Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.048
Κριτικές
34
Like
3.821
Πόντοι
4.365
Από χθεσινή τσάρκα Φραντζή και πέριξ. Πρώτη στάση Λαγουμτζή με παρέλαση πραγματική απογοήτευση. Τα γνωστά ονόματα απασχολημένα και η τετράδα που έμεινε κακοποίηση των οφθαλμών.. Παρόλο τις προτροπές για καλές υπηρεσίες δεν μου πήγαινε να τα σκάσω..

Συνέχεια για Φ4 που είχα καιρό να πάω, κουδούνι δεν είδα και την έκανα. Κ48 μετά μύριζε ξεπέτα ως συνήθως και για να μη φύγω άχυστος πήγα Φ2 που τουλάχιστον ανοίγει το μάτι σου. Ωραία και περιποιημένα μουνέτα.

Δοκιμάστηκε καινούριο τεμάχιο Ντιάνα ρουμάνα, πολύ ευχάριστη παρουσία, φρέσκο αλλά οκ οι υπηρεσίες limited.. Δεν το μετάνιωσα βέβαια καλά ήταν και θα ήταν χρήσιμο να υπάρχει πληροφόρηση για όλα τα μαγαζιά με μπαναρισμένους τους προμότορες και όχι τις διευθύνσεις
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Σοβαρά έδινε κουλούρι all inclusive ???
Σε μένα ποτέ δεν έδωσε το κουλούρι της χωρίς να μην ζητήσει το εξτραδάκι της. Σε ΟΛΕΣ τις περιπτώσεις πάντα μου είχε ζητήσει επιπλέον 20 εβραίους το δωράκι της....       

Παρομοιως συμφωνω με sakis_11
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Από χθεσινή τσάρκα Φραντζή και πέριξ. Πρώτη στάση Λαγουμτζή με παρέλαση πραγματική απογοήτευση. Τα γνωστά ονόματα απασχολημένα και η τετράδα που έμεινε κακοποίηση των οφθαλμών.. Παρόλο τις προτροπές για καλές υπηρεσίες δεν μου πήγαινε να τα σκάσω..

Συνέχεια για Φ4 που είχα καιρό να πάω, κουδούνι δεν είδα και την έκανα. Κ48 μετά μύριζε ξεπέτα ως συνήθως και για να μη φύγω άχυστος πήγα Φ2 που τουλάχιστον ανοίγει το μάτι σου. Ωραία και περιποιημένα μουνέτα.

Δοκιμάστηκε καινούριο τεμάχιο Ντιάνα ρουμάνα, πολύ ευχάριστη παρουσία, φρέσκο αλλά οκ οι υπηρεσίες limited.. Δεν το μετάνιωσα βέβαια καλά ήταν και θα ήταν χρήσιμο να υπάρχει πληροφόρηση για όλα τα μαγαζιά με μπαναρισμένους τους προμότορες και όχι τις διευθύνσεις

Στο φρ2 η αντελινα δεν ηταν ελευθερη; Με ειχε τρελανει στα παθιασμενα φιλια πανω κατω. Με εθχε λιωσει

Στο φρ2 η λινα2 ειναι φολα

Παλια το φρ4 ειχε καποιο κουδουνι. Τωρα δεν εχει πια; Εχει νο κντ τλφ παντως

 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Από χθεσινή τσάρκα Φραντζή και πέριξ. Πρώτη στάση Λαγουμτζή με παρέλαση πραγματική απογοήτευση. Τα γνωστά ονόματα απασχολημένα και η τετράδα που έμεινε κακοποίηση των οφθαλμών.. Παρόλο τις προτροπές για καλές υπηρεσίες δεν μου πήγαινε να τα σκάσω..

Συνέχεια για Φ4 που είχα καιρό να πάω, κουδούνι δεν είδα και την έκανα. Κ48 μετά μύριζε ξεπέτα ως συνήθως και για να μη φύγω άχυστος πήγα Φ2 που τουλάχιστον ανοίγει το μάτι σου. Ωραία και περιποιημένα μουνέτα.

Δοκιμάστηκε καινούριο τεμάχιο Ντιάνα ρουμάνα, πολύ ευχάριστη παρουσία, φρέσκο αλλά οκ οι υπηρεσίες limited.. Δεν το μετάνιωσα βέβαια καλά ήταν και θα ήταν χρήσιμο να υπάρχει πληροφόρηση για όλα τα μαγαζιά με μπαναρισμένους τους προμότορες και όχι τις διευθύνσεις

Βαλανε ντουσιερες στα δωματια στο Κ48 ...η ακομη ετσι τα εχουν;
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
  Εχεις απολυτο  δικιο ,  αν  ξεχασα  καποια  η  οποια  ειναι  επισης  καλο  παιδι  και  φουλ  εργατρια  στο  τομεα  μασσαζ  ,  σεξ  και  κωλουρι  ειναι  σιγουρα  μεσα  στην 5αδα  μου και  η  Μαργκω  ,  απλα  δεν  εχω  γραψει  πολλα  χιλομετρα  μαζι  της  2  φορες  την  εχω  παρει  μονο  :dunno: :dunno: ,  παντως  πολυ  ωραιο  ατομο  και  δυνατη  κωλαρα  κι  αυτη  ,  σορρυ  αν  την  ξεχασα  αυτη  την  καυλιαρα  :S :S :hi:

Λιγο πονηρη η μαργκο. Κοιταει να περασει την ωρα με το μασαζ.

Και στη μυτη λιγο χανει
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
   Περασα  κι  εγω   απο   Συγγρου   108  , και  42  και   εχει  πεσει   πολυ  ο   πηχης   σε   αυτα  τα   2  μαγαζια  ,  επισης   ειδα  και  πολυ  πεσμενο   το   επιπεδο  και   στην  Καλλιροης   κι  εκει  μια  απ  τα  ιδια  ,   ιδιες   φατσες  και   μεγαλοκοπελες κι  εκει   μεσα  :S :S ,  τα   μονα   καλα   τεμαχια   που  κρατανε  καπως  ψηλα   τον  πηχη  και  οπτικα   αλλα  και   σε   υπηρεσιες   ηταν   η   Ερρικα  και  η  Σοφια   στο  Φραντζη   7  ,  πολυ   καυλιαρες   οπτικα  κ  ειναι  κ  δυνατες   εργατριες  στον  τομεα  πιπας  και  σεξ  , η   Σοφια   ψηνει  και  κωλουρι  αλλα  πλεον τους  τελεταιους   μηνες   με   εξτρα   χρεωση  γιατι  την πονει  να  μπαινουν   ολοι  στο  τζαμπα  :grin: :grin: :rose:

Φρ 7 σε εμφανιση μονο η ερικα μετραει για μενα

Φρ 7 η νικη απο το φρ4 και κατι αλλα που ηλθε ειχε καλο σερβις

Για σ40-42 πρεπει να μου σαλοναρουν για να δω τι παιζει απο εμφανιση.ποιες ηταν;
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
  Ελειπε και η Μαρία, γιατί πήρα την Άννα για ραντεβού και μου είπε ότι είχε ρεπό. Φίλε να πάρεις οπωσδήποτε! Εκτός από το καλό πρόγραμμα, έχει ανεβάσει το μασάζ της σε άλλο επίπεδο. Θα με θυμηθείς.




Αξιζει η μαρια; Μηπως ηταν πριν 6 χρονια περιπου στο ακροπολις σ101 με τη νανσυ; Ειναι η ιδια; Τοτε δεν ελεγε πολλα
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Σημερινή πρωινή επίσκεψη στην Μακαρίου στην Δάφνη. Στον χώρο ήταν η Ρίτα, Ροζα, Αφροδίτη, Αθήνα (δεν την είδα ξαναδεί αλλά μου φάνηκε πολυ τσουπωτη για τον χώρο) ενώ αργότερα εμφανίστηκε κ η Εύα. Η Χριστίνα είχε ρεπό. Επιλογή της μοναδικής Ριτας και παραδέχομαι ότι τα είδα όλα...Με στέρεψε απο σπέρμα ο κοριτσαρος!! Είχα να την δω καιρό γιατί οπότε πήγαινα ήταν πάντα απασχολημενη κ πρέπει να πω ότι έχει ομορφύνει καθώς της πάει πολυ το κοντό καρέ. Αυτο το μαύρο κορμάκι που δεν άφηνε πολλά στην φαντασία κολαζει κ ιερομοναχο!! Μια ώρα και απόλαυσης!

Τυχεροι ειστε συναδελφοι με ριτα αφροδιτη χριστινα. Με μενα ηταν καπως μαζεμενες ολες τους
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Αξιζει η μαρια; Μηπως ηταν πριν 6 χρονια περιπου στο ακροπολις σ101 με τη νανσυ; Ειναι η ιδια; Τοτε δεν ελεγε πολλα
Αυτή είναι, έχει γράψει χιλιόμετρα από τότε με μεγάλη βελτίωση. Αν δεν μου έκανε εντύπωση, δεν θα είχα ασχοληθεί καν.
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Περίεργο, μίλα με την Άννα και θα στο λύσει το θέμα.
με ολο τον σεβασμο μου ταξιαρχη,τι να μιλησει με την αννα?εγω εκεινο που καταλαβα,μετα απο καποιες επισκεψεις στο μαγαζι,οτι αμα παραγνωριζεσαι οι υπηρεσιες πεφτουν σε ποιοτητα.δεν ειναι οπως την πρωτη φορα,που προφανως ειναι καλες γιατι σε θελουν για πελατη.βεβαια και εγω εκανα την μαλακια και οσες φορες πηγα,ηθελα και ζηταγα μια συγκεκριμενη.ε την τελευταια φορα ηταν πολυ χαλια η συνεδρια.νταξει στην αννα δεν ειπα τιποτα αλλα αποφασισα να μην ξαναπαρω την συγκεκριμενη και να αραιωσω επισκεψεις εκει.και στα μειον,οτι μου ανεφερε οτι θελει εξτρα για το κουλουρι.δεν τις τα εδωσα γιατι δεν ειχε αναφερθει πριν και ουτε ειχα πληρωσει ποτε αλλη φορα.το πειρα ομως.αυτα σαν μινι κριτικη απο την τελευταια μου επισκεψη.και αναφερομαι για την χριστινα.
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Τυχεροι ειστε συναδελφοι με ριτα αφροδιτη χριστινα. Με μενα ηταν καπως μαζεμενες ολες τους

πραγματικά μου κάνει μεγάλη εντύπωση. Ειδικά για Ρίτα κ Εύα που ξέρω καλύτερα, κάθε επίσκεψη είναι τουλάχιστον εξίσου καλή με την προηγούμενη. Και μου αρέσει το ότι όποια απο τις 2 και αν επιλέξω θα έλθει πάντα να με χαιρετήσει κ να μου μιλήσει η άλλη. Για την Αφροδίτη δεν έχω άποψη, παρα μονο τα θετικά σχόλια απο την φίλη της, την Νάνσυ (οπτικά δεν με έχει τραβήξει ποτέ). Για την Χριστίνα μου είχε κάνει εντύπωση η αντίθεση ανάμεσα στο χαλαρό σαλοναρισμα της, κ το πόσο ηφαίστειο ήταν στο δωμάτιο...Για να το λες όντως κάτι θα σε έχει χαλάσει. Τι  να πω...
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Αυτή είναι, έχει γράψει χιλιόμετρα από τότε με μεγάλη βελτίωση. Αν δεν μου έκανε εντύπωση, δεν θα είχα ασχοληθεί καν.

εμένα πάντως μου έχεις κεντρίσει το ενδιαφέρον με την συγκεκριμένη...
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
με ολο τον σεβασμο μου ταξιαρχη,τι να μιλησει με την αννα?εγω εκεινο που καταλαβα,μετα απο καποιες επισκεψεις στο μαγαζι,οτι αμα παραγνωριζεσαι οι υπηρεσιες πεφτουν σε ποιοτητα.δεν ειναι οπως την πρωτη φορα,που προφανως ειναι καλες γιατι σε θελουν για πελατη.βεβαια και εγω εκανα την μαλακια και οσες φορες πηγα,ηθελα και ζηταγα μια συγκεκριμενη.ε την τελευταια φορα ηταν πολυ χαλια η συνεδρια.νταξει στην αννα δεν ειπα τιποτα αλλα αποφασισα να μην ξαναπαρω την συγκεκριμενη και να αραιωσω επισκεψεις εκει.και στα μειον,οτι μου ανεφερε οτι θελει εξτρα για το κουλουρι.δεν τις τα εδωσα γιατι δεν ειχε αναφερθει πριν και ουτε ειχα πληρωσει ποτε αλλη φορα.το πειρα ομως.αυτα σαν μινι κριτικη απο την τελευταια μου επισκεψη.και αναφερομαι για την χριστινα.
Φίλε FRANK 63, με Χριστίνα έχω να κάνω αρκετό καιρό και δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι. Το θέμα όμως του anal το θεωρώ δικαίωμα των κοριτσιών.  Είναι από τα ελάχιστα εξτρά που έχουν απομείνει. Πιθανολογώ ότι μετά το τρολάρισμα που έφαγα από τον "ξερόλα", όταν ανέφερα ότι η Ρόζα δεν μου ζητάει εξτρά, έγινε κάποια κουβέντα μεταξύ των κοριτσιών (κάποιες το διαβάζουν το site).  Nα πηγαίνεις εκεί που περνάς καλά, αυτό έχει σημασία.
 

lakis707

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2008
Μηνύματα
27
Like
40
Πόντοι
0
Καλό μεσημέρι,
Καταδρομική στην Τατοίου και διπλό με Αλίνα και Ελένη. Αν και εχω μεγάλη εκτιμηση για την Ελένη το διπλό ήταν μάπα καθώς η Αλίνα δεν είχε καθόλου το λεσβιακό. Κάθε πρόταση για καλό διπλό με λεσβιακό θα ήταν ευπρόσδεκτη. Ευχαριστώ
 

ARKOUDITSOS

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2020
Μηνύματα
49
Like
11
Πόντοι
0
Καλό μεσημέρι,
Καταδρομική στην Τατοίου και διπλό με Αλίνα και Ελένη. Αν και εχω μεγάλη εκτιμηση για την Ελένη το διπλό ήταν μάπα καθώς η Αλίνα δεν είχε καθόλου το λεσβιακό. Κάθε πρόταση για καλό διπλό με λεσβιακό θα ήταν ευπρόσδεκτη. Ευχαριστώ
Για δώσε λεπτομέρειες
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.225
Κριτικές
28
Like
20.018
Πόντοι
5.946
Κάποιος είναι ξερόλας οκ
Εσύ όμως ξε-Ρόζας...
και γνωστός προμότορας του μαγαζιού
Καλά τα λέει ο Φρανκ... μέτριες υπηρεσίες και διάθεση ξεπέτας από το σύνολο σχεδόν των κοριτσιών του μαγαζιού
Τι να κάνει και η Ρίτα μετά από μια ντουζίνα χρόνια γαμήσι άρχισε να βαριέται... για την Εύα δεν το συζητάω τρελλή μούφα!
Όσο για την φίλη σου την Ρόζα σε 10 δεύτερα ξεκαυλώνει και τον Πρίαπο...
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Κάποιος είναι ξερόλας οκ
Εσύ όμως ξε-Ρόζας...
και γνωστός προμότορας του μαγαζιού
Καλά τα λέει ο Φρανκ... μέτριες υπηρεσίες και διάθεση ξεπέτας από το σύνολο σχεδόν των κοριτσιών του μαγαζιού
Τι να κάνει και η Ρίτα μετά από μια ντουζίνα χρόνια γαμήσι άρχισε να βαριέται... για την Εύα δεν το συζητάω τρελλή μούφα!
Όσο για την φίλη σου την Ρόζα σε 10 δεύτερα ξεκαυλώνει και τον Πρίαπο...
φιλε μου σε σεβομαι.εκεινο που θελω να διευκρινισω ειναι οτι εγραψα μονο για την χριστινα και για εμπειρια που ειχα μαζι της.για αλλα κοριτσια του ιδρυματος δεν μπορω να πω ,γιατι δεν εχω παρει.εμφανισιακα παντως κανα δυο με τρεις ειναι καλυτερες απο αλλα ιδρυματα που εχω επισκευτει,δεν ειναι πολλα.μεσα σε αυτες η ριτα σιγουρα.εμενα δεν με ενδιαφερουν προμοτορες και προμοτιλικια,απλα μαζευω πληρωφοριες και παω για να εχω ιδια αντιληψη.Υ.Γπου να παω ρε να ξεπιαστω ο καψερος?το καλυτερο αυτη την στιγμη απο μασαζ και κοκο.
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Κάποιος είναι ξερόλας οκ
Εσύ όμως ξε-Ρόζας...
και γνωστός προμότορας του μαγαζιού
Καλά τα λέει ο Φρανκ... μέτριες υπηρεσίες και διάθεση ξεπέτας από το σύνολο σχεδόν των κοριτσιών του μαγαζιού
Τι να κάνει και η Ρίτα μετά από μια ντουζίνα χρόνια γαμήσι άρχισε να βαριέται... για την Εύα δεν το συζητάω τρελλή μούφα!
Όσο για την φίλη σου την Ρόζα σε 10 δεύτερα ξεκαυλώνει και τον Πρίαπο...
Γούστο μου θα γίνεις ρε λαμόγιο!!!!!!!!!!!!    Την είπα ποτέ σε κάποιον γιατί πήγε με την τάδε ή στο δείνα μαγαζί?  Αν δε γουστάρεις μην ξαναπάς.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.745
Πόντοι
9.095

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom