Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

gstg

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
Οι μπατσοι που μπαινουν στα μασαζ ουτε κουστουμαρισμενοι ειναι ουτε εχουν φατσα μπατσου, γιαυτο προσεχουν τα κοριτσια κυριως τους νεαρους. Το ξερω απο τις κοπελες (εχω γνωριμιες εκ των εσω) οι οποιες ξερουν τα παντα ακομα και για το σαιτ. Ακομα και αν πει καποιος ειμαι γνωστος της ταδε, μερικες παιρνουν ακομα και τηλεφωνο στην ταδε οσο εσεις ειστε στο μπανιο. Υπαρχει τελευταια στις κοπελες πολυς φοβος και εχουν δυσκολεψει τα ευκολα μασαζ. Οι μπατσοι αντι ν απανε να πιασουν κανα κλεφτη, βρισκουν την ευκολη λεια, τις γκομενες και τις κλήσεις για κρανος. Για τα τραβέλια που τους τα σκανε δεν τις πειραζει κανεις. τι να πει κανεις.........
Για σκεφτειτε παιδιά το εξής:Τα μέτρα προφύλαξης που παιρνουν οι διάφοροι μασατζηδες,
ειναι λόγω του οτι υπάρχουν για αυτούς δυο μεγάλοι κίνδυνοι
α) οι ένοικοι της πολυκατοικίας ή της γειτονιάς
β)Τυχόν ανταγωνιστές, νταβάδεςκλπ
Τώρα ποια περιπτωση ισχυει πιο πολύ εξαρτάται από το καθε ένα μαγαζί. Αυτοί λοιπόν θα επιδιώ
ξουν λοιπόν να κλείσουν το τάδε μαγαζί μέσω των μπάτσων. Εγώ τουλάχιστον αυτό το καταλαβαίνω, και δεν γραφω για κατι φόρα παρτίδα. Για παράδειγμα τι πιο ευκολο να τραβηξω μια φωτο με το κινητό και εκεί που ρωτάει ο άλλος ποιο νουμερο ειναι το ταδε μαγαζί, τι γράφει το κουδούνικλπ, να την ανεβάσω στο site.
Μην ξεχνατε οτι ολα τα μασατζίδικα ειναι σε συνήθεις κατοικημένες περιοχες. Αν ανοιγε μασατζιδικο δηλ στην πολυκατοικία σας τι θα γινόταν?
Αυτό στο Κολωνάκι πχ κοντεύει δέκα χρόνια τώρα, για αυτό όμως και οι κάμερες, η ανάκριση αν πας πρώτη φορά κλπ
 

blindz

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
545
Κριτικές
22
Like
40
Πόντοι
6.765
Μολις γυρισα απο Μελετιο 70
Χαλια Χαλια Χαλια
Μαλλον την προηγουμενη φορα ειχε ανεβει λιγο στην επιφανεια το μαγαζι αλλα δεν αντεξε και ξανακιλησε στον βουρκο.
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
26
Πόντοι
1
Αγαπητοι μου συναγωνιστες,σημερα το μεσημερακι ειπα να δωσω μια ακομα μαχη και να γραφτω και εγω στο επος του μεγαλου ποιητη..........Ηλιαδα...πηγα λοιπον στην τροια περασα μια ωριτσα πολεμωντας με την αγαπημενη Ειρηνη και την ωρα που καταπονημενος αποφασισα να αποσυρθω βλεπω μια "γωνια" απο μπακλαβα αλλο πραμα......το ονομα της Αλεξανδρα....τι "γωνια" ηταν αυτη ρε παιδια...πολυ σοροπι...ζαχαρο επαθα μονο που την ειδα....να πω την αληθεια αν και ειμαι συχνος μαχητης στην τροια,πρωτη φορα την ειδα....και ερωτω ολους εσας και ειδικα τον μεντορα και αρχιπνευματικο ΠαπαΓιωργη...τι παιζει ρε παιδες με αυτην την "γωνια" ? Θα περασω μεθαυριο για να την απολαυσω,αλλα αν στην τελικη απο σοροπι καργα αλλα καρυδι καθολου,τι γινεται....? οχι τιποτα αλλο δεν θα εχουμε και χρονο για δευτερο γυρο μετα με αλλη κορασιδα
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Αγαπητοι μου συναγωνιστες,σημερα το μεσημερακι ειπα να δωσω μια ακομα μαχη και να γραφτω και εγω στο επος του μεγαλου ποιητη..........Ηλιαδα...πηγα λοιπον στην τροια περασα μια ωριτσα πολεμωντας με την αγαπημενη Ειρηνη και την ωρα που καταπονημενος αποφασισα να αποσυρθω βλεπω μια "γωνια" απο μπακλαβα αλλο πραμα......το ονομα της Αλεξανδρα....τι "γωνια" ηταν αυτη ρε παιδια...πολυ σοροπι...ζαχαρο επαθα μονο που την ειδα....να πω την αληθεια αν και ειμαι συχνος μαχητης στην τροια,πρωτη φορα την ειδα....και ερωτω ολους εσας και ειδικα τον μεντορα και αρχιπνευματικο ΠαπαΓιωργη...τι παιζει ρε παιδες με αυτην την "γωνια" ? Θα περασω μεθαυριο για να την απολαυσω,αλλα αν στην τελικη απο σοροπι καργα αλλα καρυδι καθολου,τι γινεται....? οχι τιποτα αλλο δεν θα εχουμε και χρονο για δευτερο γυρο μετα με αλλη κορασιδα

Ασε ησυχο τον παπαγιωργη και παρε τηλεφωνο τον πριαμο!Αυτος ξερει!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
στο σπιτι του κρεμασμενου δεν μιλανε για σχοινι..  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

υ.γ. απειρα..  :grin:

εσυ δεν εισαι αυτος που μου ελεγε η μαρινα μιλφ της φ..... οτι εχτισε τις πολυκατοικιες των μασατζιδικων σε ολο το λεκανοπεδιο και γελαγε με την ψυχη της?χιχιχιχιχιχι
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
λοιπον παληκαρια, να τα βαλουμε σε μια σειρα..

ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΠΟΤΕ ΣΕ ΜΑΣΑΤΖΙΔΙΚΟ....  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

gstg

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
Αγαπητοι μου συναγωνιστες,σημερα το μεσημερακι ειπα να δωσω μια ακομα μαχη και να γραφτω και εγω στο επος του μεγαλου ποιητη..........Ηλιαδα...πηγα λοιπον στην τροια περασα μια ωριτσα πολεμωντας με την αγαπημενη Ειρηνη και την ωρα που καταπονημενος αποφασισα να αποσυρθω βλεπω μια "γωνια" απο μπακλαβα αλλο πραμα......το ονομα της Αλεξανδρα....τι "γωνια" ηταν αυτη ρε παιδια...πολυ σοροπι...ζαχαρο επαθα μονο που την ειδα....να πω την αληθεια αν και ειμαι συχνος μαχητης στην τροια,πρωτη φορα την ειδα....και ερωτω ολους εσας και ειδικα τον μεντορα και αρχιπνευματικο ΠαπαΓιωργη...τι παιζει ρε παιδες με αυτην την "γωνια" ? Θα περασω μεθαυριο για να την απολαυσω,αλλα αν στην τελικη απο σοροπι καργα αλλα καρυδι καθολου,τι γινεται....? οχι τιποτα αλλο δεν θα εχουμε και χρονο για δευτερο γυρο μετα με αλλη κορασιδα
εχουν γραφτεί κριτικές στις προηγούμενες σελίδες, με πιο χαρακτηριστική "φραπές όπως στο φερυ για Σαλαμίνα"!
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Χαιρετώ τους φίλους των μασαντζίδικων! έχω καιρό να επισκεφτώ το forum λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων και νιώθω πωσ έχω μείνει λίγο πίσω... Μέσα στην εβδομάδα σκοπεύω να επισκεφτώ μασαντζίδικο παρέα με ένα φιλαράκι... Τί έχετε να προτείνετε και με ποιά?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων σε 'οποιον κάνει τον κόπο να μου απαντήσει :cheesy:
 

rozys

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Σήμερα είπα να δοκιμάσω την τύχη ώς νέος και πήγα μ99.Βρήκα στον 1ο τις malaxis αλλά είχε ταμπελίτσα "θα είμασστε κλειστά έως 30-7-2007".έπειτα ξεκίνησα για μ289 αλλά δεν βρήκα τίποτα, μάλλον κάποια μαλ... έκανα δεν ξέρω.
αύριο θα πάω με ένα φίλο στην μάρνης, ξέρει κανεις αν θα μπορέσουν να μας εξυπηρετήσουν και τους δύο(οχι μαζί, απλά ταυτόγχρονα εννοώ...)
 

dpapadopoylos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
παπαγιωργη, τι παιζει στην γλυφαδα κ ποια πλεον η σχεση με το μαγαζι της ο44?
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Πατησίων και Χέυδεν μέσα στη στοά.
Έτσι όπως διάβασα το post του lykaki, δεν μου έδωσε την εντύπωση πως μιλάει για μασατζίδικο όπως το εννοούμε αλλά για κέντρο αδυνατίσματος ή κάτι τέτοιο. Ας μας πει πιο συγκεκριμένα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom