Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (6 μέλη και 7 επισκέπτες)

moirazwpono

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
23
Like
6
Πόντοι
0
Το Οικονόμου 1,ίσως το πιο αθώο μασατζίδικο,το έφαγε η μαρμάγκα.Μείναν τα κορίτσια στο δρόμο.
 

manolo82

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2006
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
και το βεικου 9-11 βλεπω να κλεινει το ρημαδι,ανεβηκα και 4 οροφους με τα ποδια για να ζεσταθω πριν μου κανει τα κολπακια το κοριτσι στο δωματιο :tickedoff: :tickedoff: :headbang: :headbang:
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Φιλε manolo82 και εγω εχω παει και εχω χτυπησει και δεν μου εχουν ανοιξει....μπορει απλα να ειναι απασχολημενες ...τι να πω.Παντως το μαγαζι λειτουργει κανονικα
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
31
Like
393
Πόντοι
3.115
Τελικα δεν πηγα Αιγινης λεω που να τρεχω τωρα.... και αποφασισα εχτες να περασω μια βολτιτσα απο το ιδρυμα Βεικου 9-11.

Μου ανοιξε ενα ξανθο Milf με βυζι 5αρι (το οποιο εχω ξαναπαρει αλλες 2) φορες νομιζω οτι την λενε Αλεξανδρα αλλα δεν ειμαι ο τυπος που συγκρατει ονοματα οποτε μπορει να κανω και λαθος...

Ξεκιναμε το προγραμματακι μετα το καθιερωμενο ντουζ  και αφου γδυνεται απο την αρχη βαζει το λαστιχο και ξεκιναει να κανει τον Σαλεα.....ανεβαινει επανω.....γυριζει ανασκελα.......γυριζει μπρουμυτα και στο τελος βγαζει το λαστιχο για να επακολουθησει σπερματικο ντουζ επανω στα βουναλακια που εχει για βυζια!!!
ολα ωραια και καλα μεχρι στιγμης με καλη συμμετοχη της κυριας στο προγραμμα και αρκετα υγρα απο μερους της πραγμα που δεν σας κρυβω με χαροποιησε ιδιαιτερα.
Ντυνομαι και φτανει η μαγικη ωρα της πληρωμης..................
Δινω 2 πενηνταρικα και της λεω:"Μωρο μου δεν εχω ψιλα φερε μου 20 euro ρεστα και ειμαστε ok"
Απαντηση:"Και τι εγκο εκανα ολο αυτο προγραμμα μονο για 10 εμπρο???"
Tις λεω ξανα:"Δεν καταλαβες καλα 80 σου δινω"
Απαντηση:"Ναι ογδοντα αλλα γκραφειο παιρνει απο εμενα εβδομηντα"
Τα περνω κρανιο "Δεν με ενδιαφερει τι παιρνει το γραφειο...εγω την προηγουμενη φορα(σημειωση:πριν 2 εβδομαδες)εκανα το ιδιο προγραμμα και σου εδωσα 80,τωρα τι αλλαξε?

Απαντηση: "Tωρα ειναι 100 εμπρο"

H αληθεια ειναι οτι τσαντιστηκα πααρα πολυ γιατι αισθανθηκα μαλακας και οτι με κοροιδευει μπροστα στη μουρη μου. Της λεεω κρατα τα 100 αλλα εμενα δεν προκειται να με ξαναδεις στο μαγαζι σου......και εφυγα κλεινοντας την πορτα..

Δεν ξερω εαν εκανα καλα.......δεν ηθελα να το προχωρησω παρακατω γιατι ειχα τσαντιστει πολυ και θα γινοταν ασχημος τσακωμος εκει μεσα....αλλα λεω αστο καλυτερα γιατι με τις που..ανες δεν εβγαλε κανεις ακρη...θα βγαλεις εσυ?

Παντως εγω το διαγραφω το ενλογω μαγαζι....αντε γιατι εχουν πονηρεψει πολυ τα λαμογια και μας εχουν περασει για μαλακες
Mα ρε φίλε και εσυ που πας με 2χ50 που ζούμε?ΧΑΧΑ καλα έκανες και έφυγες φίλε.Αλλά το λάθος ήταν ότι η τύπισα είδε τα ευρωπουλα και εκτός απο το δικό σου πουλο γούσταρε και τα ευρώπουλα.Γενικά το έχω δει αυτό το σκινικό.Πήγα σε δελο και τις έδωσα 50 και περιμένω να μου φέρει τα ρέστα με γάμησε στα ψιλλά ούτε εκκλησια τετοιο πράγμα.'Οταν τα μέτρησα ενα ενα πριν ερθει η γκόμενα έλειπαν 10 ευρω.ΕΛΕΟΣ η καριες έλεος.Ήρθε η γκόμενα και εγω ήμουν ακόμα ντυμένος της λέω έχω πατέρα μπατσο και θα γινει της κακομοίρας.Μου έδωσαν τα λεφτά μου πίσω και έφυγα.Όταν το σκέφτηκα μετα χέστηκα πάνω μου.Φαντάσου να έσκαγε ο νταβας έξω και αντι να γαμήσω θα με γαμούσαν και θα πλήρωνα.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Τελικα δεν πηγα Αιγινης λεω που να τρεχω τωρα.... και αποφασισα εχτες να περασω μια βολτιτσα απο το ιδρυμα Βεικου 9-11.

Μου ανοιξε ενα ξανθο Milf με βυζι 5αρι (το οποιο εχω ξαναπαρει αλλες 2) φορες νομιζω οτι την λενε Αλεξανδρα αλλα δεν ειμαι ο τυπος που συγκρατει ονοματα οποτε μπορει να κανω και λαθος...

Ξεκιναμε το προγραμματακι μετα το καθιερωμενο ντουζ  και αφου γδυνεται απο την αρχη βαζει το λαστιχο και ξεκιναει να κανει τον Σαλεα.....ανεβαινει επανω.....γυριζει ανασκελα.......γυριζει μπρουμυτα και στο τελος βγαζει το λαστιχο για να επακολουθησει σπερματικο ντουζ επανω στα βουναλακια που εχει για βυζια!!!
ολα ωραια και καλα μεχρι στιγμης με καλη συμμετοχη της κυριας στο προγραμμα και αρκετα υγρα απο μερους της πραγμα που δεν σας κρυβω με χαροποιησε ιδιαιτερα.
Ντυνομαι και φτανει η μαγικη ωρα της πληρωμης..................
Δινω 2 πενηνταρικα και της λεω:"Μωρο μου δεν εχω ψιλα φερε μου 20 euro ρεστα και ειμαστε ok"
Απαντηση:"Και τι εγκο εκανα ολο αυτο προγραμμα μονο για 10 εμπρο???"
Tις λεω ξανα:"Δεν καταλαβες καλα 80 σου δινω"
Απαντηση:"Ναι ογδοντα αλλα γκραφειο παιρνει απο εμενα εβδομηντα"
Τα περνω κρανιο "Δεν με ενδιαφερει τι παιρνει το γραφειο...εγω την προηγουμενη φορα(σημειωση:πριν 2 εβδομαδες)εκανα το ιδιο προγραμμα και σου εδωσα 80,τωρα τι αλλαξε?

Απαντηση: "Tωρα ειναι 100 εμπρο"

H αληθεια ειναι οτι τσαντιστηκα πααρα πολυ γιατι αισθανθηκα μαλακας και οτι με κοροιδευει μπροστα στη μουρη μου. Της λεεω κρατα τα 100 αλλα εμενα δεν προκειται να με ξαναδεις στο μαγαζι σου......και εφυγα κλεινοντας την πορτα..

Δεν ξερω εαν εκανα καλα.......δεν ηθελα να το προχωρησω παρακατω γιατι ειχα τσαντιστει πολυ και θα γινοταν ασχημος τσακωμος εκει μεσα....αλλα λεω αστο καλυτερα γιατι με τις που..ανες δεν εβγαλε κανεις ακρη...θα βγαλεις εσυ?

Παντως εγω το διαγραφω το ενλογω μαγαζι....αντε γιατι εχουν πονηρεψει πολυ τα λαμογια και μας εχουν περασει για μαλακες

νομιζω οτι κακως της την αφησες την κατοσταρα. αν εκανες πως ανεβαζες τον τονο της φωνης σου θα σου φερνανε τα ρεστα για πλακα, φοβουμενες την πολυκατοικια.
παντως το συγκεκριμενο μαγαζι ανηκει στην ιδια κατηγορια με την πατησιων 175 και το καινουριο της αριστοτελους 106, που επειδη δεν παταει κανενας ιδιοκτητης εκει, την εχουν δει οι γκομενες οτι τα μαγαζια ειναι τσιφλικια τους..  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ρε παιδια καλησπερα..μενω γαλατσι,ενα στενο διπλα απο βεικου 9-11..
και τις 2 φορες που εχω παει ομως,χτυπησα κουδουνι,μου ανοιξαν την κατω πορτα,αλλα την πανω ΟΧΙ!!
τι διαολο??εχει κανα συνθηματικο?!
μηπως ανεβηκες μαζι με κανεναν φιλο σου ??
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.154
Κριτικές
491
Like
37.585
Πόντοι
41.447
Το Οικονόμου 1,ίσως το πιο αθώο μασατζίδικο,το έφαγε η μαρμάγκα.Μείναν τα κορίτσια στο δρόμο.

οντως πολυ κριμα. Ηταν το μονο μαγαζι που ειχε το μασαζ μιας ωρας 50 ευρώ.
Δεν νομιζω να ξαναανοιξει.
Κατι πηρε το αυτι μου οτι αυτη που τολειτουργουσε θα ανοιξει αλλο στην Αχαρνων.
Προς το παρών οι κοπελες που δουλευαν εκει αλλες κάνουν διακοπες στην πατριδα τους και αλλες δουλευουν σε άλλα μαγαζια...
 

Επισκέπτης
λοιπον, μιας και ξυπνησαν οι σαμπρελες ωρα ειναι να ξυπνησουμε και εμεις. με τα δωρακια και με τα χαιλικια εννοειται πως θα ζητησουν και παραπανω. εδω η σκρα που για μενα ειναι ενταξει μαγαζι και σε προσεχουν μεσα σε δυο χρονια απο 60 το πηγε 80. πλοια  ,μασαζ και δεη μας ξεκωλιασαν φετος. και να πεις οτι εχουν και τιποτα της προκοπης!!
απλα παιζουν με τις αδυναμιες μας. εδω τσατσα τις προαλλες μετα απο ερωτηση για να παρω 2 μαζι(60 εκαστη) μου λεει) 150. γιατι απανταω αφου 60+60=120.
ναι αλλα αφου εχεις γουστα!!!!! μου απηντησε και με αποστομωσε. γι'αυτο πρεπει σε μερικα μαγαζακια να ριξουμε ακυρο και να μην πηγαινει κανενας και στην τελικη με το θρεντ μπορουμε ανετα να συννενοηθουμε. και θα φτιαξουμε και ενα καταλογο με τις καλυτερες επιλογες της εβδομαδας :grin: :grin: :grin:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
και το βεικου 9-11 βλεπω να κλεινει το ρημαδι,ανεβηκα και 4 οροφους με τα ποδια για να ζεσταθω πριν μου κανει τα κολπακια το κοριτσι στο δωματιο :tickedoff: :tickedoff: :headbang: :headbang:

πανελληνια πρωτη..  ;)
και δεν θα κλεισει και θα ανοιξει κι αλλο..
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
και το βεικου 9-11 βλεπω να κλεινει το ρημαδι,ανεβηκα και 4 οροφους με τα ποδια για να ζεσταθω πριν μου κανει τα κολπακια το κοριτσι στο δωματιο :tickedoff: :tickedoff: :headbang: :headbang:

  Εχω την εντυπωση οτι ειναι στο 5ο το καταστημα!!!

πανελληνια πρωτη..  ;)
και δεν θα κλεισει και θα ανοιξει κι αλλο..

  Περιοχή ξέρουμε!1 (λες κα θα πάμε απλα θα μπαινουμε στο αυτοκινητο θα λέμε να παμε εδω να παμε εκει και θα πηγαινουμε σπίτι!!)
 

manolo82

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2006
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
οχι δεν πηγα με φιλο μου..μονος εντελως,και μου ανοιγουν την εξωπορτα,μετα χτυπαω στην πορτα την κανονικη και.....γιοκ..ξαναχτυπαω -παλι γιοκ..περιμενω και τιποτα
δε πανε στο διαολο λεω παω σιμον..
 

manolo82

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2006
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
θα ξαναπαω σημερα,απο περιεργεια γιατι μου ηρθε φλασια..
 

teo34r

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλα αυτο ειναι στανταρ.μην περιμενετε ρεστα απο τετοια μαγαζια.την πατησα κ εγο σημερα στου γκυζη σε ενα μασαζ,εκει κοντα λεωφ αλεξανδρας.αφου συμφωνησαμε στην αρχη την τιμη ,ειρηνη νομιζω την λεγανε, στα 90 ευρω.μετα η βλαμενη τα εκανε ολα με μεγαλη ταχυτητα ,πρωσπαθουσε να με τελειωσει σε 10 λεπτα κ τα καταφερε.ουτε πανω της να χυσεις ουτε τιποτα.μαπα το καρπουζι. :headbang:
 

australos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
273
Like
16
Πόντοι
1
Καλό, απλά είδα που ρώτησε κάποιος πρίν και κανείς δεν του απάντησε και αναρωτήθηκα και εγώ
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Καλό, απλά είδα που ρώτησε κάποιος πρίν και κανείς δεν του απάντησε και αναρωτήθηκα και εγώ

η καλλιθεα εδω και 1,5 χρονο εχει παρει την κατιουσα. κατι που μαγαζια εχουν μαπα τεμαχια, κατι που σε ξεπετανε, εχασε την αιγλη της και μαζι και τους πελατες..


και μην ακους το βασο.. ειχε παει νωριτερα να λαδωθει και του εβαλαν μουρουνέλαιο.. :grin:
 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
850
Like
10
Πόντοι
6
Α ρε καλλιθεαρα σε φαγανε τα κυκλωματα!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom