Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (4 μέλη και 18 επισκέπτες)

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
Λοιπόν συναθλητές πήγα και εγώ πρώτη φορά σε μασάζ στη Φ νούμερο 4 εκεί που είναι η περιβόητη Μαρίνα που διαφημίζετε.

Δεν μπορώ να πώ το μασάζ ήταν αρκετά καλό, αλλά όπως είπε και ένας άλλος φίλος σε άλλη περίπτωση παρόλο που συζητάγαμε και γενικά ήταν ευχάριστη ατμόσφαιρα ούτε μπουτάκι δεν με άφηνε να πιάσω. ... ούτε καν να χαιδέψω δηλαδή μιλάμε για δύσκολη φάση. Να σε χαϊδεύει, να σε τρίβει και εσύ να παίζεις τον μ...

ούτε συζήτηση για κάτι παραπάνω μου το έκοψε μονολεκτικά. και δεν είναι και κανένα "φρέσκο πιπινάκι" ... Απορώ με τους fan της συγκεκριμένης γιατί διαφορετικά θα διάλεγα ένα άλλο πιπινάκι με ένα κίτρινο κοντό φορεματάκι που δεν θυμάμαι όμως όνομα.

Ήταν η πρώτη μου φορά σε μασατζίδικο αλλά μετά από αυτό θα το σκεφτώ πολύ εάν θα ξαναπάω.

τέλοσπάντων έδωσα 60 ? και αποχώρησα.:tickedoff:

Λοιπόν αγαπητέ παπα-Γιώργο ή κάποιος άλλο έμπειρος εάν έχει κάποια συνταγή να μην κλάψω άλλα 60? ή κάποιο άλλο όνομα να προτιμήσω please pm και θα σας συμπεριλάβω στην διαθήκη μου ... :2funny:

PS ρε παιδιά τι κεφάλαια έχετε ακουμπήσει στο άθλημα για να παλιώσετε τόσο  :think:. Respect!!!  

τι μου θυμιζει τι μου θυμιζει?

ρε συναδελφε? εσυ σε πιο τμημα εισαι?
 

Upnaras30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
το κόλπο είναι να μην είσαι χύμα εντελώς στο μαγαζί και να μπαλαμουτιάζεις αμέσως λες και την ήξερες απο χθες  :boobies: :boobies: , να δηλώνεις πως έχει έρθει φίλος και έχει πάρει το φουλ πρόγραμμα  :knockinb: :knockinb: :knockinb: , και γενικά να είσαι χαλαρός.  :dancing: :dancing: :dancing:
Αν είσαι μπατσόφατσα,  :knuppel: :knuppel: γενικά φάτσα περίεργη και κουστουμαρισμένος  :cool2: , δεν θα πάρεις φραπέ, ούτε καν ελληνικό!  :headbang: :headbang:

Ρε παιδιά με τζινάκι και πουκαμισάκι ήμουνα. Έκανα ντους πρίν και ντους μετά. Πρόφανώς όμως φαινότανε ότι ήμουν ψάρακας ...
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
το κόλπο είναι να μην είσαι χύμα εντελώς στο μαγαζί και να μπαλαμουτιάζεις αμέσως λες και την ήξερες απο χθες  :boobies: :boobies: , να δηλώνεις πως έχει έρθει φίλος και έχει πάρει το φουλ πρόγραμμα  :knockinb: :knockinb: :knockinb: , και γενικά να είσαι χαλαρός.  :dancing: :dancing: :dancing:
Αν είσαι μπατσόφατσα,  :knuppel: :knuppel: γενικά φάτσα περίεργη και κουστουμαρισμένος  :cool2: , δεν θα πάρεις φραπέ, ούτε καν ελληνικό!  :headbang: :headbang:
Οι μπατσοι που μπαινουν στα μασαζ ουτε κουστουμαρισμενοι ειναι ουτε εχουν φατσα μπατσου, γιαυτο προσεχουν τα κοριτσια κυριως τους νεαρους. Το ξερω απο τις κοπελες (εχω γνωριμιες εκ των εσω) οι οποιες ξερουν τα παντα ακομα και για το σαιτ. Ακομα και αν πει καποιος ειμαι γνωστος της ταδε, μερικες παιρνουν ακομα και τηλεφωνο στην ταδε οσο εσεις ειστε στο μπανιο. Υπαρχει τελευταια στις κοπελες πολυς φοβος και εχουν δυσκολεψει τα ευκολα μασαζ. Οι μπατσοι αντι ν απανε να πιασουν κανα κλεφτη, βρισκουν την ευκολη λεια, τις γκομενες και τις κλήσεις για κρανος. Για τα τραβέλια που τους τα σκανε δεν τις πειραζει κανεις. τι να πει κανεις.........
 

Upnaras30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Οι μπατσοι που μπαινουν στα μασαζ ουτε κουστουμαρισμενοι ειναι ουτε εχουν φατσα μπατσου, γιαυτο προσεχουν τα κοριτσια κυριως τους νεαρους. Το ξερω απο τις κοπελες (εχω γνωριμιες εκ των εσω) οι οποιες ξερουν τα παντα ακομα και για το σαιτ. Ακομα και αν πει καποιος ειμαι γνωστος της ταδε, μερικες παιρνουν ακομα και τηλεφωνο στην ταδε οσο εσεις ειστε στο μπανιο. Υπαρχει τελευταια στις κοπελες πολυς φοβος και εχουν δυσκολεψει τα ευκολα μασαζ. Οι μπατσοι αντι ν απανε να πιασουν κανα κλεφτη, βρισκουν την ευκολη λεια, τις γκομενες και τις κλήσεις για κρανος. Για τα τραβέλια που τους τα σκανε δεν τις πειραζει κανεις. τι να πει κανεις.........

ΠΟλύ πιθανόν να έχεις δίκιο φίλε!!! Εμείς όμως πες μου τι κάνουμε εντωμεταξύ. Δηλαδή εάν ήθελα μασάζ θα πήγαινα σε κανονικό μασατζίδικο που και πιο οικονομικό θα ήταν και τα facilities θα ήταν σαφώς ανώτερα.

Πάντως θα ήθελα να ρωτήσω για πιο κυριλλάτα πράγματα ... Καθαριότητα, αποδυτήρια κάποια πισίνα ή κάποιο τζακούζι που να παίζει και το ερωτικό στοιχείο ξέρει κανείς τίποτα. Εάν δεν μπορείτε να το πείτε δημόσια please PM αγόρια μου ..
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
χαίρω πολύ! εδώ βγήκε και νεο βίντεο με μπάτσους να κάνουν παιχνίδι με τα τραβελάκια....α, και μην ξεχάσετε να ψηφίσετε πάλι ΝΔ, ΠΑΣΟΚ, ΚΚΕ κλπ έτσι?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Πάντως θα ήθελα να ρωτήσω για πιο κυριλλάτα πράγματα ... Καθαριότητα, αποδυτήρια κάποια πισίνα ή κάποιο τζακούζι που να παίζει και το ερωτικό στοιχείο ξέρει κανείς τίποτα. Εάν δεν μπορείτε να το πείτε δημόσια please PM αγόρια μου ..

υπαρχουν και μπορουμε να το πουμε δημοσια, επειδη αυτα γινονται στο εξωτερικο.. δυστυχως..  :'( :'(
 

poutanakias1970

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
παιδες καλησπερα μπορει καποις να με διαφοτισει για πλατια βικτωριας?ειμαι πατησιων και θελω να περασω μια βολτιτσα για καταθεση
 

freedom1978

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2005
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα μαγκες

θελω βοηθεια αμεσα ομως μπορει να μου πει κανεις τι παιζει φρατζη 4 την μονη που ξερω καλα και εχω και τηλ της ειναι η θοδωρα που μου ειπε οτι πηγε εκει αλλα εχουν ερθει κατι φιλοι μου απο μακεδονια και θελω να τουσ παω μην φαμε καμια φολλα δεν το ξερω το μαγαζι. κατι ακουσα για μαριννα milf δωστε πληροφοριες

ευχαριστω.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παιδες καλησπερα μπορει καποις να με διαφοτισει για πλατια βικτωριας?ειμαι πατησιων και θελω να περασω μια βολτιτσα για καταθεση

τι ακριβως ψαχνεις στην πλατεια βικτωριας ??
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
καλησπερα μαγκες

θελω βοηθεια αμεσα ομως μπορει να μου πει κανεις τι παιζει φρατζη 4 την μονη που ξερω καλα και εχω και τηλ της ειναι η θοδωρα που μου ειπε οτι πηγε εκει αλλα εχουν ερθει κατι φιλοι μου απο μακεδονια και θελω να τουσ παω μην φαμε καμια φολλα δεν το ξερω το μαγαζι. κατι ακουσα για μαριννα milf δωστε πληροφοριες

ευχαριστω.

τα δυο που ανεφερες συν το οτι το μαγαζι ειναι οκ..
 

freedom1978

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2005
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
δεν θελω να παμε και να μην γινει παιχνιδη υπαρχουν αλλα μωρα εκτοσ απο αυτα τα δυο? αν ναι τι λενε?
 

poutanakias1970

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
παλικαρια ψαχνω μασατζιδικο που μαμας
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
βρε παληκαρια, καντε εναν κοπο και ψαξτε λιγο, ειστε στο σωστο θρεντ..
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
παπαγιωργη μαλλον ο φιλος αναφέρεται στο post του μελους lykaki..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom