Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (6 μέλη και 28 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ναι βρε παληκαρια, αλλα ετσι απερισκεπτα που τα δινετε, σε λιγο θα σας ζητανε 20αρικα απλα και μονο για να σας κοιταξουν.
κι ετσι και τους ζητησεις να σε κοιταξουν λιγο χαμηλοτερα θα ζητανε 50αρικο και ανω..

με 120 ευρω (μαζι με το fuckotel) παιρνεις αξιοπρεπη βιζιτα που σου αρπαει το εργαλειο και το ρουφαει μεχρι να κλεισει η τρυπα του..

ελεος με τις αεριτζουδες στα μασαζ. τα ιδια εκανε και η παλαιολογου (ν.σμυρνη) μα και αλλα μαγαζια και τωρα δεν εχουν ουτε μυγα να σκοτωσουν..!!!!

δηλαδη, γιατι να δωσω 100 ευρω σε ενα τεμαχιο για εναν φραπε ??????
ΚΟΥΛΟΣ ΕΙΜΑΙ ???????????  :think: :think: :think: :think:
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
ναι βρε παληκαρια, αλλα ετσι απερισκεπτα που τα δινετε, σε λιγο θα σας ζητανε 20αρικα απλα και μονο για να σας κοιταξουν.
κι ετσι και τους ζητησεις να σε κοιταξουν λιγο χαμηλοτερα θα ζητανε 50αρικο και ανω..

με 120 ευρω (μαζι με το fuckotel) παιρνεις αξιοπρεπη βιζιτα που σου αρπαει το εργαλειο και το ρουφαει μεχρι να κλεισει η τρυπα του..

ελεος με τις αεριτζουδες στα μασαζ. τα ιδια εκανε και η παλαιολογου (ν.σμυρνη) μα και αλλα μαγαζια και τωρα δεν εχουν ουτε μυγα να σκοτωσουν..!!!!

δηλαδη, γιατι να δωσω 100 ευρω σε ενα τεμαχιο για εναν φραπε ??????
ΚΟΥΛΟΣ ΕΙΜΑΙ ???????????  :think: :think: :think: :think:
Δεν διαφωνω και εγω αυτης της αποψης ειμαι αλλωστε απεχω οπως διακρινεις.... απο το πολυ μασαζ, ειναι οντως ακριβο το κουστουμι.....αλλα σε συγκριση με τα τεμαχια που κυκλοφορουν στα μασατζιδικα ειναι ενα κλικ πιο πανω.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ναι, αλλα το θεμα ειναι ποιο ειναι το κλικ ?
τα τεμαχια ή οι υπηρεσιες ????
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
ναι, αλλα το θεμα ειναι ποιο ειναι το κλικ ?
τα τεμαχια ή οι υπηρεσιες ????
Τα τεμαχια...εχω βαρεθει να βλεπω σε μασατζιδικα ξεπεσμενες κυριες 35 - 45 ετων του πρωην ανατολικου μπλοκ με κυταριτιδα, ψωμακια κλπ κλπ.
Το να δινεις σε αυτες 80αρια εστω και με φουλ σερβις ειναι εξισου κοροιδια.

Ετσι κι αλλιως παντου υπαρχουν φτηνα και ακριβα προοιοντα. Υπαρχουν τα ..ρδελα του Μεταξουργειου, τα..ρδελα της φυλλης, τα στουντιο, τα cg , τα ct. Ο καθενας επιλεγει συμφωνα με τα γουστα του.

Ξαναλεω παλι για να μην παρεξηθω.
Συμφωνω οτι 100 ευρω για φραπε ειναι πολλα και σιγουρα θα προτιμουσα τα 100 να περιελαμβαναν και μπριζολα....θα δειξει σε επομενες επισκεψεις.

Παντως ο σκοπος του scouting επιτευχθηκε και το απογευμα στευφθηκε με επιτυχια .... :dancing: :dancing: :dancing:
 

gstg

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
ναι, αλλα το θεμα ειναι ποιο ειναι το κλικ ?
τα τεμαχια ή οι υπηρεσιες ????
Αυτό αγαπητέ  ποικίλει από άτομο σε άτομο και εξαρτάται από την φάση που βρίσκεται ο καθένας, έχει ή δεν έχει γκόμενα, ηλικία κλπ. Συμφωνώ πάντως με τον kosfra ανεπιφύλακτα
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Σύντροφοι, πρώτη μου φορά ποστάρω στο thread γι΄αυτό να με συγχωρέσετε αν ερωτώ  κάτι το χιλιοειπωμένο. Βασ. σοφίας απέναντι από το Ιπποκράτειο παίζει τίποτα και αν ναι ει δυνατόν κάποιες σύντομες πλροφορίες στο thread ή σε π.μ .
Πάντως μην ξεχνάτε μασσάζ σαν το ταύλανδέζικο body to body δεν θα βρείτε πουθενά αλλού. Σπεύσατε :dancing:. Ευχαριστώ εκ των προτέρω.
vonmakoulis
 

gatos1970

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
φιλε vonmakouli ναι παιζει ενα πουρο το οποιο πρεπει να το εχει ξεχασει ο θεος να το παρει μαλλον,μασαζ με φραπε 80 ευρω,οπου φυγει φυγει
 

manolo82

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2006
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια στο βεικου 9-11 μου ανοιγουν κατω την πορτα,αλλα οχι επανω!!τι διαολο και να λεγα οτι μπατσοφερνω..καμμια σχεση!παιζει κανα συνθημα?!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
συνθηματικο δεν παιζει, αλλα αν νομιζεις οτι δεν μπατσοφερνεις, μπατσοφερνεις στα σιγουρα.. :grin: :grin:
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Γεια χαρά σε όλους, 1ο μου post στο forum.

Πήγα χτες στο Φ4 κατά τις 17:30, όπου επιβεβαίωσα και προσωπικά τα (θετικά) γραφόμενα πολλών συναγωνιστών. Κατ'αρχήν πέρασα από την ... αυστηρή συνέντευξη-ανάκριση της Άννας (η οποία επίσης δουλεύει εκεί και παίζει ως επιλογή). Ακολούθησε ο διάλογος:

-Πού μας βρήκες;
-Από φίλο.
-Ποιον;
-...
-Άμα δεν πεις έχει μόνο απλό με €60.
-Εεε, ξέρετε από το Internet.
-Πώς το λεν αυτόν που το έγραψε; (!!)
-Κάτι σε παπάς φέρνει... (ανάθεμα αν θυμόμουνα και όνομα poster!)
-Τέλοσπάντων (με δυσφορία με οδήγησε στο δωμάτιο για να διαλέξω). Αν και νόμιζα ότι είχα κοπεί στο τεστ με τις παλινωδίες μου, τελικά διαπίστωσα ότι είχα περάσει και με high-honors!

Στη συνέχεια ακολούθησε η παρέλαση από το δωμάτιο των κοριτσιών που αν και δεν ήταν επιπέδου playmate of the year, είχαν ικανοποιητική εμφάνιση και σίγουρα δεν ανήκαν στη γνωστή κατηγορία MILF. Διάλεξα τη Θεοδώρα και δεν μετάνιωσα για την επιλογή μου, αποδείχτηκε ιδιαίτερα πρόθυμη, με καλή συμμετοχή, και ωραίο και σφιχτό σώμα. Έκανε τα πάντα απ'ό,τι ζήτησα και δεν άργησε να έρθει το τέλος. Πάντως καθώς έκανα εξ'αρχής την κουβέντα μαζί της περί προγράμματος (ζήτησα full service) δεν προηγήθηκε μασάζ (φαντάζομαι θα γινόταν αν δεν είχα βιαστεί, αλλά δεν καίγομαι και τόσο για το μασάζ). Επίσης πάνω στη βιασύνη μου είχα ξεχάσει να εφοδιαστώ με ... πανοπλία για τον πολεμιστή, αλλά ούτε και αυτό στάθηκε ανάμεσά μας (μου το κέρασε εκείνη)!

Overall πολύ καλή εμπειρία με μοναδικό ίσως μείον το 1 μπάνιο για όλα τα δωμάτια, όπου έπαιζε λίγο αναμονή καθότι έκανα μπάνιο και πριν και μετά. Τιμή, κλασσικά 60+20 για όλα. Το μέρος το συστήνω ανεπιφύλακτα (αξίζει και το ξεψάρωμα του νέου στην αρχή!)
Και σε ανωτερα παληκαρι...!
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Ειναι πολλα μαγκες τα 100 για φραπεδακι!Τι νομιζουν ρε τα μπαζα οτι εχουμε καμια κοτα σπιτι που γενναει ευρω??? :cussing:Ουστ απο εδω κοπροσκυλα!Ταραχτηκα βραδυατικο!Και τα 60 που ηταν συνηθως καποτε πολλα ηταν!Δεν καταλαβα???Αν θελουν 100 θα μου κανουν μια ωρα μασαζ...καλυτερο και απο ταυλανδεζα μασαζογκεισα και μετα θα τον στραγγιξουν οπως στραγγιζει η Δελτα τις αγελαδες!Μαγκες βασιζονται στην καυλα μας...ας παγωσουμε λιγο την κατασταση να μαζευτουν λιγο τα αφεντικα!Αλλιως στον πουτσο μας...παμε και αγοραζουμε μια πολυθρονα απο αυτες που κανουν μασαζ βαζουμε και λιγο λαδακι...τραβαμε και μια ζειμπεκια στο καυλι μας και ειναι και τσαμπα!Μενουν μετα και τα 100 να παμε να τα φαμε και να τα πιουμε οπου γουσταρουμε!Η πλακα ειναι οτι μπαινεις μεσα και με τις τιμες που ζητανε ειναι σαν να σε βλεπουν και να νομιζουν οτι εισαι ο Ωνασης...βεβαια στις υπηρεσιες τους ειναι τοσο αισχος που δεν λεγετε...ασε που ειναι σαν να σου κανουν χαρη!Παιδες το σπορ του μασαζ κατα βαση υπαρχει για να σε χαλαρωνει σωματικος και μετα με μια εκτονωση να σε χαλαρωνει και πνευματικος!99% τον μασαζουδων που ειναι στα μαγαζια ειναι ασχετες απο μασαζ....οποτε ξερα πληρωνεις 100σταρες για εκτονωση και μονο!Ρεεεεε λεφτα ειναι δεν ειναι σκατα...αν ηταν σκατα θα σας ειχαμε χεσμενους ολη μερα! :rockon: :rockon: :rockon:
 

ERET

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
εχει κανεις το τηλ απο choco spa
 

Επισκέπτης
καβλημερα παιδια. οντως τα 100 η 100+ ειναι πολλα για φραπογαλο αλλα την ωρα που θα δεις κανα μωρο και σου γυαλισει το ματι , τι να κανεις χαλαλι το παλιαμπελο και λες τελευταια φορα μονο για εδω. αμ δε. στην περιπτωση του φιλου kosfra kala εκαμε μιας και δεν ειναι του χωρου (μην γλυκαθεις και εθιστεις) αλλα ειναι παλιος βεβαια σε αλλα. οσον αναφορα εμενα τωρα πια ουτε για αστειο 100, αλλα και τωρα πια αν δεν πεσουν και στο παζαρι τους χαιρετω και παω για τα σιγουρα
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Γεια χαρά σε όλους, 1ο μου post στο forum.

Πήγα χτες στο Φ4 κατά τις 17:30, όπου επιβεβαίωσα και προσωπικά τα (θετικά) γραφόμενα πολλών συναγωνιστών. Κατ'αρχήν πέρασα από την ... αυστηρή συνέντευξη-ανάκριση της Άννας (η οποία επίσης δουλεύει εκεί και παίζει ως επιλογή). Ακολούθησε ο διάλογος:

-Πού μας βρήκες;
-Από φίλο.
-Ποιον;
-...
-Άμα δεν πεις έχει μόνο απλό με €60.
-Εεε, ξέρετε από το Internet.
-Πώς το λεν αυτόν που το έγραψε; (!!)
-Κάτι σε παπάς φέρνει... (ανάθεμα αν θυμόμουνα και όνομα poster!)
-Τέλοσπάντων (με δυσφορία με οδήγησε στο δωμάτιο για να διαλέξω). Αν και νόμιζα ότι είχα κοπεί στο τεστ με τις παλινωδίες μου, τελικά διαπίστωσα ότι είχα περάσει και με high-honors!

Στη συνέχεια ακολούθησε η παρέλαση από το δωμάτιο των κοριτσιών που αν και δεν ήταν επιπέδου playmate of the year, είχαν ικανοποιητική εμφάνιση και σίγουρα δεν ανήκαν στη γνωστή κατηγορία MILF. Διάλεξα τη Θεοδώρα και δεν μετάνιωσα για την επιλογή μου, αποδείχτηκε ιδιαίτερα πρόθυμη, με καλή συμμετοχή, και ωραίο και σφιχτό σώμα. Έκανε τα πάντα απ'ό,τι ζήτησα και δεν άργησε να έρθει το τέλος. Πάντως καθώς έκανα εξ'αρχής την κουβέντα μαζί της περί προγράμματος (ζήτησα full service) δεν προηγήθηκε μασάζ (φαντάζομαι θα γινόταν αν δεν είχα βιαστεί, αλλά δεν καίγομαι και τόσο για το μασάζ). Επίσης πάνω στη βιασύνη μου είχα ξεχάσει να εφοδιαστώ με ... πανοπλία για τον πολεμιστή, αλλά ούτε και αυτό στάθηκε ανάμεσά μας (μου το κέρασε εκείνη)!

Overall πολύ καλή εμπειρία με μοναδικό ίσως μείον το 1 μπάνιο για όλα τα δωμάτια, όπου έπαιζε λίγο αναμονή καθότι έκανα μπάνιο και πριν και μετά. Τιμή, κλασσικά 60+20 για όλα. Το μέρος το συστήνω ανεπιφύλακτα (αξίζει και το ξεψάρωμα του νέου στην αρχή!)

Τα θερμά μου συλλαλητήρια. Ήσουν υπέρογκος. 
 

Gourounakos

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
305
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Οπως ανέφερα φίλε kosfra πριν από μερικές μέρες είχα περάσει κι εγω από Μαρούσι Θ και είχα πάρει πάρει Χαρά (μεγάλη!) Την είδες ήταν εκεί? πές μου πως σου φάνηκε, μικρό ρωσάκι δεν είδα πάντως εμένα για φραπέ χωρίς καλαμάκι μου πήραν 80, ναι ακριβά είναι αλλά νομλιζω οτι έχουν σηκώσει τις τιμές γιατί περιμένουν ουρά για να μπούν.
 

gstg

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
ρε παιδια τι σοκάρεστε τόσο με τα 100 για φραπέ? Δεν το έχετε ξανακούσει? Στο 44/35 για παράδειγμα τόσο δεν έχει(80+20)? Και μιλάω για τα καλά τεμάχια και όχι για δυο-τρία milf που δίνουν περισσότερα. Ποιος τα δίνει?Οποιος έχει ως προτεραιότητα το τεμάχιο και το περιβάλλον, και όχι την πράξη,ανάλογα με την ηλικία του καθενός, την φάση που είναι, τι του λείπει και τα γούστα του.
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Θα συμφωνήσω οτι τα 100 ή τα 80 είναι πολλά λεφτα. Αλλά να σας ρωτηω κατι συντροφοι????? βριζουμε ολοι τις μασατζουδες και λεμε σηκωσαν μυτη και τετοια, και οτι εχουν τρελαθει και δεν ξερουν τι ζηταν και οτι την ειδαν γκομενες και δεν ξερω τι αλλο....
Αναρωτηθηκε κανεις μας ποσο παιρνουν αυτες οι κοπελες???? Ποιοι παιρνουν τα πολλα???? Ε, λοιπον σας λεω οτι οι κοπελες παιρνουν 20 ευρω ειτε χρεωνουν 60 ειτε χρεωνουν 80 ή 100 το μαγαζι. τα υπολοιπα τα παιρνουν οι μαγκες οι μαγαζατορες που κανεις μας δεν λεει κουβεντα που ειναι μαυρα κορακια μαγκες ελληνες ή δεν ξερω εγω τι... αρκετοι εξ αυτων γραφουν και εδω και περνουν διαφημισεις... οι κοπελες παιρνουν το 20 αρικο το παραπανω που θα αφησουμε... δηλαδη τι θελουμε???? για φανταστειτε εχουμε απαιτηση να μας κανουν τα μασαζ μας να μας καθονται και αυτες να ξερουν οτι θα παρουν 20  ευρω και ο μαγκας ο καταστηματαρχης τα υπολοιπα και αμα ειναι τυχερες ή υπακουες θα τους αφησουμε το μπουρμπουαρ τους.... δεν ξερω, καλα κανουμε και φωναζουμε αλλα νομιζω οτι δεν φταινε αυτες!!!!!!! αντιθετα ξερω οτι τσακωνονται με τους μαλακες τα αφεντικα τους για να κρατουν χαμηλα τις τιμες για να εχουν κιαυτες δουλεια... Για σκεφτειτε το, απλα το παραπανω επιδιωκουν και κοιτανε να βγαλουν, και οχι να πηδιουνται ολη μερα για 20 ευρω, ουτε ο θεος δεν το θελει.........
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Θα συμφωνήσω οτι τα 100 ή τα 80 είναι πολλά λεφτα. Αλλά να σας ρωτηω κατι συντροφοι????? βριζουμε ολοι τις μασατζουδες και λεμε σηκωσαν μυτη και τετοια, και οτι εχουν τρελαθει και δεν ξερουν τι ζηταν και οτι την ειδαν γκομενες και δεν ξερω τι αλλο....
Αναρωτηθηκε κανεις μας ποσο παιρνουν αυτες οι κοπελες???? Ποιοι παιρνουν τα πολλα???? Ε, λοιπον σας λεω οτι οι κοπελες παιρνουν 20 ευρω ειτε χρεωνουν 60 ειτε χρεωνουν 80 ή 100 το μαγαζι. τα υπολοιπα τα παιρνουν οι μαγκες οι μαγαζατορες που κανεις μας δεν λεει κουβεντα που ειναι μαυρα κορακια μαγκες ελληνες ή δεν ξερω εγω τι... αρκετοι εξ αυτων γραφουν και εδω και περνουν διαφημισεις... οι κοπελες παιρνουν το 20 αρικο το παραπανω που θα αφησουμε... δηλαδη τι θελουμε???? για φανταστειτε εχουμε απαιτηση να μας κανουν τα μασαζ μας να μας καθονται και αυτες να ξερουν οτι θα παρουν 20  ευρω και ο μαγκας ο καταστηματαρχης τα υπολοιπα και αμα ειναι τυχερες ή υπακουες θα τους αφησουμε το μπουρμπουαρ τους.... δεν ξερω, καλα κανουμε και φωναζουμε αλλα νομιζω οτι δεν φταινε αυτες!!!!!!! αντιθετα ξερω οτι τσακωνονται με τους μαλακες τα αφεντικα τους για να κρατουν χαμηλα τις τιμες για να εχουν κιαυτες δουλεια... Για σκεφτειτε το, απλα το παραπανω επιδιωκουν και κοιτανε να βγαλουν, και οχι να πηδιουνται ολη μερα για 20 ευρω, ουτε ο θεος δεν το θελει.........

κοιτα...σωστη η παρατηρηση σου αν οντως συμβαινει αυτο αλλα ο καθεις εξ ημων που επισκεπτεται τα εν λογω ιδρυματα δεν τον ενδιαφερει αν η μασατζου παρει 20αρικο ή 5000ρο,τον νοιαζει σε μια λογικη σε σχεση με τον μισθο του τιμη να του κανουν αυτο για το οποιο πηγε...δηλ.οτιδηποτε εχει στο μυαλο του!και κοιτα να δεις.....ποιος σου ειπε οτι ειναι λιγο το 20ρικο?αμα εχει 5 πελατες την ημερα(στον χειροτερο μεσο ορο) ειναι 100 ευρωπουλα...δηλ.100*25=2500 χιλιαρικακια...Που θα τα βγαλει αυτα αραγε?ως καθαριστρια?ή ως πλητρια αναπτηρων στα καφε?
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
κοιτα...σωστη η παρατηρηση σου αν οντως συμβαινει αυτο αλλα ο καθεις εξ ημων που επισκεπτεται τα εν λογω ιδρυματα δεν τον ενδιαφερει αν η μασατζου παρει 20αρικο ή 5000ρο,τον νοιαζει σε μια λογικη σε σχεση με τον μισθο του τιμη να του κανουν αυτο για το οποιο πηγε...δηλ.οτιδηποτε εχει στο μυαλο του!και κοιτα να δεις.....ποιος σου ειπε οτι ειναι λιγο το 20ρικο?αμα εχει 5 πελατες την ημερα(στον χειροτερο μεσο ορο) ειναι 100 ευρωπουλα...δηλ.100*25=2500 χιλιαρικακια...Που θα τα βγαλει αυτα αραγε?ως καθαριστρια?ή ως πλητρια αναπτηρων στα καφε?
Δεν διαφωνω οτι ειναι πολλα λεφτα, απλά ολοι βριζουμε τις κοπελες αντι  τους μαγαζατορες. Αλλα για μενα  2000 -3000 το μηνα ειναι λεφτα απο στησιμο και πιπες μεσα στην βρωμα στα βιτσια του καθενος και στα ρισκα με τους μπατσους, οποτε μαλλον λιγα ειναι για να γαμιουνται (δεν ειναι εκει ομως το θεμα επαναλαμβανω, αλλα οτι τα παιρνουν τα αφεντικα)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Θα συμφωνήσω οτι τα 100 ή τα 80 είναι πολλά λεφτα. Αλλά να σας ρωτηω κατι συντροφοι????? βριζουμε ολοι τις μασατζουδες και λεμε σηκωσαν μυτη και τετοια, και οτι εχουν τρελαθει και δεν ξερουν τι ζηταν και οτι την ειδαν γκομενες και δεν ξερω τι αλλο....
Αναρωτηθηκε κανεις μας ποσο παιρνουν αυτες οι κοπελες???? Ποιοι παιρνουν τα πολλα???? Ε, λοιπον σας λεω οτι οι κοπελες παιρνουν 20 ευρω ειτε χρεωνουν 60 ειτε χρεωνουν 80 ή 100 το μαγαζι. τα υπολοιπα τα παιρνουν οι μαγκες οι μαγαζατορες που κανεις μας δεν λεει κουβεντα που ειναι μαυρα κορακια μαγκες ελληνες ή δεν ξερω εγω τι... αρκετοι εξ αυτων γραφουν και εδω και περνουν διαφημισεις... οι κοπελες παιρνουν το 20 αρικο το παραπανω που θα αφησουμε... δηλαδη τι θελουμε???? για φανταστειτε εχουμε απαιτηση να μας κανουν τα μασαζ μας να μας καθονται και αυτες να ξερουν οτι θα παρουν 20  ευρω και ο μαγκας ο καταστηματαρχης τα υπολοιπα και αμα ειναι τυχερες ή υπακουες θα τους αφησουμε το μπουρμπουαρ τους.... δεν ξερω, καλα κανουμε και φωναζουμε αλλα νομιζω οτι δεν φταινε αυτες!!!!!!! αντιθετα ξερω οτι τσακωνονται με τους μαλακες τα αφεντικα τους για να κρατουν χαμηλα τις τιμες για να εχουν κιαυτες δουλεια... Για σκεφτειτε το, απλα το παραπανω επιδιωκουν και κοιτανε να βγαλουν, και οχι να πηδιουνται ολη μερα για 20 ευρω, ουτε ο θεος δεν το θελει.........

με καθε καλη διαθεση να πω οτι ειναι ολα αναποδα απ ο,τι τα περιγραφεις..
ενδεικτικα να αναφερω, οτι οι μαγαζατορες ειναι αυτοι που θελουν χαμηλα τις τιμες για να μπαινει κοσμος και τσακωνονται με τις γκομενες οταν μαθαινουν οτι ζητανε χαρτζιλικι πανω απο 20 ευρω εξτρα, και επισης να πω οτι μια μεση γκομενα σε μασατζιδικο ''κανει'' 150 εως 200 ευρω σε μια νορμαλ μερα. υπαρχουν και αλλες που ''κανουν'' 300-350..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom