Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (5 μέλη και 18 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ρε μη χαλάτε την πιάτσα!
ακου εκεί 90 ευρώ για να δείς λίγο βυζί και να σου παιξει μια μαλακια!
αυτά κανουμε και ζητάνε 120-140 ευρώ για να πηδηχτουνε!

Συμφωνώ κι επαυξάνω. Γι' αυτό ακόμα σε μασατζίδικο (τέτοιου είδους) δεν έχω πάει. Έχω πάει σε κυριλέ μασατζίδικο (άνευ φραπέ δηλαδή) πλήρωσα 120 ευρώ αλλά μου κάνανε ένα μασάζ 1 ώρας γαμάτο, έκανα τα spa μου, τις σάουνές μου, τα υδρομασάζ μου, και όλο το πακέτο γενικά!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ρε παιδια πηγα συγγρου 12 σημερα μπαινω μεσα μου λενε απλο 85€ ται 120€ της λεω απλο.μπαινω μεσα ερχαται μια ελληνιδα ελενη το ονομα της 35 με κοντο μαλλι.ξαπλωνω με ρωταει πρωτη φορα οχι της λεω εχω ξαναερθει.οπως ειμαι μπρουμιτα μου βαζει μια πετσετα και με σκεπαζει τι λεω τι κανεις τωρα? μου λεει αυτο γινεται παντα.της λεω την προηγουμενη φορα δεν μου βαλανε,αυτη τιποτα.οπως μου εκανε μασαζ δεν με αφηνε να την ακουμπισω,με γυριζει ανασκελα και μετα απο λιγο μου λεει ετοιμος !!! της αστειευεσαι
οχι μου λεει τελειωσαμε
της λεω κατι εχεις ξεχασει.
δεν εχω ξεχασει τιποτα και ανοιγει την πορτα και φευγει

οταν βγηκα να φυγω μου λεει σε περιμενω να ξαναερθεις
οποτε της απανταω
το πιστευεις αυτο που λες γιατι δεν προκειται να ξαναερθω


τι εκανα λαθος και την πατησα ετσι ????

Το μαγαζι αυτο αξιζει να παρει την αδιαφορια μας.....και αυτο επειδη υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες που κανουν πορτοκαλια.......αναρωτιεμαι αν υπηρχε μονο αυτο σε ολη την αθηνα ποσο θα ζηταγαν?12000 ευρω την ωρα?ρε αντε ρε απο δω χαμω......
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Χαιρετώ τους συναγωνιστές,
Μια ενημέρωση και εγώ, σήμερα πήγα Choco Spa, Δημητσάνας 1, Μαρούσι, αν βρεις να παρκάρεις τζάμπα έρχομαι και εγώ και σου κανω μασάζ, κατά τις 12.00 το μεσημέρι. Πήρα την Ηλέκτρα. Ελληνίδα εκ Πειραιώς, ξανθό, κοντοπούτανο. 40 λεπτά μασάζ, εβγαλε και το μπλουζάκι της να θηλάσω και φραπές. Χαριτωμένα πράμματα, 90 εουρος.

παντως χθες, στη στουρναρη, επαιξε 20λεπτο φουλ προγραμμα, 25λεπτο μασαζ και στα καπακια ξανα 15λεπτο φουλ προγραμμα, ολα μαζι στην καταπληκτικη τιμη των 90 ευρω..
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Δεν μου λες ρε Παπαγιώργη, αυτό το set που ανέφερες (το "χυσ-μασαζ-χυσ" όπως το είπε ένας άλλος συναγωνιστής  :2funny: :2funny: :2funny:) πως το ζητάς ακριβώς;
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Δεν μου λες ρε Παπαγιώργη, αυτό το set που ανέφερες (το "χυσ-μασαζ-χυσ" όπως το είπε ένας άλλος συναγωνιστής  :2funny: :2funny: :2funny:) πως το ζητάς ακριβώς;
δεν το ζητας, το διαμορφωνεις εσυ. ''φτιαξτο μονος σου'' ενα πραμα..
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Αυτό είναι customer service! Τύφλα να έχουν οι εταιρίες κινητής τηλεφωνίας που λένε "πείτε μας τί πρόγραμμα θέλετε και σας το προσφέρουμε" :2funny: πάντα πρωτοπόρος ο μασαζοχώρος!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
δεν το ζητας, το διαμορφωνεις εσυ. ''φτιαξτο μονος σου'' ενα πραμα..

αχ..τί ωραια!θα παρω και την πλαστελινη μου μαζι το σαββατο στον εσπερινο του μασαζ μαζι σου πατερ ευδαιμονιε!
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
Κύριοι καλημέρα σας και καλωσορίζω τις νέες ΕΣΣΟ 07.

Το παιχνίδι, όπως έχω ήδη ξαναπεί, είναι απλό θέλει όμως να "υποδύεσαι" σωστά τον ρόλο σου.

Ούτως επείν :

1. να δείχνεις ότι έχεις "εμπειρία"
2. ευγένεια και όχι τσαμπουκά
3. προσυμφωνία για το φουλ πρόγραμμα και να της υποδεικνύεις που έχεις και το προφυλακτικό για να μην το ψάχνει μετά.
4. Στη Στουρνάρη καλή τιμή Δέσποτα, ωστόσο το ίδιο το έκανα για 70€
5. Μην ψαρώνετε γενικώς και να μάθετε να ζητάτε γιατί είστε πελάτες και ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ!!!
6. Ο ανταγωνισμός είναι μεγάλος γι'αυτό αν σας το παίξουν "παρθένες" κάντε σεμνή αναφορά του τύπου σε άλλο μαγαζί π.χ. του Κολωνακίου (το γνωστό) παίζει φουλ πρόγραμμα κι εδώ από ότι ξέρω από φίλους που έρχονται εδώ παίζει φουλ. Μου κάνει εντύπωση πάντως για Συγγρου πως έγινε αυτή η πατατιά. Κρίμα τα 120!!!

Είπων συνάδελφοι νεανίες...


gent007
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
εννοω, σε ποσες επισκεψεις το εχεις κανει με 70 ?
 

nineball

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2005
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα σε ολους, στουρναρη ποσο ρε παιδια?

 

tolki

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2005
Μηνύματα
153
Like
1
Πόντοι
1
πριν απο λιγο καιρο ενας φιλος μου ειπε για ενα high class μασατζιδικο με πολυ καλο περιβαλον,πολυ καλες κοπελες και οτι το προγραμμα εχει απο ολα με το καλημερα....
ειναι αυτο στην στουρναρη;;;;
αν δεν κανω λαθος μου ειπε για 2 οροφους...η κατι τετοιο...
παντως ειναι λεει στυλ εξωτερικου....περαστε διαλεχτε σκιστε,μπανακι...ολα καθαρα...
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
και ολες με διπλο φουλ προγραμμα ?
Επειδή με ξέρεις λιγάκι, και δεν λέω βλακείες ή πράγματα που δεν ισχύουν, διπλό πρόγραμμα 2 φόρες αλλά με την ίδια κοπέλα όπως ακριβώς είπες κι εσύ. Ωστόσο η τιμή επίσκεψης για όλες τις φορές ήταν πράγματι 70, ανεξάρτητα αν τις 2 τελευταίες ήταν με extraball.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
βρε παληκαρι, απλα να καταλαβω προσπαθω. ξερω τι εστί gent..
δεν μπορω να καταλαβω παντως γιατι μια κοπελα να κανει διπλο με 70, αφου μπορει να κανει μονό με τα ιδια λεφτα ή στο διπλο να μη ζητησει το κατιτις της..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom