Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.899
Like
9.568
Πόντοι
1.056
Θα πεινάσουν πολλές με αυτή την ιστορία και θα αναγκαστούν να ρίξουν τις τιμές για να ξαναπάρουν πίσω τον κόσμο, όταν ηρεμήσουν τα πράγματα
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.487
Πόντοι
496
Γράφει σε άλλη σελίδα ότι το paradise ότι είναι Ανοιχτό. Εχτές έλεγε ότι είναι ανοιχτό το νιρβάνα.
 

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
158
Like
216
Πόντοι
21
Θα πεινάσουν πολλές με αυτή την ιστορία και θα αναγκαστούν να ρίξουν τις τιμές για να ξαναπάρουν πίσω τον κόσμο, όταν ηρεμήσουν τα πράγματα
ακριβώς επειδή θα πεινασουν μόλις αρχίσει το στομάχι να ενοχλεί θα αρχίσουν τα τηλέφωνα σε πελάτες.Μην γελιομαστε οι ανεξάρτητες όλες δουλεύουν απλά δεν το λένε εδώ
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
28
Like
20.020
Πόντοι
5.946
Έτσι είναι μικρή προσφορά αύξηση των τιμών...
Ή μήπως θα υπάρξει και μεγάλη ζήτηση; Εδώ θα φανεί πόσο μαλάκες είμαστε...
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
Θα κυκλοφορησουν τηλεφωνα λαδοκοριτσιων στη μαυρη αγορα
:heavymetalbig:
 Μερικοι  ωραιοι  και  γλυκοτσουτσουνοι   τα  εχουμε   απο  λαστ  γιαρ   αδερφε    ,  δεν    περιμεναμε   να  κλεισουν   τα   λαδομαγαζα  :cool2: :cool2: 
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Με αφορμή πμ που μου έστειλε φίλος συναγωνιστής θα ήθελα να πω ότι, κάποια λίγα μαγαζιά δεν κλείσανε καθόλου. Και όλοι, λίγο πολύ, φανταζόμαστε ποιά είναι. Δεν είμαι σίγουρος ότι όλη αυτή η κατάσταση με την πανδημία είναι αυτό που φαίνεται. Όμως μιλώντας με συναγωνιστή που είναι νομικός, μου είπε, ότι πέρα από τα πρόστιμα και τα υπόλοιπα, σε "στραβή" που μπορεί να γίνει, ενεργοποιείται ο νόμος περί δημόσιου συμφέροντος και υγείας. Οπότε όλη η Ελλάδα, τουλάχιστον, μην πω και για ξένα κανάλια, θα δει φάτσα φόρα πρόσωπα. Μη ξεφτιλιστούμε κιόλας για ένα γαμίσι. Το νου σας ρεμάλια!!!!!!!
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.122
Κριτικές
2
Like
3.578
Πόντοι
456
Εγω θελω να σας θυμησω οτι ο συγκεκριμενος νομος προβλεπει ανωτατες ποινες καθειρξης.μιλαμε για κακουργηματα ανωτερου βαθμου.μην ρισκαρει κανεις.
 

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
158
Like
216
Πόντοι
21
Εγω θελω να σας θυμησω οτι ο συγκεκριμενος νομος προβλεπει ανωτατες ποινες καθειρξης.μιλαμε για κακουργηματα ανωτερου βαθμου.μην ρισκαρει κανεις.
με γνωστούς δουλεύουν με πελάτες που ξέρουν που έχουν τηλέφωνα.Εμενα προσωπικα μια λαδοκορη που γνωρίζω από studio μου έστειλε μήνυμαοτι αν θέλω ραντεβού δουλεύει κανονικά σε χοτελι.οποτε ναι φανερά όλοι έχουν κλείσει
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
με γνωστούς δουλεύουν με πελάτες που ξέρουν που έχουν τηλέφωνα.Εμενα προσωπικα μια λαδοκορη που γνωρίζω από studio μου έστειλε μήνυμαοτι αν θέλω ραντεβού δουλεύει κανονικά σε χοτελι.οποτε ναι φανερά όλοι έχουν κλείσει
σε λίγο που θα κλείσουν και τα ξενοδοχεία, θα δέχονται στο σπίτι τους.. και επειδή πολλές μένουν και με άλλες κοπέλες του ίδιου επαγγέλματος, θα υπάρχει και επιλογή..
 
  • Like
Αντιδράσεις: manion

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
σε λίγο που θα κλείσουν και τα ξενοδοχεία, θα δέχονται στο σπίτι τους.. και επειδή πολλές μένουν και με άλλες κοπέλες του ίδιου επαγγέλματος, θα υπάρχει και επιλογή..

Εκλεισαν και τα ξενοδοχεία!!!
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
28
Like
20.020
Πόντοι
5.946
προσπαθώ... αλλά όλες οι κολλητές μου μασατζούδες τόχουν πάρει στα σοβαρά την φάση καραντίνα
ακόμα καμία δεν με κάλεσε στα ιδιαίτερα της... άσε που κάποιες έχουν και παιδιά... δεν σε βάζουν μέσα με τίποτα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: manion
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Καλησπερα συναγωνιστες θα ηθελα τα φωτα σας αν γινεται !!! Το osmose τι περιπτωση ειναι παιζει φραπεδακι η κατι αλλο?? εχει καποια αξιολογη ;;
 

Dimp107

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
353
Κριτικές
6
Like
652
Πόντοι
361
μου ειπαν οτι υπαρχει τετοιο στην Αθηνα αν ναι που ειναι ,ποσο στοιχιζει,και αν ξερετε αν υπαρχουν σε  αλλες πολεις ευχαριστω

Ονομαζεται milking table και με τα τελευταια δεδομενα δυστυχως δεν υπαρχει ακομα στην Αθηνα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: manion

Makedonas77777

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2017
Μηνύματα
16
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες! Θέλω να ρωτήσω για κάποια που την ψάχνω καιρό τωρα κ αν ξέρει κάποιος μου λέει σε pm. Είχε επισκεφτεί ποτε κανεις στο μαρουσι το choco massage της Αννίτας πίσω απο το ιατρικό κέντρο; Αν ναι έπαιζε μια μελαχρινή αδύνατη κοντουλα ( τρελό καυλι ) ονόματι Μαριλενα. Ξέρεις κανεις κάτι; Γενικά απο αυτές που ήταν εκεί; Σας ευχαριστώ πολυ!
 

Makedonas77777

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2017
Μηνύματα
16
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα κ πάλι! Να κάνω μια ερώτηση; Πως μπορώ να απαντήσω σε κάποιον αν στο προφίλ του βγάζει δίπλα απο το μήνυμα «κρυμμένο»
 

Makedonas77777

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2017
Μηνύματα
16
Like
8
Πόντοι
0
smgmob μπορεις να μου πεις πάλι γι αυτό που μου εστειλες στο pm? Γιατι δεν βρίσκω κάτι. Ευχαριστώ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom