Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (3 μέλη και 37 επισκέπτες)

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.743
Πόντοι
4.365
Η Λέιλα στο πρόγραμμα των 60 προσπαθεί να το αποφύγει
Πριν λιγες μερες... μια χαρα τον πειρε...!!Χωρις καμια αντιριση!!
Γενικα ειναι αστερακι η Λειλα... κ δεν χαλαει κανενα χατηρι.....
Αν εχανε καμια 10ρια κιλα... θα ειχε μαζεψει ολο το χαρτι...!!!
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
Η Λέιλα στο πρόγραμμα των 60 προσπαθεί να το αποφύγει
  Γενικα  η  Λειλα   προσπαθει και   το  αποφευγει  ,  μην  κοιτας  σε   κατι  μικροτσουτσουνους  στυλ   clonariδη που   δεν   εχει  θεμα  διοτι  δεν   νιωθει  ,  στις  μεγαλες   ψωλες   ριχνει   ακυρα  :S :S 
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.225
Κριτικές
28
Like
20.018
Πόντοι
5.946
Αυτά είπε ένας παπαριτο που δεν γαμάει κώλο ποτέ...
Αν 18 πόντοι δεν σου φτάνουν να πας αλλού ξεκωλίτο, εγώ πάντως δεν σε γαμάω άλλο γιατί είσαι βρωμοκώλης...
 
  • Like
Αντιδράσεις: iRazor

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Για να μην το προσωποποιήσω, μετά από μια μεγάλη βόλτα στις μασζερί του κέντρου και του απόκεντρου δηλώνω προς κάθε υπεύθυνο το εξής: αν θέλαμε να γαμάμε νοικοκυρές σε απόγνωση θα γαμάγαμε και τις γυναίκες μας. Δεν θα τρέχαμε στα μπουρδέλα. Περιποιηθείτε λίγο τον εαυτό σας, το πρόσωπό σας, τα μαλλιά σας και το κυρίως ντύσιμό σας. Η παρέλαση σήμερα ήταν αποκαρδιωτική.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Για να μην το προσωποποιήσω, μετά από μια μεγάλη βόλτα στις μασζερί του κέντρου και του απόκεντρου δηλώνω προς κάθε υπεύθυνο το εξής: αν θέλαμε να γαμάμε νοικοκυρές σε απόγνωση θα γαμάγαμε και τις γυναίκες μας. Δεν θα τρέχαμε στα μπουρδέλα. Περιποιηθείτε λίγο τον εαυτό σας, το πρόσωπό σας, τα μαλλιά σας και το κυρίως ντύσιμό σας. Η παρέλαση σήμερα ήταν αποκαρδιωτική.

Βάζεις μέσα και τα πέριξ συγγρού-φιξ ;;;;
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Για να μην το προσωποποιήσω, μετά από μια μεγάλη βόλτα στις μασζερί του κέντρου και του απόκεντρου δηλώνω προς κάθε υπεύθυνο το εξής: αν θέλαμε να γαμάμε νοικοκυρές σε απόγνωση θα γαμάγαμε και τις γυναίκες μας. Δεν θα τρέχαμε στα μπουρδέλα. Περιποιηθείτε λίγο τον εαυτό σας, το πρόσωπό σας, τα μαλλιά σας και το κυρίως ντύσιμό σας. Η παρέλαση σήμερα ήταν αποκαρδιωτική.
  Έγραψες!!!!!  Η πιο σωστή και ουσιαστική παρατήρηση που έχω διαβάσει εδώ και πολύ καιρό!
 

annamaria0008

Μασατζίδικο
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
2.892
Like
2.728
Καλημερα
Σήμερα σούπερ Σάββατο και τρέχει σούπερ προσφορά στο silver spa.
Όλα τα μεγάλα πρόγραμματα Nuru- τζακούζι- μασάζ μιας ώρας- body to body  ΜΟΝΟ 80 ευρώ!!
 

Συνημμένα

  • IMG-fe1901fdbd1c2f46d08ca38d2536ec18-V.jpg
    IMG-fe1901fdbd1c2f46d08ca38d2536ec18-V.jpg
    62,2 KB · Εμφανίσεις: 76

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
γεια σας μασαζιαριδες....
σημερα μετα απο πολυ καιρο περασα απο κηφισιας 10 .... η τσα μου εμφανισε τρεις κοπελες δυο στα 50 εύσωμες και μια
30 κατι πιο πετιτ ....
μου προτεινε την Λανα η μια ευσωμη πουρη με καλα χαρακτηριστικα αλλα δεν με ενδιεφερε καμια απο αυτες οποτε πουλο.
ρωτησα για αλεξανδρα και μου ειπε οτι εφυγε απο τα χριστουγεννα ... οποιος εχει πληροφορίες ας μιλησει...

επισης εχω περασει απο σολωμου 70 δυο τρεις φορες και στην πολυκατοικια εχει μονο ενα κουδουνι το οποιο δεν ξερω αν λειτουργει ενω εχει πολλα διαμερισματα δεν εχει κουδουνια για τα αλλα  :think: εκει πρεπει να παρεις τηλεφωνο να σου ανοιξουν δλδ?
αυτα τα ολιγα ... γενικα ακομα και απο συγγρου και φραντζη που θεωρουνται πιο χαι κλας το επιπεδο ειναι πολυ μετριο
και με νοοτροπια να τα αρπαξουν με μηδενικες υπηρεσιες ....
σε λιγο θα πληρωνουμε για να την παιζουμε μονοι μας!!



 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.368
Πόντοι
41.447
γεια σας μασαζιαριδες....
σημερα μετα απο πολυ καιρο περασα απο κηφισιας 10 .... η τσα μου εμφανισε τρεις κοπελες δυο στα 50 εύσωμες και μια
30 κατι πιο πετιτ ....
μου προτεινε την Λανα η μια ευσωμη πουρη με καλα χαρακτηριστικα αλλα δεν με ενδιεφερε καμια απο αυτες οποτε πουλο.
ρωτησα για αλεξανδρα και μου ειπε οτι εφυγε απο τα χριστουγεννα ... οποιος εχει πληροφορίες ας μιλησει...

επισης εχω περασει απο σολωμου 70 δυο τρεις φορες και στην πολυκατοικια εχει μονο ενα κουδουνι το οποιο δεν ξερω αν λειτουργει ενω εχει πολλα διαμερισματα δεν εχει κουδουνια για τα αλλα  :think: εκει πρεπει να παρεις τηλεφωνο να σου ανοιξουν δλδ?
αυτα τα ολιγα ... γενικα ακομα και απο συγγρου και φραντζη που θεωρουνται πιο χαι κλας το επιπεδο ειναι πολυ μετριο
και με νοοτροπια να τα αρπαξουν με μηδενικες υπηρεσιες ....
σε λιγο θα πληρωνουμε για να την παιζουμε μονοι μας!!

Στο Κηφισιάς 10 την Εύα δεν την είδες να σου κάνει που είναι κάτω από 30 ετών??

την Αλεξανδρα απο Κηφισιας 10 θα την βρεις τωρα Πατησιων 131 στον 1ο οροφο
Στο Σολωμου 70 πατας το μονο κουδουνι που υπαρχει στην εισοδο και σου ανοιγουν. αν θυμαμαι καλα το κουδουνι γραφει "1ος οροφος"
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Πρωινή περατζάδα από Νιρβάνα. 8 Κοπέλες το σύνολο. Οι δύο Κολομβιανές Κάρλα και  Σάντρα αρκετά όμορφες. Αλλά η ουκρανέζα Νίκα είναι υπερόπλο. Πανέμορφη.


 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.225
Κριτικές
28
Like
20.018
Πόντοι
5.946
Πρωινή περατζάδα από Νιρβάνα. 8 Κοπέλες το σύνολο. Οι δύο Κολομβιανές Κάρλα και  Σάντρα αρκετά όμορφες. Αλλά η ουκρανέζα Νίκα είναι υπερόπλο. Πανέμορφη.

πανέμορφο κομοδινάκι...
 
  • Like
Αντιδράσεις: flynow

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
843
Κριτικές
11
Like
1.485
Πόντοι
496
Δεν ξέρω για εσάς αλλά όλες οι ουκρανεζες κομοδίνα είναι. Δεν ξέρουν αγγλικά τάχα μου δεν ξέρουν ελληνικά όχι το ένα όχι το άλλο και καθόλου στενές στο μνι.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.225
Κριτικές
28
Like
20.018
Πόντοι
5.946
Δεν ξέρω για εσάς αλλά όλες οι ουκρανεζες κομοδίνα είναι. Δεν ξέρουν αγγλικά τάχα μου δεν ξέρουν ελληνικά όχι το ένα όχι το άλλο και καθόλου στενές στο μνι.

καλά να μην λέμε και μαλακίες...
άκου όλες οι Ουκρανέζες κομοδίνα...
υπάρχουν κάτι πιστόλια...
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Δεν ξέρω για εσάς αλλά όλες οι ουκρανεζες κομοδίνα είναι. Δεν ξέρουν αγγλικά τάχα μου δεν ξέρουν ελληνικά όχι το ένα όχι το άλλο και καθόλου στενές στο μνι.
Θα διαφωνήσω εν μέρει και εγώ. Όχι ότι δεν έχω φάει ξενέρωμα και ξερολίαση μπόλικη, αλλά έχω ρίξει..... και επικά γαμίσια     και με γυναικάρες. Πολύ κομοδίνο πέφτει στα νέας εσοδείας τεμάχια. Ίσως λόγο κακής πληροφόρησής τους από κάποιες πονηρές.
 

badrobot

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2018
Μηνύματα
18
Like
14
Πόντοι
0
Θα είμαι Αθήνα για μια μέρα (Κυριακή).
Καμιά καλή επιλογή;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom