Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ακου φίλε
επειδή αισθάνομαι το πρόβλημά σου (με την έως τώρα εμπειρία μοθ που δεν μπορώ να πως πως είναι κα μεγάλη) θα σου πω τί έχω καταλάβει:
1.Καταρχάς το φραπέ που σερβίρουν στα μασάζ δεν πίνεται.Εκτός του ότι είναι ζεστό είναι και αλμυρό,οπότε σου συνιστώ να τον κεράσεις αν σου προσφερθεί και σε καμία περίπτωση μην τον πιείς.
Θα έλεγα πως το φραπέ στα μασάζ είναι καραβίσιο αφού ούτε αφρό δεν έχει.
Τα περισσότερα που έχω πάει δεν έχουν φραπεδομηχανή (οι μαλάκες πόσο πίσω είναι) αλλά το χτυπούν με το χέρι σε -αν έχεις το θεό σου- δερμάτινο!!! σέικερ.

2. Το full στο μασάζ και όχι μόνο(αναλυτικά)είναι:
Τρεις άσσοι
τρία δυάρια
τρία τριάρια ...
και γενικά ότι κάνεις χρησιμοποιώντας τρία (μπαγάσα!) της ίδιας οικογένειας (με πιάνεις?ε) έχοντας παραδίπλα άλλα δύο από άλλη οπικογένεια αλλά ίδια (σε μπέρδεψα έ?)
Αναλυτικότερα δε το full κερδίζει (οπωσδήποτε)τα δύο,την κέντα (την κάναμε κέντα που λένε-καταλαβαίνεις έτσι?)και ότι είναι μικρότερο(πονηρούλη!) από αυτό.
Χάνει όμως από το καρέ (που τέτοια τύχη να τα έχεις τέσσερα!)από το φλος και από ότι είναι μεγαλύτερο από αυτό (γαμώ τους μαύρους μου γαμώ που λένε!)
Ακόμα και τρία ίδια με τα δικά σου να έχει ο άλλος ,αν τα δύο διπλανά που είπα πριν είναι μεγαλύτερα τότε πάλι χάνεις!

Εγώ θα σου πρότεινα πάντως δύο εναλλακτικές:
-Αντί για φραπέ ζήτα Τούρκικο
-και αντί για full ζήτα καρεδάκι

και αν δεν μαμίσεις τουλάχιστον θα έχεις φχαριστηθεί το καφεδάκι σου παίρνοντας μάτι τις γκομενίτσες και αν σε συμπαθήσουν θα σου κάνουν δώρο καμιά δεντέλα κομοδίνου για το σπίτι!

Nitro       
 

ισως θα επρεπε να ανοιχτει καποιο θρεντ που να μεταφερονται τα καλλιτερα ποστ εκει, και σιγουρα θα ειχες πολλα μεσα..  :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2:
 

dirtyharry

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
χθες περασα απο στουρναρη 830 και δεν μου ανοιξαν.περασα μετα απο θησεως 78 οπου ξεφορτωσα με χαλαρο μασαζακι και φραπε 70 γιουρο.φραντζη τι ωρα ανοιγει?υπαρχει ποικιλια υις μερες αυτες.στη θησεως ειχε 5 κοριτσια τα τρια πολυ καλα κομματια
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
4sure.... :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


παμε να σας κανω και εγω ομως μια ενημερωσουλα γιατι εχω καιρο να το κανω στο συγκεκριμενο θρεντ....

1)φ4:δευτερα απογεματακι τα εξης τεμαχια....θοδωρα(πρωην μαρνης),στελλα(μιλφ νταρντανα πρωην σκρα,μιχαλακοπουλου,λεκκα),ολγα(πρωην ποσειδωνος 20-21 η ψηλη ανεραστη λιθουανα),ελενη(συμπαθητικο προς το μιλφ τεμαχιο πολλα υποσχομενο..,μια χοντρουλα με μπουκλε μαλλι τιποτα το ιδιαιτερο και μια ζαννα ψηλη ξανθια ωραιο κορμι..αλλα μακρυα μην την τιμησετε κανει αγγαρεια!δεν ενθουσιαστηκα και την εκανα για αλλου!

2)θ31:αντζελα απο πρωην φωκ11 κουκλι απιστευτο αλλα για περαιτερω περιποιηση θελει 2,3 επισκεψεις....οι αλλες που εχω δει εκει δεν λενε τιποτα,ισως τους Milf hunters αξιζει μια επισκεψη στην ξανθια του καταστηματος αλλα και παλι θα πρεπει να συνοδευεστε απο γνωστο πελατη του εν λογω ιδρυματος!παλι ακαταθετος εμεινα και το βραδυ κατεθεσα εκει που ξερω καλα.... :rockon: :rockon:
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα.Μήπως ξέρει κάποιος φίλος αν στης Στουρνάρης το μασαζάδικο ή κάπου αλλού, ΄μπορείς να τελειώσεις στο πρόσωπο της "φυσιοθεραπεύτριας"? Ευχαριστώ παιδιά

Μπορει και να πεζει τετοιο σεναριο
παρτε την τζουλι ειναι καλο
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.156
Κριτικές
491
Like
37.593
Πόντοι
41.447
2)θ31:αντζελα απο πρωην φωκ11 κουκλι απιστευτο αλλα για περαιτερω περιποιηση θελει 2,3 επισκεψεις....οι αλλες που εχω δει εκει δεν λενε τιποτα,ισως τους Milf hunters αξιζει μια επισκεψη στην ξανθια του καταστηματος αλλα και παλι θα πρεπει να συνοδευεστε απο γνωστο πελατη του εν λογω ιδρυματος!παλι ακαταθετος εμεινα και το βραδυ κατεθεσα εκει που ξερω καλα.... :rockon: :rockon:

το μιλφ της Θ31 δεν αξίζει κατάθεση.
Ειναι ντροπαλή ,φοβιτσιάρα οσο δεν πάει και γενικα κανει λάθος επάγγελμα.
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Με την λιγοστη μου πειρα σε μασατζιδικα θεωρω οτι η Στουρναρη ειναι μια πολυ καλη επιλογη. (τουλαχιστον εν συγκρισει με τα Φρ & Σκ 4 σαν χωρος, συμπεριφορα κ υπηρεσιες).
Η μανατζερ κα Κ ειναι πολυ ξηγημενη.(Βασικα εμενα μου αρεσε κ σα γυναικα  :P).

Και για συνεχισω με τους χαρτοπαιχτικους ορους του ΝΙΤΡΟ, αγοραστε τα 2 εξτρα φυλλα κ γινετε εσεις ο τζογαδορος. Ευκολα ή δυσκολα θα βγουν οι 6 μπαζες. Προσοχη στα αχρωματιστα. Η κασα θα κατεβει γρηγορα και το γλειψιμο θα αρχισει. Η πρεφα θελει υπομονη και το σκαμπιλι τεχνη. Καλη διασκεδαση... :grin:

 
 
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ή το αγαπημενο μου θρεντ εχει αρχισει να παιρνει μια λογοτεχνικοχαρτοπαιχτικοδενξερωτιαλλο νότα, ή με τη ζεστη και την απουσια διακοπων εχουμε λαλήσει..  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

σε καθε περιπτωση γουσταρω πολυ, απανω τους παληκαρια !!!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
1.534
Πόντοι
216
επισκεψη χθεσινη στο κατστημα στο μαρουσι..πισω απ το ιατρικο...
3τεμαχια,καιτη,ελενη,στελλα...απο τελη του μηνα θα υπαρχει περισσοτερο υλικο...
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
1.534
Πόντοι
216
για τ απογευματακι υπαρχει καμια καλ επιλογη να τιμησουμε κανα μαγαζι...λογω διακοπων δεν ξερω τι παιζει στο καθενα...αν μπορει καποιος ασ δωσει καμια πληροφορια προς ποια κατευθυνση να παω...θενκς.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Λοιπόν,
αναμετάδοση από το μέτωπο.
Μια και το συγκεκριμένο μαγαζί το έχω τιμήσει αρκετές φορές να πω πως αυτή τη φορά έμεινα ιδιαίτερα ικανοποιημένος για 1η φορά.
Φρατζή 4 το αναγνωσμα.
Πολλές δεσποινίδες και μάλιστα πρώτη φορά τόσες πολύ καλές. Προφανώς η Μάρνης δεν πάει καλά, γιατί η αγαπητή Θεοδώρα βρέθηκε με μεγάλη μου έκπληξη στο φροντιστήριο αυτό για πρώτη φορά.
Η παρέλαση που έγινε ήταν ιδιαίτερα καλή με πολλές επιλογές. Προσωπικά είχα πρόβλημα να διαλέξω ανάμεσα σε Θεοδώρα (Βουλγάρικος κόμματος) και Ελίνα (Η ρωσία ξαναχτυπά) και για να μην μπω σε μεγάλα διλήμματα πήρα και τις δύο.
Ολοκληρωμένο πρόγραμμα 80 έκαστη (σκουφωμένο πάντα γιατί κυκλοφορούν και νοσήματα) και το ντουέτο πήγε 150 (έπεσε έκπτωση χωρίς να το ζητήσω)
Μου άρεσε πολύ που έπαιξαν μετάξύ τους με φιλάκια και γλειψίματα και χαδάκια κλπ. και τελικά καταλήξαμε σε κούμπωμα και τις δύο.

Να σημειώσω πως το πρόγραμμα ήτανε μισάωρο...τραβηγμένο 40λεπτο, αλλά μετά τη μάχη που κράτησε λιγότερο, τα κορίτσια ντυθήκανε προκειμένου να βρούνε άλλους συναθλητές.

Μου άρεσαν επίσης 2-3 ακομα, αυτή που θυμάμαι ήταν η Ντίνα (μελαχροινό καλλίγραμμο, με μικρό στήθος), αλλά έχει επιλογές για όλα τα γούστα πιστεύω.
Αυτά όλα προχθές το απόγευμα κατά τις 4:15.

 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
4sure.... :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


παμε να σας κανω και εγω ομως μια ενημερωσουλα γιατι εχω καιρο να το κανω στο συγκεκριμενο θρεντ....

1)φ4:δευτερα απογεματακι τα εξης τεμαχια....θοδωρα(πρωην μαρνης),στελλα(μιλφ νταρντανα πρωην σκρα,μιχαλακοπουλου,λεκκα),ολγα(πρωην ποσειδωνος 20-21 η ψηλη ανεραστη λιθουανα),ελενη(συμπαθητικο προς το μιλφ τεμαχιο πολλα υποσχομενο..,μια χοντρουλα με μπουκλε μαλλι τιποτα το ιδιαιτερο και μια ζαννα ψηλη ξανθια ωραιο κορμι..αλλα μακρυα μην την τιμησετε κανει αγγαρεια!δεν ενθουσιαστηκα και την εκανα για αλλου!

2)θ31:αντζελα απο πρωην φωκ11 κουκλι απιστευτο αλλα για περαιτερω περιποιηση θελει 2,3 επισκεψεις....οι αλλες που εχω δει εκει δεν λενε τιποτα,ισως τους Milf hunters αξιζει μια επισκεψη στην ξανθια του καταστηματος αλλα και παλι θα πρεπει να συνοδευεστε απο γνωστο πελατη του εν λογω ιδρυματος!παλι ακαταθετος εμεινα και το βραδυ κατεθεσα εκει που ξερω καλα.... :rockon: :rockon:
Στην Φ4....
η ολγα ειναι αυτη με το καρεδακι ξανθο μαλλι που συνηθως το εχει κοτσο?
Η ειναι η ζανα αυτη?


 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
προσοχη στη ζανα Φ4, ειναι λιγο περιεργη..
 

Επισκέπτης
Προσωπικά είχα πρόβλημα να διαλέξω ανάμεσα σε Θεοδώρα (Βουλγάρικος κόμματος) και Ελίνα (Η ρωσία ξαναχτυπά) και για να μην μπω σε μεγάλα διλήμματα πήρα και τις δύο.
Ολοκληρωμένο πρόγραμμα 80 έκαστη (σκουφωμένο πάντα γιατί κυκλοφορούν και νοσήματα) και το ντουέτο πήγε 150 (έπεσε έκπτωση χωρίς να το ζητήσω)
Μου άρεσε πολύ που έπαιξαν μετάξύ τους με φιλάκια και γλειψίματα και χαδάκια κλπ. και τελικά καταλήξαμε σε κούμπωμα και τις δύο.
μου αρεσεις φιλε, γιατι εισαι μερακλης. ευγε! τιμας το αγωνισμα :dancing:
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
τελικα στην π Ν.σμυρνη παιζει κανα φραπεδακι ? εχς παει 2-3 φορες κατα καιρους τα τελευταια 2 χρονια και την εχω βγαλει με ποδολουτρο και μασκα με γιαουρτι.....
 

davmast

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
129
Like
4
Πόντοι
1
Ποδολουτρο τι ενοεις φίλε? Νομιζα μήπςσ ενοούσες φραπεδάκι με πόδια
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
1.534
Πόντοι
216
Ενημερωση:το Φ4 θα παραμεινει κλειστο απο 12/8 εως 20/8 ...σημερα ειχα ενα διπλο μασαζ με βικτωρια-κατερινα. φουλ προγραμμα 150 ευρωπουλα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom