Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (4 μέλη και 18 επισκέπτες)

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
για σκεψου καλυτερα,
εχουμε και λεμε με ανεση μπορεις να βρεις και να βρω 3 κοπελες εκαστος ( 6 κοπελες)
χωρο ενοικιαζουμε κεντρικα διπλα σε μετρο κτλ.
κανουμε εναρξη στην εφορια φυσικοθεραπειες περνουμε και μια ταμιακη και τωρα τα καλα απο εδω μεσα μονο να ερθουν η μιση μια και εμεις ειμαστε εγγυηση για τον χωρο
2000 ατομα απο 80€ εκαστος 160.000€ σε λιγους μηνες ασχημα ειναι???

Κοίτα, πέραν τις πλάκας, επειδή έχουν ξανασυζητηθεί αυτά..
Κατ’αρχάς με τον υπολογισμό που έκανες…Αυτές δεν θα τις πληρώνεις;;; Το μαγαζί έξοδα δεν θα έχει; Φτιάξιμο, ενοίκιο μπάτσους κλπ;
Και φυσικά επειδή ο,τιδήποτε σεξουαλικής φύσεως σημαίνει πως μπαίνεις σε ένα κύκλωμα που δεν είναι ο,τι καλύτερο. Είσαι έτοιμος να το κάνεις;
Εκτός φυσικά και αν η κουβέντα είναι εντελώς στην πλάκα…
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
κι εγω ετσι νομιζω, οτι κανουμε κουβεντα για την πλακα μας. και επειδη χαλαμε το θρεντ, ας το σταματησουμε εδω. καλα, καλλιτερα θα ελεγα, περναμε ως πελατες σε αυτο το χώρο.. ;)
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
αρα τι μας εμεινε να περιμενουμε τα ροστερ των ομαδων!!
λες πατερ καμια ομαδα β εθνικη να κανει φετος την διαφορα?????
 

Επισκέπτης
καλημερα. το σαντινι ειναι στο κολωνακι πανω απ'τον ευαγγελισμο. ειναι μια γκομενα μονη της η οποια δεν λεει και πολλα. δεν μπηκα γιατι δεν μου αρεσε και εννοειται παιζει φραπεδια διοτι απο τον χωρο φανηκε οτι παει για αρπαχτη και οτι πιασουμε. δεν θα το συνιστουσα
 

THANASIS(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παρασκευη μεσημερι παω μεχρι μαρνης 26.Παλια πολυκατοικια με κοινοχρηστουσ χωρουσ να βρωμανε...αλλα λεω τελος παντων ανεβαινω στο 5οροφο βλεπω μια ολοκαινουργια πορτα ασφαλειας...μαινω μεσα μου λεει η τσατσα το μασαζ ειναι 45 λεπτα και κανει 60 ευρω ουτε ανακριση τιποτα.Ερχονται οι δεσπινιδες ψιλομπουρουχες εκτος απο μονικα οραιο κορμι.Διαλεγω αυτην κανω ενα μπανακι παω στο δωματιο και της λεω οτι λεω παντα οτι ενδιαφερομαι για φουλ κτλ...λεει ΟΚ και παμε μαζασ χαλαρο και στα 20 λεπτα γυριζω κανει παλι μαζαζ βγαζει τα ρουχα και εχει οντοσ φανταστικο κορμι για την ηλικια της (38) ουτε κρεμασμενους κωλους μιρκο βυζι βεβαια αλλα μεγαλη συμμετοχη βογγητα κτλ .περναμε σε πιπα (δυστηχως δεν προλαβα και το ειχε γραπωσει στο στομα ακαποτο οποτε) λεω αντε οτι γινει τωρα και μετ απο λιγο τα παρεδωσα.....
κρινεται πολυ φιλικη,ευχαριστη σφιχτο κορμι-κοντουλα και αριστη ΠΙΠΑ.μονο αρνητικο οτι παει κατευθειαν στο ακαποτο(κακο αυτο) και δινει υποσχεσεις για πιο πολλα την αλλη φορα....απο οτι μου ειπε θα ειναι για λιγες μερες εδω μετα μαλλον παει Ρουμανια μονιμα.Συστηνεται για μια περιπετια ειναι βεβαι ΜΙΛΦ για του λατρεις εμενε απλως συνομιλικη.....
να εχετε καλες διακοπες.
ΥΓ.επειδη αργω να διαβασω πιθανες απαντησεις αν θελει να ρωτησει καποιος με ΠΜ
thanasis
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
και γι αυτον το φραπε μην αρκιζεσαι.. μου εχει τυχει τεμαχιο που ηθελε 20 ευρω χαρτζιλικι, δηλαδη συνολο [size=14pt]100 ευρω, για να βαρεσω μονος μου το φραπε[/size]..  :headbang: :headbang:

..της ειπα οτι ειχα ξεχασει στο αυτοκινητο τα φακελακια με τη ζαχαρη, της εδωσα και μερικα καντηλια και πολυ απλα συνεχισα να δινω αλλου τα λεφτα μου....
Και πολυ καλα εκανες!επρεπε να της πεις να παιξει αυτη πινελακι με το γατακι της και να σου δωσει δωρακι το 20ευρω που θα καθοσουνα και θα την εβλεπες! :rockon:
 

Fylisixos

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2005
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Σε συνέχεια του μηνύματος του Giorgospapa να προσθέσω κι εγώ την εμπειρία μου από το κατάστημα της Ορήμου (ποιητή της Ιλιάδας). Αν και πελάτης και με προηγούμενη ευχάριστη εμπειρία με Βερόνικα (καινούρια άφιξη) σε πρόσφατη συνεύρεση φάνηκε ότι πλέον από αρχάρια που ήταν τη δασκάλεψαν και έγινε ξυπνιοκώλα. Όταν έφτασε η ώρα της μπριζόλας άρχισε τα κλασσικά κόλπα "έχω περίοδο", "εγώ δεν κάνω σεξ με πελάτες και άλλοι τα λένε αυτά στο ιντερνετ" κτλ. Αφού της εξήγησα με λεπτομέρειες πως την είχα πάρει την προηγούμενη φορά κατάλαβε ότι μάλλον δίκιο είχα οπότε το γυρίζει στο "ε αν μου είχες πει ότι θα μου δώσεις εξτρα τότε κάτι θα κάνουμε" (εδώ θυμήθηκε ότι δεν τη συμφέρει και τόσο). Μέχρι να καταλήξουμε μου είχε πέσει βέβαια οπότε και την έκανα.
 

gatos1970

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα φιλοι,ξερετε τιποτα για ενα μαγαζι που εχει ανοιξει στην λ. παπαγου στου ζωγραφου?
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
μπα καινουργιο θεμα? που στην παπαγου?
 

gatos1970

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
στο 76, 1ος οροφος,στο εθνος εχει και τηλεφωνο
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
οποιος κανει πρωτος κινηση ας ενυμερωσει την ομαδα!
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Σε συνέχεια του μηνύματος του Giorgospapa να προσθέσω κι εγώ την εμπειρία μου από το κατάστημα της Ορήμου (ποιητή της Ιλιάδας). Αν και πελάτης και με προηγούμενη ευχάριστη εμπειρία με Βερόνικα (καινούρια άφιξη) σε πρόσφατη συνεύρεση φάνηκε ότι πλέον από αρχάρια που ήταν τη δασκάλεψαν και έγινε ξυπνιοκώλα. Όταν έφτασε η ώρα της μπριζόλας άρχισε τα κλασσικά κόλπα "έχω περίοδο", "εγώ δεν κάνω σεξ με πελάτες και άλλοι τα λένε αυτά στο ιντερνετ" κτλ. Αφού της εξήγησα με λεπτομέρειες πως την είχα πάρει την προηγούμενη φορά κατάλαβε ότι μάλλον δίκιο είχα οπότε το γυρίζει στο "ε αν μου είχες πει ότι θα μου δώσεις εξτρα τότε κάτι θα κάνουμε" (εδώ θυμήθηκε ότι δεν τη συμφέρει και τόσο). Μέχρι να καταλήξουμε μου είχε πέσει βέβαια οπότε και την έκανα.

και την πληρωσες?

αμα ναι τοτε θα το κανουν συστημα,
ευκολα λεφτα.
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
περασμα απο γ σεπτ οι γνωστες αγνωστες....συν μια ΚΑΤΕΡΙΝΑ,ωραιο σωμα αλλα "μη εδω,οχι εκει,εγω δεν κανω τετοια....."--παντως ειναι η πιο κορμαρα απο κει μεσα.σιγουρα θα σας πει οτι εχει παρει κιλακια και θελει να κανει διαιτα.
προηγουμενως απο σολωμου,τιποτα ιδαιτερο,δεσποινα,ναταλι,ελενη,και μελινα....παμε για αλλα....
αντε παω να ετοιμαστω ,θα κανω μια επισκεψη σημερα σε πολιτιστικα κεντρα της συγγρου. :dancing: :dancing:


 

anetos33

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια. Το ευαγες ιδρυμα στη Σ(ρκα) 4 ειναι ανοιχτο με τις γνωστες υπηρεσιες στις ιδιες τιμες. Υπάρχουν και 1-2 νεα κοριτσια.... . Σαββατο εως 5μμ Κυριακη κλειστα οπως μου ειπαν
 

katalanos

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
94
Like
103
Πόντοι
0
παιδες επειδη μεσα στο σαβ/κο θα παω προς Μαρνης 28 μερια μηπως μπορειτε να με βοηθησετε κ να μου πειτε τα χαρακτηριστικα της ζανας...? αν κ απο οσο ξερω εκει εχει γενικως καλα "κομματια"... αν ειναι στειλτε εδω η στο PM ΜΟΥ...
 

6john9

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Βολτούλα σήμερα κατά τις 18:00 απο σ63 .... μόνο ένα μπάζο διαθέσιμο , και φυσικά ... δεν  πήρα , Με ενημέρωσε η κοπέλα πώς απο Δευτέρα θα έχει νέες παραλαβές !
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ενημερωση για το καινουριο καταστημα της αριστοτελους 106..

το καταστημα της πατησιων 175 εκλεισε και μετεφερε τα μπαζα του στην αριστοτελους..
που σημαινει οτι τα δυο τεμαχια που δουλευαν, και τα δυο προελευσης κοκκινης πλατειας, ηταν τα εξης: μια πολυ γεματη, ελαφρως χοντρη στρογγυλοπροσωπη, η οποια στην πατησιων ηθελε  τα μαμα της παρθενα (σε χρημα εννοω) για να την ακουμπησεις και.....

....και η Σίτα, για τους παλιους, που δουλευε πριν χρονια στη συγγρου 12, και η οποια ειχε χαθει για καμποσο καιρο..
με τη Σίτα λοιπον στο παρελθον ειχαμε αναπτυξει μια ιδιαιτερη σχεση (στα επαγγελματικα της πλαισια παντα, μην παει αλλου το πονηρο μυαλο σας !  :)), οπότε λεω, ''ας περασω μαζι της''.. σημειωστε για οσους δεν ξερουν οτι η Σίτα ειναι milf, που πλεον αρχιζει να βλεπει απο το διπλανο μπαλκονι τα πουρά και να νοιωθει ενα σφιξιμο μεσα της..  :grin: :grin:

ξεκιναει λοιπον το 20 λεπτο μασαζ και καποια στιγμη με ρωταει:
- θυμασαι τι προγραμμα καναμε ?
- βεβαιως !  της απανταω..
- θυμασαι και τις τιμες ?  ξαναρωταει..
- οχι, πού να θυμαμαι, εχει περασει τοσος καιρος..  της λεω..
- το φουλ ειναι 100 ευρω !!!!  μου λεει με καμαρι..  :jerking: :jerking:
- 100 ευρω ?? η πιατσα γλυκια μου ειναι πολυ πιο χαμηλα !!  της απανταω ξανα..

και συνεχιζει να με τριβει για κανενα 10λεπτο ακομη, αφου εκανε διακοπη δευτερολεπτων για να παει στο γραφειο να φερει λαστιχο !!!!
περναει λοιπον το 10λεπτο, με γυριζει τανάσκελα (ναι !!! μια λεξη ειναι !!!!) και αρχιζει να με μπαλαμουτιαζει ωσάν αγαμητη απο πολυ καιρο !!
συνεχιζοντας, βαζει λαστιχο, και αρχιζει το προσκυνητό !!

μετα απο κανενα 10λεπτο λοιπον κι αφου ξεχασα να σας πω οτι φορουσε μονο αρωμα πλεον, κανω κινηση να την γυρισω με σκοπο να αρχισω πλεον να μασαω τη μπριζολιτσα και ακουω το εξης εκλπηκτικο !!!!!!!!!!!

ΞΕΡΕΙΣ ΜΟΥΡΟ ΜΟΥ, ΕΓΚΩ ΝΤΕΝ ΝΤΙΝΩ ΜΠΡΙΖΟΛΑ ΜΕ 80 ΕΥΡΩ, ΑΝ ΤΕΛΕΙΣ ΜΕ 100 ΕΥΡΩ, ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΝΟ BLOWING !!!!!!!!!  :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

..νομιζε ΤΟ ΒΛΗΜΑ οτι θα ακουσω την πουτσα μου και θα της χαλαλισω το 20αρικο....  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

καλα μωρο μου, της λεω.. κατσε τωρα με το 10αρικακι που παιρνεις απ τα 60 ευρω, να δω τι θα βαλεις στο σημερινο σου σαντουιτς για να το γεμισεις....

μεταβολη, ντυσιμο και παμε γι αλλα..!!!!



υ.γ. λιγδιασε το αντεράκι μερικων και θελουν πολλες φάπες.. αλλα μη μασατε, αδιαφορία το καλλιτερο αντιδοτο..  ;) ;)
 

6john9

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Άξιος Πάτερ μου  :-) τελικά έγινες και πορτιέρης  (έριξες καλή πόρτα ) :-)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom