Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Θα είμαι Αθήνα για μια μέρα (Κυριακή).
Καμιά καλή επιλογή;

μια μέρα και αυτή Κυριακή, και να είναι καλή επιλογή...Πρώτα θα έπρεπε να ανησυχείς για το τι θα βρεις ανοιχτό κ μετα τα άλλα. Συνήθως οι καλές επιλογές δεν είναι διαθέσιμες Κυριακή. Θα σου πρότεινα Λαγουμιτζή ενώ αν σε ενδιαφέρει μονο εμφανιση κ όχι το μασάζ, τσέκαρε κ Νirvana, Mουσες. Νομίζω κ Φραντζή 4 λειτουργεί Κυριακές. Καλή τύχη, θα την χρειαστείς Κυριακάτικα..
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.063
Κριτικές
191
Like
51.818
Πόντοι
41.443
Θα είμαι Αθήνα για μια μέρα (Κυριακή).
Καμιά καλή επιλογή;


δυσκολο.
οσα ειναι ανοιχτα εχουν μειωμενο ροστερ τις Κυριακες.
κι αυτη επισης δεν ειναι μια συνηθισμενη Κυριακη.
ειναι και παραμονη αργιας.
 

jeaneast

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
16
Like
24
Πόντοι
0
Συναγωνιστές, ξέρει κανένας αν παίζει καμια ασιάτισα ???  :grin:
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Καλημέρα σε όλους!!! :hi:
Μετά και το κλείσιμο του Αθηνών 343 και του sweet escape στο Αιγάλεω,έχει απομείνει τίποτα στα Δυτικά;;; :think:
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Το πιο κοντινό είναι το princess στον Πειραιά αλλά είναι πολύ κεντρικό και δεν συνιστάται για πρωινές καταδρομικές.
Κατά τα λοιπά,βλέπω μια TZENH-KALI με λίγα πιασίματα αλλά δε βρίσκω κριτική πουθενά στα 3 της αλυσίδας.
 

ivantisdamecina

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2008
Μηνύματα
120
Like
923
Πόντοι
81
Καλημερα μυστες ενα μασατζιδικο exotic massage therapy Γλυφαδα.ξερουμε κατι γι αυτο? 80 ευρω λεει παιζει τρομπονι βρεξιμο κτλ?
 

asteris1973(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
183
Κριτικές
8
Like
598
Πόντοι
301
Έχουμε καμία καλή πρόταση για duo σε κανένα μασατζιδικο γιατί δεν την έχω ζήσει την εμπειρία να μου κάνουν μασάζ 4 χέρια αλλά και μετά στη μάχη να είναι δοτικες
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Καλημερα μυστες ενα μασατζιδικο exotic massage therapy Γλυφαδα.ξερουμε κατι γι αυτο? 80 ευρω λεει παιζει τρομπονι βρεξιμο κτλ?

Αυτο εχει κλεισει. Ηταν της γνωστης Καρολινας κι εχει μεταφερθει κεντρο, νομιζω καπου στην πλατεια Μαβιλη, αλλα δεν ειμαι σιγουρος
 

ivantisdamecina

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2008
Μηνύματα
120
Like
923
Πόντοι
81
Αυτο εχει κλεισει. Ηταν της γνωστης Καρολινας κι εχει μεταφερθει κεντρο, νομιζω καπου στην πλατεια Μαβιλη, αλλα δεν ειμαι σιγουρος
Το χω δει εντονα στο φμπ....Αλλα.λεπτομεριες απ κοντα το χει μια σοκολατενια κυρια....Δυνατο μωρο φαινεται....Μια Κατερινα αν δεν κςνω λαθος
 

Johnny Truelove

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2019
Μηνύματα
161
Κριτικές
6
Like
308
Πόντοι
21
Κατά τα λοιπά,βλέπω μια TZENH-KALI με λίγα πιασίματα αλλά δε βρίσκω κριτική πουθενά στα 3 της αλυσίδας.
Την δοκίμασα πριν περίπου ένα μήνα,μασαζ τίποτα το ιδιαίτερο,το ίδιο και στο σεξ,σώμα με ραγάδες από γέννα και πεσμένο στήθος.
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.667
Κριτικές
99
Like
14.469
Πόντοι
25.186
Εκανα χθες μια τσάρκα σε 3-4 μαγαζιά
Τι μπαζοθύελλα ήταν αυτή ρε παιδιά

Τι γράφετε για αριστοκρατικές Ρωσίδες και λυγερόκορμες Πολωνέζες?
Για να βρεις κοπέλα κάτω από 25 πρέπει να κάνεις αίτηση του Νόμου 105

Πέρασα από Λαγουμιτζή,εντάξει δεν υπάρχει ο χώρος,λαβύρινθος βέβαια πάνω -κάτω,αλλά οι κοπέλες επικεικώς κατωτερες του μετρίου

Πέρασα με Μαίρη,αλλά όταν ηρθε δωμάτιο,το ακύρωσα και εφυγα,πρεπει να ειναι κοντά στα 60

Μετά Φρατζη 2 Νιρβάνα,μετριότητες

Μετά Φρατζή 4,γκιλφοκατασταση,η χειρότερη ήταν η πολυδιαφησμένη Ελένη,πολύ μέτρια φάτσα και παρουσία,πέρασα τελικά με μια μιλφ-γκιλφ Βερόνικα,ας πούμε αρκετά ικανοποιητικό σέρβις,και αυτή μεγάλη και με χαλαρό σώμα.

Φυσικά δεν ειχα άλλο όρεξη να παω αλλού,αφού ειμαι σίγουρος θα έβρισκα ίδιας "ποιότητας" κοπέλες
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.124
Πόντοι
456
Τα πιτσιρίκια πάνε ευρώπη πλέον ,μην σου πω και τα μίλφ ,κάποτε ερχόντουσαν εδώ,έχει ο καιρός γυρίσματα...
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.399
Κριτικές
36
Like
37.896
Πόντοι
18.565
Εκανα χθες μια τσάρκα σε 3-4 μαγαζιά
Τι μπαζοθύελλα ήταν αυτή ρε παιδιά

Τι γράφετε για αριστοκρατικές Ρωσίδες και λυγερόκορμες Πολωνέζες?
Για να βρεις κοπέλα κάτω από 25 πρέπει να κάνεις αίτηση του Νόμου 105

Πέρασα από Λαγουμιτζή,εντάξει δεν υπάρχει ο χώρος,λαβύρινθος βέβαια πάνω -κάτω,αλλά οι κοπέλες επικεικώς κατωτερες του μετρίου

Πέρασα με Μαίρη,αλλά όταν ηρθε δωμάτιο,το ακύρωσα και εφυγα,πρεπει να ειναι κοντά στα 60

Μετά Φρατζη 2 Νιρβάνα,μετριότητες

Μετά Φρατζή 4,γκιλφοκατασταση,η χειρότερη ήταν η πολυδιαφησμένη Ελένη,πολύ μέτρια φάτσα και παρουσία,πέρασα τελικά με μια μιλφ-γκιλφ Βερόνικα,ας πούμε αρκετά ικανοποιητικό σέρβις,και αυτή μεγάλη και με χαλαρό σώμα.

Φυσικά δεν ειχα άλλο όρεξη να παω αλλού,αφού ειμαι σίγουρος θα έβρισκα ίδιας "ποιότητας" κοπέλες
Πιτσιρίκι και καλό μασσαζ; Δεν παίζεις καλύτερα κανένα τζόκερ;
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.048
Κριτικές
34
Like
3.823
Πόντοι
4.365
Εκανα χθες μια τσάρκα σε 3-4 μαγαζιά
Τι μπαζοθύελλα ήταν αυτή ρε παιδιά

Τι γράφετε για αριστοκρατικές Ρωσίδες και λυγερόκορμες Πολωνέζες?
Για να βρεις κοπέλα κάτω από 25 πρέπει να κάνεις αίτηση του Νόμου 105

Πέρασα από Λαγουμιτζή,εντάξει δεν υπάρχει ο χώρος,λαβύρινθος βέβαια πάνω -κάτω,αλλά οι κοπέλες επικεικώς κατωτερες του μετρίου

Πέρασα με Μαίρη,αλλά όταν ηρθε δωμάτιο,το ακύρωσα και εφυγα,πρεπει να ειναι κοντά στα 60

Μετά Φρατζη 2 Νιρβάνα,μετριότητες

Μετά Φρατζή 4,γκιλφοκατασταση,η χειρότερη ήταν η πολυδιαφησμένη Ελένη,πολύ μέτρια φάτσα και παρουσία,πέρασα τελικά με μια μιλφ-γκιλφ Βερόνικα,ας πούμε αρκετά ικανοποιητικό σέρβις,και αυτή μεγάλη και με χαλαρό σώμα.

Φυσικά δεν ειχα άλλο όρεξη να παω αλλού,αφού ειμαι σίγουρος θα έβρισκα ίδιας "ποιότητας" κοπέλες

Αν κατάλαβα καλά μιλάς μόνο για εμφάνιση..

Στο Νιρβάνα δηλαδή η Αντριάνα, η Νίκα, η Μπέλα, η Άννα είναι μετριότητες?  :huh:

Μάλλον μόνο για studio σε κόβω..
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.667
Κριτικές
99
Like
14.469
Πόντοι
25.186
Αν κατάλαβα καλά μιλάς μόνο για εμφάνιση..

Στο Νιρβάνα δηλαδή η Αντριάνα, η Νίκα, η Μπέλα, η Άννα είναι μετριότητες?  :huh:

Μάλλον μόνο για studio σε κόβω..

Νίκα Αντελίνα δεν ειδα,ηταν δωμάτιο
Αντριάνα δεν μου άρεσε καθόλου,δεν ξερω ίσωσ στα πεταχτα που την ειδα να εκανα λάθος αλλά επειδη είχα διαβάσει,περίμενα κάτι πιο δυνατό

Η μόνη που μου έκανε καλή εντύπωση ηταν μια ψηλή μελαχροινη μιλφ η Αναστασία,αυτη ηταν όντως αρκετα εντυπωσιακή.
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.126
Κριτικές
4
Like
9.078
Πόντοι
2.306
Εκανα χθες μια τσάρκα σε 3-4 μαγαζιά
Τι μπαζοθύελλα ήταν αυτή ρε παιδιά

Τι γράφετε για αριστοκρατικές Ρωσίδες και λυγερόκορμες Πολωνέζες?
Για να βρεις κοπέλα κάτω από 25 πρέπει να κάνεις αίτηση του Νόμου 105

Πέρασα από Λαγουμιτζή,εντάξει δεν υπάρχει ο χώρος,λαβύρινθος βέβαια πάνω -κάτω,αλλά οι κοπέλες επικεικώς κατωτερες του μετρίου

Πέρασα με Μαίρη,αλλά όταν ηρθε δωμάτιο,το ακύρωσα και εφυγα,πρεπει να ειναι κοντά στα 60

Μετά Φρατζη 2 Νιρβάνα,μετριότητες

Μετά Φρατζή 4,γκιλφοκατασταση,η χειρότερη ήταν η πολυδιαφησμένη Ελένη,πολύ μέτρια φάτσα και παρουσία,πέρασα τελικά με μια μιλφ-γκιλφ Βερόνικα,ας πούμε αρκετά ικανοποιητικό σέρβις,και αυτή μεγάλη και με χαλαρό σώμα.

Φυσικά δεν ειχα άλλο όρεξη να παω αλλού,αφού ειμαι σίγουρος θα έβρισκα ίδιας "ποιότητας" κοπέλες
Τι 60 η Μαίρη ρε τυπε? Πας καλά?
Γενικά δεν ξέρεις τι ψάχνεις μάλλον.
Κάνεις δε μίλησε για πιπίνια. Τουλάχιστον οι μύστες που ξέρουν.
Εν τω μεταξύ αν έπαιρνες Μαίρη θα έλεγες το δεσπότη Παναγιώτη αλλά μάλλον δεν είσαι του αθλήματος..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom