Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (2 μέλη και 28 επισκέπτες)

Gourounakos

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
305
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
    Αγαπητοί συναγωνιστές όπως είχα εδώ και καιρό υποσχεθεί έχω ενημέρωση από Μαρούσι Θ. Μόλις έφυγα και έχω ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά.  :grin: :grin: :grin: Αν και έχει πάααρα πολύ κόσμο δηλ. εμένα με έβαλε κουζίνα και μύριζε και το φαγητό από τις κοπέλες (κάτι με σκόρδο ευτυχώς που δεν πεινούσα) :jerking: άλλον στο μπαλκόνι κτλ είχε ένα milf που δεν έλεγε τίποτα 5αράκι ξενικό  μία 23-25ετών 5αράκι ελληνικό και κάποια άλλη που δεν βγήκε ποτέ να την δώ γιατί ηταν busy και μου λέει η οικοδέσποινα Μαρία, περίμενε να δείς την Χαρά! και την είδα!! Ψηλή κορμάρα μαυρισμένη μελαχροινή 25- 28 περίπου δεν ρώτησα ακριβώς γιατί δεν πιστευα οτι τέτοια γυναίκα μπορείς να βρείς σε τέτοιο μέρος. Να μήν μακρηγορώ η Χαρά είναι νομίζω κάθε μασαζόβιου η χαρά. :rockon: :rockon: :rockon: Στο τέλος μόνο φραπέ χωρίς καλαμάκι αλλά και μόνο το θέαμα αξίζει πολλά.Το αντίκρυσμα 80 και δεν ζήτησε δωράκι. Μην στείλετε για PM γιατί θα λείπω εκτός. Καλό καλοκαίρι
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Αν κάποιος γνωρίζει σε ποιο στούντιο αναφέρεται ο παραπάνω συνάδελφος ας στειλει ένα pm παρακαλώ
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Αν κάποιος γνωρίζει σε ποιο στούντιο αναφέρεται ο παραπάνω συνάδελφος ας στειλει ένα pm παρακαλώ
το παληκαρι δε λεει για στουντιο, λεει για μασατζιδικο, αυτο της θησεως στο μαρουσι..

παντως, νομιζω 80 ευρω για φραπε, ειναι ισοδυναμο με την πιασοκωλίαση.. :grin:
 

gstg

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
Επίσκεψη στη Γαλατσίου 1, στο δεύτερο όροφο. Τρία τεμάχια, το ένα busy δεν το είδα, από τα άλλα δύο διαλέγω Μαρία, σχετικά εμφανίσιμη λεπτή κλπ. Τιμή 60+20 για φραπέ. Καθόλη την διάρκεια του μασαζ μου μίλαγε στον πληθυντικό(!!!).
Μου βάρεσε φραπέ αφού μου τον έλουσε με οινόπνευμα και όταν προσπαθούσα να της πιάσω τον κώλο τραβιόταν. Αισθάνθηκα λες και είχα πάει σε κάποια γιατρό. Εννοείται οτι δεν το συστήνω με τιποτα
Ερώτηση: με το μαγαζί στην ιδια πολυκατοικία που ειναι στον πρώτο όροφο(εβίτα), υπάρχει κάποια σχέση ή είναι διαφορετικής διεύθυνσης? Την ιδια ερώτηση έκανα και σε αυτήν αλλά έκανε το παγώνι
 

gatos1970

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
οχι, καμια σχεση, αυτη στον πρωτο με 80 ευρω κανει φουλ προγραμμα
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
τελικα στην π Ν.σμυρνη παιζει κανα φραπεδακι ? εχς παει 2-3 φορες κατα καιρους τα τελευταια 2 χρονια και την εχω βγαλει με ποδολουτρο και μασκα με γιαουρτι.....
τα ιδια και τα ιδια!Σου κανουν μασαζ τα μπαζακια και μετα μπαινει η ευη και κερναει καμια φορα καφεδακι!Βεβαια αν νομιζεις οτι θα βαλεις τα καρβουνακια στην ψησταρια για να φας μπριζολιτσα αστο καλυτερα...φαε γλαρο!Αν και αν θυμαμαι καλα μια φορα ειχα διαβασει οτι κατι κανουν και κατι αλλες παγοκολωνες εκει μεσα αλλα με πολυ επιμονη!
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
τελικα στην π Ν.σμυρνη παιζει κανα φραπεδακι ? εχς παει 2-3 φορες κατα καιρους τα τελευταια 2 χρονια και την εχω βγαλει με ποδολουτρο και μασκα με γιαουρτι.....
Ποτε πηγες τελευταια φορα να μαθω και εγω τι γινετε μιας και εχω να παω καιρο...απο τοτε που την καταλαβα την φαση...οτι προκειτε για ευρωρουφηχτρες εριξα μαυρο στο μαγαζι και δεν ξαναπατησα!
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
τελικα στην π Ν.σμυρνη παιζει κανα φραπεδακι ? εχς παει 2-3 φορες κατα καιρους τα τελευταια 2 χρονια και την εχω βγαλει με ποδολουτρο και μασκα με γιαουρτι.....

Σε επίσκεψη στο μαγαζί πριν  1 μήνα μόνο παραδοσιακό μασαζακι χωρίς κανένα υπονοουμενο...Είναι από τις περιπτώσεις που για φραπεδια πρέπει να ανοίξεις λογαριασμό κατάθεσης και να είσαι και συνεπής...Νομίζω!!!!

'Αξιο αναφοράς ειναι η τηλεφωνήτρια....Με προφορά αλλοδαπής εκ Βαλκανίων οπού αφήνει αριστοτεχνικά το υπονοούμενου ότι παιζει και αισθησιακό....καλό το κολπο...


 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Σε επίσκεψη στο μαγαζί πριν  1 μήνα μόνο παραδοσιακό μασαζακι χωρίς κανένα υπονοουμενο...Είναι από τις περιπτώσεις που για φραπεδια πρέπει να ανοίξεις λογαριασμό κατάθεσης και να είσαι και συνεπής...Νομίζω!!!!

'Αξιο αναφοράς ειναι η τηλεφωνήτρια....Με προφορά αλλοδαπής εκ Βαλκανίων οπού αφήνει αριστοτεχνικά το υπονοούμενου ότι παιζει και αισθησιακό....καλό το κολπο...
Αυτο ειναι το κολπακι τους στο παιζει ζεστη και λαβα στο μηνυμα στον τηλεφωνητη και οταν πας εκει ειναι σαν να πηγες στη Αλασκα!
Οταν ειχα δοκιμασει πριν πολυ καιρο πηγα και εγω αμεριμνος για πικ-νικ!Βγαζω λοιπον την φορητη ψησταρια που εχω βαζω και λιγο καρβουνακι και ξεκιναω το προσαναμα.Εκει λοιπον που με ετριβε μια γκομενα πιο κρυα και απο το κρυο και τα καρβουνακια δεν αρπαζαν με τιποτα για να ριξω την μπριζολιτσα πανω να ξεροψηθει την κανει απο το δωματιο και μου στελνει την ευη.Εκει λοιπον που ολα ειχαν χαθει ριχνω οινοπνευμα στα καρβουνα να σωσω την κατασταση αλλα τιποτα!Οποτε μιας και δεν μασουλησα μπριζολα την εκανα και πηγα Εβερεστ για  μια σαντουιτσαρα της παρηγοριας με μπολικη τυροκαυτερη!
Θυμαμαι απο τοτε μια κοπελα του προκαταρκτικου μασαζ που την ελεγαν Χρυσα αν δεν κανω λαθος και επισης αλλες δυο την Μαρια και την Γιαννα!
Οποτε οποιος εχει παει πιο προσφατα ας ριξει μια ενημερωση μηπως και αλλαξαν μυαλα και το προσαναμα τους αναψει το καρβουνο αυτην την φορα να ριξω πανω την μοσχαρισια!
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
παντως, νομιζω 80 ευρω για φραπε, ειναι ισοδυναμο με την πιασοκωλίαση.. :grin:
[/quote]
προσοχη στη ζανα Φ4, ειναι λιγο περιεργη..
Συμφωνώ απόλυτα με τα λεγόμενα του πάτερ για την πιασοκωλίαση. Είναι φαινόμενο που το προκαλούμε οι ίδιοι πληρώνοντας το.
Για τη Ζάνα Φ4 έχω να πω μετά από πρόσφατη επίσκεψη μου ότι στην αρχή ήταν ενοχλητικά περίεργη. Αφού παίξαμε ωραία στα προκαταρκτικά μου έδειξε μέχρι που ήθελε να παει ο χούλιγκαν λόγω μεγέθους. Συμφώνησα, και στα 4 το τήρησα. Όταν άλλαξε το παιχνίδι και ήρθε από πάνω, το εξαφάνισε οπότε στη συνέχεια έγινε μακελειό καλοί μου συναγωνιστές. Πήρα και δεύτερο γύρο από το ίδιο γιατί δε μας έφτασε ο χρόνος.
Θέλει χειρισμό η συγκεκριμένη και γίνεται καλό vfm. 
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Αυτο ειναι το κολπακι τους στο παιζει ζεστη και λαβα στο μηνυμα στον τηλεφωνητη και οταν πας εκει ειναι σαν να πηγες στη Αλασκα!
Οταν ειχα δοκιμασει πριν πολυ καιρο πηγα και εγω αμεριμνος για πικ-νικ!Βγαζω λοιπον την φορητη ψησταρια που εχω βαζω και λιγο καρβουνακι και ξεκιναω το προσαναμα.Εκει λοιπον που με ετριβε μια γκομενα πιο κρυα και απο το κρυο και τα καρβουνακια δεν αρπαζαν με τιποτα για να ριξω την μπριζολιτσα πανω να ξεροψηθει την κανει απο το δωματιο και μου στελνει την ευη.Εκει λοιπον που ολα ειχαν χαθει ριχνω οινοπνευμα στα καρβουνα να σωσω την κατασταση αλλα τιποτα!Οποτε μιας και δεν μασουλησα μπριζολα την εκανα και πηγα Εβερεστ για  μια σαντουιτσαρα της παρηγοριας με μπολικη τυροκαυτερη!
Θυμαμαι απο τοτε μια κοπελα του προκαταρκτικου μασαζ που την ελεγαν Χρυσα αν δεν κανω λαθος και επισης αλλες δυο την Μαρια και την Γιαννα!
Οποτε οποιος εχει παει πιο προσφατα ας ριξει μια ενημερωση μηπως και αλλαξαν μυαλα και το προσαναμα τους αναψει το καρβουνο αυτην την φορα να ριξω πανω την μοσχαρισια!

δεν μας ειπες ομως για την ευη......τί εγινε?
 

mafios

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2005
Μηνύματα
10
Like
6
Πόντοι
0
Καλά να πάθω για να αλλάζω σταθερές.(μερος 2ο) Το πρωτο στα CG
Στο μασατζιδικο – στούντιο Θησ 81 (79)
Τέσσερεις κοπέλες, οι δύο καλές για τα γούστα μου. Πήρα την Αννιτα. Επειδή έχω καιρό να αλλάξω στέκι ήμουν χαλαρός και δεν ρώτησα τιμές παρα μόνο αφού μπηκα στο δωματιο.
Φραπές 80
Με καλαμάκι 100
Με απ΄ολα 130
Φταίω εγώ που κάθησα.
Απλωμα κρέμας στην πλάτη για δύο λεπτά γύρισμα και μια συμπαθητική πίπα. Σε ένα τέταρτο είχα κάνεικαι μπάνιο.
Συμπέρασμα (και απο το μέρος 1ο και απο τα αρκετά προηγούμενα χρόνια)  πάντα πρέπει να είσαι στην τσίτα για να μην σου τα αρπάξουν..
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
1.534
Πόντοι
216
Αυτο ειναι το κολπακι τους στο παιζει ζεστη και λαβα στο μηνυμα στον τηλεφωνητη και οταν πας εκει ειναι σαν να πηγες στη Αλασκα!
Οταν ειχα δοκιμασει πριν πολυ καιρο πηγα και εγω αμεριμνος για πικ-νικ!Βγαζω λοιπον την φορητη ψησταρια που εχω βαζω και λιγο καρβουνακι και ξεκιναω το προσαναμα.Εκει λοιπον που με ετριβε μια γκομενα πιο κρυα και απο το κρυο και τα καρβουνακια δεν αρπαζαν με τιποτα για να ριξω την μπριζολιτσα πανω να ξεροψηθει την κανει απο το δωματιο και μου στελνει την ευη.Εκει λοιπον που ολα ειχαν χαθει ριχνω οινοπνευμα στα καρβουνα να σωσω την κατασταση αλλα τιποτα!Οποτε μιας και δεν μασουλησα μπριζολα την εκανα και πηγα Εβερεστ για  μια σαντουιτσαρα της παρηγοριας με μπολικη τυροκαυτερη!
Θυμαμαι απο τοτε μια κοπελα του προκαταρκτικου μασαζ που την ελεγαν Χρυσα αν δεν κανω λαθος και επισης αλλες δυο την Μαρια και την Γιαννα!
Οποτε οποιος εχει παει πιο προσφατα ας ριξει μια ενημερωση μηπως και αλλαξαν μυαλα και το προσαναμα τους αναψει το καρβουνο αυτην την φορα να ριξω πανω την μοσχαρισια!

εγω την τελευταια φορα ουτε την ευη δεν εστειλαν...πικρα....εμεινα στο στρωμα να κοιταζω τα ντουβαρια...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
εγω την τελευταια φορα ουτε την ευη δεν εστειλαν...

δηλ.τις προηγουμενες φορες στην εστειλαν και την τελευταια την εκανε λαμογιακα?πως ειναι δυνατον να συμβει αυτο?αν οντως ειναι ετσι πρεπει η  "διαχειριστρια" του spa να λαβει το βραβειο γκινες "μαλακοπιτουριασης εγκεφαλου".....
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
1.534
Πόντοι
216
δηλ.τις προηγουμενες φορες στην εστειλαν και την τελευταια την εκανε λαμογιακα?πως ειναι δυνατον να συμβει αυτο?αν οντως ειναι ετσι πρεπει η  "διαχειριστρια" του spa να λαβει το βραβειο γκινες "μαλακοπιτουριασης εγκεφαλου".....


μαλλον ουτε ξερουν τι τους γινεται....και καλα ανακινησαν το χωρο να μας δειξουν οτι κατι εγινε..αλλα απο περιποιηση..ποδολουτρο!!!!στην κυριολεξια..
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Φευγω για Σαντορίνη την άλλη βδομάδα και επειδή σαν Φαν του μασαζ που είμαι σκέφτηκα να ρωτήσω μήπως ξέρει κάποιος φίλος τι παίζει εκεί? Εχουμε κανά ίδρυμα ή θα πρέπει να κάνω σε όλα διακοπές??????
 

Scalp36

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
123
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
1
Ρε παιδιά, το μαγαζί στη Γαλατσίου 1, αυτό στον πρώτο όροφο (γιατί στο δεύτερο ξέρω, γράφει μαλάξεις - θεραπείες), τι γράφει στο κουδούνι;
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
δεν μας ειπες ομως για την ευη......τί εγινε?

Εγω δυστυχως τιποτα...και καλα κρεμα και χαλαρο μασαζ και μετα οπως και ο συναδελφος κοιταγα τους τοιχους!Αλλα ξερω απο αυτα που λεει ο εκλεκτος κοσμος εδω οτι κερναει βαριεστημενο φραπεδακι!
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
εγω την τελευταια φορα ουτε την ευη δεν εστειλαν...πικρα....εμεινα στο στρωμα να κοιταζω τα ντουβαρια...

Ποια σου εκανε μασαζ?Γενικοτερα ποιες ειναι εκει μεσα τωρα?Τουλαχιστον αν ειναι κανα καλο μασαζομουνο εστω και απο εμφανιση να παει στο καλο....!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παληκαρια συγνωμη που σας το χαλαω, αλλα το συγκεκριμενο μαγαζι της νεας σμυρνης θα επρεπε να αναπτυσεται www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,168/topic,6090.0]εδώ[/url], καθως ειναι γνωστο ακομη και σε καποιον που εκανε για πρωτη φορα μασαζ πριν απο καμια εβδομαδα, οτι το εν ελογω καταστημα ειναι για πολλες κλωτσιες..
οι γνωστες ελληνιδες αεριτζούδες (γενικοτερα μιλαω), που θελουν να τα αρπαζουν χωρις να προσφερουν τιποτα..  :jerking: :jerking:
ας ειναι καλα κατι μαλακοκάβληδες που πανε και τα σκανε απλα για να τους κοιταζει ενα μουνι..  :jerking: :jerking: :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom