Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
βρε παληκαρι, απλα να καταλαβω προσπαθω. ξερω τι εστί gent..
δεν μπορω να καταλαβω παντως γιατι μια κοπελα να κανει διπλο με 70, αφου μπορει να κανει μονό με τα ιδια λεφτα ή στο διπλο να μη ζητησει το κατιτις της..
Please read pm
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
εληφθη, over & out..
 

dirtyharry

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
τι σκατα γινεται?εχουν παρει ολες αδεια?και λεκκα και αχιλλεως και οδυσσειας και μαρνης τα καλα τεμαχια λειπουν.τι θα κανω ολο τον αυγουστο στην αθηνα.εμεινε καμια αλλου καλη να δοκιμασω?συστασεις και με  pm.ευχαριστω
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
τι σκατα γινεται?εχουν παρει ολες αδεια?και λεκκα και αχιλλεως και οδυσσειας και μαρνης τα καλα τεμαχια λειπουν.τι θα κανω ολο τον αυγουστο στην αθηνα.εμεινε καμια αλλου καλη να δοκιμασω?συστασεις και με  pm.ευχαριστω

ριξε μια ματια στουρναρη, φωκιωνος και φρατζη..
 

Επισκέπτης
αχιλλεως ειναι η μαρια μεχρι  20/8. μετα ερχεται η ειρηνη
 

Επισκέπτης
στην διασταυρωση με την ελ.βενιζελου. εχει μια adidas στην γωνια και απο πανω ειναι η μασαζερι κρουσαντερι. στον 3 οροφο. μην μπερδευτεις και πας στον 2 γιατι κανουν πιλατες και θα σου βγαλουν καμια μεση αμα τους πεις καλησπερα ηρθα για το <<μασαζ>>!!
 

gatos1970

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
τι παιζει? φουλ η μονο φραπε? και ποσο?
 

Επισκέπτης
αυτη που ειναι τωρα το σουσαμωνει το κουλουρι με τα εξτρα της εννοειται. η αλλη δεν ξερω. 50 το απλο οπως και να χει και 40 δωρακι. τιποτα αλλο?
 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
850
Like
10
Πόντοι
6
στην διασταυρωση με την ελ.βενιζελου. εχει μια adidas στην γωνια και απο πανω ειναι η μασαζερι κρουσαντερι. στον 3 οροφο. μην μπερδευτεις και πας στον 2 γιατι κανουν πιλατες και θα σου βγαλουν καμια μεση αμα τους πεις καλησπερα ηρθα για το <<μασαζ>>!!

intersport ειναι αν δεν κανω λαθος
 

kostpoli

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
54
Like
8
Πόντοι
0
παρακολουθω εδω και λιγο καιρο το σαιτ σας και το βρισκω κι εγω ενδιαφερον.Λεω να μοιραστω την πρωτη μου μασαζοεμπειρια μαζι σας. Ειχα επισκευθει πριν 2 βδομαδες το καταστημα στην οδο του επικου ποιητη οπου μου εκανε μασαζ μια πολωνεζα,νομιζω Μαρινα δε συγκρατω ομως ονοματα,μπορει να κανω λαθος. Απο εμφανιση οχι τιποτα ιδιαιτερο,ψηλη ξανθια με πιασσιματα. πολυ καλο μασαζ ομως κι επαιξε στο τελος ωραιο φραπε. Ηταν τοσο γλυκος ο φραπες που δε ζητησα κατι παραπανω. Ηθελα ομως να μαθω αν παιζει κατι αλλο στο συγκεκριμενο μαγαζι (ισως φουλ προγραμμα?) με ποσο παραπανω? Το διακανονισμο τον κανεις στην αρχη η με την μασεζ μεσα?
 

Επισκέπτης
παρακολουθω εδω και λιγο καιρο το σαιτ σας και το βρισκω κι εγω ενδιαφερον.Λεω να μοιραστω την πρωτη μου μασαζοεμπειρια μαζι σας. Ειχα επισκευθει πριν 2 βδομαδες το καταστημα στην οδο του επικου ποιητη οπου μου εκανε μασαζ μια πολωνεζα,νομιζω Μαρινα δε συγκρατω ομως ονοματα,μπορει να κανω λαθος. Απο εμφανιση οχι τιποτα ιδιαιτερο,ψηλη ξανθια με πιασσιματα. πολυ καλο μασαζ ομως κι επαιξε στο τελος ωραιο φραπε. Ηταν τοσο γλυκος ο φραπες που δε ζητησα κατι παραπανω. Ηθελα ομως να μαθω αν παιζει κατι αλλο στο συγκεκριμενο μαγαζι (ισως φουλ προγραμμα?) με ποσο παραπανω? Το διακανονισμο τον κανεις στην αρχη η με την μασεζ μεσα?
παιζει παιζει. μεσα τον κανεις με την κοπελα. αλλα προσεξε δεν κανουν ολες φουλ.
 

normsa

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδες , στην στουρναρη ειχα παει την πρωτη μερα που ανοιξε, και κερναγαν μονο φραπε , τωρα ποια κανει φουλ του ασσου εκει να ξαναπαω?
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
151
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Ακου φίλε
επειδή αισθάνομαι το πρόβλημά σου (με την έως τώρα εμπειρία μοθ που δεν μπορώ να πως πως είναι κα μεγάλη) θα σου πω τί έχω καταλάβει:
1.Καταρχάς το φραπέ που σερβίρουν στα μασάζ δεν πίνεται.Εκτός του ότι είναι ζεστό είναι και αλμυρό,οπότε σου συνιστώ να τον κεράσεις αν σου προσφερθεί και σε καμία περίπτωση μην τον πιείς.
Θα έλεγα πως το φραπέ στα μασάζ είναι καραβίσιο αφού ούτε αφρό δεν έχει.
Τα περισσότερα που έχω πάει δεν έχουν φραπεδομηχανή (οι μαλάκες πόσο πίσω είναι) αλλά το χτυπούν με το χέρι σε -αν έχεις το θεό σου- δερμάτινο!!! σέικερ.

2. Το full στο μασάζ και όχι μόνο(αναλυτικά)είναι:
Τρεις άσσοι
τρία δυάρια
τρία τριάρια ...
και γενικά ότι κάνεις χρησιμοποιώντας τρία (μπαγάσα!) της ίδιας οικογένειας (με πιάνεις?ε) έχοντας παραδίπλα άλλα δύο από άλλη οπικογένεια αλλά ίδια (σε μπέρδεψα έ?)
Αναλυτικότερα δε το full κερδίζει (οπωσδήποτε)τα δύο,την κέντα (την κάναμε κέντα που λένε-καταλαβαίνεις έτσι?)και ότι είναι μικρότερο(πονηρούλη!) από αυτό.
Χάνει όμως από το καρέ (που τέτοια τύχη να τα έχεις τέσσερα!)από το φλος και από ότι είναι μεγαλύτερο από αυτό (γαμώ τους μαύρους μου γαμώ που λένε!)
Ακόμα και τρία ίδια με τα δικά σου να έχει ο άλλος ,αν τα δύο διπλανά που είπα πριν είναι μεγαλύτερα τότε πάλι χάνεις!

Εγώ θα σου πρότεινα πάντως δύο εναλλακτικές:
-Αντί για φραπέ ζήτα Τούρκικο
-και αντί για full ζήτα καρεδάκι

και αν δεν μαμίσεις τουλάχιστον θα έχεις φχαριστηθεί το καφεδάκι σου παίρνοντας μάτι τις γκομενίτσες και αν σε συμπαθήσουν θα σου κάνουν δώρο καμιά δεντέλα κομοδίνου για το σπίτι!

Nitro        
 



ego eimai neos edo kai to PC auto to gamomeno den exei ellinikous xaraxtires
exo kapies erotiseis:
1. ti eiani to frape?
2. Ti enooumai me full ( analitika)?
thnx
 

Upnaras30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Λοιπόν παιδιά μασάζ και πάλι μασάζ. Είπα να γλυτώσω λίγα χρήματα και δοκίμασα στην Ιππονάκτως (studio).

Καμία σχέση! Χαλάλι τα 80 που δίνω στην Φ4. Θα πάω και θα τα δώσω με μεγάλη ευχαρίστηση την επόμενη φορά.

Διαβάστε το review που έκανα στο κατάλληλο χώρο να καταλάβετε. Απογοήτευση τρελή και έμεινα και με το πουλί στο χέρι.  :headbang: :headbang:



 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
1
Καλησπέρα.Μήπως ξέρει κάποιος φίλος αν στης Στουρνάρης το μασαζάδικο ή κάπου αλλού, ΄μπορείς να τελειώσεις στο πρόσωπο της "φυσιοθεραπεύτριας"? Ευχαριστώ παιδιά
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
φιλε panx που στην αχιλλεως????????
Πανω απο την adidas ειναι φιλε!Εισοδος ειναι λιγο πλαγια!Καλη η Μαρια και προθυμη....
Ξερω για φραπα με καλαμι αλλα μπριζολιτσα δεν γνωριζω.
Βεβαια θεωρω οτι τα 40 για δωρακι ειναι πολλα!Αλλα για να το αναφερουν οι συναγωνιστες κατι θα ξερουν!
 

HONDACRV

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
168
Κριτικές
24
Like
147
Πόντοι
291
τι σκατα γινεται?εχουν παρει ολες αδεια?και λεκκα και αχιλλεως και οδυσσειας και μαρνης τα καλα τεμαχια λειπουν.τι θα κανω ολο τον αυγουστο στην αθηνα.εμεινε καμια αλλου καλη να δοκιμασω?συστασεις και με  pm.ευχαριστω
Λοιπόν, χθες πρωί, Μαρνη 28, Τατιάνα! Αστέρι! Εκπληκτικο φουλ προγραμμα. Το πακέτο 80€


edit giorgospapa: τσεκαρε πμ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom