Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (5 μέλη και 25 επισκέπτες)

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
352
Like
34
Πόντοι
1
1)συγγρού 79: δήμητρα 35αρα,πατσαβούρα, αδιάφορο φραπεδάκι. 70 ευρώ, πάρα πολλά για αυτήν.
2)ζησιμοπούλου: μου ανοίγει ένα ωραίο κοριτσάκι καστανόξανθο και μου λέει να πάω πάλι σε μισή ώρα. ξαναπάω και μου ανοίγει μία τεραστίων διαστάσεων, της λέω που είναι η άλλη και μου λέει "η άλλη κάνει μόνο ρεφλεξολογία" παίζει καμια καλή εκεί;
3)μεσοδείων 289 έχει κλείσει έτσι; εκεί ήταν μια ντάλια που μου άρεσε, ΄΄εανε καλό μασάζ και ωραίο φραπεδάκι. ξέρει κανείς κάτι;
4)χαλάνδρι ηρακλείου φέρνει καμιά καλή;
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....3)μεσοδείων 289 έχει κλείσει έτσι; εκεί ήταν μια ντάλια που μου άρεσε, ΄΄εανε καλό μασάζ και ωραίο φραπεδάκι. ξέρει κανείς κάτι;

μηπως λες μια αρκετα μελαμψη ??
 

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
352
Like
34
Πόντοι
1
δε νομίζω... ελληνίδα είναι πάντως
 

Επισκέπτης
παληκαρια να ρωτησω αν ξερει κανεις το εργο της μιχαλακοπουλου 171 και αν ειναι κωμωδια ή θριλερ ??
καλημερα παιδια.δεν ξερω αν σε προλαβα αλλα το εργο ειναι soft θριλερ. εχει δυο δολοφονους ρωσσους που ο ενας ειναι λιγοτερο τρομακτικος απ'τον αλλον. σιγουρα παιζει φραπεδια αλλα επειδη δεν ηθελα να  τα καψω αδικα προτιμησα τα σιγουρα. ειναι το κλασσικο μαγαζι <<εντο ντεν κανουμε τετοια, αν τελεις μονο μασαζ>>
 

Επισκέπτης
1)συγγρού 79: δήμητρα 35αρα,πατσαβούρα, αδιάφορο φραπεδάκι. 70 ευρώ, πάρα πολλά για αυτήν.
2)ζησιμοπούλου: μου ανοίγει ένα ωραίο κοριτσάκι καστανόξανθο και μου λέει να πάω πάλι σε μισή ώρα. ξαναπάω και μου ανοίγει μία τεραστίων διαστάσεων, της λέω που είναι η άλλη και μου λέει "η άλλη κάνει μόνο ρεφλεξολογία" παίζει καμια καλή εκεί;
3)μεσοδείων 289 έχει κλείσει έτσι; εκεί ήταν μια ντάλια που μου άρεσε, ΄΄εανε καλό μασάζ και ωραίο φραπεδάκι. ξέρει κανείς κάτι;
4)χαλάνδρι ηρακλείου φέρνει καμιά καλή;
το καστανοξανθο τη προελευσις ειναι εμαθες? και απο κορμι? γιατι οι αλλες δυο που ειναι τωρα θυμιζουν ζωολογικο κηπο και οχι μασαζ
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
καλημερα παιδια.δεν ξερω αν σε προλαβα αλλα το εργο ειναι soft θριλερ. εχει δυο δολοφονους ρωσσους που ο ενας ειναι λιγοτερο τρομακτικος απ'τον αλλον. σιγουρα παιζει φραπεδια αλλα επειδη δεν ηθελα να  τα καψω αδικα προτιμησα τα σιγουρα. ειναι το κλασσικο μαγαζι <<εντο ντεν κανουμε τετοια, αν τελεις μονο μασαζ>>

thanks-068.jpg
 

stauros5

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2006
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
giorgiopapa μου ειπαν για ενα μασατσηδικο που ειναι στην πλατεια παγκρα τιου με ελληνιδες στην οδο ακρωνος .γνωριζεις κατι μια και εισαι ειδικος αξιζει να το επισκεφτω?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
giorgiopapa μου ειπαν για ενα μασατσηδικο που ειναι στην πλατεια παγκρα τιου με ελληνιδες στην οδο ακρωνος .γνωριζεις κατι μια και εισαι ειδικος αξιζει να το επισκεφτω?

οχι, δεν γνωριζω κατι κι αν ειναι οντως με ελληνιδες ουτε που θελω να μαθω.. :grin:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
λοιπον.. το γραφω απο τωρα να το εχουμε το νου μας και βλεπουμε..
στην εφημεριδα υπαρχει αγγελια για νεο μαγαζι στην μεγ.αλεξανδρου 133 στο βοτανικο.
στην αρχη νομιζα οτι το 133 θα πεφτει μεσα στο μεταξουργειο, αλλα το σκαουτο-μηχανακι τελικα μου εδειξε οτι ειναι οντως στο βοτανικο.
οπως ανεβαινουμε λοιπον την ιερα οδο με κατευθυνση την πειραιως, μολις περναμε τις γραμμες του τρενου (κωνσταντινουπολεως) αν κοιταξουμε δεξια μεσα στην μ.αλεξανδρου το βλεπουμε.
το μαγαζι ηταν κλειστο (16 αυγουστου ειναι σημερα αλλωστε), γαμαει και δερνει απ εξω, αλλα εχω μια υποψια οτι μπορει να προκειται και για στουντιο και να ''την πιουμε'' τελικα..  :'( :'(

''την ηπιαμε'' οι μασερ.....  :headbang: :headbang: ειναι στουντιο..  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
λοιπον.....χτεσιση αναφορα........γ σεπτ κλειστο(δεν μου ανοιξαν),σολωμου "ανοιγουμε στισ 20",μαρνης μια ναντια(πρωην γ σεπτ)και μια μαρινα...και τελος φωκιωνος νεγρη μια αλινα και μια κορινα(μιλφ). :think: :think:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
λοιπον.....χτεσιση αναφορα........γ σεπτ κλειστο(δεν μου ανοιξαν),σολωμου "ανοιγουμε στισ 20",μαρνης μια ναντια(πρωην γ σεπτ)και μια μαρινα...και τελος φωκιωνος νεγρη μια αλινα και μια κορινα(μιλφ). :think: :think:

αυτη στη φωκ.νεγρη δεν ειναι κορινα, ειναι καρινα, ειναι πρωην γ.σεπτ. 25 κι αν σ αρεσουν τα μιλφ θα περασεις καλα..  :)
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
το ξερωωωωω πατερ και μαλιστα τρελλενομαι για μιλφειγ με γεμιση μπολικη...........αλλα και η αλινα¨"καλο"κοριτσι ειναι απο σπιτι :P :rolleyes:
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Παίδες ξέρετε αν Στουρνάρη είναι ανοιχτά;
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
..αν εισαι κοντα μπορει και να προλαβαινεις ακομα....

Eυχαριστώ για την απάντηση γιωργη, έχω φτιάξει μια λίστα με στουντιάκια και θα τα πάρω όλα σβάρνα, θα γράψω την σχετική αναφορά στο ανάλογο τοπικ μετά το σκάουτινγκ
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
παιδια μολις γυρισα απο διακοπες.ψαχνω πουτανιτσες που να κανουν εκτονωση, η οτι αλλο προκυψει,για να βγαλουν το χαρτζιλικι τους και οχι επαγγελματικα (ελληνιδες κατα προτιμηση)ξερετε κανα τετοιο μαγαζι ? χρηματικο αντιτιμο αδιαφορο (δεκτες και πληροφοριες για βιζιτες)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παιδια μολις γυρισα απο διακοπες.ψαχνω πουτανιτσες που να κανουν εκτονωση, η οτι αλλο προκυψει,για να βγαλουν το χαρτζιλικι τους και οχι επαγγελματικα (ελληνιδες κατα προτιμηση)ξερετε κανα τετοιο μαγαζι ? χρηματικο αντιτιμο αδιαφορο (δεκτες και πληροφοριες για βιζιτες)

δεν πιστευω να περιμενεις και απαντηση....
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
καλημερααα :o..μηπως ξερουμε το τηλεφ απο φωκιωνος?..η ποσειδωνος 20 ειναι ανοικτα σημερα?......βαρεθηκα το τριγωνο της ομονοιας(στου-μαρν.-σολωμ-γ σεπτ),λεω να επεκτεινω τισ δραστηριοτητες  :dancing:μου και στα νοτια προαστεια,αλλα μην πηγαινω τσαμπα.....ειναι και μακρια ο διαολος :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom