Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (4 μέλη και 16 επισκέπτες)

australos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
273
Like
16
Πόντοι
1
Εγώ μόνο την Κλεοπάτρα είχα γνωρίσει...δεν γνωρίζω τίποτα άλλο,ανα εξερέσεις ότι μιλάει πάρα πολύ κατά τα άλλα ήταν συμπαθητική
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.826
Like
415
Πόντοι
36
Εγώ μόνο την Κλεοπάτρα είχα γνωρίσει...δεν γνωρίζω τίποτα άλλο,ανα εξερέσεις ότι μιλάει πάρα πολύ κατά τα άλλα ήταν συμπαθητική
συμπαθητικη "πατσαβουρα"....
αλωστε αποψεις ειναι  αυτες...
;)..;)..;)
 

australos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
273
Like
16
Πόντοι
1
έχεις δίκιο απλά δεν έχω δοκιμάσει κάτι άλλο και δυστυχώς αν και προσπαθώ να βγάλω άκρη από όσα γράφονται εδώ δεν έχω κατασταλάξει στο ότι υπάρχει κάτι όπου θα σου κάνουν ωραίο μασάζ με διάρκεια που θα καταλήξει σε μπριζόλα αλλά όχι βεβιασμένα. Στο εν λόγω μαγαζί αν και πατασαβούρα όπως λές έκατσα μια ώρα και ήταν όπως ακριβώς είπα συμπαθητικά 
 

feetlover

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει κανεις τπτ για το στουντιο που βρισκετε θησεως81?
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Μαγκες το εχω ξαναπει.Τις υπηρεσιες τυπου μπριζολιτσας τα μαγαζια αρχισαν να την προσφερουν για να καλυψουν το αισχος μασαζ που κανουν...αλλα σε καμια περιπτωση να μην αισθανομαστε οτι μας κανουν και χαρη!Κατσε ρε πουστη πληρωνεις 80 και 100 γιουρια για να φας μπριζολιτσα και πολλες φορες ειναι και απο καμηλα!Οχι και να ζητιανευει κανεις αυτο που αυτοι προσφερουν για να μας κρατησουν εκει!Μονο με εναν τροπο μπορουμε να εξασφαλισουμε τα δικαιωματα μας.Οποιο μαγαζι μας σπαει τα αρχιδια να το μποικοταρουμε!Τοτε θα πεσουν οι τιμες θα ερθουν καλυτερες μασατζουδες και η μπριζολιτσα θα γινει απο μολδαβιας...αργεντινης!Κατα τα αλλα για τους γνωστες του μασαζ μετα απο ενα κορυφαιο μασαζ στις χωρες της απω ανατολης παιζει και ενα φραπε για χαλαρωση...δεν ειναι πουτανοκατασταση απλα ετσι επιβαλει η  χαλαρωση του στρεσ.Τωρα το οτι εδω γινετε ενα μασαζ 10 λεπτων που ειναι για τον πουτσο και πανε να σε κρατησουν στο μαγαζι κατευθειαν με μπριζολα ειναι ελληνικοποιηση της τεχνης του μασαζ...Αλλα μιας και ετσι επιλεξαν...τουλαχιστον πριν τον χαλαρωσουν μην τον πριζουν κιολας με παπαριες! :tickedoff: :tickedoff:
 

tender

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
70
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα.
υπαρχει καμια μασεζ στην Πατρα?
δεν εχει σημασια αν ερχεται σπιτι ή αν παμε εμεις εκει.
αρκει να κανει καλο μασαζ.

μετα απο σπουδες σε Αθηνα και Αμστερνταμ, αν δεν ειναι ο.κ.
θα το καταλαβω, και βεβαια περα απο ταξικες διαφορες,
θα μοιραστω την εμπειρια μου εδω, αφου η ιστοσελιδα εχει πολυ ενδιαφερον.
για αρχη να πω απλα οτι το 2002 στο Αμστερνταμ το ακριβοτερο μασαζ
με ασιατισσες μασεζ +σεξ κοστιζε 30.οοοδρχ/ωρα .
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
συμπαθητικη "πατσαβουρα"....
αλωστε αποψεις ειναι  αυτες...
;)..;)..;)

To συμπαθητικη τί το ηθελες?τετοια καραμπαζαρα ειχα να δω πολλα χρονια..........που να το παιζει και μουνι περιοπης βεβαιας..γιατι καραμπαζαρες υπαρχουν πολλες αλλα να στο παιζουν και μουναρες υπαρχουν λιγοτερες.....
 

THANASIS(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ρεπορταζ απο Μαρνης 28.
Σε αναζητηση της Μονικα.... δυστυχως την εκανε για την Ρουμανια του χρονου τωρα μου ειπε η τσατσα...καλα λεω ασ ειναι να δω τι παιζει περασε μια ελληνιδα 40αρα χαλια αλλα με μεγαλα βυζια για τους λατρεις,μια αλλη πιτσιρικα ρωσιδα μαλλον αλλα φαινοταν πολυ βαριεστημενη και αλλη μια με εντονα ασιατικα χαρακτηριστικα εμοιαζε με κινεζομογγοιαπωνεζα (αν υπαρχει κατι τετοιο).Λεω αυτην ονομα Αντζελα.Μπαινω στο δωματιο κανω ντους ερχετε την ρωταω προς αποφυγην φολας θελω φουλ προγραμα μετα απο λιγα δευτερολέπτα με ρωταει αν εχω ξαναρθει κτλ και μου λεει ΟΚ.Ξαπλωνω μπρουμητα και μου κανει ενα μασαζ δυνατο και βιαιο σαν να της ειχα κανει κατι....κατα διαστηματα σηκωνε τα χερια ψηλα και τα τιναζε, αφου το εκανε τρεις τεσσερις φορες τη ρωταω τι ειναι αυτο που κανεις μου λεει να φυγει αρνητικη ενεργεια...ΑΑΑ λεω καλα παμε.αφου τελειωσε με πλατη παει ποδια σιγα σιγα και μετα οπως ημουν μπρουμητα αρχισε και μου χαιδευε τα ποδια με ενα τροπο περιεργο σαν μασαζ και τραβηγμα πιεση ταυτοχρονα...αφου τελειωσε μου λεει γυρνα.
overall ευχαριστημενος το μαλλι 80 ευρω και μαλλον θα ξαναπαω.
Συστηνεται και για τους λατρεις των ασιατισων.Μου ειπε οτι ειναι απο το βλαδιβοστοκ τερμα ρωσιας.
Λοιπον επομενη ανταποκριση απο το τελος αυγουστου και μετα καλες διακοπες.
Α επισης περασα και απο Οριμου 35 κολωνακι να δω τι παιζει ειδα μια κορμαρα ψηλη μαυρισμενη ρωσιδα Αλεξανδρα ωραιο τεμαχιο αλλα ειχε ραντεβου αλλιως θα τα ειχα παραδωσει σε αυτην..θα δοκιμασω αλλη φορα.
καλα να περνατε.
Οτι ερωτησεις θελετε με Προσ,μηνημα γιατι δεν διαβαζω ολα τα σχολια...
Καλιμερα Θανασης


edit giorgospapa: τσεκαρε πμ σου..
 

johnaras3pman

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
παιδια καλημερα,εκει που εχω παει αλλα χωρις ονοματα δεν θυμαμαι ειναι φραντζη 4 και καλλιροης που εχει φουλ προγραμμα με 80 € .(πολυ καλη).τωρα  στην μαντζαρου 8 εχει μονο φραπε , επισης στην θησεως 31 μονο φραπε ευχαριστω

και μια ερωτηση στην συγρου 12 παιζει τιποτα φουλ και ποσο?


edit giorgospapa: τσεκαρε πμ σου..
 

johnaras3pman

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
πε παιδια μια ερωτηση στην συγγρου 12 τι παιζει και ποσο κοστιζει? γιατι οταν ειχα παει με υποδεχτηκε μια σε ενα γραφειο που μιλαγε για μασαζ απο ταιλανδεζες και τα λοιπα και φοβηθηκα οτι ηταν κανονικο μασατζιδικο και εφυγα .μπορειτε να μου απαντησετε? ευχαριστω
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
πε παιδια μια ερωτηση στην συγγρου 12 τι παιζει και ποσο κοστιζει? γιατι οταν ειχα παει με υποδεχτηκε μια σε ενα γραφειο που μιλαγε για μασαζ απο ταιλανδεζες και τα λοιπα και φοβηθηκα οτι ηταν κανονικο μασατζιδικο και εφυγα .μπορειτε να μου απαντησετε? ευχαριστω

κανε εναν κοπο και ριξε μια ματια σε ολο το θρεντ και θα βρεις περισοτερες απο τις απαντησεις που ζητας.. ;)

..και καλως ηρθες στο σαιτ
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
κανε εναν κοπο και ριξε μια ματια σε ολο το θρεντ και θα βρεις περισοτερες απο τις απαντησεις που ζητας.. ;)

..και καλως ηρθες στο σαιτ

ετσι ετσι....ολοι πρεπει να παρουν το βαπτισμα του λαδοπατερ μας!το πμ ομως δεν μου το εστειλες.......
 

johnaras3pman

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια πηγα συγγρου 12 σημερα μπαινω μεσα μου λενε απλο 85€ ται 120€ της λεω απλο.μπαινω μεσα ερχαται μια ελληνιδα ελενη το ονομα της 35 με κοντο μαλλι.ξαπλωνω με ρωταει πρωτη φορα οχι της λεω εχω ξαναερθει.οπως ειμαι μπρουμιτα μου βαζει μια πετσετα και με σκεπαζει τι λεω τι κανεις τωρα? μου λεει αυτο γινεται παντα.της λεω την προηγουμενη φορα δεν μου βαλανε,αυτη τιποτα.οπως μου εκανε μασαζ δεν με αφηνε να την ακουμπισω,με γυριζει ανασκελα και μετα απο λιγο μου λεει ετοιμος !!! της αστειευεσαι
οχι μου λεει τελειωσαμε
της λεω κατι εχεις ξεχασει.
δεν εχω ξεχασει τιποτα και ανοιγει την πορτα και φευγει

οταν βγηκα να φυγω μου λεει σε περιμενω να ξαναερθεις
οποτε της απανταω
το πιστευεις αυτο που λες γιατι δεν προκειται να ξαναερθω


τι εκανα λαθος και την πατησα ετσι ????
 

Επισκέπτης
ρε παιδια πηγα συγγρου 12 σημερα μπαινω μεσα μου λενε απλο 85€ ται 120€ της λεω απλο.μπαινω μεσα ερχαται μια ελληνιδα ελενη το ονομα της 35 με κοντο μαλλι.ξαπλωνω με ρωταει πρωτη φορα οχι της λεω εχω ξαναερθει.οπως ειμαι μπρουμιτα μου βαζει μια πετσετα και με σκεπαζει τι λεω τι κανεις τωρα? μου λεει αυτο γινεται παντα.της λεω την προηγουμενη φορα δεν μου βαλανε,αυτη τιποτα.οπως μου εκανε μασαζ δεν με αφηνε να την ακουμπισω,με γυριζει ανασκελα και μετα απο λιγο μου λεει ετοιμος !!! της αστειευεσαι
οχι μου λεει τελειωσαμε
της λεω κατι εχεις ξεχασει.
δεν εχω ξεχασει τιποτα και ανοιγει την πορτα και φευγει

οταν βγηκα να φυγω μου λεει σε περιμενω να ξαναερθεις
οποτε της απανταω
το πιστευεις αυτο που λες γιατι δεν προκειται να ξαναερθω


τι εκανα λαθος και την πατησα ετσι ????
έπρεπε να τις πεις δεν θέλω απλό αλλά ούτε σπέσιαλ με 120 θέλω την διαφορά 120 μείον τα 85
 

Επισκέπτης
γεμίσαμε νεοσύλλεκτους ποια ΕΣΣΟ μπήκε στο site τώρα τελευταία? 
 

astrikos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετώ τους συναγωνιστές,
Μια ενημέρωση και εγώ, σήμερα πήγα Choco Spa, Δημητσάνας 1, Μαρούσι, αν βρεις να παρκάρεις τζάμπα έρχομαι και εγώ και σου κανω μασάζ, κατά τις 12.00 το μεσημέρι. Πήρα την Ηλέκτρα. Ελληνίδα εκ Πειραιώς, ξανθό, κοντοπούτανο. 40 λεπτά μασάζ, εβγαλε και το μπλουζάκι της να θηλάσω και φραπές. Χαριτωμένα πράμματα, 90 εουρος.
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
ρε παιδια πηγα συγγρου 12 σημερα μπαινω μεσα μου λενε απλο 85€ ται 120€ της λεω απλο.μπαινω μεσα ερχαται μια ελληνιδα ελενη το ονομα της 35 με κοντο μαλλι.ξαπλωνω με ρωταει πρωτη φορα οχι της λεω εχω ξαναερθει.οπως ειμαι μπρουμιτα μου βαζει μια πετσετα και με σκεπαζει τι λεω τι κανεις τωρα? μου λεει αυτο γινεται παντα.της λεω την προηγουμενη φορα δεν μου βαλανε,αυτη τιποτα.οπως μου εκανε μασαζ δεν με αφηνε να την ακουμπισω,με γυριζει ανασκελα και μετα απο λιγο μου λεει ετοιμος !!! της αστειευεσαι
οχι μου λεει τελειωσαμε
της λεω κατι εχεις ξεχασει.
δεν εχω ξεχασει τιποτα και ανοιγει την πορτα και φευγει

οταν βγηκα να φυγω μου λεει σε περιμενω να ξαναερθεις
οποτε της απανταω
το πιστευεις αυτο που λες γιατι δεν προκειται να ξαναερθω


τι εκανα λαθος και την πατησα ετσι ????

Αρχοντα μην την ξαναπατησεις ετσι!Ακους εκει 120 ευροπουλα για ενα τριψιματακι!Να εισαι ξεκαθαρος χωρις αγενεια και τσαμπουκαδες απο την αρχη!Αν σου πει δεν παιζει ουτε φραπε να φυγεις και να πεις την αληθεια οτι εσυ θες σπεσιαλ προγραμματακι!Κριμα τα 120 ενωμενα που εσκασες!Ακους εκει ρε...120 για απλο μασαζ!Στον καλυτερο μασερ του κοσμου να πηγαινες πιο λιγο θα πληρωνες!Ξαναπηγαινε με υφος και πες τους οτι την προηγουμενη φορα που ηρθα την εβγαλα με εντριβη και μουρουνελαιο τωρα μονο με ακροβατικα ξαναδινω 120!Ακου ρε μαλακα το λεω και το ξαναλεω 120 120 120 120 120 και δεν μπορω να το πιστεψω!
:headbang: :headbang: :headbang:
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Χαιρετώ τους συναγωνιστές,
Μια ενημέρωση και εγώ, σήμερα πήγα Choco Spa, Δημητσάνας 1, Μαρούσι, αν βρεις να παρκάρεις τζάμπα έρχομαι και εγώ και σου κανω μασάζ, κατά τις 12.00 το μεσημέρι. Πήρα την Ηλέκτρα. Ελληνίδα εκ Πειραιώς, ξανθό, κοντοπούτανο. 40 λεπτά μασάζ, εβγαλε και το μπλουζάκι της να θηλάσω και φραπές. Χαριτωμένα πράμματα, 90 εουρος.

Περασε τελικα δηλαδη την προσωπικη σου δοκιμασια?Αξιζει?Αν και αυστηρα μονο φραπογαλο(φραπες+πιπιλισμα ρωγας) παιζει!Θα επρεπε να παιζει και λιγο τρομπονακι στο εν λογο μαγαζακι!Δεν ειναι ντροπη ετσι και αλλιως τα κοριτσια φαινετε να εχουν μια μουσικη παιδεια!Αν και καποιοι εδω εχουν πει οτι ειχαν εμπειρια τετοιου ειδους στην δημητσανας αλλα μαλλον οπου ακους πολλα κερασια κρατα μικρο καλαθακι!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.156
Κριτικές
491
Like
37.589
Πόντοι
41.447
Χαιρετώ τους συναγωνιστές,
Μια ενημέρωση και εγώ, σήμερα πήγα Choco Spa, Δημητσάνας 1, Μαρούσι, αν βρεις να παρκάρεις τζάμπα έρχομαι και εγώ και σου κανω μασάζ, κατά τις 12.00 το μεσημέρι. Πήρα την Ηλέκτρα. Ελληνίδα εκ Πειραιώς, ξανθό, κοντοπούτανο. 40 λεπτά μασάζ, εβγαλε και το μπλουζάκι της να θηλάσω και φραπές. Χαριτωμένα πράμματα, 90 εουρος.

ρε μη χαλάτε την πιάτσα!
ακου εκεί 90 ευρώ για να δείς λίγο βυζί και να σου παιξει μια μαλακια!
αυτά κανουμε και ζητάνε 120-140 ευρώ για να πηδηχτουνε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom