Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (4 μέλη και 21 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΑΚΑΠΟΤΑ ΓΑΜΗΣΙΑ ΚΑΙ ΤΣΙΜΠΟΥΚΟΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΓΛΩΣΣΟΦΙΛΑ. ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΩΣ  ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠ ΑΥΤΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΨΕΙ ΤΗ ΓΟΥΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΝ ΠΙΣΩ ΤΟ ΑΙΜΑ ΤΟΥΣ.ΘΕΛΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΛΙΓΗ ΑΥΤΟΣΥΓΚΡΑΤΗΣΗ.ΝΑΙ ΣΤΟ ΣΕΞ ΜΕ ΠΡΟΦΥΛΑΞΗ ΟΜΩΣ.
καλοςιρθες λεβεντι μου στον δικο μασ κοσμο!!σε ενα κοσμο διαφορετικο.....στον απολιτο οδιγο του πλιρομενου εροτα!εδο θα μιιθεις στο κοσμο τις ιδονις!θα γνορισεις καθε ειδουσ ατακτον κορασιδον και θα οδιγιθεις σε μεγαλιοδεσ στιγμες καυλας και ιδονις!
λοιπον καυλανδρα μου οπος σε ολα τα φορουμ ετσι και εδο ιπαρχουν καποιοι κανονες εν ονοματι τις καυλας!
οι μοντερατορ σε αυτο το σαιτ ειναι πιστοι δικαστες τις ιδονις και μπορουν να καταδικαζουν καθε πορνιδιο στο κολασμενο βομο τις ιδονις!
καλοσιρθες καυλιαρετζο μου στισ παρεα μας!
υ/γ μονο μιν γραφεις με κεφαλαια γιατι ειναι εκτος τον οριον του φορουμ!καλι σινεχια πουτσαρα μου ,τσολια μου,λεβεντι μου!!!!!!
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.453
Κριτικές
5
Like
67.516
Πόντοι
12.056
Παντα με τον καλο τον λογο ο πιτσι... :dancing: :dancing:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
[size=12pt]ακαποτα γαμισια και ακαποτα τσιμπουκια??? θα καουμε στι κολασι ρεεεε!!!πατερα γεοργιε ελα να μασ λιτροσεις απο τις αμαρτιε μασ!!!!!εξομολογισε μας!!!![/size]

[size=12pt]Δηλαδή, η χρήση καπότας, ευλογείται από τας Γραφάς;
[/size]

:dancing: :dancing: :dancing:
 

6john9

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Ναι δεν το ήξερες ? H durex είναι χορηγός επικοινωνίας στην πόρτα του παράδεισου μαζί με την γνωστή εταιρεία κινιτής τηλεφωνίας με το μότο "θέλω" (θέλω να τις σκίσω όλες , θέλω να μου κάτσουν όλες , κτλ ..)
Εξάλου το λέει και η γραφή

"άξιοι οι σκίσαντές πολλέεεεςςς" και για να σκίσεις πολλές θα πρέπει να έχεις πάρει τα μέτρα σου :-)
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Ναι δεν το ήξερες ? H durex είναι χορηγός επικοινωνίας στην πόρτα του παράδεισου μαζί με την γνωστή εταιρεία κινιτής τηλεφωνίας με το μότο "θέλω" (θέλω να τις σκίσω όλες , θέλω να μου κάτσουν όλες , κτλ ..)
Εξάλου το λέει και η γραφή

[size=12pt]"άξιοι οι σκίσαντές πολλέεεεςςς"[/size] και για να σκίσεις πολλές θα πρέπει να έχεις πάρει τα μέτρα σου :-)

Σε πλάγιο του δευτέρου, φαντάζομαι :2funny: :2funny: :2funny:
 

HONDACRV

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
168
Κριτικές
24
Like
147
Πόντοι
291
Παιδιά μην πατήσετε στην Μεσογείων 289 .Μάπα το καρπούζι και ο φραπές χύμα.Το παίζουν παρθένες και μου την σπάσανε.ΜΑΚΡΥΑ !!!
[/quote]
Είναι μακράν το χειρότερο. Δε μπορώ να καταλάβω πώςκαταφέρνει και επιζεί...
 

HONDACRV

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
168
Κριτικές
24
Like
147
Πόντοι
291
Σύντροφοι και συναγωνιστές, νέο μαγαζί Σολωμου 54. Καλός χώρος, εκεί βρίσκεται η Εύα από Συγγρού 12. Γίνονται ολα τα προγραμματάκια, σε τιμές από 60 ευρώ. Πήρα την Εύα και πέρασα σπεσιαλ. Το συνιστώ. Εκτός της Εύας παίζουν και δυο μικρά, αλλά δεν ενδιαφέρθηκα.
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Φιλαράκο λές από 60... Δεν λες έως πόσο. Ξέροντας την Εύα επί σειρά ετών και τι φραγκοφονιάς είναι..... Για πές μας πόσα έσκασες... 
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Σύντροφοι και συναγωνιστές, νέο μαγαζί Σολωμου 54. Καλός χώρος, εκεί βρίσκεται η Εύα από Συγγρού 12. Γίνονται ολα τα προγραμματάκια, σε τιμές από 60 ευρώ. Πήρα την Εύα και πέρασα σπεσιαλ. Το συνιστώ. Εκτός της Εύας παίζουν και δυο μικρά, αλλά δεν ενδιαφέρθηκα.

το εν λογω πολιτιστικο κεντρο μονο νεο δεν ειναι, υπαρχει μερικα χρονια και συχνα ειδικευεται στα milf..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Φιλαράκο λές από 60... Δεν λες έως πόσο. Ξέροντας την Εύα επί σειρά ετών και τι φραγκοφονιάς είναι..... Για πές μας πόσα έσκασες...

με 60 δεν παιρνεις τιποτα ιδιαιτερο. απο 80 εως 100 θα σκασεις, αναλογα το πως θα σε ''κοψει'' η κορασιδα..
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
με 60 δεν παιρνεις τιποτα ιδιαιτερο. απο 80 εως 100 θα σκασεις, αναλογα το πως θα σε ''κοψει'' η κορασιδα..

πχ αν παω εγω θα με κοψει για το ηθων και θα παρω τ αρχιδια μου... ε πατερ :cheesy:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
πχ αν παω εγω θα με κοψει για το ηθων και θα παρω τ αρχιδια μου... ε πατερ :cheesy:

εσυ μαλλον, πρεπει πρωτα να κανεις την πρωτη αλλαγη λαδιων, να αλλαξεις και μια τετραδα λαστιχα και να ξαναμπεις στο δυναμομετρο.. :grin: :grin:
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
:2funny: :2funny: :2funny:

βασικα λες να φταιει το gti? με τη μπεμπα δεν ειχα τετοια προβληματα  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

papacool

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
174
Like
46
Πόντοι
1
Πήγα στο ίδρυμα που αναφέρει φίλος σε άλλο topic (Πατησίων). Δεν ανέβηκα. Απέξω δείχνει πολύ ωραίο μέσα στη στοά που είναι τα ρουχάδικα είναι στο 2ο όροφο, έχει και ταμπέλα. Αλλά γκόμενα με άσπρη ρόμπα ή χωρίς δε μου την έπεσε δυστυχώς. Μήπως πήγε κανένας άλλος να μας πει εντυπώσεις;
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Πήγα στο ίδρυμα που αναφέρει φίλος σε άλλο topic (Πατησίων). Δεν ανέβηκα. Απέξω δείχνει πολύ ωραίο μέσα στη στοά που είναι τα ρουχάδικα είναι στο 2ο όροφο, έχει και ταμπέλα. Αλλά γκόμενα με άσπρη ρόμπα ή χωρίς δε μου την έπεσε δυστυχώς. Μήπως πήγε κανένας άλλος να μας πει εντυπώσεις;

λες ποιο ακριβως μαγαζι εννοεις για να βοηθησουμε ??
 

papacool

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
174
Like
46
Πόντοι
1
Χθες το μεσημερι , ημουν πλατεια βικτωριας στην πανω γωνια της πατησιων , οποτε.....

Σκαει ενα ψηλο ξανθο καραμουνο με βυζαρες σχεδον οξω απ`το σουτιεν ,και μου λεει κατι για γυμναστηριο , spa , κτλ.

Μπαινουμε στο ανσανσερ της πολυκατοικι ας που βρισκεται εντος της στοας με τα μαγαζια , ενω η γκομενα με ψιλοχουφτωνε και μου χαιδευε τα μαλλια..... .ε, της χαιδεψα και γω την κωλαρα δεν κρατηθηκα.. ..

Ανεβηκαμε στον 4 οροφο , και μπηκαμε σ`ενα πολυτελες στουντιο χαλαρωσης γυμναστικης κλπ. ,που ειχε μεσα διαφορα μουνακια με μαγιω , φορμες , και γενικα πολυ ελαφρυ ρουχισμο!

Εκει με παρεδωσε σε αλλη μουναρα κοκκινομαλα , η οποια μου ειπε οτι ανοιξαν προσφατα , και αφου της εδωσα κινητο και ονομα (ψευτικο εννοειται) , ειπε οτι θα με ειδοποιησει για ενα χαλαρωτικο μασαζ που δινουν δωρο στην πρωτη επισκεψη !

Για δες , εχει ο καιρος γυρισματα.. ..

Αυτό λέω που είχε γράψει ο χρήστης "lykaki"
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
μαλλον το lykaki ψαχνει για προβατακια.. :grin:
 

Upnaras30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Λοιπόν συναθλητές πήγα και εγώ πρώτη φορά σε μασάζ στη Φ νούμερο 4 εκεί που είναι η περιβόητη Μαρίνα που διαφημίζετε.

Δεν μπορώ να πώ το μασάζ ήταν αρκετά καλό, αλλά όπως είπε και ένας άλλος φίλος σε άλλη περίπτωση παρόλο που συζητάγαμε και γενικά ήταν ευχάριστη ατμόσφαιρα ούτε μπουτάκι δεν με άφηνε να πιάσω. ... ούτε καν να χαιδέψω δηλαδή μιλάμε για δύσκολη φάση. Να σε χαϊδεύει, να σε τρίβει και εσύ να παίζεις τον μ...

ούτε συζήτηση για κάτι παραπάνω μου το έκοψε μονολεκτικά. και δεν είναι και κανένα "φρέσκο πιπινάκι" ... Απορώ με τους fan της συγκεκριμένης γιατί διαφορετικά θα διάλεγα ένα άλλο πιπινάκι με ένα κίτρινο κοντό φορεματάκι που δεν θυμάμαι όμως όνομα.

Ήταν η πρώτη μου φορά σε μασατζίδικο αλλά μετά από αυτό θα το σκεφτώ πολύ εάν θα ξαναπάω.

τέλοσπάντων έδωσα 60 ? και αποχώρησα.:tickedoff:

Λοιπόν αγαπητέ παπα-Γιώργο ή κάποιος άλλο έμπειρος εάν έχει κάποια συνταγή να μην κλάψω άλλα 60? ή κάποιο άλλο όνομα να προτιμήσω please pm και θα σας συμπεριλάβω στην διαθήκη μου ... :2funny:

PS ρε παιδιά τι κεφάλαια έχετε ακουμπήσει στο άθλημα για να παλιώσετε τόσο  :think:. Respect!!!  
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
το κόλπο είναι να μην είσαι χύμα εντελώς στο μαγαζί και να μπαλαμουτιάζεις αμέσως λες και την ήξερες απο χθες  :boobies: :boobies: , να δηλώνεις πως έχει έρθει φίλος και έχει πάρει το φουλ πρόγραμμα  :knockinb: :knockinb: :knockinb: , και γενικά να είσαι χαλαρός.  :dancing: :dancing: :dancing:
Αν είσαι μπατσόφατσα,  :knuppel: :knuppel: γενικά φάτσα περίεργη και κουστουμαρισμένος  :cool2: , δεν θα πάρεις φραπέ, ούτε καν ελληνικό!  :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom