράνους που έχουν εμπειρία από άλλες εποχές, να τολμήσω να πω ότι υπάρχει (και σε αυτό το κλάδο) εκσυγχρονισμός ή αλλαγή στα στέκια...!!!

Είπων αδελφοί μου

Ελπιζω το "βετερανος" να μην ειναι ειρωνικο γιατι φιλε μου καλε (και χωρις παρεξηγηση )  παρολο που δεν ξερω την ηλικια σου να σε πληροφορησω οτι "γυριζω" απο το 85 ... και δεν ειμαι και πουρο... απλα εχω μεινει εκτος πιατσας ( συστηματικης ) τα τελευταια 4-5 χρονια ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom