Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (3 μέλη και 19 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΣΟΧΗ !!!!!! ο μπαμπινιωτης παρακολουθει το θρεντ μετα μεγαλου ενδιαφεροντος.. :grin:
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
παληκαρια συγνωμη που σας το χαλαω, αλλα το συγκεκριμενο μαγαζι της νεας σμυρνης θα επρεπε να αναπτυσεται www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,168/topic,6090.0]εδώ[/url], καθως ειναι γνωστο ακομη και σε καποιον που εκανε για πρωτη φορα μασαζ πριν απο καμια εβδομαδα, οτι το εν ελογω καταστημα ειναι για πολλες κλωτσιες..
οι γνωστες ελληνιδες αεριτζούδες (γενικοτερα μιλαω), που θελουν να τα αρπαζουν χωρις να προσφερουν τιποτα..  :jerking: :jerking:
ας ειναι καλα κατι μαλακοκάβληδες που πανε και τα σκανε απλα για να τους κοιταζει ενα μουνι..  :jerking: :jerking: :headbang: :headbang:

+10000000000000

Οποτε για οποιον δεν καταλαβε το μαγαζι ειναι σιγουρα στην κατηγορια του ΔΕΝ και ας εκανε αλλαγες στον χωρο του...απο οτι φαινετε στην νοοτροπια τα ιδια σκατα ειναι!Οποτε μιας και σταματησε και η ευη εστω και τον βαριεστημενο φραπε που κερναγε επιλεκτικα, ας το αναφερουμε κατα καιρους μονο και μονο για να ξερουν ολοι ,ακομα και οι πολλοι νεοι οτι δεν πρεπει να πατησουν εκει!....
Αν και δυστυχως ο τηλεφωνητης(αν υπαρχει ακομα) πιανει πολλα ποντικακια στην φακα του!
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
οι γνωστες ελληνιδες αεριτζούδες (γενικοτερα μιλαω), που θελουν να τα αρπαζουν χωρις να προσφερουν τιποτα..  :jerking: :jerking:
ας ειναι καλα κατι μαλακοκάβληδες που πανε και τα σκανε απλα για να τους κοιταζει ενα μουνι..  :jerking: :jerking: :headbang: :headbang:

Μία φορά που περίμενα στο σαλονάκι άκουγα την Εύη να λέει σε μία άλλη ξανθιά: "Εγώ το έχω χτίσει το μαγαζί, σε μένα στηρίζεται" και γενικά έκανε παράπονα ότι δεν την εκτιμάνε.

Μία άλλη φορά μπαίνει ένας παπούς και αρχίσανε να τον χαϊδολογάνε, να τον φιλάνε στα μάγουλα και να παίζουνε με τα γυαλιά του. Ήτανε τακτικός και μάλλον θα του ρουφούσανε την σύνταξη κανονικά.

Εμένα πάντως με κερνούσε κάθε φορά το γνωστό προϊόν της Νεστλέ, μόνο από την αρχή το είχε ξεκόψει: "Σεξ δεν γίνεται". Μία φορά δε που της είπα ότι μοιάζει με Ιταλίδα (δε με χαλάει αυτό, απάντησε η γύφτισσα) με περιποιήθηκε ιδιαίτερα (φιλάκια στον λαιμό και το στήθος).

Μπας και είχα ειδική αντιμετώπιση επειδή είμαι πουρέϊτζερ;
Πάντως έχω καιρό να πάω.
 

Rdelos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Γενικα απο οτι εχουν πει ολοι εδω συνηθως το κουναει το σεικερ του κουικαρα αλλα και καποιες φορες δεν κανει τιποτα...!Οι αλλες εκει μεσα που εχουν καταγωγη απο τον βορειο πολο δεν κερνανε καφεδακι ποτε μαλλον!Τελος παντων οπως ειπα πριν ειναι καλο να μιλαμε κατα καιρους για ολα τα ιδρυματα για να ακουν και οι νεοι που βαριουντε να ανατρεξουν στις παλιες σελιδες να δουνε τι εστι Παλαιολογου Ν.Σμυρνη.Παντως ρωτησα γενικως αυτους που το επισκεφτηκαν προσφατα ποιες παγοκολωνες κανουν μασαζ τωρα και κανεις δεν απαντησε...
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
επισκεψη χθεσινη στο κατστημα στο μαρουσι..πισω απ το ιατρικο...
3τεμαχια,καιτη,ελενη,στελλα...απο τελη του μηνα θα υπαρχει περισσοτερο υλικο...
Μηπως μπορει καποιος να δωσει ακριβη διευθυνση με αριθμο εστω και σε Pm  θα βρεθω στην ενλογω περιοχη το μεσημερακι και σκεφτομαι καμια επισκεψουλα.
 

oxyllos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
48
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Μολις εκανα καταθεση στο μαγαζι στην αχιλλεως στη Ν.Σμυρνη για πρωτη φορα.
Εντυπωσεις αριστες.
Η μανταμ πολυ φιλικη και χαλαρη (ενημερωμενη για το site) σαν να ειχα παει επισκεψη σε φιλους.
Η Μαρια αν και δεν σου γεμιζει το ματι με την πρωτη ειναι απεχτη.
Καλο μασαζ, πολυ συμμετοχη, χωρις καμια συνενοηση απο πριν ουτε για το προγραμμα ουτε για τα λεφτα.
Στο τελος που ρωτησα τι οφειλω , ζητησε 50 και καμια κουβεντα για δωρακι (φυσικα δεν την αφησα ετσι) ουτε πριν ουτε μετα.

Πιστευω οτι αξιζει την υποστηριξη μας.



edit giorgospapa: τσεκαρε πμ
 

sammy

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδία καλημέρα… θέλω να αναφέρω μια εμπειρία από μασάζ κάπου στην Άνω Γλυφάδα 30 €  45 λεπτά απίστευτο μασάζ από επαγγελματίες ελληνίδες. Αλλά τίποτα περσότερο. Νομίζω ότι για τα λεφτά του αξίζει τον κόπο… Δεν θυμάμαι ακριβή διεύθυνση.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Παιδία καλημέρα… θέλω να αναφέρω μια εμπειρία από μασάζ κάπου στην Άνω Γλυφάδα 30 €  45 λεπτά απίστευτο μασάζ από επαγγελματίες ελληνίδες. Αλλά τίποτα περσότερο. Νομίζω ότι για τα λεφτά του αξίζει τον κόπο… Δεν θυμάμαι ακριβή διεύθυνση.
τη γεννηματα μαλλον λες και βλεπω και αυξηση στα τιμολογια..
 

Επισκέπτης
Παιδία καλημέρα… θέλω να αναφέρω μια εμπειρία από μασάζ κάπου στην Άνω Γλυφάδα 30 €  45 λεπτά απίστευτο μασάζ από επαγγελματίες ελληνίδες. Αλλά τίποτα περσότερο. Νομίζω ότι για τα λεφτά του αξίζει τον κόπο… Δεν θυμάμαι ακριβή διεύθυνση.
Eιχε τουλαχιστον καμια ωραια γκομενά? αμα ειναι να σε τριψουν κανονικα να ειναι ωραια και οχι καμια ρωσσιδα νταρντανα πρωην βασανιστρια του σταλιν
 

Prof_e_

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2005
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια χαρά σε όλους, 1ο μου post στο forum.

Πήγα χτες στο Φ4 κατά τις 17:30, όπου επιβεβαίωσα και προσωπικά τα (θετικά) γραφόμενα πολλών συναγωνιστών. Κατ'αρχήν πέρασα από την ... αυστηρή συνέντευξη-ανάκριση της Άννας (η οποία επίσης δουλεύει εκεί και παίζει ως επιλογή). Ακολούθησε ο διάλογος:

-Πού μας βρήκες;
-Από φίλο.
-Ποιον;
-...
-Άμα δεν πεις έχει μόνο απλό με €60.
-Εεε, ξέρετε από το Internet.
-Πώς το λεν αυτόν που το έγραψε; (!!)
-Κάτι σε παπάς φέρνει... (ανάθεμα αν θυμόμουνα και όνομα poster!)
-Τέλοσπάντων (με δυσφορία με οδήγησε στο δωμάτιο για να διαλέξω). Αν και νόμιζα ότι είχα κοπεί στο τεστ με τις παλινωδίες μου, τελικά διαπίστωσα ότι είχα περάσει και με high-honors!

Στη συνέχεια ακολούθησε η παρέλαση από το δωμάτιο των κοριτσιών που αν και δεν ήταν επιπέδου playmate of the year, είχαν ικανοποιητική εμφάνιση και σίγουρα δεν ανήκαν στη γνωστή κατηγορία MILF. Διάλεξα τη Θεοδώρα και δεν μετάνιωσα για την επιλογή μου, αποδείχτηκε ιδιαίτερα πρόθυμη, με καλή συμμετοχή, και ωραίο και σφιχτό σώμα. Έκανε τα πάντα απ'ό,τι ζήτησα και δεν άργησε να έρθει το τέλος. Πάντως καθώς έκανα εξ'αρχής την κουβέντα μαζί της περί προγράμματος (ζήτησα full service) δεν προηγήθηκε μασάζ (φαντάζομαι θα γινόταν αν δεν είχα βιαστεί, αλλά δεν καίγομαι και τόσο για το μασάζ). Επίσης πάνω στη βιασύνη μου είχα ξεχάσει να εφοδιαστώ με ... πανοπλία για τον πολεμιστή, αλλά ούτε και αυτό στάθηκε ανάμεσά μας (μου το κέρασε εκείνη)!

Overall πολύ καλή εμπειρία με μοναδικό ίσως μείον το 1 μπάνιο για όλα τα δωμάτια, όπου έπαιζε λίγο αναμονή καθότι έκανα μπάνιο και πριν και μετά. Τιμή, κλασσικά 60+20 για όλα. Το μέρος το συστήνω ανεπιφύλακτα (αξίζει και το ξεψάρωμα του νέου στην αρχή!)
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Λοιπον χθεσινη επισκεψη σε Θ27α Μαρουσι:

To μαγαζι σε γενικες γραμμες μου αφησε πολυ καλη εντυπωση...Η μανατζερ ξανθο milf δεν ξερω εαν κανει και αυτη μασαζ...παντως εαν κανει θα την προτιμησω σε μια απο τις επομενες επισκεψεις μου....συμπαθητικη, ευγενεστατη και απο ανακριση λιγα πραγματα. Ειδα δυο κοπελες ΠΟΛΥ καλες(πιτσιρικες)που σπανια συναντας σε τετοια μαγαζια,μια ξανθια και μια μελαχροινη, πηρα την ξανθια και μετα το ντουζακι αρχισε το μασαζ.....Σαν πρωτη επισκεψη με κερασαν φραπεδακι και πολλες υποσχεσεις....θα δειξει.
Γενικα εγω το συστηνω σαν χωρο..δεν ξερω βεβαια εαν τελικα θα παιξει και μπριζολα αλλα θα το ξαναεπισκευτω και θα ενημερωσω σχετικα.
Α΄΄ να μην ξεχασω, στα συν του μαζαγιου ειναι οτι λειτουργει εως τις 21:00 και Κυριακες επισης εως τις 19:00...σημαντικο γιατι τετοιες ωρες ειναι λασκα τα πραγμα στην ενλογω περιοχη και το παρκαρισμα ειναι αρκετα ευκολοτερο.

Στα μειον οτι το προγραμμα ξεκιναει με 80 και ο φραπες κοστολογειται στα +20.
Δεν ξερω το κοστος της μπριζολας..παντως ειναι λιγο ακριβο...ισως λογω βορειων προαστιων!!!!

Παντως θα με ενδιεφερε να αναφερει καποιος εαν εχει φαει μπριζολα στο ενλογω.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
-Κάτι σε παπάς φέρνει... (ανάθεμα αν θυμόμουνα και όνομα poster!)

..εδω παπας, εκει παπας....... ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΠΑΣ ??????????  :think: :think:


υ.γ. το καταστημα εχει 2 μπανια, αλλα ειδες μονο το ενα..
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Γεια χαρά σε όλους, 1ο μου post στο forum.

Πήγα χτες στο Φ4 κατά τις 17:30, όπου επιβεβαίωσα και προσωπικά τα (θετικά) γραφόμενα πολλών συναγωνιστών. Κατ'αρχήν πέρασα από την ... αυστηρή συνέντευξη-ανάκριση της Άννας (η οποία επίσης δουλεύει εκεί και παίζει ως επιλογή). Ακολούθησε ο διάλογος:

-Πού μας βρήκες;
-Από φίλο.
-Ποιον;
-...
-Άμα δεν πεις έχει μόνο απλό με €60.
-Εεε, ξέρετε από το Internet.
-Πώς το λεν αυτόν που το έγραψε; (!!)
-Κάτι σε παπάς φέρνει... (ανάθεμα αν θυμόμουνα και όνομα poster!)
-Τέλοσπάντων (με δυσφορία με οδήγησε στο δωμάτιο για να διαλέξω). Αν και νόμιζα ότι είχα κοπεί στο τεστ με τις παλινωδίες μου, τελικά διαπίστωσα ότι είχα περάσει και με high-honors!

Στη συνέχεια ακολούθησε η παρέλαση από το δωμάτιο των κοριτσιών που αν και δεν ήταν επιπέδου playmate of the year, είχαν ικανοποιητική εμφάνιση και σίγουρα δεν ανήκαν στη γνωστή κατηγορία MILF. Διάλεξα τη Θεοδώρα και δεν μετάνιωσα για την επιλογή μου, αποδείχτηκε ιδιαίτερα πρόθυμη, με καλή συμμετοχή, και ωραίο και σφιχτό σώμα. Έκανε τα πάντα απ'ό,τι ζήτησα και δεν άργησε να έρθει το τέλος. Πάντως καθώς έκανα εξ'αρχής την κουβέντα μαζί της περί προγράμματος (ζήτησα full service) δεν προηγήθηκε μασάζ (φαντάζομαι θα γινόταν αν δεν είχα βιαστεί, αλλά δεν καίγομαι και τόσο για το μασάζ). Επίσης πάνω στη βιασύνη μου είχα ξεχάσει να εφοδιαστώ με ... πανοπλία για τον πολεμιστή, αλλά ούτε και αυτό στάθηκε ανάμεσά μας (μου το κέρασε εκείνη)!

Overall πολύ καλή εμπειρία με μοναδικό ίσως μείον το 1 μπάνιο για όλα τα δωμάτια, όπου έπαιζε λίγο αναμονή καθότι έκανα μπάνιο και πριν και μετά. Τιμή, κλασσικά 60+20 για όλα. Το μέρος το συστήνω ανεπιφύλακτα (αξίζει και το ξεψάρωμα του νέου στην αρχή!)
Καλη αρχη φιλε, παντα τετοια.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Λοιπον χθεσινη επισκεψη σε Θ27α Μαρουσι:

To μαγαζι σε γενικες γραμμες μου αφησε πολυ καλη εντυπωση...Η μανατζερ ξανθο milf δεν ξερω εαν κανει και αυτη μασαζ...παντως εαν κανει θα την προτιμησω σε μια απο τις επομενες επισκεψεις μου....συμπαθητικη, ευγενεστατη και απο ανακριση λιγα πραγματα. Ειδα δυο κοπελες ΠΟΛΥ καλες(πιτσιρικες)που σπανια συναντας σε τετοια μαγαζια,μια ξανθια και μια μελαχροινη, πηρα την ξανθια και μετα το ντουζακι αρχισε το μασαζ.....Σαν πρωτη επισκεψη με κερασαν φραπεδακι και πολλες υποσχεσεις....θα δειξει.
Γενικα εγω το συστηνω σαν χωρο..δεν ξερω βεβαια εαν τελικα θα παιξει και μπριζολα αλλα θα το ξαναεπισκευτω και θα ενημερωσω σχετικα.
Α΄΄ να μην ξεχασω, στα συν του μαζαγιου ειναι οτι λειτουργει εως τις 21:00 και Κυριακες επισης εως τις 19:00...σημαντικο γιατι τετοιες ωρες ειναι λασκα τα πραγμα στην ενλογω περιοχη και το παρκαρισμα ειναι αρκετα ευκολοτερο.

Στα μειον οτι το προγραμμα ξεκιναει με 80 και ο φραπες κοστολογειται στα +20.
Δεν ξερω το κοστος της μπριζολας..παντως ειναι λιγο ακριβο...ισως λογω βορειων προαστιων!!!!

Παντως θα με ενδιεφερε να αναφερει καποιος εαν εχει φαει μπριζολα στο ενλογω.

[size=18pt]100[/size] [size=18pt]ευρω[/size] για [size=18pt]φραπε[/size] ????  :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Ναι παππα μου και εγω το ιδιο επαθα οταν μου το ειπαν αλλα εδωσα τοπο στην οργη....το ρωσιδακι ηταν πολυ καλο...σπανια συναντας τετοια κομματια σε τετοια μαγαζια.
Παντως το ειπα οτι εχει υψηλες τιμες.

Και να σου πω και το αλλο..εδω πριν μια εβδομαδα μου ζηταγε το μπαζο απο Β9-11 100εuro για....foul βεβαια....
Μαλλον βρισκομαστε σε εποχη ανατιμησεων......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom