Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
παπα μου δεν σε βλεπω ενημερωμενο υπαρχει φιλε μου!!!!!!!!
ειναι καπου μεταξυ ηλιαδας και οδυσσειας......
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παπα μου δεν σε βλεπω ενημερωμενο υπαρχει φιλε μου!!!!!!!!
ειναι καπου μεταξυ ηλιαδας και οδυσσειας......
το εχω πει αρκετες φορες και προσφατα μαλιστα (κοιτα μερικες σελιδες πισω) πως το εν λογω καταστημα, αν και εχω πολυ καλη γνωριμια, δεν το προτιμω για πολλους λογους. στην προκειμενη περιπτωση θα σου παρουν το σκαλπ ετσι και τους πεις να γεμισουν το τζακουζι και να σου κανουν κολπα, καθως επισης ειναι παντα πολυ πιθανο να παρεις και το ______ στο χερι φευγοντας..  :grin: :grin:
ενας αλλος λογος (και αυτο το εχω ξαναγραψει) ειναι οτι δε γουσταρω να δινω τα λεφτα μου εκει που θελουν να με πεισουν οτι μου κανουν χαρη κιολας που μου τα παιρνουν. προτιμω να τα δινω εκει που τα εκτιμουν.. ;)

τα μισα και πλεον απο τα τεμαχια που εχουν αναφερθει απο εκει με πολυ καλα λογια, οι μισοι και πλεον που τα εχουν αναφερει, απλα τα κοιταγαν.. ;)
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
ισως να εχεις δικιο γιατι εγω εκει ετσι και δεν παρω αυτο που θελω μετα η μαμα τους τα ακουει γινομαι :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Ετσι ειναι παληκαρια!Πως να το κανουμε δηλαδη?Εσας στις δουλειες σας σας παρακαλαν να σας πληρωσουν και μετα τους το παιζετε και ξινογαλα και οτι δεν γουσταρετε τον παραδακι τους?Ε οχι...στο κατω κατω οπως σε οποιοδηποτε τομεα ΑΝ πληρωσεις το ελαχιστο που απαιτεις ειναι ευγενεια και σεβασμο.Ακομα και αν οι υπηρεσιες δεν ειναι οπως τις φανταζοσουν τουλαχιστον θα εχεις εναν καλο λογο να πεις!Αν ειναι να πηγαινεις και να φευγεις σαν κακομοιρης που πληρωσε 50,80,100 γιουρια για εναν φραπε να το χεσω.Βρισκω και αλλους που μπορουν να με κανουν να αισθανομαι ασχημα για τον ευατο μου και μαλιστα τσαμπα απολυτος!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....Αν ειναι να πηγαινεις και να φευγεις σαν κακομοιρης που πληρωσε 50,80,100 γιουρια για εναν φραπε να το χεσω.

και γι αυτον το φραπε μην αρκιζεσαι.. μου εχει τυχει τεμαχιο που ηθελε 20 ευρω χαρτζιλικι, δηλαδη συνολο [size=14pt]100 ευρω, για να βαρεσω μονος μου το φραπε[/size]..  :headbang: :headbang:

..της ειπα οτι ειχα ξεχασει στο αυτοκινητο τα φακελακια με τη ζαχαρη, της εδωσα και μερικα καντηλια και πολυ απλα συνεχισα να δινω αλλου τα λεφτα μου....
 

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
Μηπως μπορει καποιο καλοπαιδο να μου πει infos για Santini, Μαρασλη 45, Αμπελοκηπους, παρακαλώ? Υπαρχει σκεψη για επισκεψη.
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Μηπως μπορει καποιο καλοπαιδο να μου πει infos για Santini, Μαρασλη 45, Αμπελοκηπους, παρακαλώ? Υπαρχει σκεψη για επισκεψη.

γιατι δεν πας να δοκιμασεις? και να μας πεις εσυ?
εγω θα σου προτεινα αμα δεν θες να χαλασεις αδικα λεφτα, να πας να τους πεις στα ισια τι θελεις και να παρεις απαντηση, το να πας και μηπως παιξει κατι και τα σχετικα ειναι για τα παλια τα χρονια, τωρα ειναι θεμα προσφορας και ζητησης.
μην ντρεπεστε να αναφερθειτε αμεσα για το τι ζητατε και περιμενετε να ευνοηθειτε.
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
τετοια λαθη εκανα εγω παλιοτερα, τωρα ειμαι ευθυς στο τι ζηταω και δεχομαι μονο ευθυς απαντησεις,
αλλωστε αυτος ειναι και ο κανονας της αγορας, τα μισολογα μονο σε πραξη δεν ακολουθουν
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
τετοια λαθη εκανα εγω παλιοτερα, τωρα ειμαι ευθυς στο τι ζηταω και δεχομαι μονο ευθυς απαντησεις,
αλλωστε αυτος ειναι και ο κανονας της αγορας, τα μισολογα μονο σε πραξη δεν ακολουθουν

εχει ξανα αναφερθει, και ειναι και η δικη μου αποψη, πως αυτος ΔΕΝ ειναι ο αποδοτικοτερος τροπος προσεγγισης. δεν θελει κοπο, θελει τροπο και αυτος δεν ειναι, κατα τη γνωμη μου παντα, ο πιο ενδεδειγμενος.. ;)
 

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
Ευχαριστω πολυ, μολις εξαφανιστηκε η σκεψη για επισκεψη...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ευχαριστω πολυ, μολις εξαφανιστηκε η σκεψη για επισκεψη...

εγω παντως, οποτε βρεθω στην περιοχη θα περασω για μια αναγνωριστικη τεμαχιων, γιατι εδω και λιγες εβδομαδες ειναι η εποχη που αλλαζουν τα ροστερ και θα ψιλοδιαμορφωνονται μεχρι και τα μεσα του σεπτεμβρη..
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
οπως στο ποδοσφαιρο εχουμε μεταγραφικη περιοδο παντως για πρωταθλημα φετος δεν βλεπω καμια δυνατη ομαδα εσυ πατερ τι λες? :2funny: :2funny: :2funny:
 

gourouNikos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
τετοια λαθη εκανα εγω παλιοτερα, τωρα ειμαι ευθυς στο τι ζηταω και δεχομαι μονο ευθυς απαντησεις,
αλλωστε αυτος ειναι και ο κανονας της αγορας, τα μισολογα μονο σε πραξη δεν ακολουθουν

Το οτι ζηταω ΓΕΝΙΚΕΣ πληροφοριες και οχι αν παιζει φραπες, μπριζολα, επιδορπιο και οτιδηποτε αλλο δεν σημαινει οτι δεν θα παω οπωσδηποτε. Προσωπικα εμενα με χαλαει ενας αρπακολατζιδικος χωρος με "καλως τα τα ναυτακια" συμπεριφορα. Δεν σημαινει βεβαια οτι ειμαι και οΧαλιφης του Μπρουνέι και περιμενω το Resort Lagonissi, αλλα καποια στοιχειωδη, αφου θα αφησω καποια χρηματα ΜΟΥ. Τωρα στο διαταυτα, σαφως και η αμεση εξηγα του τι θελω, για μενα δεν ειναι ο ενδεδειγμενος τροπος. Με καποιον αλλο, ολες οι πορτες (εκτος της Πατριαρχου Ιωακειμ!!!) μπορουν να ανοιξουν. Το ποσο θα ανοιξουν εγκειται σαφως στον τροπο του καθενος. Αλλα οπως και να το κανεις, ενας χωρος μιζερος και με ενα φωτακι που αναβοσβηνει πανω απο το κεφαλι σου μολις μπαινεις και που σημαινει "ευρω-ευρω-ευρω" ε.. δεν το γουσταρω κα νομιζω κανενας απο δω μεσα.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
οπως στο ποδοσφαιρο εχουμε μεταγραφικη περιοδο παντως για πρωταθλημα φετος δεν βλεπω καμια δυνατη ομαδα εσυ πατερ τι λες? :2funny: :2funny: :2funny:

δυο, μπορει τρια καταστηματα θα κατεβουν με πολυ δυνατα ροστερ και θα διεκδηκησουν πολλους τιτλους...... εεεεεε, πολλα ευρω ηθελα να πω..!!
πληροφοριες ενταυθα και συντομως..
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
ανακοινωση,

ο πατερ και ο λαρους ειναι πολλη κοντα σε συμφωνια να ανοιξουν νεο μασαζ με κοπελες πρωτης επιλογης με στανταρ το φραπεδακι την μπριζολα αλλα πανω απο ολα το μασαζακι του κουραζμενου μπουρδελιαρη αλλα μονο για μελοι του site...
ποια η γνωμη σας?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ανακοινωση,

ο πατερ και ο λαρους ειναι πολλη κοντα σε συμφωνια να ανοιξουν νεο μασαζ με κοπελες πρωτης επιλογης με στανταρ το φραπεδακι την μπριζολα αλλα πανω απο ολα το μασαζακι του κουραζμενου μπουρδελιαρη αλλα μονο για μελοι του site...
ποια η γνωμη σας?
εγω δεν ξερω και δεν θελω να ξερω απο τετοια..  :)
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
ανακοινωση,

ο πατερ και ο λαρους ειναι πολλη κοντα σε συμφωνια να ανοιξουν νεο μασαζ με κοπελες πρωτης επιλογης με στανταρ το φραπεδακι την μπριζολα αλλα πανω απο ολα το μασαζακι του κουραζμενου μπουρδελιαρη αλλα μονο για μελοι του site...
ποια η γνωμη σας?

Για να το συνεχίσω ποδοφαιρικά...Αν γίνει κάτι τέτοιο βλέπω sold out. (Εισητήρια διαρκείας θα βγούν;;; Σουίτες;;;)
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
για σκεψου καλυτερα,
εχουμε και λεμε με ανεση μπορεις να βρεις και να βρω 3 κοπελες εκαστος ( 6 κοπελες)
χωρο ενοικιαζουμε κεντρικα διπλα σε μετρο κτλ.
κανουμε εναρξη στην εφορια φυσικοθεραπειες περνουμε και μια ταμιακη και τωρα τα καλα απο εδω μεσα μονο να ερθουν η μιση μια και εμεις ειμαστε εγγυηση για τον χωρο
2000 ατομα απο 80€ εκαστος 160.000€ σε λιγους μηνες ασχημα ειναι???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom