Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (6 μέλη και 13 επισκέπτες)

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Φτυσιμο θελουνε τα μασατζιδικα-Απορω γιατι πατε εκει-Ακομα πιο πεταμενα χρηματα και απο τα στριπ ακομα..τι να πω ρε μαγκες γουστα ειναι αυτα αλλα πουρα για τον πεουλα με τοσα λε?Τις ξεθαρεψατε τις μασατζουδες με ταματα πολλα €€€€
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
26
Πόντοι
1
Αυτο που μου αρεσε στην αναφορα σου ειναι η ακριβης μεταφορα των ρωσσοελληνικων τους....."ΞΕΡΕΙΣ ΜΟΥΡΟ ΜΟΥ, ΕΓΚΩ ΝΤΕΝ ΝΤΙΝΩ ΜΠΡΙΖΟΛΑ ΜΕ 80 ΕΥΡΩ, ΑΝ ΤΕΛΕΙΣ ΜΕ 100 ΕΥΡΩ, ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΝΟ BLOWING !!!!!!!!!" .......ακου ΜΟΥΡΟ ΜΟΥ.... :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny: Εισαι απαιχτος πατερ.... :rockon:  :rockon:  :rockon: Την ευλογια σου!!!!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Αυτο που μου αρεσε στην αναφορα σου ειναι η ακριβης μεταφορα των ρωσσοελληνικων τους....."ΞΕΡΕΙΣ ΜΟΥΡΟ ΜΟΥ, ΕΓΚΩ ΝΤΕΝ ΝΤΙΝΩ ΜΠΡΙΖΟΛΑ ΜΕ 80 ΕΥΡΩ, ΑΝ ΤΕΛΕΙΣ ΜΕ 100 ΕΥΡΩ, ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΝΟ BLOWING !!!!!!!!!" .......ακου ΜΟΥΡΟ ΜΟΥ.... :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny: Εισαι απαιχτος πατερ.... :rockon:  :rockon:  :rockon: Την ευλογια σου!!!!

Τη "ΜΠΡΙΖΟΛΑ" την είπε "ΜΠΡΙΖΟΛΑ" Η "ΜΠΡΙ-Τ-ΖΟΛΑ"?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ενημερωση για το καινουριο καταστημα της αριστοτελους 106..

το καταστημα της πατησιων 175 εκλεισε και μετεφερε τα μπαζα του στην αριστοτελους..
που σημαινει οτι τα δυο τεμαχια που δουλευαν, και τα δυο προελευσης κοκκινης πλατειας, ηταν τα εξης: μια πολυ γεματη, ελαφρως χοντρη στρογγυλοπροσωπη, η οποια στην πατησιων ηθελε  τα μαμα της παρθενα (σε χρημα εννοω) για να την ακουμπησεις και.....

....και η Σίτα, για τους παλιους, που δουλευε πριν χρονια στη συγγρου 12, και η οποια ειχε χαθει για καμποσο καιρο..
με τη Σίτα λοιπον στο παρελθον ειχαμε αναπτυξει μια ιδιαιτερη σχεση (στα επαγγελματικα της πλαισια παντα, μην παει αλλου το πονηρο μυαλο σας !  :)), οπότε λεω, ''ας περασω μαζι της''.. σημειωστε για οσους δεν ξερουν οτι η Σίτα ειναι milf, που πλεον αρχιζει να βλεπει απο το διπλανο μπαλκονι τα πουρά και να νοιωθει ενα σφιξιμο μεσα της..  :grin: :grin:

ξεκιναει λοιπον το 20 λεπτο μασαζ και καποια στιγμη με ρωταει:
- θυμασαι τι προγραμμα καναμε ?
- βεβαιως !  της απανταω..
- θυμασαι και τις τιμες ?  ξαναρωταει..
- οχι, πού να θυμαμαι, εχει περασει τοσος καιρος..  της λεω..
- το φουλ ειναι 100 ευρω !!!!  μου λεει με καμαρι..  :jerking: :jerking:
- 100 ευρω ?? η πιατσα γλυκια μου ειναι πολυ πιο χαμηλα !!  της απανταω ξανα..

και συνεχιζει να με τριβει για κανενα 10λεπτο ακομη, αφου εκανε διακοπη δευτερολεπτων για να παει στο γραφειο να φερει λαστιχο !!!!
περναει λοιπον το 10λεπτο, με γυριζει τανάσκελα (ναι !!! μια λεξη ειναι !!!!) και αρχιζει να με μπαλαμουτιαζει ωσάν αγαμητη απο πολυ καιρο !!
συνεχιζοντας, βαζει λαστιχο, και αρχιζει το προσκυνητό !!

μετα απο κανενα 10λεπτο λοιπον κι αφου ξεχασα να σας πω οτι φορουσε μονο αρωμα πλεον, κανω κινηση να την γυρισω με σκοπο να αρχισω πλεον να μασαω τη μπριζολιτσα και ακουω το εξης εκλπηκτικο !!!!!!!!!!!

ΞΕΡΕΙΣ ΜΟΥΡΟ ΜΟΥ, ΕΓΚΩ ΝΤΕΝ ΝΤΙΝΩ ΜΠΡΙΖΟΛΑ ΜΕ 80 ΕΥΡΩ, ΑΝ ΤΕΛΕΙΣ ΜΕ 100 ΕΥΡΩ, ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΝΟ BLOWING !!!!!!!!!  :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

..νομιζε ΤΟ ΒΛΗΜΑ οτι θα ακουσω την πουτσα μου και θα της χαλαλισω το 20αρικο....  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

καλα μωρο μου, της λεω.. κατσε τωρα με το 10αρικακι που παιρνεις απ τα 60 ευρω, να δω τι θα βαλεις στο σημερινο σου σαντουιτς για να το γεμισεις....

μεταβολη, ντυσιμο και παμε γι αλλα..!!!!



υ.γ. λιγδιασε το αντεράκι μερικων και θελουν πολλες φάπες.. αλλα μη μασατε, αδιαφορία το καλλιτερο αντιδοτο..  ;) ;)

εμοτικον με προσκυνημα δεν υπαρχει?αν οχι συντομα παρκαλω.....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
μασατζιδικα που γαμας. Το καλυτερο θρεντ με την περισσοτερη ερευνα με ακομη πιο ασαφη αποτελεσματα. Οτι εχω διαβασει εδω και ακομη δεν εβγαλα συμπερασμα.
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Κοίτα, πέραν τις πλάκας, επειδή έχουν ξανασυζητηθεί αυτά..
Κατ’αρχάς με τον υπολογισμό που έκανες…Αυτές δεν θα τις πληρώνεις;;; Το μαγαζί έξοδα δεν θα έχει; Φτιάξιμο, ενοίκιο μπάτσους κλπ;
Και φυσικά επειδή ο,τιδήποτε σεξουαλικής φύσεως σημαίνει πως μπαίνεις σε ένα κύκλωμα που δεν είναι ο,τι καλύτερο. Είσαι έτοιμος να το κάνεις;
Εκτός φυσικά και αν η κουβέντα είναι εντελώς στην πλάκα…

Μόνο να μην προσλάβετε δασκάλεσ ή καθηγήτριες που θέλοθν να συμπληρώσουν εισόδημα :) Εχουν την κακή συνήθεια να ρωτάνε "Το καταλάβατε ? Κι αν οι πελάτες λένε όχι, τότε αυτές κάνουν επαναλήψεις μέχρι να το μάθουμε. Ετσι θα πέστε έξω :)
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Κυριοι διαβαζω για μαγαζι Αιγινης.......Κυψελη σε αγγελια στα Νεα. Μηπως γνωριζει κατι κανεις για το εν λογω πολιτιστικο ιδρυμα? Επισης αυτο στη Φωκ.Νεγρη____λεει τιποτα? Υπαρχει κανενα τελευταιο scouting? λεεω σημερα να επισκεφτω την εν λογω περιοχη.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
μασατζιδικα που γαμας. Το καλυτερο θρεντ με την περισσοτερη ερευνα με ακομη πιο ασαφη αποτελεσματα. Οτι εχω διαβασει εδω και ακομη δεν εβγαλα συμπερασμα.

εγραψες!!!!!!!!!!!!!!
 

devilgr

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
42
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Τον τελευταίο καιρό έχω κουτουλήσει 2-3 φορές σε αγγελία σε εφημερίδα για μασάζ στον Πειραιά, Ηρ Πολυτεχνείου 8. Το έχει δοκιμάσει κανείς; Λέει από περιβάλλον ή από γενικό σέρβις;
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Κυριοι διαβαζω για μαγαζι Αιγινης.......Κυψελη σε αγγελια στα Νεα. Μηπως γνωριζει κατι κανεις για το εν λογω πολιτιστικο ιδρυμα? Επισης αυτο στη Φωκ.Νεγρη____λεει τιποτα? Υπαρχει κανενα τελευταιο scouting? λεεω σημερα να επισκεφτω την εν λογω περιοχη.

απο την αιγινης θα υπαρξει ανταποκριση συντομα. οσο αφορα τη φ.νεγρη εχει κατα καιρους αξιολογα τεμαχια..
 

Επισκέπτης
Τον τελευταίο καιρό έχω κουτουλήσει 2-3 φορές σε αγγελία σε εφημερίδα για μασάζ στον Πειραιά, Ηρ Πολυτεχνείου 8. Το έχει δοκιμάσει κανείς; Λέει από περιβάλλον ή από γενικό σέρβις;
παλια δουλευε η λιζα. πολυ ωραιο μωρο. τωρα ειναι δυο τρια milf. το ενα κατι λεει. τιμες απο 60 εως 80. απο περιβαλλον <<οικολογικη καταστροφη>>
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Τελικα δεν πηγα Αιγινης λεω που να τρεχω τωρα.... και αποφασισα εχτες να περασω μια βολτιτσα απο το ιδρυμα Βεικου 9-11.

Μου ανοιξε ενα ξανθο Milf με βυζι 5αρι (το οποιο εχω ξαναπαρει αλλες 2) φορες νομιζω οτι την λενε Αλεξανδρα αλλα δεν ειμαι ο τυπος που συγκρατει ονοματα οποτε μπορει να κανω και λαθος...

Ξεκιναμε το προγραμματακι μετα το καθιερωμενο ντουζ  και αφου γδυνεται απο την αρχη βαζει το λαστιχο και ξεκιναει να κανει τον Σαλεα.....ανεβαινει επανω.....γυριζει ανασκελα.......γυριζει μπρουμυτα και στο τελος βγαζει το λαστιχο για να επακολουθησει σπερματικο ντουζ επανω στα βουναλακια που εχει για βυζια!!!
ολα ωραια και καλα μεχρι στιγμης με καλη συμμετοχη της κυριας στο προγραμμα και αρκετα υγρα απο μερους της πραγμα που δεν σας κρυβω με χαροποιησε ιδιαιτερα.
Ντυνομαι και φτανει η μαγικη ωρα της πληρωμης..................
Δινω 2 πενηνταρικα και της λεω:"Μωρο μου δεν εχω ψιλα φερε μου 20 euro ρεστα και ειμαστε ok"
Απαντηση:"Και τι εγκο εκανα ολο αυτο προγραμμα μονο για 10 εμπρο???"
Tις λεω ξανα:"Δεν καταλαβες καλα 80 σου δινω"
Απαντηση:"Ναι ογδοντα αλλα γκραφειο παιρνει απο εμενα εβδομηντα"
Τα περνω κρανιο "Δεν με ενδιαφερει τι παιρνει το γραφειο...εγω την προηγουμενη φορα(σημειωση:πριν 2 εβδομαδες)εκανα το ιδιο προγραμμα και σου εδωσα 80,τωρα τι αλλαξε?

Απαντηση: "Tωρα ειναι 100 εμπρο"

H αληθεια ειναι οτι τσαντιστηκα πααρα πολυ γιατι αισθανθηκα μαλακας και οτι με κοροιδευει μπροστα στη μουρη μου. Της λεεω κρατα τα 100 αλλα εμενα δεν προκειται να με ξαναδεις στο μαγαζι σου......και εφυγα κλεινοντας την πορτα..

Δεν ξερω εαν εκανα καλα.......δεν ηθελα να το προχωρησω παρακατω γιατι ειχα τσαντιστει πολυ και θα γινοταν ασχημος τσακωμος εκει μεσα....αλλα λεω αστο καλυτερα γιατι με τις που..ανες δεν εβγαλε κανεις ακρη...θα βγαλεις εσυ?

Παντως εγω το διαγραφω το ενλογω μαγαζι....αντε γιατι εχουν πονηρεψει πολυ τα λαμογια και μας εχουν περασει για μαλακες

 

katalanos

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
94
Like
103
Πόντοι
0
Παιδια χρειαζομαι βοηθεια... που ειναι η οδος Μαρνης 28...? θελω να παω αλλα δεν ξερω πως... εχει εκει κοντα κανενα μετρο η τπτ τετοιο...? ειμαι καπως ασχετος απο δρομους...
 

spai_888

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
φιλε στη μαρνης και στη στουρναρη θελει προσοχη της δυο τελ.. φορες την πατισα και ας ειμαι και ποιο παλιος (μαρνης μακρυά από την ξανθιά νομίζω τανια την λένε).....
 

manolo82

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2006
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια καλησπερα..μενω γαλατσι,ενα στενο διπλα απο βεικου 9-11..
και τις 2 φορες που εχω παει ομως,χτυπησα κουδουνι,μου ανοιξαν την κατω πορτα,αλλα την πανω ΟΧΙ!!
τι διαολο??εχει κανα συνθηματικο?!
 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
850
Like
10
Πόντοι
6
Μα καλα η Καλλιθεαρα τοσο πολυ ξεπεσε που δεν ποσταρει κανεις για τα μαγαζια της?
 

manolo82

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2006
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
ποια στολη ρε φιλε δεν ειμαι μπατσος,ουτε τιποτα...και ειμαι μια χαρα παιδι..
:|
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom